♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
8. feb 2009

mikrifonu=mikrofonu 😀 😀 😀 😀

nika2
8. feb 2009

ahojte,
peta a maly uz chodi?
dnes je nejako chladno vonku. boli sme ale len na hodinku. mala este dospava v kociku.
ja sa chcem ist pozret do HC na karicku Moon. asi ju kupime malej k narodeninam. bude mat v aprili.

lucinda7
autor
8. feb 2009

Peti,aj kamoška sa k vám chystá na ten karneval.....jej malá bude upírica 😀 😀 😀 😀 😀

jáááj,Emily,EMily 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

Dada,ty máš konika??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

keti
8. feb 2009

Milka nehnevaj sa na nás. my ti chceme pomôcť, ale akosi sa nám to nedarí ☹ ☹

aj ja ked chcem niečo spraviť, tak väčšinou ked drobec spinká. Či cez obed, alebo večer. No večer sa už večšinou nechce. A radšej si sadnem za PC a pokecám - písomne 😀 😀 😀 😀

Rastík ešte spinká, ale ked sa zobudí tak ideme do tej Trnavy. Tak potom zas až večer, ked bude spinkať. 😀 😀 😀 😀

mimusbe
8. feb 2009

mili presne tak...my ti chceme len pomoct...nie sa hnevat alebo nieco ine....

keti
8. feb 2009

ja vás asi odstrašujem, ked tu zas nikto neni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
8. feb 2009

😨 😨 😨

andy.a
8. feb 2009

Ahojte 😎 😎 😎

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... sa tu zasa nudil 😕 😅 😝 😀 😀 😖

Milka,držím palce,nech to Radovi vyjde 🙂 😉
1.oddýchneš si od neho,i ked to možno bude ťažké..zo začiatku..
2.Rado poriadne zarobí 🙂 😉 a prašule potrebujete 😝
3.budete si vzácnejší,keď sa vráti 😝 😅

ale fakt ako píšu ostatné kočky,mám pocit,že ty nebudeš nikdy spokojná 😕 😕 😕 ani tak-ani tak 😕

Peťa,zabral vám ten Viburcol ?? 😕 😝 😀

dnes bol taký čas na spanie,ale na malú to neplatí 😔 spala zas len necelú hod. a pol,aj to s prestávkami 😖 Aďo spal 4 hodiny 😕 😕 😅 kedy mi ten v noci zaspí 😝 😀

dadulka19
8. feb 2009

emily,trochu sa zamysli::::keby si nám bola totál ukradnutá,tak ti nič nenapíšeme 😀 ....pochopila si????...

luci,jasan,modrého 😝 ,ty nie??

my sme v dráčiku kúpila Lindule bicyklík predčasne k narodkám 🙂 ,taká bola vytešená 😀 ..
...ale počasie dnes teda fakt 😠 😠 😠 a teraz ten vetrisko hnusný 😖 ..do rána snáď prestane 😵

milhaus
8. feb 2009

no asi neprestane, ma byt vichrica a zajtra snežit, ochladi sa na -1
a tato prišiel z garaže a povedal, že sneží

dadulka19
8. feb 2009

emily,fajn... 😀 ...no a odpovedz mi 😨 ,pochopila si môj predošlý príspevok???......či zase klasika 😖

elise
8. feb 2009

ahojte kočenky my sme dnes mali krásny den boli sme sa v meste prejsť potom sme skočili na zákusok a doma nás čakal obed. teraz je okúpkaný spinká.
ja si myslím že v dnešnej dobe je dôležité mať prácu. manžel za lár týždnov končí máme rozhodené žiadosti dokonca rysuje holandsko a to je na pol roka. tiež ma prepadá smútok že ako to zvládnem ked sa manžel rozhodne odýsť, viem že to bude ťažšie ale zvládneme to.a pol roka rýchlo prejde 😉 možno sa pošťastí zostať na SK uvidíme.

andy.a
8. feb 2009

Dada,myslím,že klasika 😖 vieš ,čo myslím 😝 😀
aký bicyklík ste Lindule kúpili ?? 😕 😅 my máme stále len trojkolku so strieškou v garáži 😝 😅

Lindi,držím TM palce 🙂 😉
veru,zlá je doba,čo sa týka práce 😠 😒 a všetkého vobec 😖 ☹ 😒
uvidíme,ako to u nás dopadne 😕

dadulka19
8. feb 2009

andy bicyklík-trojkolka 😉 ...na nete ju nemajú,ale v katalogu poslednom áno.Je kovová a plastovými doplnkami,košík v predu aj v zadu,v predu ešte taká hračka s 2 gombíkmi,ale ten zvuk 😖 ...a ešte má aj tyč na ovládanie pre dospeláka 😉 ..a je ružovo-fialová 🙂

a k tej emily 😒 ,no s tým karnevalom ma veľmi príjemne prekvapila 😉 ,snáď to je začiatok niečoho...... 😵

petka015
8. feb 2009

ahojte tak karneval dopadol super maly tancoval vobec sa nebal chodili sme po celom parkete aj s natalkou hodim par foto. 😀 😀 😀 😀

nika ano uz chodime za ruky.

andy cipka zabera na polovicu ale ja mu davam len vecer pred spanim ale v noci sa budi stale. a tebe mala ako v noci spinka? tiez sa ti budi?

dada a ten bicy&klik ste kupili ten v akcii? teraz co bol? 😝

petka015
8. feb 2009

hodila som foto. 🙂 😀 😀 😀

dadulka19
8. feb 2009

peti,tak super,že sa deťúrencom páčilo 😉

a áno,ten bicyklík 😉

petka015
8. feb 2009

dada a dnes si ho kupila? lebo mi sme boli vcera a nemali ho

dadulka19
8. feb 2009

ja som tam bola v piatok,no nemali ho vyložený.A tá pani mi povedala,že "no už modrý a zelený nemáme,len ružový"..reku veď ja chcem ružový.Že tak oni ho zložia(vraj tam majú na to nejakého chlapa),že sa mám preň staviť cez víkend 😉 ...ale teda išli na dračku 😎

blcha
8. feb 2009

petka pekne fotecky jakubko je zlatucky 😉

petka015
8. feb 2009

dada nam povedali ze nemali ich vobec pri tescu a vcera sme boli v kauflande a tam az pondelok ich budu mat.

blska diky troska sme sa odreagovali z bezneho stereotipu teda hlavne ja lebo to uz niekedy ide na nervy 🙄

blcha
8. feb 2009

to sa bavite o tych trojkolkach takychto? mne sa strasne paci ta leonardo chcem ju malej kupit k roku v draciku som nevidela ake mali a na nete nemaju http://www.bambini.sk/index.php?main_page=produ...

elise
8. feb 2009

petka pekné fotečky super ste sa bavili 😉

keti
8. feb 2009

Ahojte no už sme doma. Manžel sa zdržal a nič nepovedal. Dnes to nebolo také hroznéé.

Blška tak tá trojkolka sa páči aj mne.No my ešte nevieme čo kúpime drobcovi, ale nejaké nápady už mám.
Naši chcú kúpiť trojkolku malému.

A už aj sedačku do auta máme vybavenú tak sme k nej dobre prišli. Ani sme sa nenazdali.
Boli sme u toho švagra a oni nám ponúkli či nechceme pre drobca.že ináč ju niekomu predajúúú.
Tak je polohovateľná a značka CAM 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Blška ináč dnes túto trojkolku tu niekto ponukal v bazare. idem pozrieť či je tu ešte.

dadulka19
8. feb 2009

peti,to fakt??veď ešte včera večer mali jednu aj vo výklade 😖 ..a inak,nové foto máš bohovské 😉 😉 😉

dadulka19
8. feb 2009

blška,áno o takýchto,len tá naša stála podstatne menej...á,a nemá striešku,má také stupátko na nohy,keď sa nechce samo dieťa bicyklovať,ale to sme hneď dali dole 🙂

dadulka19
8. feb 2009
dadulka19
8. feb 2009

no idem ja spinkať 😀 ,dobrúúúúú 🙂

keti
8. feb 2009

no hovorila som, že ju tu niekto ponúkal. 😀 😀 😀
kto tu ešte jeeeee

danca.b
8. feb 2009

ahojte
ja som pozerala Tajomny let
my sme mali dnes celkom dobry den....konecne sa nam podarilo predat psika...mame chovnu stanicu na pol. psov Slovenskeho kopova.mali sme 4 steniatka a to posledne nie a nie predat 😖 narazili sme na neserioznych ludi co si psika zajednali,ale neprisli vziat.Az dnes sa to podarilo a nasa sucka vycestuje az do Grecka...tak sa jej tam bude snad pacit 🙂 aj ja by som tam isla 😀
zajta ide moj synator nahravat do televizie sutaz GOL 🙂 tak som zvedava ako sa im zadari.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre