♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
10. feb 2009

Gabče všetko naj 🙂

mimusbe
10. feb 2009

dobre ranko...

zuzi...uprimnu sustrast ☹ ☹ jemi to moc luto...

ze sa tak blbo pytam.... 🙂 ktora tu je gabika? 😕 😅 😅 ale aj tak VSETKO NAJ 🙂 🙂

neviete mi poradit ako mam malej pomoct ked dlho uz nekaka?do dvoch mesiacov bolo kazdy den aj niekolkokrat a teraz akoby utalo...raz za niekolko dni...

citala som ze kojene deti tak casto nekakaju...ze mliecko je lahko stravitelne a ze to stravia vsetko bez ,,zbytkov,,.
skusali sme aj cvicit...aj masirovat brusko atd...a nic...

elise
10. feb 2009

mimus aj 10 dní nemusí kakať ked je plne kojená je to ok 😉 nám občas pomohla aj hadička 😀

elise
10. feb 2009

mimus ešte pomáha ked budeš papať veľa jogurtov mliečnych a piť acidko u nás to zabralo ale potom toho bolo riadne naložené 😀

elise
10. feb 2009

mimus a sprav si ty feniklový čajík alebo tú hipku daj si 3 lyžičky čajíka na spokojné bruško alebo lyžičku kmínu (rasceň azalej vodou. 😉

mimusbe
10. feb 2009

diky elise 😉

pijem hipp caj ...tusim tam je kmin, fenikel a aniz....

zuzidr
10. feb 2009

kde ste všetky? 😅 😕

elise
10. feb 2009

ja som tu len kono zmrzol 😉

blcha
10. feb 2009

ahojte dievcence 🙂
mimus mne malinka vo veku tvojej kakala raz za tyzden a v pohode brusko ju nikdy nebolievalo ale skus co ti poradila elise to by malo pomoct a este je dobra aj slivkova stava 😉
keti vsimla som si tu trojkolku v bazare ale mi chceme novu bude to darcek k narodkam tak tak 😉

mimusbe
10. feb 2009

diky blsi 😉

a tu slivkovu stavu ..to mam dat normal zo zavaranych sliviek?alebo kupit? 😅 😅 a moze to take male babo?viem ze sa dava starsim po lyzicke...

co to vonku? 😕 😕 😅 snezi nam....aspon tu je chumelica

zuzidr
10. feb 2009

MM je na Myjave a že tam je nasnežené a zimáááá,jak druhý svet,ale začína snežiť aj tu 😠 a už bolo tak pekne 😉

mimusbe
10. feb 2009

zuzi keby vidis aka tu je brutalna chumelica 😀 😀

elise
10. feb 2009

mimus to spapkáš ty malej sa dostane cez mliečko 😉

elise
10. feb 2009

tuná je tiež brutál chumelica a to musím za chvílu sa presúvať po vonku sa mi nechce 😒

nika2
10. feb 2009

ahojte,
zuzi uprimnu sustrast.
a aj tu je chumelica. ale riadna.
rano sme boli v tej TT u toho neurologa. no ma stale na krku skrateny sval. takze mame stale cvicit a za dva tri mesiace na kontrolu. ach jaj.
mima aj moja sice je na UM v takom veku ako je teraz tvoja mala moc nekakala. tak raz za dva tri dni. obcas som jej pomohla tak, ze som jej trosku teplomer pomrvila v zadku. ale to len obcas. a ako zacal prikrm tak sa to upravilo. teraz kaka aj niekolko krat za den.

blcha
10. feb 2009

aj u nas snezi ako besne
mimus slivkova stava pre deticky sa da kupit hipp maju ju v lekarnach aj v tescu ale prave citam na flaske ze je od 4 mes

blcha
10. feb 2009

a zo zavaranych sliviek by som asi nedavala tam je cukor 😉

nika2
10. feb 2009

ano ta slivkova od hipp je az tak neskor. ja som ju davala malej. maju ju aj v dm.

elise
10. feb 2009

môj malý slivky nemá rád ani štavičku ani nič iné ale ja som papaávala tie výživy. stačí mimuš ked to budeš jesť ty cez mliečko sa to upraví 😉 ale plne kojené detičky nekakajú aj 10 dní je to ok. 😉

mimusbe
10. feb 2009

ved prave to...sa mi to zdalo ako blbost riadna zo zavaranych sliviek ked tam je kopec cukru....🙂

a pametam si ze tu nika spominala tu slivkovu stavu ze ju tusim malej davala...

no ja som len zostala zlaknuta lebo doteraz kakavala velakrat za den a poslednu dobu ako keby utalo...a naposledy kakala vo stvrtok ....tak som sa bala aby sa jej nieco nestalo...

ale uz je to ok...🙂 😉

dakujem babeny 😉

blcha
10. feb 2009

tak si supni tej slivkovej stavy ty alebo si daj kompot mozno jej to pomoze 😉
no idem uz lebo mala sa zobudila

nika2
10. feb 2009

mima ono je to aj tym, ze teraz uz lepsie spracuje jej traviaci system mliecko a preto nemusi tolko kakat.

elise
10. feb 2009

nika ked hovoríš že máte skrátený sval na krčiku tak ti napíšem IP🙂
teraz idem na jedno školenie.

nika2
10. feb 2009

inak este k tomu neurologovi. vsade citam, ze neni dobre aby sa babo ked este samo nesedi davalo do sedu a aj stavalo na nohy. a mala sa sama este neposadi a pytal sa ci sa udrzi trochu ked ju posadim. a aj na nohy ked ju dam ci sa postavy. tak potom sa cim ma clovek riadit. ked jeden povie tak a druhy inak. na rehabilitacii sestricka zakazuje aby som ju davala sediet aj stat ked to sama nespravi. a dr. zase inak.

nika2
10. feb 2009

ok elise.

milhaus
10. feb 2009

úprimnú sústrasť

milhaus
10. feb 2009

to je Gaja, kedysi sem chodila ale nema čas

zuzidr
10. feb 2009

mili čo je s tebou?ani ty na myjave nemáš čas? 😖 😅

lucinda7
autor
10. feb 2009

čaute...
no veru chumelííííííí 😕 😕 😕 😕 😕 a kosa jak v Rusku.....

my dnes ideme na tú večeru 😝 dúfam že sa tam autom vyškriabeme do kopca 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
10. feb 2009

dneska sa citim ako vyorana myš, akosi mi to nepali, asi si sedim na kabli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre