• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
iha emili tusim tu niekto tlape do vetra/....... :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani nohy idem ja spat...dobru....
10. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bol panelak tak sme ho všetky kukali asi na nete ked jojka nešla
10. feb 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani,díky za tip :slight_smile: :wink:

v tej Slávia pasáži majú pekné veci,ale až tak od č.86-92..menšie myslím nie..ceny myslím ako všade,takže drahé dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vedľa tej opravovne hodín je Daniela,detské oblečko..a fest drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale majú tam boxerky Cornette,kus za 180,- čo kupujem Aďovi..teraz som videla takú značku aj podobné vzory na MMB,ale to už nestíham do Valentína objednať :confused: :confused: :confounded:
a to je naozaj dobrá značka,i keď drahá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer kocky tusim riesite darceky na valentina zeby boxerky ? ja som este nad tym nerozmyslala asi kupim neaku cokoladku a to mu musi stacit inak tusim predminuly rok som mu kupila taky sranda balicke v priore tam pod schodami v takom malom obchodiku s blbostickami a v baliku boli slipky tangace uteracik sprcka a ta super kocka s polohami tak sme mali vesely valentinsky vecer a nahodou je to super ked sa raz za cas do takeho niecoho navlecie aj muz nie len zena :wink: :grinning:
10. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostane lizatko a hotovo, to mu musi stačit
10. feb 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emili :grinning: :grinning:

no ja som veru este nerozmyslala nadtym co MM kupim...ale asi by som spodne pradlo najradsej kupila...ale take nejake pekne a aj cenovo pekne :grinning:

na nete som nasla ze calvin klein a pytali za boxerky 900sk....sa mi to zda trochu drahe :angry:
10. feb 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
11. feb 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
petka mala lozi. naucila sa teraz dopredu . aj na kolienka sa dava. len mne Lasab povedal, ze ju nemam davat na nohy pokial sa sama nepostavi.
inak ja som kupovala MM boxerky v priori dole co je to spodne pradlo. tam maju dobre ceny. aj ja si tam kupujem. teraz neviem co tam panske maju nebola som tam.
11. feb 2009 o 07:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,načo to včera padalo?ked sa to topí :angry: :angry: :angry:

zase som nachcípaná :angry: nikdy to nevyležím,a potom sa mi stále vracia,už ma to nabaví :angry: ked mne každá choroba trvá 3-4dní,niekedy ani to nie a za dva týždne znova :cry: aj malá pokašliava,zajtra mám už dovolenku tak možno behneme k dr. :wink:
11. feb 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to asi aby sme sa narobili s lopatami
11. feb 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rado šiel k otcovi a že sa pojdu pytat na robotu
11. feb 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čaute....
tak včerajšia večera vcelku v pohode....až na to že to bolo podmienené prezentáciou na hrnce za 1100 eur....no nekup to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak cesta tam des......strašne chumelili,išlo sa krokom,cesty neodhrnuté :angry: tam hore raz tolko snehu čo tu :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: no fakt des....
a domov sme došli 21.20 :stuck_out_tongue_closed_eyes:ale pohodička,decká sa umyli a zalahli hned :pensive:

Zuzi,vidíš,teba som sa zabudla spýtať ako to potom dopadlo v ten piatok s tými tvojimi lícami.....a si chorá zas :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

EMily,no.....čo ti dievča poviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že prekecla si sa :pensive: no bola by sranda keby si to mesiac tajila a my by sme/alebo chtelničanky :stuck_out_tongue_closed_eyes: /stretli Rada na ulici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no darmo....niekoho robota páli :unamused: len neviem z čoho chcete žiť.....sa potom nečuduj že vyberá furt tie úverové karty :confounded:
11. feb 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
spodné prádlo kupujem bud v Priori hore....alebo oproti Kopánymu :dizzy_face:
veru boxerky sú asi taký najviac dávaný darček na Valentína :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci brala som 3 dni valetol od bolesti a jaksik som bola tak zaneprázdnená že ani neviem kedy to prestalo bolieť,ale choroba sa dostavila zas :angry: :angry: :angry: a predpokladám že bude trvať 3dni a behom mesiaca budem chorá o5 :angry:
11. feb 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie uverove karty mam momentalne ja a ja to určite nenačnem lebo neviem ani pin
11. feb 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emily a myslíš že je problém pre neho si vybaviť dalšiu bez toho aby si ty o tom vedela????ved nebud taká naivná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi,musíš to s Ludom vyležať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zistim to skôr či neskôr či to spravil alebo nie
a čo, mam na vyber?
11. feb 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stále je na výber.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano...

luci...a co dobreho ste papali? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. feb 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mimus,taká klasika rezen,opekané zemiaky a obloha.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dobré to bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale tie ceny tam :confused: uff,2 malé minerálky a čajik 5 eur :confounded:
11. feb 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko :dizzy_face: mna od rána bolí hlava, dnes vyrážam do obchodov lebo na ples nič nemám a to je už v piatok :grinning: ešte musím malému kupiť papučky a na valentína vlastne budeme na plese takže o polnoci si pripijeme :grinning: :grinning: :grinning: vyriešili sme to naraz :grinning:

lucka tak super že ste mali romantický večer :dizzy_face: decká sa varovlai?
11. feb 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ved to je dobra mnamka :wink:

mna by nikto na experimentovanie v jedle nenahovoril... :slight_smile: MM jedol zraloka chobotnicu slimakov atd...bleee...sme sa smiali ze uz mu ani pusu nedam :grinning:

inak elise dakujem za ponuknutie siat :wink: ale myslim ze by mi neboli dobre...ja som teraz taka mala grcka po porode...predtym som mavala 38 velkost...

v podstate saty mam....cierne po kolena okolo krku na viazanie....ale neviem ci su mi dobre...musim vyskusat :slight_smile:
ale mala som ich uz na dvoch svadbach a ja som bola zvyknuta mat vzdy nove :grinning:

no ak mi nebudu dobre...tak ani ja nic nemam :grinning:

elise....tak hadam si daco kupis pekne...drzime palce...potom daj vediet co pekneho si nasla :wink: :wink:
11. feb 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lindi,nie boli s nami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a papučky si včera nezohnala či nestihla??? :dizzy_face:
11. feb 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mimus,ved čierne sú v pohode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon zoštíhlia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej...len neviem ci do nich vobec vojdem aby mali co zostihlit :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dodatočne ďakujem k prianiam...
Elis - videla si správy na karpatoch? Na tvojho drobca bol jeden krásny záber :sunglasses:
11. feb 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gaja jasné pozerali sme :grinning:
11. feb 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka nestihla som ešte som sa v práci zdržala ale ja chcem také s otvorenou špicou a uzatvorenou pätou na klip a všade sú len plné :unamused: ale v sandre také mali :wink:
11. feb 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok