♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadaga
10. feb 2009

iha emili tusim tu niekto tlape do vetra/....... 😀 😀 😀

dadaga
10. feb 2009

no ani nohy idem ja spat...dobru....

milhaus
10. feb 2009

bol panelak tak sme ho všetky kukali asi na nete ked jojka nešla

andy.a
10. feb 2009

Dani,díky za tip 🙂 😉

v tej Slávia pasáži majú pekné veci,ale až tak od č.86-92..menšie myslím nie..ceny myslím ako všade,takže drahé dosť 😝 😝 😝

vedľa tej opravovne hodín je Daniela,detské oblečko..a fest drahé 😝 😝 😝 ale majú tam boxerky Cornette,kus za 180,- čo kupujem Aďovi..teraz som videla takú značku aj podobné vzory na MMB,ale to už nestíham do Valentína objednať 😕 😕 😖
a to je naozaj dobrá značka,i keď drahá 😝 😝 😝

blcha
10. feb 2009

dobry vecer kocky tusim riesite darceky na valentina zeby boxerky ? ja som este nad tym nerozmyslala asi kupim neaku cokoladku a to mu musi stacit inak tusim predminuly rok som mu kupila taky sranda balicke v priore tam pod schodami v takom malom obchodiku s blbostickami a v baliku boli slipky tangace uteracik sprcka a ta super kocka s polohami tak sme mali vesely valentinsky vecer a nahodou je to super ked sa raz za cas do takeho niecoho navlecie aj muz nie len zena 😉 😀

milhaus
10. feb 2009

dostane lizatko a hotovo, to mu musi stačit

mimusbe
10. feb 2009

emili 😀 😀

no ja som veru este nerozmyslala nadtym co MM kupim...ale asi by som spodne pradlo najradsej kupila...ale take nejake pekne a aj cenovo pekne 😀

na nete som nasla ze calvin klein a pytali za boxerky 900sk....sa mi to zda trochu drahe 😠

milhaus
11. feb 2009

dobre rano

nika2
11. feb 2009

dobre ranko,
petka mala lozi. naucila sa teraz dopredu . aj na kolienka sa dava. len mne Lasab povedal, ze ju nemam davat na nohy pokial sa sama nepostavi.
inak ja som kupovala MM boxerky v priori dole co je to spodne pradlo. tam maju dobre ceny. aj ja si tam kupujem. teraz neviem co tam panske maju nebola som tam.

zuzidr
11. feb 2009

dobré ránko,načo to včera padalo?ked sa to topí 😠 😠 😠

zase som nachcípaná 😠 nikdy to nevyležím,a potom sa mi stále vracia,už ma to nabaví 😠 ked mne každá choroba trvá 3-4dní,niekedy ani to nie a za dva týždne znova 😢 aj malá pokašliava,zajtra mám už dovolenku tak možno behneme k dr. 😉

milhaus
11. feb 2009

to asi aby sme sa narobili s lopatami

milhaus
11. feb 2009

rado šiel k otcovi a že sa pojdu pytat na robotu

lucinda7
autor
11. feb 2009

no čaute....
tak včerajšia večera vcelku v pohode....až na to že to bolo podmienené prezentáciou na hrnce za 1100 eur....no nekup to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak cesta tam des......strašne chumelili,išlo sa krokom,cesty neodhrnuté 😠 tam hore raz tolko snehu čo tu 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 no fakt des....
a domov sme došli 21.20 😝ale pohodička,decká sa umyli a zalahli hned 😔

Zuzi,vidíš,teba som sa zabudla spýtať ako to potom dopadlo v ten piatok s tými tvojimi lícami.....a si chorá zas ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

EMily,no.....čo ti dievča poviem 😀 😀 😀 😀 že prekecla si sa 😔 no bola by sranda keby si to mesiac tajila a my by sme/alebo chtelničanky 😝 /stretli Rada na ulici 😀 😀 😀 😀 😀
no darmo....niekoho robota páli 😒 len neviem z čoho chcete žiť.....sa potom nečuduj že vyberá furt tie úverové karty 😖

lucinda7
autor
11. feb 2009

spodné prádlo kupujem bud v Priori hore....alebo oproti Kopánymu 😵
veru boxerky sú asi taký najviac dávaný darček na Valentína 😝

zuzidr
11. feb 2009

Luci brala som 3 dni valetol od bolesti a jaksik som bola tak zaneprázdnená že ani neviem kedy to prestalo bolieť,ale choroba sa dostavila zas 😠 😠 😠 a predpokladám že bude trvať 3dni a behom mesiaca budem chorá o5 😠

milhaus
11. feb 2009

tie uverove karty mam momentalne ja a ja to určite nenačnem lebo neviem ani pin

lucinda7
autor
11. feb 2009

emily a myslíš že je problém pre neho si vybaviť dalšiu bez toho aby si ty o tom vedela????ved nebud taká naivná 😝

lucinda7
autor
11. feb 2009

zuzi,musíš to s Ludom vyležať 😝

milhaus
11. feb 2009

zistim to skôr či neskôr či to spravil alebo nie
a čo, mam na vyber?

lucinda7
autor
11. feb 2009

stále je na výber.... 😝

mimusbe
11. feb 2009

dobre rano...

luci...a co dobreho ste papali? 😝 🙂

lucinda7
autor
11. feb 2009

Mimus,taká klasika rezen,opekané zemiaky a obloha.... 😝 ale dobré to bolo 😀 😀 😀 😀
ale tie ceny tam 😕 uff,2 malé minerálky a čajik 5 eur 😖

elise
11. feb 2009

pekné ránko 😵 mna od rána bolí hlava, dnes vyrážam do obchodov lebo na ples nič nemám a to je už v piatok 😀 ešte musím malému kupiť papučky a na valentína vlastne budeme na plese takže o polnoci si pripijeme 😀 😀 😀 vyriešili sme to naraz 😀

lucka tak super že ste mali romantický večer 😵 decká sa varovlai?

mimusbe
11. feb 2009

no ale ved to je dobra mnamka 😉

mna by nikto na experimentovanie v jedle nenahovoril... 🙂 MM jedol zraloka chobotnicu slimakov atd...bleee...sme sa smiali ze uz mu ani pusu nedam 😀

inak elise dakujem za ponuknutie siat 😉 ale myslim ze by mi neboli dobre...ja som teraz taka mala grcka po porode...predtym som mavala 38 velkost...

v podstate saty mam....cierne po kolena okolo krku na viazanie....ale neviem ci su mi dobre...musim vyskusat 🙂
ale mala som ich uz na dvoch svadbach a ja som bola zvyknuta mat vzdy nove 😀

no ak mi nebudu dobre...tak ani ja nic nemam 😀

elise....tak hadam si daco kupis pekne...drzime palce...potom daj vediet co pekneho si nasla 😉 😉

lucinda7
autor
11. feb 2009

Lindi,nie boli s nami 😝
a papučky si včera nezohnala či nestihla??? 😵

lucinda7
autor
11. feb 2009

Mimus,ved čierne sú v pohode 😀 😀 😀 😀 aspon zoštíhlia 😀 😀 😀 😀

mimusbe
11. feb 2009

to hej...len neviem ci do nich vobec vojdem aby mali co zostihlit 😀 😀

gaja
11. feb 2009

ahojte,
dodatočne ďakujem k prianiam...
Elis - videla si správy na karpatoch? Na tvojho drobca bol jeden krásny záber 😎

elise
11. feb 2009

ahoj gaja jasné pozerali sme 😀

elise
11. feb 2009

lucka nestihla som ešte som sa v práci zdržala ale ja chcem také s otvorenou špicou a uzatvorenou pätou na klip a všade sú len plné 😒 ale v sandre také mali 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre