♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
11. feb 2009

Lindi majú ich aj na Teplickej oproti kaplnke v tom detskom športovom obchode vedla beitl drogerie 😵 a aj v Tescu som také videla 😝

elise
11. feb 2009

lucka díky aspon pôjdem na istotu. 😉

zuzidr
11. feb 2009

Idem na obed a kúpiť si nejaký paraôen plus alebo také niečo,lebo zajtra musím celý deň piecť na kar,v piatok je pohreb,nemôžem byť takáto skapatá 😠 ☹

po obede sa ozvem,čaute sa 😀 😀 😀

dadulka19
11. feb 2009

ahojte 😉

mima,ale žralok je fantastické žrádelko 🙂 ....kedysi ho dobre robili v Benátkach 😉

zuzi,mňa zas bolelo hrdlo nedela,pondelok..ešte včera ráno mi bolo blbo 😒 ..dala som si Aspirin C-šumák a Homeogene 9 a ako zázrakom mi včera večer už nič nebolo 😖 ...krátke ale časté choroby-fuj 😠

dadulka19
11. feb 2009

luci,fajn cena za hrnce 😀 😀 😀

lucinda7
autor
11. feb 2009

dada,za 100 eur by som ich vzala.... 😝

danca.b
11. feb 2009

ahojte
luci ... tie hrnce boli od firmy ametist? 🙂

milhaus
11. feb 2009

mimushe ak mas velkost 36 tak ti požičiam šaty na ples
su dlhe tmavomodre, stali okolo 2000 takže žiadny smejd, oblečene tri krat
na chrbte je vzorovanie a spredu vystrih, sak dojdi kuk, teraz idem na postu ale mas to blizko, ked tak ti ich donesiem ukazat
myslim že ten tvoj dom je na hlavnej ceste pri rieke pred bytovkami, že

milhaus
11. feb 2009

ja mam velkost 34 ale su elasticke, maju rozparok, sak dojdi kuk

lucinda7
autor
11. feb 2009

Danca,nie,EUROFIT....ale boli fakt superné 😎 len tá cena 😠

elise
11. feb 2009

mne zaberá teraffu dostať v lekárni a fakt druhý den vyzerám ako keby mi nič nebolo. 😉

mimusbe
11. feb 2009

ahojte...

tak ja som pred chvilockou dorazila domov...bola som s malou na prechadzke...ale vydrzalo som to len hodinu a pol.....fuci tam jak besne...sneh mi slahal do tvare ...vsade same brecky a potoky vody...no otrasne daco...

ale mala mi nehcce spat vo vnutri...spinka iba pol hodinu max a ked ju povozim povonku ...doma este potiahne dve hodky....

som mala celu cestu spolocnika....svokrovcom usiel pes...tak som ho bola zaviest domov 😀 😀 som kazdu chvilu cakala ze mi niekto vynada ze vencim takeho velkeho psa bez voditka 🙂

a nas dom nie je na hlavnej ceste ...ani pri bytovkach...a pri rieke? 😕 😕 mili my mame rieku? 😀 😀 😉 😉

mili...ja som mavala velkost 42, potom 38 a teraz urcite 38 po porode nemam 😀 😀 a uz duplom nie 36 😉

ale dakujem za ochotu...si zlata 😉

danca.b
11. feb 2009

aj ja som sa cudovala,kde v DL tecie rieka 😀 😀 😀

lucinda7
autor
11. feb 2009

Mimus,mám dojem že si ťa Mili pletie s niekym od nich....žeby s Keti??? 😝

baby čo ste na rodičovskej,aj vám dnes došlo z poisťovne upozornenie že ste si nesplnili nejakú oznamovaciu povinnosť od 1.12.2008??? 😕 😕 😕 😕 😕

kluara
11. feb 2009

ahojte!

potrebujem helfnúť - potrebujem čistú košieľku na krst a neviem, kde ju zohnať, neporadíte mi? v sandre majú košieľky už predkreslené alebo predvyšité a ja chcem čistú.
díky za rady 😉

andy.a
11. feb 2009

Ahojte 😎 😎 😎

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3666079 😉 🙂 ..Mati,takéto niečo ?? 😕 či úplne čistú bielu s límčekom ?? 😕 aj také mám na MMB 😉

boxerky som MM kúpila hore v Priori,mali tam tie čo som chcela-¨Cornette 😅 😝 😝 aj Valentínske motívy 😵 😵 😵
a ešte si vybral vizitkár 😝 😉 takže Valentín vybavený 😝 😝 😝

kluara
11. feb 2009

andy úplne čistú - budeme tam dávať kresliť a vyšívať vlastný motív

andy.a
11. feb 2009

Mati,tak to len takéto mám..ale to sú tie tenučké obyčajné :http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3662987.. 😕

mimusbe
11. feb 2009

kluara...hore v priori v obchode bambi...krstna mojej malej tam kupila cistu a ked chces tak si ju das aj u nich vysit a ak nie tak si kupis cistu....tak mi bolo povedane...

milhaus
11. feb 2009

voľakto tu spomínal šaty tak asi som si pomýlila meno, neviem
zajtra vyrážam s Radom do Piestan, svokra povaruje Lucku a ja si idem hladat robotu lebo Rado do konca mesiaca asi nič nezoženie
potom by varoval Rado sak nemusi doma len tak šunky válat

andy.a
11. feb 2009

v tom Bambi obchode sú nenormálne ceny..mama tam kúpila Aťke roláčik,taký obyčajný,tenký,pásikavý,neznačkový..a cena že 480,- Sk /v decembri pred sviatkami/ 🙄 🙄 🙄

lacnejší kúpim asi nový Next alebo HM..to už fatk preháňajú s tými cenami 😠 😠 😠

Milka,čo si predstavuješ,akú robotu ?? 😕 a kde si to pojdeš hladať ?? na UP alebo ?? 😕 😕 😝

inak,nechápem tú moju klávesnicu..keď píšem maily,ide mi všetko-slovenské znaky,o s háčikom,a s dvomi bodkami(prehlasované/ a pod..a keď píšem na MMb alebo na MK,tak tam mám české znaky 😠 😠 😠
už mi to ide na nervy..ani makké t nemožem tuná napísať..jedine kliknúť na t a zvlášť ma makčeň.. 😠 😠 😠

poraďte mi, kočky ☹ ☹ ☹

mimusbe
11. feb 2009

andy aky mas windows?

ja mam anglicky...by som ti napisala postup aby si si to zmenila...

mimusbe
11. feb 2009

toto je pre anglicku verziu....
Start
Settings
Control Panel
Regional and Language Options
Languages
Details
Settings
Kliknut na pravo na sipocku/trojuholnik a vybrat si jazyk ktory tam je a dat OK

ak mas slovensky windows tak ti to napisem po slovensky
😀

andy.a
11. feb 2009

Mimuš,a kde to mám hľadať ?? 😕 😅 😀

ja len nechápem,že keď píšem maily,všetko mi ide OK..ako na SK klávesnici..a ked píšem príspevky na nete,tak mi ide česká klávesnica 😖

milhaus
11. feb 2009

nepoôjdem na urad prace, ten som kukala na nete včera, skusim po hoteloch alebo kde ja neviem

mimusbe
11. feb 2009

vlavo na paneli mas ze START a tam klikni a uvidis podla nazvov ci je anglicky alebo cesky slovensky windows...potom poriesime ostatne 😀

mimusbe
11. feb 2009

emily ....andy myslela ci si pojdes pozriet ponuky prace na urad ...co oni ponukaju...
ved si pozri ponuky na www.profesia.sk tam si zadaj mesto ...atd...

andy.a
11. feb 2009

Mimuš,český 😀 😀 😀 musíš mi to polopatisticky,mám len kurz zákl.práce na PC 😀 😀 😀 aj to pred cca 4 rokmi 😀 😀 😀

mimusbe
11. feb 2009

Vlavo je cierne tlacitko START - 1x klikni
Nastavenia 1x klikni
Ovladaci panel 1x klikni
Miestne a Jazykove nastavenia 2x klikni
Hore mas tri zalozky…vyber 1x klikom Jazyky
Napravo hore mas tlacitko Detaily …1x klikni
Nalavo hore je zalozka Nastavenia …to ponechas a napravo hore je cierna malicka sipocka smerujuca dole alebo trojuholnik otoceny naopak…1x tam klikni a vyber si slovensku klavesnicu
A das OK a potom zase OK

no prekladala som to z anglickeho windowsu tak hadam to tam bude tak isto...je to uplne lahucke...v podstate si musis len zakliknut a potvrdit slovensku klavesnicu a ta by tam mala byt uz stale lebo ju predvolis

andy.a
11. feb 2009

Mimuš,jazyk som mala nastavený slovenský..takže to je OK
ale žiadnu šípku ani trojuholník tam nemám 😕 😕 😕 a zasa mi to píše česky 😠 😠 😠 ůůůůůůůůůů 😀 😀 😀

a aké tlačítko Detaily ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre