• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
mas ju urcite predvolenu?
11. feb 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuš,áno..už som si preklikla aj to nastavenie klávesnice na SK,aj potvrdila. :confused: :confused: :confused: ale stále je to tu ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning:

keď píšem maily,mám na klávesnici,kde je toto u s háčikom, naše slovenské o s okáňom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako je to možné ?? :rolling_eyes:
11. feb 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som už prešla tie ponuky
aj na profesii aj na uprsvar
11. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuš,zatiaľ díky,teraz už nemám čas sa s tým babrať..MM ešte nedošiel z domovej schôdze..no,sranda,teraz mi to ide..ako je to zasa možné ?? :grinning: :grinning: :grinning: schôôôôôôôôôôôôdza :grinning: :grinning: :grinning:

čo to mám nejaké počarované,či čo ?? :confused: :confused: :grinning: :grinning:

tak zatím,idem cvičiť a malej dať jesť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: díkes :slight_smile: :wink:
11. feb 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem dat malu spat
11. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte malý už buvinká ja ešte niečo do práce idem pripraviť. :wink: pre malého som kupila papučky ale pre seba stále nič ale videla som celkom pekné spoločenské čaty v prepočte výjdu na 1600 sk je to vela? nemám totiž prehľad.
11. feb 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

andy,ja som mala včera tiež problém s klávesnicou :confounded: ,Lindula sa mi tu hrala a prepla mi to.Ale ja som to prestavila tak,že na spodnej lište mám skratku SK alebo EN,na to kliknem a potvrdím,čo potrebujem :slight_smile:

kukuk do albumu,na chvíľu som nahodila fotky z dnešného karnevalu :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka krásne fotečky rozkošné a dufam že aspon vyhrali ako najkrajšie masky :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
luci a kde hore v priori je spodne pradlo? ja viem len o tom spodnom.
elise nezabudla si na mna? poprosim ta o popis tej masaze. skusim to.
11. feb 2009 o 20:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elis,vďaka :wink: ..tam nesúťažia o najkrajšiu masku :sunglasses: ,ale súťaže sa robili za cukríky a potom rozdali omaľovánky :wink: ..
11. feb 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika nezabudla som napíšem ti to popíšem ti ako to máš robiť. :wink: idem to spísať aby to bolo zrozumiteľné :wink: zoberem si to na klúč a v práci ti to skopírujem do ip :wink:
11. feb 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok elise.
idem pozerat panelak. :slight_smile:
11. feb 2009 o 20:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktoré ste pred panelákom dobre sa oblečte aby ste neprechladli :grinning:
11. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

mili aj si nieco nasla? a co vlaste si vyucena?

nika nas sa sam stava na nozicky a dokonca hit tyzdna je stavanie sa pomocou stola v obyvke. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi skore uzdravenie aj mna nejak pobolieva hrdlo striekam stopangin dufam ze maly to nechyti. :unamused:

luci ozik dik za dvdcko uz ti ho miska vratila? a zhanam film Helboy nemate ho niektora?
:confused:
11. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindi..xixi veeeru tolko snehu a pred panelakom..xixi

Mati tu kosielku na krst mozno kupis aj v tej ulicke ako je stara trznica....teda bola... tam su knihy prestahovane a to masiarstvo zbrojniky...tak skoro oproti tym kniham je taky obchod so svatymi vecami.... kriziky a sviedcky a tak a ja som tam kupovala tiez kosielku, ale uz bola vysita, ale mali aj ciste..... takze ak nezozenies tak pozri tam....

a dneska doobeda nesiel kono? teda mne nie...ale uz 2 den mi ide net....klop klop..som zvedava do kedy
11. feb 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som zabudla andy cipky nejak prestali ucinovat maly sa pri uspavani jeduje az pisti :angry: :frowning2:

dufam ze sa po roku zmeni ze zacne v noci spavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada mne isiel kono doobeda a ten obchod je z tusim zruseny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti netusim som tam davno nebola
11. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti..a ked bol male babino...spinkaval?
11. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: :grinning:

Lucinda my nebývame pri rieke :confused: :confused: A ani neviem, že by tadiaľto nejaká pretekala.
Neviem čo Milka myslela. AAAA ozaj Milka si počula dnes rozhlas???? Zajtra je maškarák v kulturáku. Pôjdeš? Len pod pekne Lucka sa zase vyšantí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

milka a akú chceš robotu???Lebo vo Vrbovom budú otvárať LÍDL. Skús možno budeš mať šťastie.
11. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,pekné fotky :slight_smile: :dizzy_face: babám to tam sekne :slight_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kde ste boli na karnevale ?? :confused: :sweat_smile:

Nika,v Priore hore je spodné prádlo pri Knihe,cca oproti býv.Dráčiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len chlapské :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peťa,vydrž tak do 2-3 rokov..to už hádam malý prespí :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neboj,robím si srandu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4155545..kuk :slight_smile: :wink:

tu mám jedny šaty,mala som ich raz na plese,vtedy som nosila veľk.okolo 40..sú pekné,natiahnu sa,sexi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
keď tu zháňate niektorá tie spoločenské šaty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima nespaval ani kao male babino to bol este viac hore a vrestal.

andy a tebe drobci spavaju uz dobre celu noc? a nestras ma po roku sa musi zmenit je chcem od januara ist do prace a ked nebude spavat tak mozem zabudnut
11. feb 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka do lidla urcite beru lebo mamine dosla ponuka prace z UP. ale ona uz pracuje takze nic ked nemala tak nic sa nevyskitlo a ked uz ma tak ju volaju aj traja to je zakon schvalnosti
11. feb 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa,no Aďo má 5 rokov,ten už prespí..cca od 2 rokov prespal celú noc myslím :slight_smile: :wink:
malá sa ešte budí občas,ale zaspí..napije sa čaju,vezme si dudel a pod.. :wink:
teraz ale veľmi zle spáva cez deň :confounded:

a ja som pri oboch šla do práce po roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: dá sa to,zvykneš si :grinning: :grinning: :grinning:

a Lucka,ozaj,ty ideš v lete do roboty ?? :confused: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy a mala ma kolko? cez den mi to nevadi len v nocuí nech spi lebo ja som hrozne rano nevyspanaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa,dnes má 20 mesiacov :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak gratulujeme k 20 mesiacikom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky :grinning: :grinning: :grinning: všetkým nám to neuveriteľne letí,že ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
á,tak Anetka gratulejšn k 20-ke :grinning: ... :slight_smile:

andy,dík,boli sme v materskom centre :wink:

peti,mne sa Linda stále budí každú noc :confounded:
11. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok