♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
12. feb 2009

ahojte...

my sme boli dnes po doktoroch...u koznej OK...ekzem jej uz uplne zmizol ale ma citlivu pokozku ...tak mame stale natierat s kremami a potom ist na kontrolu...

u ortopeda tiez v celku OK....nozicky sa nam dobre vyvijaju...jeto na dobrej ceste...ale este musime remienky mat a za tri tyzdne na kontrolu....

nika my co mame kocar ...ten crep...🙂 🙂 tak je superny nato ze sa da lahko zlozit do auta...cize aj ta karicka bude tak...

lucinda7
autor
12. feb 2009

čaute,,,,

dnes som mala takýýý rozbehaný den.... 😒

boli sme na velkom nákupe,teraz večer som zas varila sviečkovú na zajtra....mi príde na obed brácho z Anglicka aj s kamošom a frajkou......zajtra už len polievku urobím..... 😵
večer mi krpatý pooblieval celúúúú sedačku čajom,tak som doteraz tepovala 😠

chlapi už spia a ja čakám na Panelák 😖

Mili,to som našla na nete ten inzerát.....mi to padlo do oka reku skúste 😵

milhaus
12. feb 2009

ani ja som nemala čas sem zaskočit
boli sme u svokry skoro cele poobedie, potom sa mala okupala a dala som ju spat
je na radovi strasne zavisla

elise
12. feb 2009

petka baby deasing sprint a dá sa dať do 3 polôh na ležato polosed a sed 😉 vojde do auta super aj na dovolenke sme sním boli 😉

milhaus
12. feb 2009

boli ma krk a chrbat ale to preto že som u svokry plietla a sedela v kuse na jednom mieste 😖

keti
12. feb 2009

mima kam chodíte na kožné.My na Banku. Rastík má tiež ekzém od narodenia. Najskôr nám doktorka dávala mastičky a ked to neprechádzalo tak, že bude lepšie ísť ku kožnej.
No máme zarábanú mastičku, ale aj tak to neprechádza. Teda ked sa to natiera tak to prejde, ale potom sa to znova objaví.

Teda pozerali ste ordináciu fuj, ale mi nabehla husacia koža, keď tá druho rodička zomrela. Ja som mala tiež cisarák. 😖 😖 😖 😖

mimusbe
12. feb 2009

my chodime pri postu do PN Bordacovej....

mala sa nam vyhadzala z niecoho a tiez sme mali zarabanu masticku a ta jej presne takto isto robila...ked sa natrelo bolo dobre a ked kazala natierat uz len par krat do tyzdna tak sa jej to znova vyhodilo...

tak nam tuto zatrhla a predpisala na recept inu/nezarabanu ...takky zlty obal...neviem ako sa to vvola presne a tu mame natierat dva krat do tyzdna a potom uz len jedenkrat do tyzdna....

ale uz aj tak davno nema na tvaricke ani bodecku co ju ma taku cistunku...takze jej to zabralo...a kazala este kremovat ju s modrou obycajnou indulonou...ona je taka mastnejsia a mala ma citlivu a suchu pokozku takze jej to robi velmi dobre na tvaricku...

keti
12. feb 2009

rastík to máva aj okolo pusky. ale prejdemu to a potom na novo. To vraj je náznak, že bude alergik ☹ ☹ .
Zrejme zdedil po MM zlú vec.

Budem musieť skúsiť tú indulonu. 😉 😉

milhaus
13. feb 2009

mi dávame excipial i lipolotio na suchu kožu

elise
13. feb 2009

ahojte ja dnes idem na ples. ešte stále nemám topánky tak dufam že čosi zoženiem. 😀 ale ešte je čas do 19 hodiny 😉

mám voľné 2 lístky nechcete niektorá ísť dnes večer o 19 na ples????????,súrne potrebujem vedieť.

dadulka19
13. feb 2009

ahojte 😉

elis,tak sa dobre zabav 😉 ...
...a snáď niektorá behne na ten ples,takto na poslednú chvíľu sú dobré akcie(teda ja radšej takto,než plánovane) 😀 ,len asi ale treba mať niečo vhodné v skrini 😀 ....a varovku k deťom 😎

elise
13. feb 2009

dadulka to ano niekoho k deťom by bolo fajn.

lucka vy dvaja s manželom? pridáte sa? ako repete valentína bude aj nejaké vystúpenie švedske stoly a super ceny nápojov (minerálka 2 sk....)

dadulka19
13. feb 2009

elis,to čo je ministerský ples 😀 ,ceny jak v parlamentnom bufete 😎

lucinda7
autor
13. feb 2009

Lindi,dík,ale my nemáme kam dať drobcov 😝 a nie sme ani parketoví levi 😀 😀 😀 😀

elise
13. feb 2009

dadulka to sú v ákladových cenách pre zamestnancov 😀 😀 😀

elise
13. feb 2009

ákladové= nákladové 😀 😀 😀 😀

milhaus
13. feb 2009

a to kde je ten ples, rado nema i tak si čo obliect

milhaus
13. feb 2009

strašne vonku fuka, je to počut i ked som vonku nebola ale teraz sa ideme trocha prejst

nika2
13. feb 2009

ahojte,
tak dnes som bola v tom HC pozret tu karicku. no tu moon som vyradila. lebo mala este spava v kociku a ten neni moc nato. a pozerala som ten co ma elis . ten sa nam pozdaval. este mrknem na nete nejake podobne.
elise si spokojna z karickou?

milhaus
13. feb 2009

🙄

lucinda7
autor
13. feb 2009

čaute....

Mili,čože??? 😝

no naša návšteva už odišla....zlatí boli,ale taaaaaak mi decká rozbláznili 😀 😀 😀 😀 a kopec darčekov im doniesli 😎 tak boli vytešený 😀 😀 😀 😀

milhaus
13. feb 2009

nič ja len že ked sme u jeho rodičov a sem tam sa venuju i lucke tak je r. kludny a ked prideme domu a mala ho otravuje tak kričí a je nervozny ale ja zasa nemienim byt pol dna u jeho rodičov každy den len preto aby bol kludny

milhaus
13. feb 2009

lucinda na to čislo čo si mi dala do IP sa neda dovolat
svagrina šla dneska na skusku do B and H do Vrboveho ako krajčirka

elise
13. feb 2009

ahojte.
ano nika som skočíkom úplne spokojná len my ho teraz bereme ako na ozdobu lebo v nom už nechce sedieť iba chotiť chce stále tak nám doma zavadzia. 😉

za chvílu začína ples tak som presvedčila bratranca aby šiel uvidíme za pol hodku má prísť. ked budem mať foto tak hodím potom do albumu. tak som zohnala topánky, aj k tomu kabelku v priori hore gortfilde manžel si kúpil topánky a ja ešte čižmi tak sme hírili ale ked to rozrátame tak nás to vyšlo po 600 sk topánky troje + kabelka. dobrá kúpa 😀 😀 😀 tak sa zberáme dole omrknúť ale nechcem aby sme tam boli prvý tak si niečo ešte dorábam 😉

dadaga
13. feb 2009

ahojte...jeee lindi dobre sa zabavte... xixi ja som v zivote nebola na plese... xixi a ani tak skoro nepojdem.. ale mozno si to nechame na neskorej ako moja mama v 56 rokoch....xixi sak nic nezmeskala..

keti
13. feb 2009

aaaaaaaaaahojte babenky 😀 😀 😀

no, ale čo to?? Kde som vás to až našla na druhej strane. tuším si splňate všetky manželské povinnosti 😀 😀 😀 😀

My sme dnes boli v tej fujavici fúúúj.to počasie sa asi blázni. Sme sa vytešovali, že je po snehu.

Elis prajeme ti prííííjemnu zábavu. 😉 😉 😉

Danke nejde PC. Boli sme tam na návšteve. Paulínka sa Rastíkovi veľmi páčila 😀 😀 😀 😀 .
Sme sa nasmiali Rastík ju chytal okolo krku. Po kom ten chlapec bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

milka a čo sme neprišli na ten maškarák.Lucke by sa páčilo 🙂

Peťa čo si nepopíšeme aj saméééé, ked máme chuť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

keti
13. feb 2009

tak prajem vám krááááááááááááááásnééééééééééééého VALENTINA, len to neprežente

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a ja už idem do hajan dobrúúúú noc

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
14. feb 2009

dobréééé ránko....
prvá,prvá,prvá/teda druhá lebo Keti to stihla minútku po polnoci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 /

aj od nás všetkým
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Krááááááásneho VALENTINA ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
plného lásky a .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

http://cap33.caption.it/45/captionit003729I555Q...

milhaus
14. feb 2009

dobre rano
krasneho valentína

kluara
14. feb 2009

ahojte!
my tento sviatok neuznávame, je to podľa nás riadna blbosť.....
košieľku som nakoniec zohnala v adrii - aj to posledný kus, inak všade sú už len predtlačené

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre