♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

idora
16. feb 2009

Mozno prave preto,ze mam viac zivotnych skusenosti, som si to Milhaus dovolila napisat, aby sa spamätala a nakopla!
Nejde mi o ani tak o nu, ako o malu. Som velmi hakliva na deti, aj cudzie.

lucinda7
autor
16. feb 2009

ved to....ako si žijú oni dvaja to je ich vec....čo chceli to majú.....len najviac tam trpí malá.... 😎

zuzidr
16. feb 2009

zuzi kiu ceed 🙂
a zelené poznalo pol piešťan kôli zvuku 🙂

elise
16. feb 2009

zuzanocka my sme zostali pri tom našom 9 ročnom saxe 😀 😀 😀 😀 zišlo by sa nové ale kríza nás adobehla zatial sa manželovi rysuje jedna robota, síce v novom meste ale nevadí dôležité je že robiť bude a hlavne aby to vyšlo 😉

zuzanocka
16. feb 2009

fiha, sa maju 🤐
tak asi na tom nebudu tak zle, ako pise E. 😲
ono...pokial ma mala lucka co potrebuje (po fyzickej aj po psychickej stranke), dospeli sa aj mozu uskromnit, nie? 😔

zuzanocka
16. feb 2009

lindi,
ja som citala, ze pri "tom nasom 9-rocnom SEXE"..... som chvilu nechapala, o com pises 😀

lucinda7
autor
16. feb 2009

len to je otázne či má.... 😝

zuzanocka
16. feb 2009

zuz,
no...bolo to cele take specificke vozidlo 😉 ale hodilo sa k tebe 😉

lucinda7
autor
16. feb 2009

Zuzi,na čo ty zas nemyslíš??? 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanocka
16. feb 2009

luci,
ved hadam by inak nekupovali, nie???

zuzidr
16. feb 2009

zuzi to som sa mala uraziť????????????,,,ale nie,ja som ho mala veeeeelmi rada,ved bolo prvé,a mojeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
16. feb 2009

tomu never 😎

elise
16. feb 2009

zuzanočka 😀 😀

zuzanocka
16. feb 2009

luci,
no hladnej svini sa len o kukurici sniva, vies ako.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked mam zastavu cervenu vyvesenu uz 5 dni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elise
16. feb 2009

zuzi na prvé auto sa nezabúda 😉 😀 😀

lucinda7
autor
16. feb 2009

zuzi,tak ju už odves 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
16. feb 2009

zuzik,
preco urazit??????????? vobec som to nemyslela zle... ☹ ja len, ze farba bola ina, ako zvycajne mavaju auta, zvukovo si sama napisala.... 😉 nemyslela som to nejak zle.. proste niektore auta a majitelia mi k sebe pasuju - su "zohrate dvojice" 😉

zuzidr
16. feb 2009

a hlavne na také ako bola maja beruš,sme si spolu prežili ☹ 😀 😀 😀 😀 😀

zuzi správny šofer ide aj na červenú,nie? 😅 😕 🤐

lucinda7
autor
16. feb 2009

to je pravda 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
16. feb 2009

ked musíš tak musíš 😝

zuzidr
16. feb 2009

zuzi ja som sa neurazila,ja viem,všetci mi hovorili že sme boli spriaznená duša 😀 😀 😀 😀 preto som ho ani nechcela predať 🙂

nika2
16. feb 2009

a kde ste? 🙂

dadaga
16. feb 2009

ahojte... aj my sa hlasime... pocasie nanic tak sa motame povecsine dnu.. co uz....

milhaus
16. feb 2009

vydim že tu mame dalšiu čo bola doposial šmýračka
som tu ale nebol čas, neboli sme doma a to je moja vec čo sem pisem pokial dodržiavam pravidla fora
vam by sa to pačilo keby bola polovička od polky decembra bez prace? a ja i keby som chcela ist do roboty tak čo s malou, po dnešnom vyjadreni svokry že neda kôli mne vypoved a ked som ju počula z kuchyne že chce mat pokoj

mimusbe
16. feb 2009

ahoj dada 😉

no my sme vyprevadili maminu....bola trosku na navsteve....🙂

uz aj tatino je doma z prace...

mili...urcite by sa nikomu nepacilo keby je jeho polovicka bez prace....ale urcite by sme to neriesili tak ako to riesis/resp. neriesis ty....

a ano...je to tvoja vec co pises...len sa potom necuduj ako sa k tebe potom ludia chovaju .....

keti
16. feb 2009

Milka ja si osobne myslím, že neni nič zlé na tom, keď si sem príde niekto prečítať. Povedz, že ty nejdeš len tak popozerať do iných tém!!!

Ja áno.A hlavne, keď sa chcem niečo dozvedieť ohľadom drobca. A samozrejme, že tam natrafíš aj na niečo inéé.
milka ja viem, že sme tu neni na to, aby sme ťa odsudzovali to ani nechceme.

Lenže ty si dospelá aspoň si to myslíme. A niektoré veci čo píšeš sem nepatria.
Milka : KAŹDÝ MÁ ŽIVOT TAKÝ AKÝ HO CHCE MAŤ

idora
16. feb 2009

Milhaus, od Teba to slovo "smyracka" beriem ako kompliment, pretoze Tebe by asi bolo zbytocne vysvetlovat, ze nie kazdy sa potrebuje verejne prezentovat s kazdou malickostou.Vobec nikoho "nesmyrujem". Toto je verejne fotum, ktore moze citat kto chce, a kto chce moze prispievat- ak ma o com a ma chut. Ak tu pises svoje sukromne veci, musis ratat s tym, ze vela ludi to cita a budes mat na tie Tvoje prispevocky aj reakcie. Naco pises, ked nechces mat odozvu? Alebo chces citat aka si uzasna, sikovna, starostliva, ked to tak vobec nieje?
Chces aby k tebe boli Piestanky uprimne alebo nie?
Nevyhovaraj sa nato, ze M nema robotu. Vela rodin je este v tazsej situacii ako Vy, ale zato sa o deti staraju prikladne, nevadia im. A co stale do Vasho zivota montujes svokru? Ona porodila Lucku? Staroslivot je na Tebe a M. Samozrejme aj zodpovednost. Ak Vam nechce pomahat, je to len jej vec. A Vy si to musite zariadit tak, aby to vsetko fungovalo. K comu vlastne potrebujes svokru? Si doma cele dni, co od nej chces?A veta, ze : "ja keby som chcela..." No ved to, Ty keby si chcela! Kolko mam je, co vodia deti rano o 6. 30 do MS a stihaju. A skolka je do do 16. 30. Pokial viem, stale mame 8 hodinovy pracovny cas, cize v poho sa do toho mestis. Mozes ist aj na mensi uväzok do prace, keby uz natolko, len treba chciet. A toho Tvojho lajdaka co nikde nechce robit by som hnala svinskym krokom. 😠 Ale to je Tvoja vec!
Uprimne Ti prajem stastnejsi a lepsi zivot a hlavne malej. Ta je najdolezitejsia! Uvedom si to! A nehladaj uz vyhorky, vyhovaraju sa male deti, Ty si dospela- aspon by si mala byt!

idora
16. feb 2009

Rada psychologa, i ked na iny typ problemu ako je Tvoj, ale nieco sa tusim sikne aj Tebe Mili, porozmyslaj:

Odpovedá psychológ Mgr. Boris Sopko:
Mária, kladiete dôležitú otázku, na ktorú sa ťažko odpovedá. A tiež cítim, že hľadáte niekoho, kto by vám vedel povedať, čo spraviť tak, aby to bolo pre vás dobré riešenie. Mnohí ľudia hľadajú v živote spokojnosť, šťastie, naplnenie a nechcú veľa trápenia. U iných zase cesta k naplneniu vedie cez odriekania a obetovanie. Prosby adresované manželovi nepomôžu. On sám nedokáže spraviť zmenu. Ak by to vedel, už by to dávno spravil. Jedna z posledných vecí, ktorú môžete pre muža spraviť, je, že sa postaráte o seba. A to buď tak, že sa obklopíte ľuďmi, aktivitami, niečím, z čoho dokážete načerpať dostatok síl na to, aby ste život v spoločnej domácnosti s manželom prežili a zvládli. V tomto vám pomáhajú dospelé deti. Druhá možnosť je zmeniť svoju celkovú pozíciu v situácii. Keď zmeníte k lepšiemu svoju pozíciu, tak sa niečo zmení aj pre muža a bude závisieť iba od neho, ako na to zareaguje. Ak ho ešte s vami spája to niečo neviditeľné, tak sa to pri vašej zmene pozície v situácii napne a vtedy si možno uvedomí, že má problém. Takisto je však možné, že už to dávno prepil a zostalo v ňom iba prázdno, ktoré ho desí. Nie ste zodpovedná za jeho život.

milhaus
16. feb 2009

no prečítala som si to, spokojná?????????????

keti
16. feb 2009

No Milka ak to berieš takto tak tebe niet pomoci.
Idora to nepísala pre jej spokojnosť. 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre