♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

adag
16. feb 2009

tak ked si si to prečítala tak dúfam že si stoho aj niečo pochopila.

petka015
16. feb 2009

baby kubko mal teplotu ze 39,7 skoro som odpadla taky maly clovek ale uz mu klesla nastastie uz spinka malinke. 🙂

adag
16. feb 2009

ahojte, po dlhej dobe.

petka015
16. feb 2009

ada kedy ste zduchli z toho karnevalu ani som nepostrhla.

uz ste zdravy?

adag
16. feb 2009

asi za pol hodku a už sme zdravší zajtra ideme na kontrolu

kluara
16. feb 2009

ahojte!

tak my sa pridávame do klubu chorých ☹ Lukáš a aj ja máme po týždni znova antibiotiká 😢
jediné pozitívum vidím v tom, že budem teraz 2 dni doma, potrebujem to vyležať, lebo mi to začína sadať na priedušky ☹

chorým skoré uzdravenie!

Zuzi, taaaaaaaaaaaaak rada som ťa po dlhej dobe znova čítala 😵

andy.a
16. feb 2009

ahojte 🙂 😎 😎

zdravím Idoru 🙂 😉 nenapíšeš o sebe viac ?? 😕 ak nechceš tuná,môžeš do IP 😉 😝

ááá,Zuzka vitaj,zdravím 🙂 😵 😝 😅

Peťka,malý je chorý ?? 😕 teda 39,7 je dosť 😒 dala si mu čípok alebo sirup Panadol ?? 😕 😒

ktoré ste písala o tom 10-ročnom sexe..či saxe..dobre som sa zasmiala 😀 😀 😀 😝 😝 😝 super preklep 😝 😝 😝

Milka tuším po starom 😔 😕

.. idem dať malej večeru,dúfam,že to nebude trvať tak dlho ako včera/hodinu a trištvrte 😔 😝 😀 😠 /

tak zatím 😎 😎 😎

andy.a
16. feb 2009

maródom skoré uzdravenie ☹ je vás tu veľa 😕 😖

no,desím sa toho,ked sa bude mať malý vrátiť do MŠ..to bude asi zasa kolotoč chorôb u obidvoch krpcov 😒 😖

Maťka,vy ako v tej škôlke ?? asi tak,že týždeň tam a 2 týždne doma s chorobou ?? 😕 😒

idora
16. feb 2009

Milhaus, ano som spokojna, sama so sebou, s detmi, s manzelom, s rodinou, so svokrou, svagrinou, skratka so vsetkym. A prajem tuto spokojnost aj Tebe, z celeho srdca: 🙂 Dufam, ze ju v zivote najdes, je to na Tebe! 😉

idora
16. feb 2009

andy.a, mas IP 🙂

sofi
16. feb 2009

Mili, Idora to nepísa len preto aby si si to prečítala, ale aby si si z toho zobrala aj ponaučenie.

Inak čaute babenky, dlho som tu nebola, tak neviem či si ma ešte pamatáte. Ale ak mám čas tak si Vás aspom prečítam.
A ako vidím, tak moja švagrinka sa pekne zapojila. Ahojček Keti.
🙂

mimusbe
16. feb 2009

idora....zbytocne si nicime prsty a nervy...mili jednoducho nema zaujem zmenit to....

mozno si si vsimla ze toto sa tu riesi kazdy den...

no idem ja mrken panelak 😀

idora
16. feb 2009

mimusbe mas pravdu, ale snaha bola. Kvoli Lucke! Ine ma nezaujima, je to ich vec. Mozno raz Mili pochopiiiiii, prajem jej to! Idem aj ja na ten Panelak, pa

elise
16. feb 2009

ahojte len aby vám pred panelákom nebola zima ved je sneh aspon u nás je ho kopu 😀 idem prečítať čo ste popísali.

keti
16. feb 2009

Ahoj švagrinka. To tak konečne si sa aj ty zapojila. Si ma potešila zas pribudne niekto nový 🙂 🙂 🙂

kluara
16. feb 2009

andy, veru tak, naposledy sme maródovali 2 týždne, týždeň bol v škôlke a znova sme doma a aj s antibiotikami ☹

sofi, veru, dlho si tu nebola, a vidím, že sa budete rozrastať, držím palce 🙂

keti
16. feb 2009

Ale kluara ja som si to tam vôbec nevšimla, ale samozrejme vieme o tom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
16. feb 2009

sofi tak vidim v pase zmenu, gratulujem

petka015
16. feb 2009

andy my sme boli u doktorky a potom som jej volala ked sme mali taku vysoku teplotu kazala cipok dat a prinajhorsom osprchovat. ale klesla nam klop klop klop 😝

dadaga
16. feb 2009

ahojte...iha co sa to tu riesi? xixi idora skoda casu a drat klavesnicu...

keti dosli ti tie plnky? ked si nedala vediet?

peti aj vy mate teplotu? my sme mali min.tyzden 38.6 len tak z luftu mali sme aj atb. zatim sme v pohode... ale kasleme tak uvidime co dalej? uf..uz nech je jar....

zase vsetky lapite pred panelakom?

mima mala si mamu na navsteve? aj ta moja bola cez vikend u mna...si uzila Lukaska... ukazoval jej nie nie.... a pa pa a podobne veci.... tak sa vyzivala..xixi

lucinda7
autor
16. feb 2009

čaute....

tak omáčka stále dokola....inú reakciu som ani nečakala 😖

a SOfi blahoželááááám 😝 bude sestrička??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
16. feb 2009

ano dadus....mamina chodi vzdy ked ma volno...tak sa vytesujem 🙂

lukino je zlatunky a sikovny 😉

dadaga
16. feb 2009

sofi ozaj aj ja gratulujem ..hoci sa nepozname, ale tvojho manzela poznam mali sme v pizzzerii krst maleho.... tak super sa vam to pekne podarilo Jarko 2 roky a malicke na ceste...

mimus dakujem ved aj Sabinka je zlatunka...
je a dneska zacal davat aj servus... teda ja mu podam ruku a aj on mne a ja poviem servus a on sa tomu rehoce...

ale chrbat si uz necitim dneska

keti
16. feb 2009

jeeeej dadaga prepáč stále som na to myslela, že ti musím odpísať. A vidiš hlava deravá. jasné prišlo aj niečo skúsim.
dakujem 😉 😉

lucinda ja jej tiež hovorím o dievčatku tak som zvedavááááá. naši chlapci by mali aspoň čo ochraňovať 😀 😀 😀 😀

dadaga
16. feb 2009

keti nic, ja len,ze mi blbne obcas net ...teda teraz asi tyzden uz ide aj ked obcas vypadne...odkedy tu bol nejaky technik a som sa do neho pustila tak to ide...uvidime do kedy... ja len,ze ci ti to prislo.. takto to robim ja... no podla nalady a podla teploty ci je leto ci zima...xixi

andy.a
16. feb 2009

sofi,aj ja blahoželám 😵 😵 😵
takže zasa bude medzi Piešťankami tehuľka 🙂 😉
hlane nech ste obaja zdraví 🙂 😝 😅

keti
16. feb 2009

dadaga a kedy prídeš do chtelnice k sestre???,

dadaga
16. feb 2009

andy sranda co? ked daktora porodi objavi sa po mesiaci alebo tak nejako dalsia....xixi

andy.a
16. feb 2009

veru,Dani,ono je to nejaké nákazlivé 😝 😝 😀 😀

dadaga
16. feb 2009

keti neviem...sak som tam bola nedavno tusim nie tento vikend ale ten pred tym... preco co sa stazovala? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre