• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
andy no nakazlive ako nakazlive...kto chce ma kto nie nema..... :slight_smile: :frowning2: :slight_smile:
16. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale čo by sa sťažovala :wink: :wink: :wink: . No a čo sme kde boli?? šak sa vás ani nevidela.som vas prešvihla.pozrela by som Luka :wink: :wink: :wink:
16. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no niekedy aj kto nechce/resp.nemal by mať/,má..a kto chce-nemá/nedarí sa/.. :unamused:
16. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nám už neposielajte,dakujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nemusíme mať všetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ešte chceme, ale trošku si radšej počkáme.Nech sa aj rez poriadne zahojíííí, a domček postavíííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teda tato postavíííí
16. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..... :grinning: :grinning: :grinning:
no hej aj tak to niekedy je andy... co uz....

keti sak ked bude teplejsie potom budeme chodit viac teraz je to onicom to obliekanie a mne to ide na nervy a Lukaskovi este viac...
16. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha,ale ste sa rozpísali :wink: ,tak vás idem prelúskať :slight_smile:
16. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dari ved teda nech to tu frci....

no majte sa ja si idem oddychnut a vyrovnat chrbat... zajtra pokracujeme s mojim syncekom....
16. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi pokial nezoderieme podlahu tak dookola obyvka kuchyna spalna... a tak dalej...
16. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keti a dada...vam by sadli este dievcatka :grinning: :grinning:
chalani by mali aspon koho obranovat :wink:

no my s MM chceme tiez urcite este jedno babino....ale to je este dalekoooo :grinning:
16. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čau lúskačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ako je Lucke?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

o tom obliekaní mi dani niečo hovor....dnes sme išli do Tesca a Maximko mi pri aute druzgol do toho blata snehového hnusného.... :angry:
tak som letela s ním hore ho celého prezliecť a hned som to dala v príčke točiť :angry:
16. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
príčka je práčka...chápeme sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima len aby si nemusela dávať na Sabínku pozor ked budu naši chlapci veľký, aby sa o Sabínku ešte nepobili
Síce už Rastík si našiel teraz má Dankinú Paulínku. ale jeden nikdy nevie. to sa potom nasmejeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tááák naspeedované veveričky ste dnes :grinning: ....a tuším sa mi tu aj zuzanočka zamarila :slight_smile: ...už tu snáď bude častejšie :slight_smile:

...a chorých tuším pribúda :frowning2: ...skoré uzdravenie všetkým :wink:

peťka,dostala pamykon zmiešaný so sanorinom,hedelix a samo,že proti teplote niečo :confounded: ....

Luci,no Lucka má stále teplotku :cry: ,momentálne 38,9.Aj zaspala,dala som jej 2 tabletky Nurofenu :unamused: ...ak nezaberú,nastupuje sprcha :confounded: ...a to mi jej bude zase tak ľúto,chúďatko moje :frowning2:

á,sofi vitaj po dlhej dobe a gratulejšn k tt :wink:
16. feb 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idora,aj ja si prosím do IP podrobnosti :wink:
16. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dada,tak nech teplota rýchlo odíde :angry:
nechytila to v piatok na zimáku??? :unamused:
16. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by som sa zasmial, keby Milka napíše aj mne IP podrobnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
si robím srandu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dadulka nehneváš sa, že???
16. feb 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Keti,ty srandistka :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keti....sabinku uz ma tuto jeden chlapcek zajednanu ....hned ako sa narodila tak uz jeho dedko dohadzoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no to by bola sranda .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sofi...ja ta z videnia tusim poznam :slight_smile: a tiez gratulujem k tt
:wink:
16. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadula aj nas mal skoro 40 ale teraz mrnkal tak som mu isla dat caju a nemal teplotku len nam soplik tecie a mam len odsavacku co ustamy odsavam zabudla som kupit tu na vysavac ale reve ked mu davam sprej do nosa jak keby ho rezali.

ja som nasho este nesprchovala mam z toho des ako bude plakat. tak vstetkym chorym skore uzdravenie.

my zatiel babino neplanujeme az ked maly zacne poruiadne spavat az potom
16. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peti,ved nemusíš sprchovať....daj vlažný zábal /okolo hrudníčka omotaj plienku namočenú vo vlažnej vode a na to deku/ ked bude treba...teda ked nebude klesať po sirupe alebo čipku....
:unamused:
16. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci dufam ze uz nebude treba. ale vecsina deti ked ma teplotu tak lezka je malatna ale nas vymyslal jak keby mu nic nebolo. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
držím palčeky aby nebola....len bud pripravená....a hlavne v noci kontroluj.....ja vždy trpnem ked sú chorí a majú teplotu :unamused:
16. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta tá odsávačka na vysavač je veľmi dobrá. my ju máme, ale poviem ti, ked ju MM doniesol a išli sme odsať tak som mala strach v očiach. A drobec ani nehovorím. Ale už si na to zvyká.

prvú sme mali takú pumpičku. tak tá stála za prd.
luci ozaj dvd mam eeste doma tak buduci tyzden vyslem misku k vam ak jej otvoris. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
aj my máme vysávačovú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peti,v poho,mne to neponáhla....a Miška bola v sobotu zlatá....zvonila radšej hore pri dverách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda to aby nás humor neopustil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si ho v noci dam k sebe MM ide spat do obyvky aby sa vyspal ja tiez v noci trpnem nech nemaju to je najhorsie.

keti no musim ju kupit len nejak dneska nebol cas lebo maleho som mala na rukach a v lekarni mi este podala igelitku ze nech si tie lieky dam do tasky a peniaze skovat do tasky vybrat kluce od auta ochota jak hovado. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no opúšťam vás,veveričky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
všetkým/a hlavne chorúšikom/ kludnú a pohodovú noc :dizzy_face:
16. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok