♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadaga
16. feb 2009

andy no nakazlive ako nakazlive...kto chce ma kto nie nema..... 🙂 ☹ 🙂

keti
16. feb 2009

ale čo by sa sťažovala 😉 😉 😉 . No a čo sme kde boli?? šak sa vás ani nevidela.som vas prešvihla.pozrela by som Luka 😉 😉 😉

andy.a
16. feb 2009

..no niekedy aj kto nechce/resp.nemal by mať/,má..a kto chce-nemá/nedarí sa/.. 😒

lucinda7
autor
16. feb 2009

nám už neposielajte,dakujeme 😝 😝 😝 😝 ale nemusíme mať všetko 😀 😀 😀 😀

keti
16. feb 2009

my ešte chceme, ale trošku si radšej počkáme.Nech sa aj rez poriadne zahojíííí, a domček postavíííí 😀 😀 😀 😀 😀
teda tato postavíííí

dadaga
16. feb 2009

luci..... 😀 😀 😀
no hej aj tak to niekedy je andy... co uz....

keti sak ked bude teplejsie potom budeme chodit viac teraz je to onicom to obliekanie a mne to ide na nervy a Lukaskovi este viac...

dadulka19
16. feb 2009

fuuuha,ale ste sa rozpísali 😉 ,tak vás idem prelúskať 🙂

dadaga
16. feb 2009

Dari ved teda nech to tu frci....

no majte sa ja si idem oddychnut a vyrovnat chrbat... zajtra pokracujeme s mojim syncekom....

dadaga
16. feb 2009

asi pokial nezoderieme podlahu tak dookola obyvka kuchyna spalna... a tak dalej...

mimusbe
16. feb 2009

keti a dada...vam by sadli este dievcatka 😀 😀
chalani by mali aspon koho obranovat 😉

no my s MM chceme tiez urcite este jedno babino....ale to je este dalekoooo 😀

lucinda7
autor
16. feb 2009

čau lúskačka 😀 😀 😀 😀
ako je Lucke?? 😝

o tom obliekaní mi dani niečo hovor....dnes sme išli do Tesca a Maximko mi pri aute druzgol do toho blata snehového hnusného.... 😠
tak som letela s ním hore ho celého prezliecť a hned som to dala v príčke točiť 😠

lucinda7
autor
16. feb 2009

príčka je práčka...chápeme sa 😝

keti
16. feb 2009

mima len aby si nemusela dávať na Sabínku pozor ked budu naši chlapci veľký, aby sa o Sabínku ešte nepobili
Síce už Rastík si našiel teraz má Dankinú Paulínku. ale jeden nikdy nevie. to sa potom nasmejeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulka19
16. feb 2009

tááák naspeedované veveričky ste dnes 😀 ....a tuším sa mi tu aj zuzanočka zamarila 🙂 ...už tu snáď bude častejšie 🙂

...a chorých tuším pribúda ☹ ...skoré uzdravenie všetkým 😉

peťka,dostala pamykon zmiešaný so sanorinom,hedelix a samo,že proti teplote niečo 😖 ....

Luci,no Lucka má stále teplotku 😢 ,momentálne 38,9.Aj zaspala,dala som jej 2 tabletky Nurofenu 😒 ...ak nezaberú,nastupuje sprcha 😖 ...a to mi jej bude zase tak ľúto,chúďatko moje ☹

á,sofi vitaj po dlhej dobe a gratulejšn k tt 😉

dadulka19
16. feb 2009

idora,aj ja si prosím do IP podrobnosti 😉

lucinda7
autor
16. feb 2009

dada,tak nech teplota rýchlo odíde 😠
nechytila to v piatok na zimáku??? 😒

keti
16. feb 2009

by som sa zasmial, keby Milka napíše aj mne IP podrobnosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
si robím srandu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dadulka nehneváš sa, že???

lucinda7
autor
16. feb 2009

Keti,ty srandistka 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

mimusbe
16. feb 2009

keti....sabinku uz ma tuto jeden chlapcek zajednanu ....hned ako sa narodila tak uz jeho dedko dohadzoval 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no to by bola sranda .... 😀 😀 😀 😀

sofi...ja ta z videnia tusim poznam 🙂 a tiez gratulujem k tt
😉

petka015
16. feb 2009

dadula aj nas mal skoro 40 ale teraz mrnkal tak som mu isla dat caju a nemal teplotku len nam soplik tecie a mam len odsavacku co ustamy odsavam zabudla som kupit tu na vysavac ale reve ked mu davam sprej do nosa jak keby ho rezali.

ja som nasho este nesprchovala mam z toho des ako bude plakat. tak vstetkym chorym skore uzdravenie.

my zatiel babino neplanujeme az ked maly zacne poruiadne spavat az potom

petka015
16. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
16. feb 2009

peti,ved nemusíš sprchovať....daj vlažný zábal /okolo hrudníčka omotaj plienku namočenú vo vlažnej vode a na to deku/ ked bude treba...teda ked nebude klesať po sirupe alebo čipku....
😒

petka015
16. feb 2009

luci dufam ze uz nebude treba. ale vecsina deti ked ma teplotu tak lezka je malatna ale nas vymyslal jak keby mu nic nebolo. 🙂 😝

lucinda7
autor
16. feb 2009

držím palčeky aby nebola....len bud pripravená....a hlavne v noci kontroluj.....ja vždy trpnem ked sú chorí a majú teplotu 😒

keti
16. feb 2009

peta tá odsávačka na vysavač je veľmi dobrá. my ju máme, ale poviem ti, ked ju MM doniesol a išli sme odsať tak som mala strach v očiach. A drobec ani nehovorím. Ale už si na to zvyká.

prvú sme mali takú pumpičku. tak tá stála za prd.

petka015
16. feb 2009

luci ozaj dvd mam eeste doma tak buduci tyzden vyslem misku k vam ak jej otvoris. 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
16. feb 2009

aj my máme vysávačovú 😝
peti,v poho,mne to neponáhla....a Miška bola v sobotu zlatá....zvonila radšej hore pri dverách 😀 😀 😀 😀

keti
16. feb 2009

lucinda to aby nás humor neopustil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petka015
16. feb 2009

no ja si ho v noci dam k sebe MM ide spat do obyvky aby sa vyspal ja tiez v noci trpnem nech nemaju to je najhorsie.

keti no musim ju kupit len nejak dneska nebol cas lebo maleho som mala na rukach a v lekarni mi este podala igelitku ze nech si tie lieky dam do tasky a peniaze skovat do tasky vybrat kluce od auta ochota jak hovado. 😝

lucinda7
autor
16. feb 2009

no opúšťam vás,veveričky 😀 😀 😀 😀 😀
všetkým/a hlavne chorúšikom/ kludnú a pohodovú noc 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre