♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

keti
17. feb 2009

jeeej o psoch ani nehovorte. My tiež ked chodíme okolo jedného domu. tam majú vlčiaka tak to je teda také hovado, že začne štekať a Rastík sa ho vždy tak strašne lakne. už veľa nechýba, aby som tomu pánkovi niečo povedala. A ten istý pes raz MM, ked išli do kostola normálne schmatol bundu.

Mima neboj aj vás to čaká na budúci rok. pekne sa pôjdete sánkovať.
Ja som malému spravila vylepšovám nad sánky. Kedže snežilo tak sme so svokrom pripevnili parazól.
😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
17. feb 2009

teda keti čo ti nevymyslis
mama prišls pred 15 min. a Rado tiež

zuzidr
17. feb 2009

boli sme v polke druhej strany 😠

a volala mi MM že varí cestoviny,lebo on chce šalát cestovinovo-zeleninový 😅 tak mám po prívarku 🙂

andy.a
17. feb 2009

ahojte 🙂 😎 😎

zuzi,ešte si v robote ?? mám teraz taký dobrý materiál o ADHD sú to prednášky,čo odozneli na sympóziu o ADHD,ale mám to v robote..ani som to ešte celé neprečítala,nemám v práci čas,v kuse makáme bez pauzy a doma sa mi už nechce 😒 teraz krmim malú 😒 to je robota tak na hodinu minimálne 😒

Ak by si Zuzi chcela tie materiály,daj mi vedieť 😉 len či aj už nie je neskoro 😝 😅 😕

mimusbe
17. feb 2009

ahojte....

my sme dnes boli skoro dve hodky vonku....zima tam je jak slak 🙄 🙄 tak tam fuci az ma normal v hlave pichalo...

a uz to vsetko mrzne...

dadaga.....videla som dnes tvoju sestru ....aspon sa mi zdalo ze to bola ona ak som si ju s niekym nezmylila... 😅

zuzidr
17. feb 2009

andy,hej ešte som v robote 😀 materiály by mi ešte velmi pomohli,ešte si to len dávam dokopy a začnem až teraz v sobotu,lebo ešte mám skúšku z ekonomiky,tak sa teraz po nociach učím to.ale bola by si zlatá keby si mi to priniesla,prídem si pre to.

zase budem tú prácu písať na poslednú chvílu,to sa dalo čakať keed nič nestíham.ale potrebovala by som ešte aspom 3knihy po roku 2000,snád mi Adag helfne aspom tie čo má od elise. 😅 😕

andy.a
17. feb 2009

Zuzi,buď rada,že TM varí,to u nás nehrozí 😝 😀 a nehrozí ani,že by bol MM tak skoro doma z roboty 😕 😒

zuzidr
17. feb 2009

no MM chodí okolo 16-16.30 😅 ale niekedy aj neskôr 😠 a dal variť len cestoviny,lebo chce šalát 😅 😀

danca.b
17. feb 2009

caute piestanky...ja iba na skok...pisem z mobilu a to neni ono,ale volaco som aspon precitala...dnes sa tu varilo tusim.zajtra snad uz bude nas pc ok...majte sa zatial pekne

andy.a
17. feb 2009

Čau,Danca..ja mám tiež nejaké pripojenie na net cez mobil Mini World grátis na 3 mes..ale vôbec s tým neviem robiť 😠 😠 😠

milhaus
17. feb 2009

rado šiel s bratom pre koberec do tt krstnej svojej, ona ho už nechce

dadulka19
17. feb 2009

elis,no dnes som po tej psíčkarke aj zakričala,nech si toho Dunča venčí niekde mimo.Magor,veď 2 hodiny tam štekal 😠 😠 😠

a Nika,áno 😠

aj môj MM varieva občas 🙂 ,hlavne rybu... 🙂 a varil aj každú sobotu,keď som bola v robote 🙂 ...to bývalo supééér,prišla som do rozvoňaného bytíku,nemusieť variť a už len papkať 🙂

danca.b
17. feb 2009

andy...aj ja mam internet v mobile na 3 m. gratis a som sa vytesovala,ze som sa sem takto dostala,lebo ja pouzivam mobil len na volanie a posielanie sms,mms.ja som total technicky antitalent takze som na seba pysna,ale asi by som bola viac keby som po 13 rokoch co mam vodicak zacala jazdit...mozno raz.

dadaga
17. feb 2009

ahojte...
mima a kde bola? lebo bola zastavena aj tu u nas prisla kuknut krsniatko.... ale ked si ju mala vidiet poobede tak nie...mozno len doobeda....

dadulka19
17. feb 2009

danca,nie si technický antitalent,keď si si nás takto šikovne našla aj cez mobil 😉 ....

mimusbe
17. feb 2009

dadaga...mohlo to byt cca medzi 2 a 3 hodinou....v takom bielom aute...na sedadle spolujazdca....
uplne sa mi zdalo ze to bola ona....ale asi teda nie 😀

danca...aj ja mam uz 4roky vodicak a zatial som soferovala len parkrat 😀 😀

som dnes bola vonku a tak brutal fukal ostry vietor...mi nafukalo na tvar...tak ma bolia licne kosti a pod ocami az no...dufam ze budem mat zapal nosnych dutin 🙄 🙄

dadaga
17. feb 2009

mima hej tak to bola ona.. ano mas pravdu... a ta co soferovala bola buduca svagrova snad...xix ona si kupila taku bielu feldu.... a isli od nas k segre domov.... bola u lekara tak sa stavila.. mas pravdu dobre si videla...xixi

my sme boli doobeda vonku ked snezilo ma ruky a chrbat bolia neskutocne.. potom prestalo, ale co uz ked Lukasko uz potom buval v posteli.... tak smola...

idora
17. feb 2009

Ahojte Piestanky! Citali ste temu: Uz nevladzem...je toho moc? Hlavna hrdinka Afry.Dnes tam prislo k zaujimavemu zvratu, skuste pocitat! 😝 Pa, pa

dadulka19
17. feb 2009

idora,ja som čítala ešte tú prvú tému,čo začala,aj som jej ponúkla fľašky,ale nevyjadrila sa .Pýtala ohrievačku.A vždy,keď ju zamkli,začala ďalšiu tému o tom istom.Tak som sa na ňu vykašlala,lebo mi to prišlo divné,ako si vyberá 😒

lucinda7
autor
17. feb 2009

čaute...
my sme boli tiež vonku ale vydržali sme len pol hodky....hrozne fučalo 😠

petka015
17. feb 2009

ahojte

tak maly uz neteplotuje klop klop klop boli sme MM kupit tu odsavacku na vysavac a mam jednu OTAZOCKU kto mate tuto odsavacku davate vysavac na minimum lebo svokra ma strasi ze mu moze zilka prasknut a bude mu valit krv.

zajtra ideme na kontrolu dneska som volala dokine tak hadam smo ok.

no idem vas pocitat. 🙂

lucinda7
autor
17. feb 2009

Peti,blbosť....ono to neodsáva takým tlakom ako vysávač....to sa nejako vyreguluje....a nemôže sa mu nič stať neboj 😵

dadulka19
17. feb 2009

peti,veď to najprv skús na sebe 😎 ,alebo Danielovi 😅 ?

petka015
17. feb 2009

no ja som si myslela ze to je blbost ved by tam nepisali ze aj pre novorodencov. 😀

lucinda7
autor
17. feb 2009

no to tá generácia nepochopí ked také nepoznali.....ja ked som mojej mame povedala vtedy ked som to kupila tak hned že:to mu budeš až mozog ťahať 😀 😀 😀 😀 😀

nika2
17. feb 2009

ahojte,
peta aj ja mam tu odsavacku. nam sa vysavac neda nastavovat. mame 1400w a je to ok. je to dobra vec.

petka015
17. feb 2009

my sme mu uz odsavali a je to urcite lepsie ako ta klasika co ustamy tahas neodsala som nic akurat moc reval. 😝

nika2
17. feb 2009

prave. toto je rychle a odsaje vsetko.

keti
17. feb 2009

tááák a už je po ordináciííí aj panelákuuu. popri tom som si čitala tú tému už nevládzem,ale som to vôbec ešte nedočítala.

my sme boli ešte aj poobede vonu aj u svokrovcov, lebo prišli netere tak sme ich išli kuknúť. na zajtra sme si naplánovali ísť na brehy sa sánkovať. som zvedavá ako sa to bude rastíkovi páčiť.

ale to počasie doobeda a poobede sa nedá ani porovnať. Doobeda bolo nádherne a teplúčko. A potom bŕŕŕŕ´. 😒

Peťa my dávame tú odsávačku na plné, len sa neboj. Teda nech sa svokra nebojíí. Ináč ja som sa toho tiež bála. a už teraz v poho.

Jéééj Dani no konečne už budeš aj ty tu. 😉 sa tešíme 😉

keti
17. feb 2009

halóóó zase tu nikoho neni????
tak ja idem buvinkať. Dúfam, že dnes sa už vyspíííííííím.
DOBRÚ NÓOOOCKU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre