♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
18. feb 2009

dobré ránko 😉 žeby prvá 😅 😀 😕
včera som bola na skype tak som som sem len občas kuk.

zuzidr
18. feb 2009

dobré ránko 🙂

nika2
18. feb 2009

dobre rano,
co sa vcera mne stalo. isla som nasim a malu som brala len na ruky bez kocika. ved je to len par metrov. obliekla som ju aj seba. polozila som ju na nasu postel a isla som sa obut. a ako som si obliekala bundu zrazu buchot a mala bola na zemi. ani neviem ako som do tej spalne doletela. zosuchla sa z postele na zem. mala na hlave uz ciapku flisovu tak ta asi utlmila pad. lebo mala len trosku cervene celo a dnes nic uz neni vidiet. chvilku plakala ale inak jej nic nebolo. dnes tu lieta. dokonca sa priplazila az zamnou do kuchyne. no hadam jej nic nebude. keby bolo tak sa to uz mylsim ukaze. ale bola som dobre mimo z toho ☹

lucinda7
autor
18. feb 2009

dobré ránko....
Nika,neboj,takých pádov ešte bude 😒 😒 😒 😒 😒 a tiež každý jeden prežívam ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ono asi neni dieťa ktorému by sa to nestalo 😒

nika2
18. feb 2009

luci veru este asi toho bude.

elise
18. feb 2009

nika neboj nám sa malý skotúľal z postele a to spal na manželskej v strede a tá rana bol riadny buchod poplakal si ale to bolo z toho že sa zlakol hrča sa mu nespravila ani nič iné nebolo , ja vždy kontrolujem zuby 😀 odvtedy ked zaspí na posteli tak na zem obložím vankúšmi 😉 kaoškyn starší syn sa skotúlal z postele ako 3 mesačný boli na rengene a v noci ho mali pozorovať a budiť ale našťastie mu nič nebolo. 😉

milhaus
18. feb 2009

ja som tu už bola ale mi to neodoslalo to dobre rano

mimusbe
18. feb 2009

dobre ranko vsetkym 😉

nika....veru to je pravda...neboj...takych padov este bude...a hlavne ked zacne chodit a neudrzi sa na nozickach...sup a bude na zadocku atd...🙂

luci....no ja tiez vsetko ohladne malej prezivam.....ja by som to asi dlho rozdychavala keby sa mala zosuchne z postele..alebo nieco ine...

nam sa teda este zatial nic nestalo (klop klop) 🙂 🙂 ale tak urcite to caka aj nas.....
🙂 🙂

dadaga> to lucia si kupila nove auto? fiiiiha sa volakomu dari 😀 😀

petka015
18. feb 2009

aojte tak kontrola u dokiny pohoda ale este sa mame prist ukazat v piatok lebo mame zelene sople a asi sa jej nepacilo ze mal taku vysoku teplotu. a rano mal este zvysenu dufam ze to bola posledna teplotka.

dnes nas viezol svokor lebo nemam doma auto MM je na nom v praci jak to nemam rada ked ide svokor pripadam si jak keby som sa nevedela o s&na postarat. 😖

petka015
18. feb 2009

aojte=ahojte, s&na=syna 😀 chapeme sa 😀

adag
18. feb 2009

Ahoj,mám chvílu času tak som sa stavila.Malá má zase chytené priedušky ako super.
Máme sa objednať alergológovi mám dve čísla dr,Zelenayová a dr.Korytárová navštevujete ich niektorá? neviem na ktorú sa mám obrátiť, tak si dám poradiť. Ďakujem

dadulka19
18. feb 2009

ahojte 😉

nika,neboj nič 🙂 ...stáva sa 🙂 ...ale nikdy to netreba podceniť a treba dieťatko sledovať 😉 .

peti,tak sa tam stretneme.Lucka mala ráno 37,9 teplotku,ale už je rozbláznená,tak snáď v pondelok aj do školy pôjde 🙂

ada,my chodíme Zelenayke.Milá dokina,ale má veľa pacošov(teda,asi každý alergolog).

lucinda7
autor
18. feb 2009

Adag,my chodíme Malastovej ..... sme spokojní 😝 zrovna zajtra ideme na kontrolu.... 😵
ona je v tej istej ordinácii/detské pohotovosť v nemocnici/ako Korytárova,len ona robí len štvrtky 😵

milhaus
18. feb 2009

mi ideme Zelenayovej 4. marca

zuzidr
18. feb 2009

adag ja som so sebou chodila ku korytárovej bola som velmi spokojná,a s malou chodím teraz Malastovej,tiež je ok,ale robí len štvrtky 😖

zuzidr
18. feb 2009

čo všetky spíte? 😅

milhaus
18. feb 2009

nejde mi pridat odpoved

mimusbe
18. feb 2009

jaaaj zuzi....keby si tak mozem pospat 🙂 🙂 som hore od 6 a isla som spat o 12...to je klasika kazdy den skoro tak...

petka015
18. feb 2009

zuzi my sme spali do 12 lebo v noci moc nenaspim ked ma maly sople. ale medzitym som si navarila on spal od 10.

dada tak sa stretneme dneska tam vasa dokina nemala vobec nikoho. 😀

keti
18. feb 2009

Ahojte babulky

No my sme sa dnes išli posánkovať, lenže tak tam strašne fúkalo, že nakoniec sme sa išli len potrechádzať.
Svokor mi aspoň ešte poukazoval kde kto býva, lebo ja nie som rodáčka.Ale teda už vlastne som. Šak tu bývam od 11 rokov.

Ešte som rýchlo išla spraviť korpus na trasenú tortu, lebo neter má sladkých 15rokov. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak jej pôjdeme ešte zagratulovať.

nika: Rastíkovi sa nestihne zahojiť jedna modrina, a už má hneď druhú. A samozrejme schytáva to väčšinou čelo.
No ale čo už ked stále vymýšľa.
😒 😒 😒

My ked ideme von, a ja sa idem obuť a dať bundu pre istotu ho posadím na zem. Odtiaľ nemá šancu spadnúť 😀 😀 😀 😀

Mima a to ti malinká tak skoro stáva???Alebo to už zvykom.

petka015
18. feb 2009

ada zase ste chory to potesi vsak? 😠

mimusbe
18. feb 2009

keti .....mne mala spi od 8 do 5/6....bez prestavky.....napapa sa...a potom este buva do 7/8 ako kedy...
.no pre mna je to vcelku dobre...

petka015
18. feb 2009

mima zavidim ti taku noc aspon jednu
😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
18. feb 2009

mne malá od jej narodenia spáva do 8.30-9.30,ale aj do 10.00 😅 😕 😀 😀 😀

ale do 9mes.som ju kojila každú 1,5hod. v noci aj cez den 😀 😀 😀 😀

keti
18. feb 2009

Mima tak to ti potom pekne spinkáva. mne tiež spinkával dobre nemôžem si sťažovať. Ale raz spinkal od 20- 11.hod
a to som už na neho chodila pozerať, či sa nebudí. lebo mu v brušku tak strašne cigáni vyhrávali. A mládenec si spinkal 😀 😀 😀 😀
To som ešte aj M volala, že ho idem asi zobudiť šak musí byť chúda strašne hladný.že len nech ho nechám tak, ked chce spinkať. Ale ked sa zobudil ste mali vidieť ako cucal 😀 😀 😀 😀 😀

keti
18. feb 2009

tuším som vas zase odstrašila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😒 😒

idora
18. feb 2009

Ahoj Keti, ja som tu! 🙂

zuzidr
18. feb 2009

aj ja 🙂

idora
18. feb 2009

Neviem ako to funguje Vam, ale ja ked som na aktualnej stranke, tak musim prekliknut na inu, aby sa mi objavil novy prispevok od niekoho ineho, aj Vam to tak ide, alebo robim nieco blbo!

mimusbe
18. feb 2009

ahoj idora....

no ja som na tejto stranke a ked chcem aby sa objavili prispevky nove...tak dam F5...co je refresh...a hodi mi to tuto istu stranku s novymi prispevkami....

no ideme my na chvilu von....hadam ma tam neodfukne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre