• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
dobre ranko....

no my sme dnes s malou potiahli do tristvrte na 10 :slight_smile: tak sme sa super vybuvali :grinning:

ja mam tiez od vcera navarene...cesnakovu polievku a francuzske zemiaky s klobaskou....

nika...ta karicka vyzera super...sa mi paci...taku by som aj ja prijala...mne sa este jedna pacila ale neviem ako sa to vola....neviem ci tonie je z niektorej rady Xlanderu...
19. feb 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima tak to ste dobre potiahli :slight_smile: mala zaspala terz o pol jedenastej a este stale spi. tak som zvedava ci bude spat v kociku ked pojdeme von. lebo doobeda si vzdy len tak pol hodinu pospi potom sa napapa a ideme von a buva v kociku aj 3 hod.
19. feb 2009 o 11:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je to presne tak isto...doobeda len pol hodku aj to je maximum....a potom ideme von a spi 3 hodiny...a o 8 zabuva...a spinka do rana do tej 4/5/6....ako kedy
19. feb 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz je hore. tak idem jej dat varit obedik a pojdeme von.
19. feb 2009 o 11:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE :slight_smile:
nie som síce z Piešťan, ale mám tam gyn. chcem sa vás preto popýtať - nepoznáte dr.Vargu, neviete aké sú na neho ohlasy?nemáte s ním niektorá skúsenosti? vdaka :slight_smile:
19. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jarulai....ja k nemu sice nechodim....ale pocula som na neho zatial len same dobre ohlasy ....takze neviem....
19. feb 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jarulai, ja ho nepoznam, ale velmi Ti drzim palce, aby Vase snazilkovanie bolo co najskor uspesne! :wink:
19. feb 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute...
tak my sme imuno úspešne absolvovali....sme boli vnútri vyše hodiny.....sme mali kontrolu všetci traja....no s tým našim malým energizerom Maximkom to bol výkon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confounded:
ten dr.také hovadiny kecal kým ona písala do papierov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
v lekárni sme nechali majland za doplatky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
za to by bolo čokoládiek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci načo máte alegrie? :sweat_smile:
19. feb 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie načo?ale na čo?
19. feb 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,tiež neviem načo nám sú......hehe....ale my máme pelové+chalani bronchialnu astmu k tomu :confounded:

a ja mám dnes šťastnýýýýýý den:slight_smile:))))práve som sa dozvedela že som v jednom časopise vyhrala preplatenie účtov za 333 eur....no teším sa velmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preplatenie účtov???????????????nechápem :sweat_smile: aha,a v akom obcho :sweat_smile: de?
19. feb 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie,ty odkladáš všetky účty/nájom,telefony,plyn,elektrika,strava/a oni ti hodnotu 333 eur preplatia :dizzy_face:
19. feb 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super,a to cez aký časák...moj dom????????? :sweat_smile:
19. feb 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Chvílka pre Teba :dizzy_face:
19. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas dobre lucinda
mama už dorazila a doniesla langoše, lucka medzitym vstala a vyžobrala si
to som nemyslela telo ale teplo
19. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyzobrala si??? :unamused: :angry: :confounded: :rolling_eyes:
19. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusbe, idora - dakujem vám :slight_smile: . viac nikto nič nevie?
19. feb 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda, gratulacia! :slight_smile:
19. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idor,dík...
Jarulai,ja som počula skôr len negatívne na neho...ale tak každému iné vyhovuje :unamused:
19. feb 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda a možeš byť trošku konkrétna, please?
19. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute kočenky ja dnes po jednom školení ešte ma v pondelok čaká druhé tak makám na organizovaní :grinning:

jarula ja mám zlé skúsenosti s vargom :angry:

lucka gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ak by ti účty chýbali tak ti požičiam aj naše :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise, zlé? a čo sa stalo, ak sa možem spýtať :fearful:
19. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lindi,dík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jarulai,IP :dizzy_face:
19. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

jarulai ja som na neho pocula co sa tyka tehotenstva jednej moja kolegyna nemohla dva roky az nie viac otehotniet a zistil jej pricinu aj ked to dlhsie trvalo a zostala tehotna a ja som chcela tiez k nemu prestupit ale nakoniec som uz otehotnela.

MM je napohotovosti nieco si v robote pichol do ruky a ma to hlboko :cry: a pokazila sa nam myska co sme prikupili k nootbooku. :angry: akasi smola sa nam lepi na pety. :angry:
19. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulai IP
19. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babenky :slight_smile: musím končiť, utekám domkov z roboty za mužíkom :wink: pekný zvyšok dna vám všetkým :wink:
19. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
bola som trosku vonku malu vyvetrat. je tam dobre na slniecku. inak je zima.
mima bola si asi v PN? stretla som tvoju mamu pred lekarnou aj z kocikom. ja som isla akurat domov.
19. feb 2009 o 14:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, gratulácia :wink:
19. feb 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lucka ty mas ale vzdy stastie na vyhry gratulujem. :slight_smile:

a MM prisiel nie je to nic vazne len si nemohol ten kusok vytiahnut z ruky tak mu to narezali a vytiahli nemusi ani marodovat chvalabohu. :slight_smile:

nika ja som uz od nedele nebola s malym vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedze je chory ale zajtra ideme k dokine tak hadam sme uz v poriadku a na chvilocku v sobotu pojdeme. ak nebude velke minus vonku :grinning:
19. feb 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok