• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
ja mam odložene ustrižky odkedy sme kupili byt za plyn a elektriku
19. feb 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pytala si tak som jej dala langoš, prečo zasa take smailiky?
19. feb 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milhaus, asi preto, že si napýtala, že si vyžobrala a nie vypýtala
19. feb 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano ale hned takych smailov hadzať nemusí
19. feb 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:

Luci,blahoželám k výhre :slight_smile: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: supeeeer :slight_smile: :wink: kto veľa lúšti,taj aj vyhrá aspoň raz :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prajem vám to :slight_smile: :wink:

zajtra nám držte pace :stuck_out_tongue_closed_eyes: v robote ma čaká zasa ťažký deň :wink: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: krpci obaja idú ráno na pol 8.na odbery krvi :unamused: :frowning2: ja mám poobede zubára,takže musí odísť z práce prv :stuck_out_tongue_closed_eyes: a naši idú na pohreb,takže varovať potom bude asi brácho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže náročný deň pre všetkých :confounded:
ešte že je piatok :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jediné ma drží v akej-takej nálade :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a hlavne aby malej nevyskočila zasa tá alergia na BKM :frowning2: :unamused: to by ma asi rachlo,zasa sa vracať k tej sójovo.-ryžovej diéte :angry: :angry: :confounded:

Mili,Idora to určite zle nemyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: len to zne vyznelo,keď si napísala,že Lucka si ten langoš "vyžobrala" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milhaus musim, neda mi to! :unamused:
Na seba si citliva az az, a na Lucku povies, ze si vyzobrala langos? Mozno to ani tak nemyslis, ako to hlupo napises, porozmyslaj! :confounded:
19. feb 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, takze sa zajtra vsetci drzte, nech Vam den dobre dopadne, :slight_smile:
19. feb 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mili, preco o mne pises v tretej osobe?Skusme pokecat!Spolu...
19. feb 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky,Idora :slight_smile:

Nika,káričku chceš s golfovými rúčkami ?? My máme tiež Chicco,ale s plnou rúčkou..golfové palice by som už nechcela,zle sa s tým manévruje/mali sme Jané Millenium golfové palice/
teraz chodíme v zime von s Casualplayom,ale to je ťažké jak ho..do :angry: :angry: :angry: ale zasa do Chicca malú vo fusaku nenapchám :confounded: ten je tak na leto :wink:

ešte šťastie že malá celkom dobre obsedí v kočári :slight_smile: to na pešo s ňou ísť je horor,uteká nám,resp.sa zatne a ostane stáť..takže ďaleko s ňou nemôžeme chodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. feb 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,čo ste tu spomínali včera tú babu s nickom afry..už písala aj do "Depresie"..ja som tie jej diskusie nesledovala..nestíham..len čosi,že nevládze a pýtala vecičky pre dieťa-má synčeka s nejakým Afričanom ??
o čo tam vlastne išlo ? v skratke ?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, volačo že nemôže s nim byt ale nečitala som všetko
19. feb 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

luci,to je fakt super výhra :slight_smile: ,gratulujeme :dizzy_face:

tak,horúčku má pre zmenu Linda :confounded: ....

máme tiež golfáč a naposledy som dobre nervačila,keď sme s ním boli vonku :angry: :angry: :angry:
19. feb 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, držím teda palce :slight_smile:

dada, Lindule skoré uzdravenie :pensive:
19. feb 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dík všetkým za gratulations.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy tebe nech zajtrajšok dobre dopadne...máte to nadupané teda :unamused:

a Lindule skoré uzdravenie.....ono ked je to raz doma.....aj u nás...vždy do 2 dní to chytí ten druhý :angry:
19. feb 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čitala som posledne 2 strany depresie, .............................. :confounded:
19. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.......a máš z toho depresiu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nie :grinning:
19. feb 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka,luci dík :wink: ...čakala som,že to chytí aj ona :confounded:

andy,tak snáď to bude o.k. :slight_smile:
19. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy ano chcem golfac. ten na jar a leto staci. a uvidime ako bude buduca zima. keby nieco mam karicku z kocika co ju aj tam teraz vozim. tento golfac bude stacit.a lahko sa sklada do auta.
19. feb 2009 o 19:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

ano nika...bola som v PN...a mamina mi hovorila ze ta videla ....
19. feb 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaregistrovala som nejakych marodov...tak im prajeme skore uzdravenie...

luci...gratulujem k vyhre... som to citala v tom casaku :wink:
19. feb 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima no nejak sa stale obchadzame :slight_smile: dnes to bolo asi ochlp :grinning:
19. feb 2009 o 19:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevedela som ci ma tvoja mama este pozna. ale bolo mne blbe ist okolo ked viem kto to je a nepozdravit :slight_smile:
19. feb 2009 o 19:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika a okolo mňa ti neni blbé chodiť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka a kedy som isla? pripomen.
19. feb 2009 o 19:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika,no už dávnejšie.Až potom som videla tvoj album a reku,veď túto babenku s kočíkom stretávam :grinning: (ešte som to aj Lucke spomínala)......a ty si už dávnejšie písala,že ma vydávaš z okna.Takže ma poznáš :unamused: ...
19. feb 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze ta mamina pozna...ona hned hovorila ze aaa...stretla som Veroniku ...ze mas krasne babinko a ze to je uz velika slecna :wink:

no veru ...nejak sa stale obchadzame....sak hadam sa raz stretneme :wink:
19. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, v pripade Afry islo o to, ze babam pisala, ako je na tom velmi zle( muz Nigerijcan- azylant, v Rakusku, nemozu byt spolu) financne, ci by jej nemohli poslat veci po detoch, ktore nepotrebuju, ale ked jej napisali, co by jej mohli poslat, tak si dost vyberala a aj jej odpovede sa niekedy zdali podrazdene, zvlastne reagovala. No a neskor niektore baby zistili, ze tie veci, kt. jej niekto posle predava na bazare. Aj kocik vypytovala a na bazare jeden ponukala na predaj. Zrejme si takto chcela vypsit financnu situaciu. Do tej jej temy pisala aj baba, ktora ju pozna a vysvitlo, ze Afry klame v niektorych veciach. Admina jej potom tie inzeraty vymazala.
19. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypsit- vylepsit :slight_smile:
19. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok