• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
dadulka tak to uz asi bolo ozaj davno lebo nejak si nespominam . ja som obcas vonku ako slepa a hlucha :slight_smile: tak hadam ked teraz pojdem okolo tak pozdravim :grinning:
19. feb 2009 o 20:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babenky,

skor som sa nemohla ozvat mali sme teraz taku smutnu vec v rodine. Zomrela mi babka a dnes sme ju pochovali.

Dakujem za gratulacie. Este nevieme co budeme mat. Dam potom vediet. Mne je to v podstate jedno, len je to zdrave, ale ak by som si mohla vybrat tak by som chcela dievcatko. MM hovori ze to bude chlapec vlastne on by chcel chlapca tak uvidieme.
Pri malom so vobec nevedela ze som tehotna. A teraz mi byva trosku zle, ale nie kazdy den len niekedy. Aj mam trosku mensie problemy ktore som pri malom vobec nemala, tak dufam ze ked pojdem na poradnu bude vsetko v poriadku.
Drzte palce.
19. feb 2009 o 20:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem si vas este rychlo precitat kym nepojde maly spat.
19. feb 2009 o 20:48  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm sofi tak nech je hlavne zdravucke...

no luci grtulujem aj ja... xixi aj a som vyhrala v casaku kozmetiku, ale este mi neprisla.. v mamine... tak som zvedava ci daco vobec pride?

hm hodte inspiraciu na varenie? uz vobec netusim,ze co? dneska sme mali cesnakovu polievocku a granadir... ani malemu neviem co ten ma zleninovu polievocku... mi dajako dosla inspiracia
19. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi uprimnú sústrasť :frowning2:
držím palce aby bolo na kontrole všetko v poriadku :wink:
sofi a kolko mala babka?
svokra mi to hovorila o tej tvojej babke
rado ešte nedorazil ale mal by sa dneska vratit, písal
19. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez 80? tušim tak to hovorila svokra, neviem presne
19. feb 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milka tie cesty sú teraz dosť zasnežené tak asi pôjdu pomaly.dnes nebudú spať na orave? (myslím že si písala že u rodiny prespia včera)
19. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja este stale z mini netu,ale co uz zdravim sofi a vyjadrujem uprimnu sustrast a zaroven gratulujem k mimi...hm zivot je taky ani som nevedela,ze niekto u nas zomrel,zle tu pocut rozhas keti mas dnes pauzicku?
19. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj drobec nechcel vobec zaspat az teraz zaspal a to sa jedoval az bol mokry. :angry: :angry:

lindi mala by som mat kupcu na kocik tak ak ho predam dojdem omrknut tu karicku ci sa nam zmesti do auta.
19. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadaga aj mne dochadza inspiracia na varenie ale malemu robim zajtra rybku zo zemiakmy a pre nas asi granadir a polievku voooobec neviem.

:confounded:
19. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali dnes este od vcera ale tiez neviem co na zajtra ...

peti....mne uz hodne davno dosla inspiracia :grinning: :grinning: uz si pomaham vselijakymi receptami z kniziek atd...aby som nevarila to iste :slight_smile: skus spenatovu, alebo kremovu mrkvovu...alebo zemiakovu s parkom, zeleninovu s krupicovymi haluskami :slight_smile: :slight_smile:

to ma mrzi peti ze ti malinky tak zabuvkava...ale sak hadam sa mu to upravi po case....:unamused:

moja mala chvalabohu...(klop klop) zatial zabuvkava vcelku dobre...ked si zmoli ocka a .mrnka trosku, ja si ju polozim na prsia...bruskom k sebe a hladkam ju po chrbatiku a tak mi vzdy zaspi...a potom ju dam do postielky...

vitam sofi a vyjadrujem uprimnu sustrast :frowning2:
19. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofi, úprimnú sústrasť :frowning2:
19. feb 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti IP :wink:
19. feb 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby zle cesty, navsteva u rodičov ešte musela byt
20. feb 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milka zober to tak že sa dlllllho nevideli :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko...
Keti,úprimnú sústrasť :confounded:

a drobátko nech je v poriadku :dizzy_face:

my máme navarené odvčera tak asi pôjdeme obchody pobehať ked máme tatika doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáj,ja krepá,nie Keti ale SOfi.... :sunglasses:
20. feb 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko prajem všetkým :wink:
ahoj lucka a milka normálne som zabudla pozdraviť to som v jednom kole tak som chcela hned reagovať a teta sklennároza sa u mna ozvala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

môj manžel včera spravil skúšky na zvýšenie paragrafu 23 v elektrotechnike tak sme si to večer trošku oslávili :grinning:
20. feb 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja makám :grinning:

zajtra máme karneval,a emmka bude lienka tak idem dnes cez obed ešte čisto červené pančušky zháňať :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi máme jedny a jedny s motýlikmi
20. feb 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz tu mame o chvilu vikend...dnes by mala ku nam prist sestra z BA s rod.zajtra chcu ist lyzovat na Javorinu.A v nedelu u nas zacinaju fasiangy...u nas je to dlhorocna tradicia.,.mladi chlapci-regrtuti tancuju sablovy tanec po celej dedine od nedele do utorka a koncia pochovanim basy.Teraz ide ,,skakat,, 1x aj moje 17 r. krsna tak sa tesime...V pondelok skacu u nas MM ma akurat 35r. tak to bude tazkeee...
20. feb 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ja mám rada takéto tradičné veci po dedinách,u nás to neni :frowning2: chcela by som to vidieť,to čo vlastne robia?idú od domu k domu a tancujú s babmi?či ako?poprosím podrobný popis,ja baba z mesta :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzidr ale basu vlani u nás pochovávali :grinning: boli sme okuknúť kultúrny program :grinning:
20. feb 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise hej ale je to u nás suche :sweat_smile: :confused:
20. feb 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee

elise mas IP.

tak boli sme u dokiny maly je uz ok dadulkovcov sme nestretli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

myska k pocitacu nam uz fuguriruje MM ju vcera preletoval a opravil bol kablik zlomeny. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky

dakujem za prejavi sustrasti.
Ale kdeze Mili babka nemala cez 80 mala 71. :frowning2:
20. feb 2009 o 11:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danca. b, zasmiala som sa na tych "regrtutoch" :grinning:
20. feb 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dievca z mesta :grinning: :grinning: :grinning: ved si skoro pri drahovcach byvala :grinning: :grinning: :grinning: kusok cez rolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok