♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
20. feb 2009

zuzi a kostym si jej kupila tu lienku ci svokra usila? buduci rok to aj mna caka.

petka015
20. feb 2009

jaaaj ako je tu rusno zasa. 😠

mimusbe
20. feb 2009

ahojte...

aj u nas vlopiku to byva...ale ja to moc nemusim 🙄 🙄

a ano zuzi...tancuju s babami...chodia chlapci od domu k domu a ten hlavny ...u nas sa to vola ze ,,starosta,,mladych chlapcov vyzvrta vzdy pani domu.... 😀 😀
a potom je pochovavanie basy atd...

dadulka19
20. feb 2009

ahojte 🙂

sofi,aj od nás úprimnú sústrasť ☹

peti,veru,pozerala som po vás u dokiny.Ale my sme tam prišli pred pol desiatou a to ste asi boli už preč.My sme si dlhšie pospali,keďže sme mali v noci pohotovosť.Linda v kuse teplotovala,nič nezaberalo 😠 ...Doki jej dala atb.

danca.b
20. feb 2009

zuzidr...napisala som ti o tom dlhy prispevok a neodoslalo mi ho...skoro ma... sofi vsimla som si to az ked si ma upozornika...som sa schuti zasmiala,ale ved vieme ako ti chlapci obcas vypadaju... este,ze som nenapisala regtrtuti este stale pisem z mobilu tak ma chapte...

zuzidr
20. feb 2009

ahojte,aj ja som bola teraz na skok u dr. na trajanae,malá má hrozný problém s kakním ☹ ☹ ☹ čo si každý večer vytrpíme 😅 😠 😠 plačeme spolu ☹ 😢

Peti že pri Drahovciach 😀 😀 😀 ale z mesta 🙂

danca.b
20. feb 2009

takze nie sofi ale idora...sa mi to tu tak mihlo rychlo

danca.b
20. feb 2009

zuzi to poznam moja Barborka,ked mala asi 2r.mala s tym velke problemy az jej konecnik vychadzal von.

dadulka19
20. feb 2009

zuzi a čo jej dala doki,resp.poradila?Kamoška má s malou rovnaký problém a že od vtedy,ako jej dáva jesť sušené slivky a ovsené vločky,je to o.k. 🙂

zuzidr
20. feb 2009

danca aj malej vychádza končník ☹ ☹ ☹

dala jej duphalac na základe toho že jej nepomohli ani slivky,ani šťavy zo zavaraniny,ani acidko a acimel 😅 😢 😢

zuzidr
20. feb 2009

končník-konečník 😀 😀 😀 😀

danca.b
20. feb 2009

chudatko potom ma traumu z kakania... aj my sme mali vtedy duphalac a zabral a este vela vlakniny a do jogurtu pridavat lanove semienka... dufam,ze jej to pomoze a bude ok

adag
20. feb 2009

Ahoj konečne som doma a sama.

andy.a
20. feb 2009

ahojte 🙂 😎 😎

sofi,úprimnú sústrasť aj od nás 😔 ☹

aj naši šli na pohreb,maminej krstnej,ja som videla hrozne dávno..ako dieťa ešte 😔

prosím info od poštárok-balík nad 3 kg,postený na 30 €,2.trieda,krehké 😝 😝 😝 ďakujem 😝 😅 😕

andy.a
20. feb 2009

Dada,skoré uzdravenie Lily 😒 a Lucke je už lepšie ?? 😕 😉

naši na počudovanie-Aďo vôbec neplakal pri odbere,smial sa a poúčal sestričky,ako to majú robiť,aby krv lepšie tiekla 😝 😀 😕 malá plakala moc,ale to sa dalo čakať,je ešte malinká 😒
mama sa zabudla spýtať,kedy budú výsledky,musím sa inform.bud.týždeň 😝 😝 😝 ale na tie alergény/BKM,lepok a pod../ to tuším trvá dosť dlho,aj mesiac 😖 a KO a HT asi už v pondelok 😝

u zubára som zatiaľ dlžná 143 € 😕 😕 😕 minule mi robil kompl.prehliadku a dnes mi robil jeden zub a panoramatickú snímku 😝 😝 😝 drahý,ale vraj najlepší 😝 😝 😝 😕 🙄

andy.a
20. feb 2009

Lindi,kde si napokon zohnala šaty na ples ?? 🙂 😉 pekné fotečky 😅 😵 a TM vyzerá moc mlado 😕 😕 😝 😅

petka015
20. feb 2009

andy a mate v rodine nejakych alergikov? my nemame ziadnych takze asi mala pravdepodobnost aby maly mal alergeny vsak? ci je to individualne?

a balik ti neporadim a asi nikto s postarok na materskej lebo to sa stale meni skus na stranke slov. posta. 🙂

andy.a
20. feb 2009

Peťa,práveže nikto v rodine nie je alergický 😝 😝 😝
akurát svokra je tuším alergická na všetko 😀 😀 😀 😀 🙄 🙄 🙄 🙄

petka015
20. feb 2009

ada a malu mas kde ked si sama?
ja mam maleho dole s babkou a dedkom tak veceriam a pisem vam.

lindi krasne fotecky 🙂

petka015
20. feb 2009

a ako sa to prejavilo?

petka015
20. feb 2009

moja neni alergicka na nic 😀 😀 😀 😀

andy.a
20. feb 2009

Peťa,decká sa tu pri mne hrajú 😝 😀

Aďovi dáva robiť Dr.tie testy opakovane raz za rok,ale je alerg.len na prach ,aj to mu vyšlo len minimálne 😕 a má zníženú imunitu 😒

malá mala dg.len tú alergiu na bielkov.KM 😒
Aďo buda mať určite sideropéniu/nízke železo/ a anémiu,rátam s tým na sto pro,keďže v jogurtoch a syroch,ktorými sa prevažne živí,železo nie je 😕 😝

inak,vytiahla som vás z druhej strany,baby 😖

petka015
20. feb 2009

andy to patrilo adag ze kde ma malu. 😀 😀 😀

a tu alergiu na bielkov KM to je kravske mlieko 😕 a to si ako zistila? nejak sa vyhadzala&?

andy.a
20. feb 2009

Peťa,ani jeden nemal žiaden prejavy 😕 😕 😕 Anete zistili tú alergiu na BKM náhodne,ked jej dr.brala krv na všetko možné,zobrala aj na toto a vyšlo to pozitívne 😕 😔

elise
20. feb 2009

ahojte
andy nakonies som vytiahla staré 15 ročné (vždy su dobré ako keby sa prispôsobovali 😀 )
dakjem za pochvalu 😉 manžel bude mať v juni 46 rokov ale nehádahú medzi nami taký vekový rozdiel 😉
andy držím palce aby boli výsledky dobé 😉 my sa chystáme o 15 v nedelu na karneval do tt do haly družba. kamoška náš svedok na svadbe vedie decký folklorny súbor a majú tam vystupko tak ma nahovorila lebo sme sa 100 rokov nevideli 😀 😀 aspon pokecáme 😀 a malý sa zabaví zajtra ideme kúpiť výkres a budeme robiť kotunku a plášť spraví so starej plachty iba nalepím hviezdičky 😀

elise
20. feb 2009

nakonies = nakoniec 😀 😀
dakjem=dakujem 😀
dobé=dobré 😀

mimusbe
20. feb 2009

ahojte...

my sme dnes boli na prechadzke...aj ked bolo take skarede pocasie...a mala od 3 buva 😅

ja som zatial upiekla kakaovy zavin, poyvsavala, poumyvala zeme, pracka mi doprala atd... 😀 dneska som toho stihla dost.. 🙂

elis....pekne fotecky....a tiez sa mi zda TM mlady 😀 😀 ...

marodom prajem skore uzdravenie...my sme chvalabohu zatial (klop klop) neboli vobec chori...dufam ze to tak co najdlhsie zostane...🙂

elise
20. feb 2009

mimus je starší odo mna o 12 rokov 😀 ale tipujú max 8 😀 😀 😀

adag
20. feb 2009

Peťa musela isť babke, teda Simona varovala, ja som mala školu a M musel ísť robiť to vieš piatok najviac roboty.
Ale už volal že ju ide zobrať, ešte sa pádim niečo naučiť na zajtrajšiu skúšku lebo mi to nejako nepáli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre