• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
neviete prečo mi nefungujú smajlíci? klikám klikám a nič
20. feb 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adag idem skúsiť hodil smaila :grinning:
20. feb 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eilse ani ja by som nepovedala že má toľko, myslela som že ste bribližne rovnako
20. feb 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tebe to ide a mne nie
20. feb 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

andy dík :slight_smile: ..Lucke je lepšie :slight_smile:

peti,ani my nie sme alergici :unamused: a baby majú obidve atopický ekzém,čiže alergie :cry:

elis,fakt ti veľmi mlado M vyzerá :slight_smile: ....teda obaja ste mlaďúsi :wink:
20. feb 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a simona sa normalne postara? to by som nepovedala

dada no dufam ze my nie sme alergicky na nic.
20. feb 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise....to fakt? :confused: :confused: :sweat_smile:
20. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ada,ty študuješ to isté čo Zuzidr ?? :confused: :wink:

Peťa,aká Simona ?? :confused: :sweat_smile:
:grinning: :grinning:
Lindi,MM sa pýtali,keď vozil malú,že ako sa volá tá jeho malá vnučka..a mňa kedysi považovali za jeho dcéru :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no,nemyslím,že by vyzeral až tak dedkovsky.. :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: a je mladší od TM,Lindi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. feb 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuš,ty sí toho teda postíhala dnes :confused: :confused: :confused: ja som akurát práčku pustila :wink:
a malú som hodinu krmila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte bude večerať,takže ďalšia hodina :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy....no tak casto to nebyva...zalezi od malej ako poslucha :slight_smile:

za chvilku sa pojdeme okupkat...

a to ti tak malinka zle papa?ci hra sa pri tom? :slight_smile:
20. feb 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuš,ona drží jedno sústo v ústach aj 5-10 minút :angry: potom horko ťažko prehltne,dám jej do úst ďalšiu lyžičku..zasa to drží v ústach dlho..musím prepínať reklamy,aby jedla..resp.aj má na pultíku hračky,knižky,časopisy atď.. :.-p :confused: :pensive:

niekedy si popri kŕmení aj čo-to porobím..vešiem prádlo,žehlím..ožehlím 1-2 kusy,idem jaj zasa dať do úst..no a tak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už som si zvykla :wink:
máva aj lepšie obdobia,keď papá rýchlejšie,ale častejšie máva takéto horšie obdobia :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia robi zle papagajovi, sme na myjave a rado spi
20. feb 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa, ano Simona sa dokáže o malú super postarať, niekedy lepšie ako ja jej vlasná mama, a Sarka ju má veľmi rada, no a teraz keď je doma trošku ju využijem.

Andy.a ano, to isté čo Zuzidr

a ty smajlíci my nejdu asi som niečo zablokovala ..........................
20. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adag smaile nejdu niektorím tuna na koníkovi píšu o tom v otázkach adminom :wink:
20. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy simona je adyg buduca svagrina :grinning: :grinning: :grinning:
adag vlastne ozaj sak avent nefunguje takze nerobi preto ju stale vydavam ked chodim vozit.

andy to mas fakt blbe s tym papanim nas nastastie papa dobre sice sa vrti na vsetky strany sem tam vypluva ale papaka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... no aj my sme mali dneska ukazkovy den.. pekne papali a buvali takze parada...

andy nechcem nic hovorit do toho, ale ja ked krmim Lukasika tak ziadne hracky a ziadne rozptylovanie...
sadnem si oproti nemu na stolicku a pekne mu hovorim ham a on otvara puska a papa... ziadne hracky az ked dopapa.. max. ma v ruke svoju lyzicku... ale krmim ho ja, lebo samemu mu to nejde zatim este...
a ked nechce tak ho nenutim.. asi mu to nechuti..
ja viem,ze kazde dieta je ine.. ale ja neodchadzam od neho.. ked papame tak papame... nic nas nesmie rusit nech sa sustredi ze papa./....
20. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dadus....

my sme este sice malinky ale tiez to mam tak zauzivane ze ked papa tak papa....lebo ja ked ju kojim a nahodku mi niekto nieco rozprava tak mala prestane papat, ocka ma vytrestene a pocuva ...potom sa zacne otacat za hlasmi a je po papani...potom nam to trvaaa :slight_smile: :slight_smile:

takze tiez vzdycky potrebujeme mat klud....
20. feb 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzidr, skus dat malej vzdy nalacno pohar, aj dva vlaznej vody a zvys celkovo prijem tekutin a samozrejme vlakninu-su aj take tycinky, volaju sa Vlarka a maju vysokopercentny obsah vlakniny. Detom celkom chutia.

Andy, neskusala si malu nechat papat samu? Mozno by jej to islo lepsie. Potom ju pochvalit za samostatnost- mozno by ju to motivovalo. (nejak to prilepsit vymyslenym pribehom o velkej slecne, kt. chodi do skolky a papa sama, rychlo a vsetko, a tak :grinning: :grinning: :grinning: )
20. feb 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano

prvaaa :confused: :grinning:
21. feb 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....druhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: teda deň :grinning: :grinning: :grinning:

tretia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Idora,skúšala..ale ona nemá záujem jesť sama,keďže jej nechutí :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: viď tému v Batoľatách "18-měsíční syn bez potřeby jídla a pití.." to je téma o extrémnych nepapavcoch :confused: :slight_smile:
tam sú niektoré detičky dokonca na sondách,čo odmietajú papať :pensive: našťastie až taký extrém to u nás nie je :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

skúšala som ju samozrejme aj nechať vyhladnúť,vynechať niektoré chody..ale to bolo jedno,aj tak potom nejedla :pensive: takže tak..už som tu o tom dosť písala :stuck_out_tongue_closed_eyes: na tieto veci sú iné diskusné témy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

majú to obaja asi po mne,lebo ja som ako prváčka mala 15 kg v 7 rokoch/zle mi vychádzajú roky/ :sweat_smile: :confused: čo som sa nabrala B-12-tok injekcií :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Andy aj ja som chodila na B12-ky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do detskej nemocnice v parku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,vidíš ,Luci :grinning: :grinning: :grinning: teraz by to na nás nikto nepovedal,že ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
21. feb 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no na mna určite :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty si furt výžlatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to určite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to sa len v tvári zdá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. feb 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: my sme boli po nákupoch tak varíme obed :stuck_out_tongue_closed_eyes: lukasko zalahol a zaspinkal :wink:
ja som tiež brala B12 a teraz nadávam že načo, mám ešte na rozdávanie pár kilečiek. :grinning:
naš edieťa odkedy chodí do jasličiek tak sa pomaly rozpapáva ale tiež nepotreboval veľa papať iba si občas cucnúť. aj ten maltofer sirup ako užíval tak to pomohlo m 12 kg teraz a moja mamina však určite je potrebné aby chodil na b12 rezolutne odmietam :wink: mojej mame by sa páčili také buclaté ručičky nožičky... :grinning: :grinning: inak aj môj muž bol chudučký ako dieťa takže to má v génoch :grinning:
21. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my teraz aj železo papáme v čučoriedkach v každej forme :grinning:
21. feb 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna nahovarali na tieB12 ako pubertačku a i teraz svokra pred rokom i dr.
ja sa bojim inekcie
21. feb 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. Chcela by som sa spytat, ci by ste mi vedeli poradiť, kde sa nachádza v PN dajaká dobrá materská škola, ktorá by prijala aj detičky, ktoré ešte nedovŕšili tri rôčky.
Vopred veľmi pekne ďakujem
21. feb 2009 o 15:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Camelotka,čo viem,tak snáď na Detvianskej/aj s plienkami,ale iba na spanie/ a Staničnej/ale tam len bez plienok/.. :confused: :slight_smile:
treba sa informovať čím skôr,lebo teraz niekedy býva zápis a prednostne berú vždy predškolákov :wink:
21. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok