♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

adag
20. feb 2009

neviete prečo mi nefungujú smajlíci? klikám klikám a nič

elise
20. feb 2009

adag idem skúsiť hodil smaila 😀

adag
20. feb 2009

Eilse ani ja by som nepovedala že má toľko, myslela som že ste bribližne rovnako

adag
20. feb 2009

a tebe to ide a mne nie

dadulka19
20. feb 2009

ahojte 😉

andy dík 🙂 ..Lucke je lepšie 🙂

peti,ani my nie sme alergici 😒 a baby majú obidve atopický ekzém,čiže alergie 😢

elis,fakt ti veľmi mlado M vyzerá 🙂 ....teda obaja ste mlaďúsi 😉

petka015
20. feb 2009

a simona sa normalne postara? to by som nepovedala

dada no dufam ze my nie sme alergicky na nic.

mimusbe
20. feb 2009

elise....to fakt? 😕 😕 😅

andy.a
20. feb 2009

Ada,ty študuješ to isté čo Zuzidr ?? 😕 😉

Peťa,aká Simona ?? 😕 😅
😀 😀
Lindi,MM sa pýtali,keď vozil malú,že ako sa volá tá jeho malá vnučka..a mňa kedysi považovali za jeho dcéru 😀 😀 😝

no,nemyslím,že by vyzeral až tak dedkovsky.. 😕 😕 😝 😔 a je mladší od TM,Lindi 😝 😅

andy.a
20. feb 2009

Mimuš,ty sí toho teda postíhala dnes 😕 😕 😕 ja som akurát práčku pustila 😉
a malú som hodinu krmila 😝 ešte bude večerať,takže ďalšia hodina 😔 😝

mimusbe
20. feb 2009

andy....no tak casto to nebyva...zalezi od malej ako poslucha 🙂

za chvilku sa pojdeme okupkat...

a to ti tak malinka zle papa?ci hra sa pri tom? 🙂

andy.a
20. feb 2009

Mimuš,ona drží jedno sústo v ústach aj 5-10 minút 😠 potom horko ťažko prehltne,dám jej do úst ďalšiu lyžičku..zasa to drží v ústach dlho..musím prepínať reklamy,aby jedla..resp.aj má na pultíku hračky,knižky,časopisy atď.. :.-p 😕 😔

niekedy si popri kŕmení aj čo-to porobím..vešiem prádlo,žehlím..ožehlím 1-2 kusy,idem jaj zasa dať do úst..no a tak 😀 😝 už som si zvykla 😉
máva aj lepšie obdobia,keď papá rýchlejšie,ale častejšie máva takéto horšie obdobia 😕 😝

milhaus
20. feb 2009

lucia robi zle papagajovi, sme na myjave a rado spi

adag
20. feb 2009

Peťa, ano Simona sa dokáže o malú super postarať, niekedy lepšie ako ja jej vlasná mama, a Sarka ju má veľmi rada, no a teraz keď je doma trošku ju využijem.

Andy.a ano, to isté čo Zuzidr

a ty smajlíci my nejdu asi som niečo zablokovala ..........................

elise
20. feb 2009

adag smaile nejdu niektorím tuna na koníkovi píšu o tom v otázkach adminom 😉

petka015
20. feb 2009

andy simona je adyg buduca svagrina 😀 😀 😀
adag vlastne ozaj sak avent nefunguje takze nerobi preto ju stale vydavam ked chodim vozit.

andy to mas fakt blbe s tym papanim nas nastastie papa dobre sice sa vrti na vsetky strany sem tam vypluva ale papaka. 😝 😀

dadaga
20. feb 2009

ahojte.... no aj my sme mali dneska ukazkovy den.. pekne papali a buvali takze parada...

andy nechcem nic hovorit do toho, ale ja ked krmim Lukasika tak ziadne hracky a ziadne rozptylovanie...
sadnem si oproti nemu na stolicku a pekne mu hovorim ham a on otvara puska a papa... ziadne hracky az ked dopapa.. max. ma v ruke svoju lyzicku... ale krmim ho ja, lebo samemu mu to nejde zatim este...
a ked nechce tak ho nenutim.. asi mu to nechuti..
ja viem,ze kazde dieta je ine.. ale ja neodchadzam od neho.. ked papame tak papame... nic nas nesmie rusit nech sa sustredi ze papa./....

mimusbe
20. feb 2009

ahoj dadus....

my sme este sice malinky ale tiez to mam tak zauzivane ze ked papa tak papa....lebo ja ked ju kojim a nahodku mi niekto nieco rozprava tak mala prestane papat, ocka ma vytrestene a pocuva ...potom sa zacne otacat za hlasmi a je po papani...potom nam to trvaaa 🙂 🙂

takze tiez vzdycky potrebujeme mat klud....

idora
20. feb 2009

Zuzidr, skus dat malej vzdy nalacno pohar, aj dva vlaznej vody a zvys celkovo prijem tekutin a samozrejme vlakninu-su aj take tycinky, volaju sa Vlarka a maju vysokopercentny obsah vlakniny. Detom celkom chutia.

Andy, neskusala si malu nechat papat samu? Mozno by jej to islo lepsie. Potom ju pochvalit za samostatnost- mozno by ju to motivovalo. (nejak to prilepsit vymyslenym pribehom o velkej slecne, kt. chodi do skolky a papa sama, rychlo a vsetko, a tak 😀 😀 😀 )

petka015
21. feb 2009

dobre rano

prvaaa 😕 😀

lucinda7
autor
21. feb 2009

dobré ránko....druhá 😝 😀 😀 😀

andy.a
21. feb 2009

dobré ránko 😎 😎 😎 teda deň 😀 😀 😀

tretia 😝 😝 😀

Idora,skúšala..ale ona nemá záujem jesť sama,keďže jej nechutí 😖 😝 viď tému v Batoľatách "18-měsíční syn bez potřeby jídla a pití.." to je téma o extrémnych nepapavcoch 😕 🙂
tam sú niektoré detičky dokonca na sondách,čo odmietajú papať 😔 našťastie až taký extrém to u nás nie je 😕 😝

skúšala som ju samozrejme aj nechať vyhladnúť,vynechať niektoré chody..ale to bolo jedno,aj tak potom nejedla 😔 takže tak..už som tu o tom dosť písala 😝 na tieto veci sú iné diskusné témy 😀 😝

majú to obaja asi po mne,lebo ja som ako prváčka mala 15 kg v 7 rokoch/zle mi vychádzajú roky/ 😅 😕 čo som sa nabrala B-12-tok injekcií 😝 😝 😝

lucinda7
autor
21. feb 2009

Andy aj ja som chodila na B12-ky 😀 😀 😀 😀 do detskej nemocnice v parku 😝

andy.a
21. feb 2009

no,vidíš ,Luci 😀 😀 😀 teraz by to na nás nikto nepovedal,že ?? 😝 😀 😀

lucinda7
autor
21. feb 2009

no na mna určite 😝 ty si furt výžlatko 😀 😀 😀 😀

andy.a
21. feb 2009

to určite 😀 😀 😀 😀 😀 to sa len v tvári zdá 😝 😀

elise
21. feb 2009

ahojte 😉 my sme boli po nákupoch tak varíme obed 😝 lukasko zalahol a zaspinkal 😉
ja som tiež brala B12 a teraz nadávam že načo, mám ešte na rozdávanie pár kilečiek. 😀
naš edieťa odkedy chodí do jasličiek tak sa pomaly rozpapáva ale tiež nepotreboval veľa papať iba si občas cucnúť. aj ten maltofer sirup ako užíval tak to pomohlo m 12 kg teraz a moja mamina však určite je potrebné aby chodil na b12 rezolutne odmietam 😉 mojej mame by sa páčili také buclaté ručičky nožičky... 😀 😀 inak aj môj muž bol chudučký ako dieťa takže to má v génoch 😀

elise
21. feb 2009

my teraz aj železo papáme v čučoriedkach v každej forme 😀

milhaus
21. feb 2009

aj mna nahovarali na tieB12 ako pubertačku a i teraz svokra pred rokom i dr.
ja sa bojim inekcie

camelotka
21. feb 2009

Ahojte babenky. Chcela by som sa spytat, ci by ste mi vedeli poradiť, kde sa nachádza v PN dajaká dobrá materská škola, ktorá by prijala aj detičky, ktoré ešte nedovŕšili tri rôčky.
Vopred veľmi pekne ďakujem

andy.a
21. feb 2009

Camelotka,čo viem,tak snáď na Detvianskej/aj s plienkami,ale iba na spanie/ a Staničnej/ale tam len bez plienok/.. 😕 🙂
treba sa informovať čím skôr,lebo teraz niekedy býva zápis a prednostne berú vždy predškolákov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre