• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
Milá andy.a
Mohla by si mi prosím prresnejsie povedať, kde je v Piešťanoch Detvianska ulica?
21. feb 2009 o 16:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm.......Detvianska, no to je tuto takto blízko.
A záleži ako dobre poznáš PN, od billy je to asi 10min pešo smerom ku letisku
21. feb 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
dadulka inak zase som ta vcera zahliadla z balkona :slight_smile: to ste asi isli doktorke. lebo ja davam na balkon spinave plienky do kapsy aby to doma nesmrdelo :slight_smile: a zrovna ste isli.
dnes som stretla v kauflande dominiku z rodinkou.
a vcera som bola v tej TT kupit tu karicku. zatial je super , ale uvidime ako bude vonku.
21. feb 2009 o 17:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi chodíme pešo
21. feb 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

nika áno,k dokine sme išli :sunglasses:

aj my chodievame pešo,keď ideme len blízko :slight_smile: ,
21. feb 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave skončila rozpravka, to je asi prvy krat za den kedy lucka sedí
21. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam stuhnutý krk
21. feb 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

vcera ste tu akosi pobiedno boli.
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti,vidíš,cez víkend si tu vždy prvá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
tak dnes je statny smutok. to bolo hrozne ten autobu vcera. :frowning2:
22. feb 2009 o 08:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru,je to hrozné :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tolko mrtvych naraz :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Nika,pekná karička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci dakujem.
22. feb 2009 o 09:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face:

dnes sa cítim takto : :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: hrozná migréna,nanič som spala-a to Aťuša celú noc prespala :confused: :sweat_smile: :grinning: a ja takto.. :unamused:
Aďo dnes po cca roku a pol spal u našich/predtým nechcel,ako sa narodila Aťa,žiarlill,dovtedy v pohode aj niekoľko dní v kuse tam bol../,takže sme mali kľud,ale nevyužila som to teda.. :confounded: no,už by mali každú chvíľu doraziť,MM šiel po neho :wink: :slight_smile:

tá nehoda-hrozné :frowning2: :unamused: :cry: je štátny smútok-nechápem prečo nedávali Elá Hop pre deti..malému to nahrávam..ale takých Priateľov a iné rozprávky a komediálne seriály dávajú :confused: :confused: :confused:

Dada,dúfam,že Lindule je už lepšie :wink: :confused: a aké ATB to vlastne dostala ?? :confused:

Mili,z čoho si mala stuhnutý krk ?? :confused:
22. feb 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte mam, asi z prievanu
22. feb 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte malý spinká my už sme poobede, dnes sme mali pečienku s ryžou ale naše dieťa zajedalo uhorku s ryžou :grinning: to ela hop je škoda veľmi sme sa na to tešili ved to nie je zábava to je pásmo pre detičky :unamused: dne sa chystáme na ten karneval tak dufam že bude a máme sa stretnúť s tou kamoškou čo sme sa 100 rokov nevideli ako som písala :grinning: normásne sa vytešujem už od piatka :grinning:
22. feb 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
elise,daj vedieť,ale čo viem všetkys tieto podujatia sú zrušené :unamused:
22. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
jasne,ze vsetko je kvoli statnemu smutku zrusene ved je fasang..a chodia sablovnici...teda na dediach tu nie v PN a teraz nechodia az zajtra kvoli tej nehode..
chudiatka ludia.. koky tak by som skoncit nechcela.. hruza....
22. feb 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

andy,Linda dostala Penbene.No hrozne kašle a poobede mala zase cez 38 teplotu.Papá tak po sústach,občas niečo zobne :unamused:

veru,ten bus,to je hrozné :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. feb 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,dúfam,že Lindule to Penbene zaberie :unamused: má angínu ?? alebo faryngitídu/zápal hrdla a nosohltana/ ?? :confused: :unamused:
aj Aťa mala naposledy Penbene-v októbri a novembri min.rok :unamused: neviem,ale obom mojim krpcom ATB zaberajú až tak 4.-5.deň,pomaly už keď ich doberajú..dovtedy stále teplotujú :confounded:

asi aj na mňa voľačo lezie,mám zvýš.teplotu a hrdlo ma bolí..tá migréna už našťastie trocha ustúpila-zabrali mi Algifen kvapky,ale zasa pre zmenu toto :angry: :angry: :angry:

a aj mladý nejako pokašliava :unamused:

no,idem,prajem dobrú noc,všetkým maródom skoré uzdravenie :wink: :pensive:
a úspešný týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :wink:
22. feb 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute....
mna si dnes boli odfotiť do časáku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak budeme hviezdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

andy faryngitída :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,no neviem,či zaberajú,moc sa mi nezdá.(má hrdlo zapálené)Teraz večer grcala,ale riadne,takže som jej musela dať znovu lieky :unamused: ,keďže ich vyvrátila :confounded: ..Ale keď píšeš,že aj tvojim drobcom trvá nejaký čas,kým atb zaberú,tak aj nám už snáď zajtra bude lepšie :rolling_eyes: ......a ty sa teda pekne lieč,keď už to aj teba chytilo :confounded: ..

ozaj,robievate niektorá čaj zo zázvoru?
22. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aj od nás všetkým chorým skoré uzdravenie....

nám od zajtra začína škola :unamused: tie prázdniny tak rýchlo ušli :frowning2:
22. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucííí,do tej Chvilky...??? :slight_smile: ....
22. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..do akého časáku ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
a čo ti je na tom smiešne ,Luci ?? :confused: :sweat_smile: ešte to malo byť napísané pharyngitída,aby to bolo úplne správne :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,nám škola nezačína ešte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ja sa tak môžem liečiť :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ..prácou.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
už som veru robila aj so 40-st.horúčkami,keďže ma nemal kto zastupovať :pensive: :pensive: :pensive:

o tom čaji zo zázvoru som čítala..ale osobne nemám rada zázvor,ani škoricu :confounded:
22. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,ja zázvor tiež ee,ale vraj dobre zaberá :slight_smile:
22. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ale na kašeľ je dobrý ten cibuľový nápoj..nakrájať cibuľu nadrobno,zasypať cukrom,aby to pustilo šťavu a tú šťavu 3x denne piť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pomáha to..ale tento recpet poznáte všetky :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte práve s dorazili z tt otras cesty a sneží na cestách je vrstva snehu a pár aut je v priekope :unamused: takže karneval sa nakoniec zrušil síce organizátori púšťali atak potom prišli a všetkým povedali že pre istotu ten karneval (pre deti mš z tt) zrušia by nemali problémi aj ked sa detičky tešili a mali krásne masky.všetka detičky boli smutné a niektoré aj plakali :frowning2:

inak sme si s kamoškou véééééééľa pokecali konečne po rokoch. a ešte sme boli u našich. lukasko spinká :wink:
22. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno andy,cibule sme si užili pri Lucke :unamused:
22. feb 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok