♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

camelotka
21. feb 2009

Milá andy.a
Mohla by si mi prosím prresnejsie povedať, kde je v Piešťanoch Detvianska ulica?

adag
21. feb 2009

hmmm.......Detvianska, no to je tuto takto blízko.
A záleži ako dobre poznáš PN, od billy je to asi 10min pešo smerom ku letisku

nika2
21. feb 2009

ahojte kocky,
dadulka inak zase som ta vcera zahliadla z balkona 🙂 to ste asi isli doktorke. lebo ja davam na balkon spinave plienky do kapsy aby to doma nesmrdelo 🙂 a zrovna ste isli.
dnes som stretla v kauflande dominiku z rodinkou.
a vcera som bola v tej TT kupit tu karicku. zatial je super , ale uvidime ako bude vonku.

milhaus
21. feb 2009

mi chodíme pešo

dadulka19
21. feb 2009

ahojte 😉

nika áno,k dokine sme išli 😎

aj my chodievame pešo,keď ideme len blízko 🙂 ,

milhaus
21. feb 2009

prave skončila rozpravka, to je asi prvy krat za den kedy lucka sedí

milhaus
21. feb 2009

mam stuhnutý krk

petka015
22. feb 2009

dobre ranko

vcera ste tu akosi pobiedno boli.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
22. feb 2009

dobré ránko 😝
Peti,vidíš,cez víkend si tu vždy prvá 😀 😀 😀 😀

nika2
22. feb 2009

dobre ranko,
tak dnes je statny smutok. to bolo hrozne ten autobu vcera. ☹

lucinda7
autor
22. feb 2009

veru,je to hrozné ☹ ☹ ☹ ☹ tolko mrtvych naraz ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Nika,pekná karička 😝

nika2
22. feb 2009

luci dakujem.

andy.a
22. feb 2009

čaute 🙂 😎 😎 😎 😵

dnes sa cítim takto : 🙄 🙄 🙄 hrozná migréna,nanič som spala-a to Aťuša celú noc prespala 😕 😅 😀 a ja takto.. 😒
Aďo dnes po cca roku a pol spal u našich/predtým nechcel,ako sa narodila Aťa,žiarlill,dovtedy v pohode aj niekoľko dní v kuse tam bol../,takže sme mali kľud,ale nevyužila som to teda.. 😖 no,už by mali každú chvíľu doraziť,MM šiel po neho 😉 🙂

tá nehoda-hrozné ☹ 😒 😢 je štátny smútok-nechápem prečo nedávali Elá Hop pre deti..malému to nahrávam..ale takých Priateľov a iné rozprávky a komediálne seriály dávajú 😕 😕 😕

Dada,dúfam,že Lindule je už lepšie 😉 😕 a aké ATB to vlastne dostala ?? 😕

Mili,z čoho si mala stuhnutý krk ?? 😕

milhaus
22. feb 2009

ešte mam, asi z prievanu

elise
22. feb 2009

ahojte malý spinká my už sme poobede, dnes sme mali pečienku s ryžou ale naše dieťa zajedalo uhorku s ryžou 😀 to ela hop je škoda veľmi sme sa na to tešili ved to nie je zábava to je pásmo pre detičky 😒 dne sa chystáme na ten karneval tak dufam že bude a máme sa stretnúť s tou kamoškou čo sme sa 100 rokov nevideli ako som písala 😀 normásne sa vytešujem už od piatka 😀

lucinda7
autor
22. feb 2009

elise,daj vedieť,ale čo viem všetkys tieto podujatia sú zrušené 😒

dadaga
22. feb 2009

ahojte...
jasne,ze vsetko je kvoli statnemu smutku zrusene ved je fasang..a chodia sablovnici...teda na dediach tu nie v PN a teraz nechodia az zajtra kvoli tej nehode..
chudiatka ludia.. koky tak by som skoncit nechcela.. hruza....

dadulka19
22. feb 2009

Ahojte 😉

andy,Linda dostala Penbene.No hrozne kašle a poobede mala zase cez 38 teplotu.Papá tak po sústach,občas niečo zobne 😒

veru,ten bus,to je hrozné ☹ ☹ ☹ ☹

andy.a
22. feb 2009

Dada,dúfam,že Lindule to Penbene zaberie 😒 má angínu ?? alebo faryngitídu/zápal hrdla a nosohltana/ ?? 😕 😒
aj Aťa mala naposledy Penbene-v októbri a novembri min.rok 😒 neviem,ale obom mojim krpcom ATB zaberajú až tak 4.-5.deň,pomaly už keď ich doberajú..dovtedy stále teplotujú 😖

asi aj na mňa voľačo lezie,mám zvýš.teplotu a hrdlo ma bolí..tá migréna už našťastie trocha ustúpila-zabrali mi Algifen kvapky,ale zasa pre zmenu toto 😠 😠 😠

a aj mladý nejako pokašliava 😒

no,idem,prajem dobrú noc,všetkým maródom skoré uzdravenie 😉 😔
a úspešný týždeň 😝 🙂 😉

lucinda7
autor
22. feb 2009

čaute....
mna si dnes boli odfotiť do časáku 😀 😀 😀 😀 tak budeme hviezdy 😀 😀 😀 😀

andy faryngitída 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulka19
22. feb 2009

andy,no neviem,či zaberajú,moc sa mi nezdá.(má hrdlo zapálené)Teraz večer grcala,ale riadne,takže som jej musela dať znovu lieky 😒 ,keďže ich vyvrátila 😖 ..Ale keď píšeš,že aj tvojim drobcom trvá nejaký čas,kým atb zaberú,tak aj nám už snáď zajtra bude lepšie 🙄 ......a ty sa teda pekne lieč,keď už to aj teba chytilo 😖 ..

ozaj,robievate niektorá čaj zo zázvoru?

lucinda7
autor
22. feb 2009

a aj od nás všetkým chorým skoré uzdravenie....

nám od zajtra začína škola 😒 tie prázdniny tak rýchlo ušli ☹

dadulka19
22. feb 2009

lucííí,do tej Chvilky...??? 🙂 ....

andy.a
22. feb 2009

..do akého časáku ?? 😝 😝 😕 😕 😅 😅
a čo ti je na tom smiešne ,Luci ?? 😕 😅 ešte to malo byť napísané pharyngitída,aby to bolo úplne správne 😀 😀 😀 😝

dadulka19
22. feb 2009

luci,nám škola nezačína ešte 😝

andy.a
22. feb 2009

no,ja sa tak môžem liečiť 🙄 🙄 🙄 ..prácou.. 😝 😝 😝 😀
už som veru robila aj so 40-st.horúčkami,keďže ma nemal kto zastupovať 😔 😔 😔

o tom čaji zo zázvoru som čítala..ale osobne nemám rada zázvor,ani škoricu 😖

dadulka19
22. feb 2009

andy,ja zázvor tiež ee,ale vraj dobre zaberá 🙂

andy.a
22. feb 2009

..ale na kašeľ je dobrý ten cibuľový nápoj..nakrájať cibuľu nadrobno,zasypať cukrom,aby to pustilo šťavu a tú šťavu 3x denne piť 😝 😝 😝 pomáha to..ale tento recpet poznáte všetky 😀 😀 😀

elise
22. feb 2009

ahojte práve s dorazili z tt otras cesty a sneží na cestách je vrstva snehu a pár aut je v priekope 😒 takže karneval sa nakoniec zrušil síce organizátori púšťali atak potom prišli a všetkým povedali že pre istotu ten karneval (pre deti mš z tt) zrušia by nemali problémi aj ked sa detičky tešili a mali krásne masky.všetka detičky boli smutné a niektoré aj plakali ☹

inak sme si s kamoškou véééééééľa pokecali konečne po rokoch. a ešte sme boli u našich. lukasko spinká 😉

dadulka19
22. feb 2009

áno andy,cibule sme si užili pri Lucke 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre