♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
23. feb 2009

zuzi ziadny...🙂

len este zopar ludi z rodiny neboli na opackach malej a neboli v nasom novom dome...takze prisli az teraz ked sa im dalo a spojili to naraz ....🙂

a dnes nas pridu volat na svadbu ...🙂

nika2
23. feb 2009

mima a kde idete na svadbu? a uz mas saty?

mimusbe
23. feb 2009

nika...v delfine to vraj bude....a saty mam take cierne...spominala som ich tu uz...len akosik nemam chut si ich skusat..neviem ci do nich vojdem 😀

dadulka19
23. feb 2009

no čafte 😒

tak my sme zase boli u dokiny 😖 ..peti,tak tak,vaša má dofču,takže naša mala plno 😖 ....Linda mala už piatu noc teplotu a zase cez 38 😠 😠 😠 ..ale idú jej aj zuby,tak sa jej to zrejme skopilo 😢 ...

mimus,tak ste sa fajn zabávali 🙂

nika2
23. feb 2009

mima to mate blizko. ja mam ist na svadbu az za Nitru. som zvedava ako to mala zvladne aj ked uz bude mat rok. a saty asi behnem nejake pozriet. a ak nezozenem dam si co som mala na sestrinej svadbe.

lucinda7
autor
23. feb 2009

teeeda,Dada,tak už pošlite tú teplotu preč 😠 aj jej zmenila dr.lieky???

mimusbe
23. feb 2009

dadul....no veru hej....zabavy bolo kopec...segranka ma dve male deti ...zive striebra ....aj dom im bol maly .... 😀 ale boli zlatucky...

nika...ano jeto blizucko...hlavne aj ked nasi byvaju v pn...takze ak by bol daky problem tak behneme tam...

aale...sak ani nitra nie je nejak extra daleko...akurat teraz tieto cesty 🙄 🙄 a Vikinka je uz velika slecna...urcite to dobre zvladne...

v aute nespinka? nasu este len dame do auta a v momente spi...aj do kocara ked ju este len pokladam tak uz sa jej oci zatvaraju jak babike 😀 😀

aj ja som to tak planovala ze si pozriem nieco nove ...a ak by som nezohnala tak si dam tieto cierne...
ale ani neviem kde by som mala ist pozriet...lebo v PN podla mna vobec nic nie je...

dadulka19
23. feb 2009

luci,zatiaľ nie,že ešte počkáme 😒 ...mám jej dať Viburcol... 😖

nika2
23. feb 2009

mima minule som isla okolo obchdou co je oproti ruskej knihe. neviem ako sa vola , ale vedla je sharon. a mali tam vo vyklade celkom pekne saty. tak sa tam behnem pozriet. mozno aj v tom sharon maju , ale tam je to dost drahe.
mala v aute tiez zaspi , a nastastie bude az 2.maja ta svadba.

milhaus
23. feb 2009

dobry den

mimusbe
23. feb 2009

mili...co tak formalne 😀 😀

petka015
23. feb 2009

zuzi ano kubko.

nika ale on nema kasel len oh tak naduva na kasel tak som volala dokine ale dvihla to sestricka ze mu ma dat calcium a peritol na spanie kazala ditiaden len ten nemam a nemala mi ako predpisat. 😝

petka015
23. feb 2009

dada a ked mu to neprejde tak mame dojst k vasej dokine sa tesim na ten naval ludi ale dufam ze tam nebudeme muset ist

nika2
23. feb 2009

peta aha. no tak nech to rychlo prejde malemu.

nika2
23. feb 2009

a kde ste vsetky?

milhaus
23. feb 2009

nebol čas viac písat
boli sme dve hodiny vonku
rada som gulovala a on ma hodil do snehu
najeodvalo ma to a chcela som ist preč ale lucka za mnu kričala a utekala

mimusbe
23. feb 2009

mili...kolko mas rokov? 😖 😖

tak my sme vybavili uz sablistov...robili riadny hurhaj....aj som si zatancovala 😀 😀

hruuza...ja tieto zvyky nemusim 😅

nika2
23. feb 2009

mima to musela byt sranda. ja som to este nevidela 🙂 len v telke co ukazuju.

mimusbe
23. feb 2009

nooooo....nika....sranda.....chalani ponapijani.... 😅 😅 od rana od pol9 ked chodia dom po dome a pri kazdom im trosku uleju ....su potom jak dogy 😀

aj nejaka ta korunka sa im da....a vzdy ten hlavny z chalanov ide povykrucat pani domu 😀 😀 pritom hra dychovka a ostatni chalani tancuju 🙂

mne to pripada taky organizovany chaos 😀

nika2
23. feb 2009

no tak to musia byt. si viem zivo predstavit 🙂

milhaus
23. feb 2009

aj v chtelnici to býva
ja som poslala svagrinu tancovat
boli tu pred 20 min.

milhaus
23. feb 2009

rano musime s malu na krv, to zasa bue zápasenie, sestrička volala od dr.

petka015
23. feb 2009

maly spinka chudatko moje chorucke dufam ze do nedele mu to prejde mame ist gratulovat malej natalke dominikinej 🙂 😀

no ja idem do sprchy a venovat sa MM 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mili to ti nezavidim krv malej brat mojmu brali ked mal 4 mesiace ale radsej nas dokina poslala von riadne vrestal 😖 😢

chorym skore uzdravenie darinka a mala sa ako ma ? este teplotkujete? to je des tie teploty a choroby. 😠 😠 😠 😠 😠

andy.a
23. feb 2009

čaute 🙂 😎 😎

dúfam,že maródi sa už majú lepšie 😔 😒 ja si dávam zatiaľ len Coldrex 😝 😝 😝

Mili,držím palce 😉 a kvôli čomu budú Lucke brať krv ?? 😕 😒

pridala som pár fotiek,mrknite 😝 😝 😀

petka015
23. feb 2009

andy krasne fotecky mala je zlatucka manekynka ako pises 😀 😀 😀 😀

mimusbe
23. feb 2009

andy....krasne deticky...jak obrazteky 😉

keti
23. feb 2009

zdravím dievčence

tak už som skončila s abstinenciou 😀 😀 😀

fašiangy tu tiež v plnom prúde prebiehajú. Milka aj sme čakali či nepôjdeš von, že pokecáme. Čo ste nešli von sa vám už nechcelo??? no my sme dnes boli akurát tak 3 hodinky doma. Aj to len čo sa Rastík napapal a vyspinkal ostatné sme boli vonku. A domov sme prišli o 20-tej

Milka zas si mala spoznať tóóóľko nových ľudíííí. A pôjdete zajtra pozrieť do horného konca???

A ešte chcem niečo k tomu papaniu. Čo som si spätne prečítala. Tak ja som rada, že sa Rastík napapa aj ked nesedí, len v stoličke. Napr. raňajkujeme tak, že on neobsedí. Tak behá na autíčku a ja ho naháňam s jedlom, ale obedujeme už chvaľa božku v stoličke. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja som rada, že aspoň koľko toľko papá, aj ked za behu.
Takže uplne chápem andy. deti sú všeliakééé.

keti
23. feb 2009

baby čo som vás zase odstrašila 😀 😀 😀

mimusbe
23. feb 2009

caves keti....

nic si ztoho nerob...ja uz som viackrat spominala ze po mojich prispevkoch uz tu potom nie je ani nohy...neviem ci vzdy odplasim vsetkych alebo co 😕 😕 😅

aj teba vytancovali sablisti? 😀

danca.b
23. feb 2009

cauteeee dievcence...nam uz od vcera ide PC,ale nebol cas sem nakukat
vcera fasiangy zrusili kvoli tej tragedii,ale od 8mej vecer sa to rozbehlo(inak nechapem to zrusenie detskych relacii a ani toho karnevalu,ako to ma chapat,
taka mala dusicka 3-4rocna?)
O 8 mej som s Majkom vyrazila do ulic trochen sa vyventilovat pri "sablovnikoch".
Dobre bolo,len ked o 9 tej volal MM,ze mala place,som sa tak ponahlala,ze som sa zrubala a mam modre koleno 😀 😀 ,ale stalo to zato. 🙂
Dnes sa tancovalo u nas,takze sme mali kopec navstev.Potom sme isli sestre,lebo maju "sablovnika" 1x.Pred tym sme sa stretli s Keti a debatili sme a cakali sme ,ze pred bytovkou aj mili,ale natancovala,poslala za seba nahradu 😅 😕 😒 asi sa ti nechcelo mili,vsak do toho pocasia?
potom hodim aj foto z fasiangov a este k tomu popisem viac pre zuzidr.Myslim si,ze u nas je ta uroven tohto sviatku o trochu vyssia ako na okolitych dedinach-bez urazky 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre