♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
24. feb 2009

jéj,nahulák 😀 ..bohovské 😉 🙂 😵

elis,plís IP 😕

mne to počko vadí len preto,že nemôžeme von sa vyblázniť do snehu 😠 ,šak sme sánky tohto roku moc nevyťahovali 😖 ...baby by si mohli užiť...no a takto...len z okna pozerať 😠 😠 😠

milhaus
24. feb 2009

lucka mi spinka
ked videla dr. už sa začala vzpierat
to ta alergologička chce stale krv a mala volačo na tych hepatalkach pred mesiacom tak chcela znova
ja, sofi, keti a danča sme z chtelnice
danču som ešte nevidela ale viem kde býva

sssimi
24. feb 2009

Ahojte Kočky! Objednávate niektorá zo stránky www.mimisk.sk ... Ja by som si od tiaľ chcela objednať plachtu s volánom, ale kvôli poštovnému sa mi to neoplatí, tak som sa chcela spýtať či od tiaľ niečo nechcete-podelili by sme sa o poštovné... Ak máte záujem pošlite mi IP. Pa

lucinda7
autor
24. feb 2009

čaute,,,,
ja som celé doobedie behala s mamou po dr.to je des...od dverí ku dverám.... 😠 a tie cesty a chodníky k tomu......

tatik varoval aj navaril obed....zlatýýýýý 😎

Dance fukame bolačku....

Lindi,aj po mne hod Ip-čko 😵

Dada,vy už tie choroby vyžente 😝

miruss
24. feb 2009

Ahojte.
My už sme doma.
Super sme si oddýchli. Mamka mala celé dva týždne dovolenku, tak nám vyvárala.
🙂
V sobotu sme predčasne oslávili Kubkove a MM narodky. Kubko dostal Vláčika Tomáša, čo sám jazdí menia sa mu CD s hudbou, celú sériu DVD vláčik Tomáš, knižku Vláčik Tomáš, topánky, vetrovku, mikinu, menčestráky, riadíky a loptu. 😝
Zuzka už spáva celú noc. Večer zaspí okolo 20:00 a budí sa medzi 08:00 a 09:00. 🙂
Ak sa mi podrí večer stiahnem fotky.

lucinda7
autor
24. feb 2009

Mirka,vitaj späť 😝
tiež ste THOMAS závisláci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miruss
24. feb 2009

Tak nejak. 😀

nika2
24. feb 2009

ahoj mirka. tak to je super , ze mala tak spava. moja zaspi vecer okolo siedmej a okolo tretej rano je uz hore, ze chce mlieko. potom zaspi tak do siestej .

milhaus
24. feb 2009

rado tiež včera varil obed, polievku a zemiaky s landsmithom

dadaga
24. feb 2009

ahojte..no uz konecne nepada parada aspon snad uz nebude tento rok...xixi lebo ozaj to nie je kam davat...

mirka vitaaaaj...

no inak aj ja som z tej dediny co mima ked ste o tom pisali, ale prestahovana do PN takze poznam aj baby z chtelnice....

dadaga
24. feb 2009

hura odhrnuli cestu mozeme ist von sa kocikovat kym nesnezi.... ked Lukasko vstane.... lebo od 14.00 spinka...

milhaus
24. feb 2009

je riadny odmek, boli sme hodinu vonku a lucka robila snežných anjelov a jedného i ja

dadulka19
24. feb 2009

ahojte 🙂

mirka vitaj 🙂

luci,rada by som 😖 ....

andy.a
24. feb 2009

Ahojte 🙂 😎 😎

Mirka,vítam ťa po dlhej dobe 🙂 😉 aj náš mladý má rád Vláčika Thomasa 😝 😀 a zasa ti musím závidieť tú Zuzanku,však ani pomaly nevieš,že ju máš 😕 😅 😝 😀 😵 a tešíme sa na fotečky 🙂 😉

Mili,no ja už neviem ani ako taký "lanšmít" chutí..kedysi sme to robili často-opkalie a s horčisou a cibuľou to bolo dobré../možno tak v 90-tych rokoch 😀 😀 😝 ,ale teraz tá kvalita 🙄 🙄 🙄 píše sa to tuším lunchmeat alebo tak nejako ?? 😕 😅 ja som nemčinárka,tak sorry 😝 😀
ale Rado sa aspoň varenia chytá,tok nuď rada 🙂 😉

to počasie je otras.. 🙄 🙄 🙄 mne tá choroba neprechádza,dávam si kalciovky do žily v robote..ale asi si nasadím aj ATB 😝 zatiaľ som len na Coldrexe a Hedelixe ..
dúfam,že ostatní maródi sú na tom lepšie-Dada vy ako ?? a Dani,tebe to už prechádza ?? 😕 😒

Lindi,aj ja si prosím IP
😉 😝 😅

Dada,Aďo vôbec nie je dobrý,jemný chlapček 😀 😀 😀 čerti sú obaja 😝 😀 😀

andy.a
24. feb 2009

teeeda,aké preklepy som narobila 😀 😀 😀 😝 ale chapen sie,že ?? 😕 😅

mimusbe
24. feb 2009

ahojte...

mirri....vitaj po dlhej dobe 😉

my sme boli hodinku a pol vonku na prechadzke....potom si mamina dala hodinku rozvicku...som vonku odhrnala sneh ....trosku nabrat aku taku kondicku .... 😀

a bola u nas mamina aj s tetou a ujom...ti nas boli pozvat na svadbu 🙂 tak sa vytesujeme 🙂

andy...aj MM sa chyta varenia....v pohode ak som unavena alebo mi nie je dobre alebo aj len tak sam od seba navari aj upecie nieco....

robi vynikajucu zemlovku a madarsky gulas 😀 😀

nika....tak nakoniec tie saty mi nie sudobre...neviem ci som to uz spominala...vyzeram jak crevko v nich 😀 😀

dadulka19
24. feb 2009

andy,šak ty si normálne picháš!! 😀 😀 😀 😀 😀

a Lindula...no,cez deň bola taká nijaká 😖 ,ale bez teploty 🙂 ...sa desím,čo zas bude v noci 😨

a viem,že Aďko je čertík 😎 ,ale na fotkách je jak anjelik 😉

andy.a
24. feb 2009

Dada,sama si nepichám 😀 😀 😀 mám na to lidi 😀 😝 😅

lucinda7
autor
24. feb 2009

čaute pichandy 😀 😀 😀 😀 😀
ja som tiež mala rozcvičku....som bola odhrnať sneh u našich kedže majú službu....

a jak sa to hnusne roztopilo 😠 to ani padať nemuselo na jeden den.....už je z toho sr...a 😠

milhaus
24. feb 2009

dobre sledovanie paneláku

dadulka19
24. feb 2009

emily,až za hodku 😀 ,ale dík 🙂

dadaga
24. feb 2009

ahojte...andy no aj mne je uz lepsie sak po 2hych atb bolo by na case...uvidime, ale vcera som myslela,ze ma to zadusi tak brutalne kaslem...este ze Lukovi nic nie je nastastie...

no aj my sme boli vonku odhrabavat sneh.... xixi

mimusbe
24. feb 2009

no my mame toho na odhrnanie az az....sak vies dada ...cely ten most atd...

som si robila srandu ze ktory blb ho vymyslel... 😀 😀

mne to vzdy trva vsetko dokopy hodinu 😅

mimusbe
24. feb 2009

a zabudla som....

skore uzdravenie ti dadus zelam 😉

miruss
24. feb 2009

Čaute.
Chorým prajem skoré uzdravenie.
Andy ja sama nechápem po kom tá Zuzanka je. 😀
Už si aj udrží hlavičku keď ju ťahám za ruky do sedu. A Kubka som začala dávať na nočník. Musím ho striehnúť, ale sem- tam sa aj sám vypýta. A aj v rozprávaní sa polepšil. A už dokáže papať sám aj polievku a aj sám pije z klasického hrnčeka. 🙂

mimusbe
24. feb 2009

miruss...moja mala od polovice tretieho mesiaca takto udrzi hlavicku..ked ju dam do lehatka alebo opriem o vankus tak sa sama ako keby chce posadit...nechce dlho lezat...🙂
sa smejeme ze je ako skokan na lyziach lebo zdvihne aj ruky aj nohy a chce sa posadit 😀 😀
a ked ju drzime na rukach tak krasne drzi hlavicku....vobec ju ,,nehadze,,do stran ani nic...🙂

no mas deticky sikulky 😉

lucinda7
autor
25. feb 2009

dobréééé ránko....
aj slniečko nám vyšlo 😝

nika2
25. feb 2009

dobre ranko,
no dnes to pocasie je tusim uz lepsie. aj von asi behneme 🙂

mimusbe
25. feb 2009

nika my sme boli aj vcera...v celku vpohode...sice bolo vsade brecky lebo sa to pomaly otapa ale sak co uz....mala je potom zla ked nejdeme von...ja chodim aj ked chumeli...dam na kocik plastenku...mala je zababusena...a ja tiez....a ide sa 🙂 🙂

dnes ideme tiez...aspon ked len na hodinku....

zuzidr
25. feb 2009

ahojte,dnes aspom to slniečko svieti 😀 😀 😀

Mili kedy idete na zápis do škôlky?

my máme zápis 3-4marca,tak si dnes pôjdem pre tú žiadosť,baby tú žiadosť ked pôjdem dať potvrdiť k dr. musím ísť s malou?a na zápis bez malej?díky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre