♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
25. feb 2009

Dada,ved viem 😝 😝 😝 😝 😝 preto píšem.....no to je nevýhoda týchto letných 😀 😀 😀 😀

danca.b
25. feb 2009

keti tak ani MM varenie nejak nechyta,ale ani nema kedy
aspon mi vzdy pomoze v nedelu ocistit zeleninu,nakrajat maso a tak 🙂 aj to sa rata
a ked som chodila do roboty, tak vzdy v nedelu robil ranajky on,aby som si pospala...take kralovske...a nastasie ich robi aj teraz,ked som na MD 🙂

keti
25. feb 2009

danka no no no no. Už aj ty 😀 😀 😀 😀

A tak dobre. MM nepomôže, ale pekne spapkáááááá. A občas umyje riad.
Aby ste si nemysleli, že mám zlého muža! 😀 😀 😀

danka aj bolo veľa ľudí na base?A aké to bolo? ako ostatné roky??

keti
25. feb 2009

Toto si pozorne prečítajte. To len tak pre zábavu 😀

1. Mala k nam necakane prist navsteva, v chladnicke vymetene a tak som poslala svojho muza do hypermarketu nakupit. Vravim mu:
"Drahy, v kuchyni mas listocek, co mas kupit", - a isla som chystat jedlo pre navstevu. Sadol do auta, odisiel a za 15 minut telefon:
"Prosim ta, ako mam kupit 250 gramov hladkej muky?"
Miesto listku (velkeho ako krava) s nakupom, mi zobral recept na kolac, ktory som mala polozeny pri pocitaci a on siel podla toho nakupovat.

2. Pobavil ma, ked mi zobral v sprche peelingovy sprchovy gel (bol lenivy si odbehnut pre svoj) a vravi:
"Prosim ta, ako to tu mas dlho? Ved je v tom nejaky piesok ci co, to je pokazene, nie?"

3. Moj syn bol na jesen so svojim otcom cez vikend na horach. Prisli a ja sa pytam, co to ma syn na sebe? Otecko, ze vraj som mu asi kupila nove teplaky, nie? Syn tak behal cely vikend vonku v pyzamovych nohaviciach. V com spal, netusim

4. Je to uz davno, dcera bola v jaslickach Otecko ju siel konecne po prvy krat vyzdvihnut. Povedala som mu:
"Mala ma kyblicek".
Pre nas zeny je samozrejme, ze sa jedna o znacku na skrinke s oblecenim. Co myslite, ze hladal? Ano, samozrejme hladal kyblik, v ktorom ma dcera oblecenie.

5. On je detailista, presny matematik, ale je potrebne uplne presne pomenovat polozku, ktoru chcete kupit, pretoze inak neprinesie nic. Tak napriklad:
"Slahacku nemali".
"Nemali? A pozeral si sa tam vedla jogurtov?"
"Ano, pozeral, ale nemali. Mali tam len 12% a 18% smotanu na slahanie, ale slahacku nie!"
A nerob zo mna blbca!

6. Moj muz len tak mimochodom vravi:
"Ja som ani nevedel, ze mame pracku so susickou!"
Ja na to:
"No, to teda nemame."
On:
"No, to je cudne, ja som vypral pradlo a ked som ho vybral, tak bolo suche! No, ale aj tak som ho zavesil na balkon, aby preschlo!"
Ano, pradlo bolo suche, pretoze nepovolil vodu! Pracka teda neprala, on vybral tie svoje smradlave a spinave ponozky a este ich zavesil na balkon!

7. Ja som nedavno mojho draheho nachytala, ako utiera prach na televizore svojimi ponozkami. Na moj zdeseny vykrik reagoval slovami:
"No co, aj tak sa budu prat..."

8. Moj muz isiel raz na sluzobku a miesto sprchovacieho gelu si vzal moj kondicioner na vlasy. Ked som sa opytala, co s nim robil - vraj umyval (aj vlasy) vraj mu bolo divne, ze to nepeni, ale asi vraj nejaka novinka...

9. Moj muz miluje tie sladke cokoladove a kokosove tycinky, oplatky, bananky v cokolade atd. Pri nakupe ukladame vsetko do tasiek piate cez deviate a doma to vyklopime a ukladame co kam patri. Manzel bol iniciativny a sam zacal vybalovat nukup a svoje zamilovane tycinky si odniesol do svojej zasuvky. Lenze sa mu k tym dobrotam primiesala aj jedna mala nahradna kocka do WC, co sa dava do obalu a
zavesi v zachodovej mise. Vecer pri telke pocujem ako vzdy typicke rozbalovanie a sustanie, chrupnutie, cucanie a zrazu vyskocil z pohovky, rozsvietil a zareval:
"Fuj, co to robia za hnoj, zase nejaka inovacia..."
No skratka, mlsny ako pes a uz nevie co by zozral.

10. Bola som v porodnici a chcela som od manzela nech mi kupi balenie neperlivej vody, prsne vlozky a toaletny papier. Dostala som balenie mineralky, odlicovacie tampony a papierove kuchynske utierky.

11. Uvarila som hrachovu polievku, dojedli sme ju a ja som napustila vodu do hrnca, aby sa odmocil. Druhy den som prisla z prace neskor ako manzel a pytala som sa ci ma hlad. Odpovedal, ze dojedol tu polievku...

12. Manzel siel na sluzobku do Francuzska. Pytal sa ma, co by som chcela ako darcek. A pretoze si radsej oblecenie, parfemy a sminky kupujem sama, tak vravim:
"Napriklad nejaku pletovu masku na tvar. Rano pred odjazdom ma budi:
"Prosim ta, ake mas cislo tvare?

13. Vcera som kupila chlebove placky. Dala som ich do zasobnika na chleba a ked moj muz dostal hlad, na nieco co by spapal, prisiel za mnou s tymi plackami a pyta sa:
"Je toto na jedenie?"
No a ja, prave v dobrej nalade mu vravim:
"Nie, to je novy toaletny papier."
A on odpovedal:
"Tak preco to je medzi chlebom?"
.

miruss
25. feb 2009

Keti som sa pobavila. 😀
Peťa nám povedala detská doktorka, že normálne mlieko môže Kubko od 9 mes. a nemal žiadne problémy. 😝
Zuzku stále len plne dojčím. 🙂

keti
25. feb 2009

ja už tiež chcem dať Rastíkovi normálne mlieko. ved ked mu už dávať jogurty a všelijaké mliečne výrobky.
A už aj tak papá všetko. Ja som sa nikdy neriadila podla knižiek. Aj sa hovorí, že by sa malo začínať zeleninou. A my sme začali ovocím. A nemali sme problém zeleninku papať

mimusbe
25. feb 2009

keti 😀 😀 😀

milhaus
25. feb 2009

hovoril mi že tam bol
mirrus na zapis ju dam ale ked nebudem mat pracu tak nenastupi

keti
25. feb 2009

Milka a neskúšala si ten LÍDL???či takú robotu nechceš???

zuzidr
25. feb 2009

nasr.piešťanský kauflans berie stále zamestnancov,dnes som stála 20min. v rade,a pokladníčka hovorila že nemá kto robiť 😀 😀 😀 😀 v takejto nezamestnanosti 😀

ale to by si mala asi od ruky mili 😅 😕

milhaus
25. feb 2009

do kauflandu som posielala žiadosť už dva krat a vždy mi odpisali že miesto nemajú

zuzidr
25. feb 2009

teraz majú plagáty po celom kauflande že hľadajú spolupracovníkov.... 😅

keti
25. feb 2009

milka, ale ja sa pýtam na LÍDL vo Vrbovom. Máš aj dobré spoje. 🙂

mimusbe
25. feb 2009

zuzidr...aj do piestan z chtelnice ma Mili dobre spoje...sak by vystupila pri okresnom urade.....ved kolko ludi tak chodi...

a vo vrbovom by vystupila hned pri lidli....

spoje su dobre len treba chciet a nevyberat...hlavne teraz ked je kriza....kazda koruna sa zide...

mimusbe
25. feb 2009

mili...ak mas zaujem...tu mas online formular do lidlu na poziciu predavac/ka ....staci len vyplnit a poslat...a uvidis ci sa ozvu alebo nie...

http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/form/c.c.n.sa.fm...

mimusbe
25. feb 2009

alebo si pozri tuto na profesii...

http://www.profesia.sk/praca/piestany/
http://www.profesia.sk/praca/piestany/?page_num=2

mozno sa ti nieco bude hodit....

hrotka
25. feb 2009

Ahojte, prepáčte že tak na rýchlo ale nute by som potrebovala číslo tel.na Lusindu. Je to veľmi súrne, jedná sa o ten jej byt. Má niekto číslo? Ďakujem

andy.a
25. feb 2009

hrotka,IP 🙂 😉

danca.b
25. feb 2009

katka co si ,ja sa vobec neurazila 🙂 🙂 🙂

danca.b
25. feb 2009

sorry to malo byt ip
a keti dobre som sa pobavila...
nieco mi pripominalo aj MM...napr. tiez mu robia problem smotany...na varnie,slahanie alebo kysla smotana
obcas ho poziadam aby mi pomohol pevliect post.navliecky....ja ich vzdy zvleciem a poskladam a polozim na podlahu.Uz sa mi 2x stalo,ze som to takto urobila a ked som prisla do spalne skoro ma vystrelo...mali sme navlecene tie"spinave" 😀 😀 MM si skratka nevsimol v com sme spavali a este ma aj "sprdol,ze naco som tie spinave skladala.On si myslel,ze to som nachystala ciste.....ale tie vzdy polozim na komodu. 🙂
a este moj zazitok z porodnice...ked mala ist moja spolubyvajuca domov ,volala svojmu M aby jej priniesol botasky a on jej priniesol botasky ich 5r.syna....sme sa na tom smiali...isla domov v slapkach, esteze bol maj.Potom so volala ja MM co mi ma priniest a kedze bolo chladnejsie, kazala som mu aj silonky.priniesol mi nasej Barborky take pancusky poloteple 🙂 tak som isla v lodickach naboso a prisla som s pluzgiermi 😀 .Co uz su to proste chlapi... 😀 😀 😀

keti
25. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tak o nákupoch vieme svoje. Ja vždy na papier napíšem čo má kúpiť dajme tomu 6vecí a MM prinesie 3, že ostatné nebolo písané.

petka015
25. feb 2009

miri dik tak zacnem aj ja uz pomalicky mliecko normalne sice uz mu robim puding a krupicu ale mlieko mam este hami tak pomynam a potom sup na normalne.

miri super ze malinka spava uz celu noc my sme sa trosku polepsili ale este sa budime ale tri krat. klop klop klop dufam ze som to nezakrikla

dneska co sa mi stalo objednala som cez MMB take supravicky na leto balik uz cakam tyzden co nebola schopna ho poslat a nakonic dneska mi prisiel cela som bola rada rozbalim a tam nejake malinke trocko vesticka a overal asi na take babo ako ma mimus 😀 😀 😀 😀 😀 som s apobavila hned som jej pisala mail a posielam jej to zajtra naspet poplietla balicky motana. 😠 😝

petka015
25. feb 2009

keti danca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja nakupujem s MM kazdy vikend takze keby som ho poslal sameho neviem co by doniesol 😝 😀

mimusbe
25. feb 2009

tak ja sa musim pochvalit...toto u MM nehrozi 😝 😉

ja ked som bola v porodnici a cokolvek som mu zavolala ze potrebujem tak mi to priniesol ....ci to bolo nieco na spapanie alebo oblecenie alebo hygienicke potreby 🙂

ani s nakupmi nemame problemy 😀 spiseme si na papier co potrebujeme a ak nahodou sa mne neda tak v pohode nakupi vsetko ....

mimusbe
25. feb 2009

peti....mala si poslat k nam 😀 😀

milhaus
25. feb 2009

to ja neviem čo by mi rado priniesoll, veci chystala svokra

lucinda7
autor
25. feb 2009

no môj vie tiež super nakúpiť.... 😝

peti,to sa už aj mne raz stalo že baba pomotala balíčky.....miesto chlapčenských SPiderman ponožiek mi prišli dievčenské štucle 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
25. feb 2009

a mne raz prišlo i to čo som si neobjednala, potom mi poslala peniaza na postovne a adresu tej druhej čo to chcela

andy.a
25. feb 2009

..čaute .. 😎 😎 😎

nám dnes došla mikinka Minnie..mrknite fotos .. 😝 😅 😝 peknučká je tá mikinka 🙂 😉

MM nakúpi vždy aj to čo nemá,kopec zbytočností,"lebo to bolo akciové".. 😝 😔

Zuzi,dobré preklepy v príspevku o tom Kauflande 😀 😀 😀 že "nasr.kauflans".. 😀 😀 😀

tak ja som si včera večer nasadila ATB,mám teplotu,ráno som bez hlasu..tá kalciovka v robote mi trocha pomôže,aby som mohla v práci ako-tak komunikovať 😝 😔 a kašlisko mám silný,musela som zrušiť termín u zubára 😒

Mili,dúfam,že sa ti podarí nájsť nejakú robotu 😉 🙂 veď baby ti tu tadia ako môžu 😉 😝

Dada,prečo na zápis do MŠ ?? veď Lindula nemá ešte ani 2 roky 😕 chystáš sa do práce ?? 😕 😉

a Luci,ty si chceš predĺžiˇť RD,či ideš zasa na MD ?? 😀 😝 😅 😕

andy.a
25. feb 2009

tadia=radia.. 😀 😀 😝 ešte že som nenapísala,že kadia 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre