• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
autor
chápeme sa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
28. feb 2009 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sa tu vždy chápeme :grinning:
28. feb 2009 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
mima inak aj moja mala tak zaspavala ako tvoja. dokonca aj vecer ked som ju polozila do postielky tak zaspala. ale to ju preslo a teraz zaspava len v nasej postele. potom ju prenesiem do jej a ked sa prebere niekedy na ranom , to je ako kedy, tak ju dam zase k nam a buva dalej. alebo jej dam mlieko a zabuva ale snami.
28. feb 2009 o 16:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminy tak ako sa mate co nove???
28. feb 2009 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jumča,no ty si o nás môžeš prečítať všetko..ale ty máš čo nové ?? :confused: :sweat_smile:
a ako rýchlo to to uteká,že 17.tt :confused: :confused: :sweat_smile:

a to máš vybrané 2 dievčenské mená ?? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pekné :dizzy_face:
28. feb 2009 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...

tak nakoniec sme si objednali tieto :dizzy_face: :dizzy_face:sa vytesujeme...konecne sme nasli fialkove

http://www.hypernakup.biznisweb.sk/resize/domain/hypernakup/files/dom-byvanie/postelne-oblecenie/528129-navliecky-pasik.jpg?w=640&h=480

luci...v jysku moc toho nemaju...
28. feb 2009 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
my sme tam kupovali len deckám Disney :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ked v Pn moc tých obchodov neni :unamused:
28. feb 2009 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved prave to luci...moc v pn toho nie je...ani na oblecenie atd...
28. feb 2009 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
r. nevie kde to ma hladat v MK a aspon by mu to trklo čo nemal robiiť
boli sme na plavárni i s malou a len by skákala do vody a bolo jej to jedno ked tam nedočiahla ale rado ju chytal len voda nebola pre deti moc teplá
28. feb 2009 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Mili kde ste boli na plavárni??? :confused:
28. feb 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidíš Milka :slight_smile: , Rado neni až tak zlý. Šak aj okúpať vás zoberie. :slight_smile:
Ste boli v Jaslovských???
28. feb 2009 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na Myjave i s jeho bratom a Patom, tym jeho nemanželskym synom
28. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak,už som doma z kina,bolo to fajn :slight_smile:

emily,no vidíš,tak ste mali super deň :slight_smile: ...išla by som sa veru aj ja niekde okúpať :slight_smile:
28. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bavim sa tu vo volnej diskusii, hra ikariam
28. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak uz som tu moc te nenapisali precitane som to mala hned ale neva som dost unavena takze posedenie uuuplne super zase som sa zoznamila s fajn ludmi a dokonca tam ponukali u nich aj hrnce ametist no suprove ale namna dost drahe.

a zajtra nas caka cesta do novehp mesta k domce uz nam volala ze nas ocakava sa tesime aj pofotime potom hodim par foto tak majte sa tu zajtra papa
28. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peti,tak Dominiku pozdravuj :wink: a dobre sa zabavte :slight_smile:
28. feb 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko

to ked nebudem končiť, tak budem začínať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2009 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym....

my sme mali dnes rusnu noc...mala zaspala o 9 a pred 1 sa zobudila a isla spat o pol4 :rolling_eyes: :rolling_eyes: a od 7 je hore ....ale ved pohoda...nam nerobi problem vstavat skoro....a ona aj tak za chvilocku pojde spinkat ked sa napapa...

ja uz pomaly dovaram polievocku slizikovu a MM vari paprikas.:slight_smile:..mozno este daco upeciem ak sa podari :slight_smile:
1. mar 2009 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre rano
naša dneska spala dlhšie, asi sa včera na tej plavarni zničila skákaním
1. mar 2009 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,ja som tu dlho nebola :sweat_smile: písala som celý týžden ročníkovú prácu,a vo štvrtok,ked som dopisovala to hlavné a podstatné a samozrejme že som to nemala preuložené,tak v Orvišti vypli elektriku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: nemala som ani čiarku napísanú :angry: :angry: :angry: som sa hned rozplakala :cry: :cry: :cry: potom do do pol štvrtej rána písala,išla som si lahnúť a o pol siedmej som vstávala do roboty :confounded: :rolling_eyes: a o piatej som z roboty letela k nám na firmu to tlačiť a dať do hrebeňovky :grinning: :angry: :angry: :unamused:

včera sme mali doobeda školu,potom som letela domov začala som upratovať, a prišla k nám neohlásená návšteva o jednej a odchádzali o osmej :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a MM bol celý deň v robote :angry: :angry: :angry: návšteva nevedela kedy má ísť domov :angry: :angry: :angry: potom som mrtvá lahla o pol deviatej do postele aj s malou :grinning: :grinning: :grinning: no a dnes je zase MM v robote,tak my pôjdeme s emmkou poobede k našim :grinning: :grinning: :grinning:

už sami v pekárni pečie mazanec s hrozienkami,orechami a kokosom,krááásne vonia :grinning:
1. mar 2009 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobré ránko.....
Zuzi,tak máš fofry :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: neboj,bude líp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
1. mar 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzidr teda :slight_smile:
rado leži na posteli a Lucka sa po nom vála
1. mar 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mima aj my máme paprikáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi teda tebe neni čo závidieť :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
1. mar 2009 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi budeme zajtra robit francuzske zemiaky, dneska ešte máme zbytky
1. mar 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
my máme nedelnú klasiku-slepačiu polievku a pečené kuriatko s ryžou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rado šiel s malou svokre ako ho poznam zasa bude mškat
idem sa asi okupať
1. mar 2009 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
My sme mli odvčera gulášovú polievku. A urobila som zapekané kuracie prsia so syrom, šunkou, borkyňou a ryžu. Aj som požehlila a oprala ďalšie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Netere boli s deckami vonku, ale už odišli. Škoda. :frowning2:
Keď sa decká zobudia, tak pôjdeme vonku a potom máme ísť k svokrovcom.
Mili no vidíš, aký pekný deň ste mali. :slight_smile:
Zuzi nie je ti teda čo závidieť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mimus pekné návliečky. :slight_smile:
Nám malá už týždeň spáv celú noc v kuse tých 11,5 - 12 hod. Potom sa napapá, chvíľu hrá a spí od 10:00 do 14:00. Potom už do večera má len 2 hodinové spánky. :slight_smile:
1. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stretli sme sa s dančou
1. mar 2009 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Milka aj ste pokecali???
1. mar 2009 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a jéjé,ňák mŕtvo je tu dnes :grinning: ...tuším víkend :grinning: .... dúfam,že ste ho mali všetky krásny :slight_smile:

boli sme v meste na prechádzke a tóóóľko veľa ľudí bolo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,slniečko lákalo :sunglasses:
1. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok