♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
1. mar 2009

dadul....aj my sme boli v PN v meste na prechadzke 😉

veru bolo tooolko ludi...

zuzidr
1. mar 2009

🙂ahojte,aspoň dnes som mala pekný deň 😅 😀 sice bol MM v robote,ale bolo dobre,som si oddýchla 🙂

dnes som nevarila,tak som len doobeda upiekla perfektný mazanec,potom sme sa najedli dole u svokrovcov,sadli sme do auta s emmkou a išli tatinkovi zaniesť na stavbu obed,kávu a koláčik 😀 odtial sme išli k našim,a potom k tete na kávu a zákusok, potom som sa zastavila v lídli v HC a kúpila som si tam čierny plašť,taký po kolená,celkom pekný a dobre mi sedí...za 11€ 😀 😀 potom sme sa všetci traja okúpali ked prišiel tatík, a emmka o siedmej zalahla 🙂

a zajtra do práce 🙂

elise
1. mar 2009

ahojte my sme dnes boli tiež vonku, malý mi perfektne papal celý víkend tak pochvalujem jasličky 😀
od dnes je manžel nezamestnaný ☹ ale životopisy máme poslané tak pár pohovorov absolvoval a na dalšie čaká lebo žiadosti na niektoré práce bolo treba podať do konca februára a potom saspraví výberové konanie tak dufam že niečo do apríla zoženie.

lucinda7
autor
1. mar 2009

aj my sme boli v meste 😝
a nááároda všade.....huuufy ludí....slniečko vylákalo do ulíc 😵

lucinda7
autor
1. mar 2009

Lindi,a mužíkovi držíme palce nech niečo rýchlo nájde.....je to hrozné bez práce... 😒

elise
1. mar 2009

lucka dakujeme stále niečo hladáme dokonca ja ja prezerám internet a dávame žiadosti tak dufam že sa čoskoro pošťastí🙂

milhaus
1. mar 2009

stretli sme sa pri novinovom stanku na prechadzke

milhaus
1. mar 2009

ja som po nej pokukávala či to nie je nahodou ona lebo počet deti suhlasil a červene vlasy dlhé
sak ona je chuda skoro ako ja len je vyššia

lucinda7
autor
1. mar 2009

EMily,v čom je chuda ako ty??? 😝

dadulka19
1. mar 2009

mimus,no možno sme sa aj stretli 😎 ,akurát žeby sme o tom ani nevedeli 😀 ...a Lucku sme teda fakt nestretli 😀 😀 😀

elis,to musi byt hrozne na psychiku 😖 ...že mám rodinu,ktorú musím živiť a nemám prácu 😖 ...no snáď tento stav dlho nepotrvá 😉

milhaus
2. mar 2009

postava
dobre rano

elise
2. mar 2009

😉 Ahojte

no dadulka to dolieha dosť, ved sopm v podstate živitel rodiny teraz ja. ale manžel je zase skromný akonáhla sa mu nejaká práca vyskytne pôjde robiť ved sa po čase vypracuje.uvidíme.

lucinda7
autor
2. mar 2009

dobré ránko...
Lindi,ešte že máš ty prácu.... 😵

mimusbe
2. mar 2009

dobre ranko...

dadul ...moznoze sme sa stretli...akurat ze ked tu nemas foto tak neviem ako vyzeras a na pase toho moc nie je vidiet 😀 😀

aj moj tatino je od minuleho piatku doma...v piatok bol teda posledny krat v praci.... 😒
tiez si posielal vselikde ziadosti, tak dufame ze sa mu odniekal ozvu...

milhaus
2. mar 2009

radova krstna je od včera bez prace
tt, Sachs

milhaus
2. mar 2009

rado je bez prace od polky decembra, ja žioadosti stale posielam a nič

mimusbe
2. mar 2009

v sachse robi aj moj svokor..ale zatial pracu ma

milhaus
2. mar 2009

http://www.profesia.sk/praca/manpower-slovensko...
elise
ona bola v kancli, asi rok pred dôchodkom ma?

milhaus
2. mar 2009

elise vydim že začínas hrat ikariam

elise
2. mar 2009

mili dakujem za linku 😉
a ked je rok pred dôchodkom tak nech požiada o predčasný starobný nebude sa jej krátiť nič a prácu ako dôchodkyna si nájde.

milhaus
2. mar 2009

😉 😉 😉

elise
2. mar 2009

milka ano ale večer domatuná nemám prístup 😉

milhaus
2. mar 2009

čo mas net limitovany či ako si to myslela

milhaus
2. mar 2009

jaj v praci nemas k tomu pristup

dadulka19
2. mar 2009

ahojte 🙂

mimus,tú foto v pase mám schválne takú 😀 ...ale teba by som ani podľa pasu nespoznala 😖 ...kočík máš aký?..tých bolo včera veľa,normálne módna prehliadka 🙂 ...inak,neviem,čo furt mám,stále pozerám,aké nové kočíky sú 😀 😀 😀

s tou prácou je to fakt veľmi zlé 😢 ...tak držím palčeky,nech sa rýchlo nejaká prácička nájde tvojmu M elis,aj tvojmu tatinovi mimus 😉

martao
2. mar 2009

Čaute!

Možem sa pripojiť? Nie som vlastne priamo z Piešťan, bývame v Hrádku. Tak som vlastne niekde medzi NM a PN.
V NM sme bývali 5 rokov a V PN som robila 3 roky.

elise
2. mar 2009

ahoj martao 😉

milhaus
2. mar 2009

okrem profesie a cvonline a uradu prace kde sa ešte da najst práca?

elise
2. mar 2009
miruss
2. mar 2009

Ahojte.
Vitaj Martao. 🙂 Ani ja nie som z Piešťan. 😝
Elise, Mimus dúfam, že sa im čo najskôr podarí nájsť prácu. 😝
Ja som dnes oprala 2 várky prádla, uvarila cesnakovú polievku, druhé sme mali od včera a bola s drobcami vonku. 🙂
Keď sa zobudia pôjdeme zasa. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre