♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
2. mar 2009

mili na fotkách pôsobíš oveľa vyššia 😅 😕

mimusbe
2. mar 2009

mne sa az taka vysoka podla fotiek nezda... 😅

petka015
2. mar 2009

ahojte

zuzi pametam sa 😀 😀 😀 😀 😀 to bolo a tie recitacie a ticha noc a buvaj dieta krasne

milhaus
2. mar 2009

rado ma 180 a mama moja 172, brat 184 a tato 182

milhaus
2. mar 2009

sesternica 191
to len ja som taka mala a mamine dve sestry a jej mama ale tatova rodina su obry

mimusbe
2. mar 2009

mili obry?

MM ma 189....ten je potom co? 😀 😀

petka015
2. mar 2009

moj brat ma 200cm 😀 😀 😀

petka015
2. mar 2009

inak zabudla som u dominiky bolo super mala uz chodi taka je zlata len nas kubko sa jej nemohol ani dotknut hned plakala sa ho bala. 🙂 🙂

mame aj fotky len ich nemam stiahnute v PC. inak dneska ide do piestan aj domi ide a rano idem s malym do mesta tak kto bude v meste mozno sa stretneme. 😀 😀 😀

idem na poradnu

petka015
2. mar 2009

baby kde kupim taky ten album kde si dam kubkove vlasky fotky a take veci

mimusbe
2. mar 2009

my ideme vo stvrtok na poradnu...hned aj na ockovanie....hadam mala nebude plakat 🙂
aj na nozicky na kontrolu...

tak super ze Natalka uz bezka....musi byt zlatucka...

petka015
2. mar 2009

je velmi zlatucka a sikovna. len papkat nechce moc ☹

zuzidr
2. mar 2009

peti my sme taký album dostali od martina a kúpili ho v tescu,pri detských veciach 😀

peti a Andrej asi nemá 2m???????????ved môj brácho má nejakých 184cm,sa mi nezdá Andrej taký vysoký...... 😀 😅 😕 asi nemám vôbec odhad 😅 😀 😀 😀

petka015
2. mar 2009

zuzi ma necelych 200cm

petka015
2. mar 2009

185 ma daniel a andrej je od neho omoc vyssi

milhaus
2. mar 2009

radov brat ma 198 cm ten slobodný
a môjho tata stryko mal 220

nika2
2. mar 2009

peta taky album maju aj v knihkupectve. ja som kupovala na teplickej nie sice ten album , ale knizku "mojich prvych pat rokov" a bol tam aj taky album.
natalka je urcite sikovna a zlata. stretla som ju ako som pisala minuly tyzden v kauflande.

milhaus
2. mar 2009

akosi málo píšete

lucinda7
autor
2. mar 2009

ja som mala pre alexika tie denníčky z knihkupectva....
a maximkovi som kupovala v Sandre....ale on má ten Anna geddes 😎 ale ten je desne drahý 😒

mimusbe
2. mar 2009

my sme jeden dennicek nasho babetka kupili v kauflande a druhy albumik sme dostali od krstnej...

danca.b
2. mar 2009

caute
tak Milka ja mam 163...mas zly odhad 🙂

lucinda7
autor
3. mar 2009

dobré ránko 😝
ten dážd ma vytáča 😠 😠 😠 😠
a to idem s Maximkom na ORL dneska 😖

elise
3. mar 2009

ahojte dnes je otras počasie 😠 v jasličkách sme sa stretli s gajou 😉 len som makala do práce tak som nestíhala len sme sa pozdravili. 😉

martao
3. mar 2009

čaute,
tuším všetky vstávate poriadne skoro. Najmladší vstáva už okolo šiestej. Teraz by mohol aj dlhšie spať, staršie deťúrence sú u babky na Myjave, mohli sme si pospať. Dnes ideme pre nich, v školke majú nečakané prázdniny, tak už budú doma. To počasie je otrasné som zvedavá, čo budeme robiť doma, asi začneme malovať vajíčka s chalanmi k velkej noci.

Fotky som vlažila, ale viac ako polovica neprešla, keď budem mať čas vložím ďalšie.

elise
3. mar 2009

😉 😵 😵 😵 😵 ahoj marta máš lzaté deťúrence 😵 😵 😵 😵

skús zmenšin fotečky možno si dala veľký formát preto neprešli. 😉

lucinda7
autor
3. mar 2009

Marti,fešákov chalnov máš doma 😝
...že by ešte dievčatko??? 😀 😀 😀 😀 😀

elise
3. mar 2009

lucka a vy na dievčatko? 😅 😀

lucinda7
autor
3. mar 2009

my už néééé....práve preto že by to mohlo dopadnúť ako u Martuly a bol by to zas chalan 😀 😀 😀 😀

martao
3. mar 2009

lucinda7

Mala som 3 cisárske, kvoli väčšej hmotnosti v pomere k mojej panve-4250, 3900, 3700 g, Normálnu hmotnosť mávam 55 kg. Iba keď kojím, tak neuveriteľne priberám, teraz mám 75 kg, keď dokojím v priebehu 3 mesiacov schudnem na povodnú váhu aj menej a možem sa aj rozštvrtiť, nepriberiem. Už mi bola odporučená sterilizácia. Ale vždy sme boli s manželom rozhodnutí, že si zoberieme dieťa z detského domova.
Šanca, že budeme mať dievčatko bola takmer nulová- manžel z 3 bratov, švagor má 3 synov-jedného má z mojou sestrou, a my tiež 3 chalanov.

lucinda7
autor
3. mar 2009

Marti,tak valibukov si mala teda... 😝
a mne niečo hovor 😝
ja mám 4 starších bratov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elise
3. mar 2009

marti aspoň budeš mať 3 nevesty 😀 😀 😀

môj malý mal 3950 g keď sa narodil ale rodila som normálne. teraz tiež som pribrala ked stále kojím. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre