♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
24. apr 2009

ahojtee

uz sme od vcera doma u mamy bolo super. idem vas precitat 😀

petka015
24. apr 2009

ja malemu uz davam cokoladu zje celu kinderku. a kupila som malemu ortopedicke vlozky do topanok ake drahe 6 euro staly 😠

domi9
24. apr 2009

🙂 Ahoj Peti.Tak ti bolo dobre u maminy. 🙂 Mala dovolenku? Mala práve zaspala tak sa idem ucit. Tie vlozky boli dobre drahe. 😲

domi9
24. apr 2009

😀 A neviem ci nahodou nebude M v praci na 1.Maja tak neviem ci niekam pojdeme,lebo treba makat.Aj na velky piatok bol v praci aj na troch kralov,az potom ked niekomu doslo ,ze je volno skoro vsade,ze nikto nerobi,ze nikto nedviha telefony 🙂 🙂 tak mohli ist na obed domov. 😀

milhaus
24. apr 2009

ja by som chcela na prveho maja byt na myjave, bude motokros

milhaus
24. apr 2009

rado dneska hovoril že sa mu risuje praca v Malženiciach ale uvidime čo z toho bude, akosi už neverim tomu čo nevidím

stanka26
24. apr 2009

ahojte.ta ako ste prežili dnešný slnečný deň? 🙂

milka a kde presne v malženiciach?

milhaus
24. apr 2009

neviem asi na tej paroplynovej elektrarni čo sa tam stavia

stanka26
24. apr 2009

preboha ale veď to ešte potrvá. či nie?

milhaus
24. apr 2009

rozvody robit, on je zvárač
nepoznate neakeho doktora v pn, najlepšie ortopeda dost dobre? brat si zlomil nohu v krčku a ta myjavska chirurgia teda nie je nič moc

milhaus
24. apr 2009

ked sme tam boli pred mesiacom tak natahovali elektriku a vražali pilony do zeme

petka015
24. apr 2009

domi to nech M vybavi na moje narodky bude v praci??? ja som sa tesila ze pojdeme pekne do zoo, asi zavolam tomu sefovi kamilovi ze nech nema velke oci a zavre celu firmu. 😀 😀 😀 😀

Kubik nechce byt vobec v kociku stale by len chodil a zbieral vseetko co je na zemy. 😠 😠 😝

milhaus
24. apr 2009

nasral ma ten brat a to mi nik nevie skôr povedať

andy.a
24. apr 2009

Emily,žiaľ "dosť dobre" nie 😝
ale oni sú tam všetci dobrí 😝 mame operovali tiež stehennú kosť v krčku a bola spokojná 😝 ale ja keď som sa s jej ošetr.lekárom vtedy rozprávala,bola som dosť prekvapená z toho prístupu 😕 😕 😕
takí dosť necitliví 😕 síce operatéri sú všetci dobrí ,ale ten prístup k pacientom 😖 treba si vraj na nich zvyknúť 😀 😀 😝

bráchovi držím palce 😉

mamu operoval Dr.Klement,primár je tam tuším Dr.Pravda,ale nepoznám ich 😒

ešte Dr.Pikusa-toho vlastne poznám,ale nevideli sme sa dlhé roky..ešte ako sme študovali,sme sa vídali 😝 😅 😕

inak ahojte,želám vám krásny víkend 😎 😎 😎

milhaus
24. apr 2009

to teda nebude prijemny vikend

andy.a
24. apr 2009

Milhaus,a čo ti ten brat vyviedol ?? že si zlomil nohu ?? 😕

ani my nebudeme mať príjemný víkend,keďže sme všetci chorí,tak musíme trčať doma 😖

a prečo sa stále považuješ za takého martýra,myslíš,že my ostatné nemáme nijaké problémy ?? 😕 😕 😕

dadaga
24. apr 2009

ahojte...
stanka ak sa nemylim oni mali len jednu babu v triede bracho... tak asi hej? a hej mam aj segru v spominanej dedine je mozne,ze si nas videla..

milhaus
25. apr 2009

kupil si terennu motorku i s vybavenim a chce jazdit

stanka26
25. apr 2009

ahojte.
dadaga ja som sním chodila na ZŠ.ale neboli sme spolu v triede,len ten istý ročník

dadulka19
25. apr 2009

ahojte 😉

ja by som tiež potrebovala ísť k nejakému schopnému ortopédovi,ale mimo nemocnice už tuším ani nie sú 😖

emily,motorku??...vieš,ako sa hovorí motorkárom 😅 ?...darcovia orgánov 😖

dadulka19
25. apr 2009

andy,dúfam,že vám je už lepšie 😉 ...a TM tiež ochorel?

andy.a
25. apr 2009

ahojte 😎 😎 😎

Dada,MM neochorel 😀 😝 ale kašleme si veselo všetci 🙄 😠 😠

kde robí Dr.Vetrík-ortopéd ?? 😕 😅 ten ma ešte napadol..ale neviem,či je dobrý ,nepočula som nic o ňom 😝 ani kde má ambulanciu.. 😕 😝

milhaus
25. apr 2009

to ma terennu, ma motokros, ma sice aj chraniče i čižmy ale zrejme nepomohlo
bola som s malou kuk na start bežcov aj som tam dvoch poznala ešte z myjavy, portašika s č. 8 a 7 je Moravec, minuly vitaž a i teraz zrejme, dozviem sa potom
su sice za Grafobal Skalica ale Portašik je Myjavčan a Moravec je jeho švagor

miruss
25. apr 2009

Ahojte.
Dnes je krásny deň. 😎
Ja som vyvesila dve práčky a na obed som vysmažila karfiol, polievku sme mali od včera zeleninovú. 😝
Zuzka spí od desiatej na dvore a Kubko pomáhal MM von a teraz búva. 🙂
Andy Kubko dnes ráno pozeral tie autobusy (dvd) a veľmi a mu páčili. 🙂

stanka26
25. apr 2009

ahojte.aj ja dnes prala už bude aj suché.deti sa už zobudili a o chvíľu odchádzame k našim do Chtelnice griluvať kuracinku 🙂 mňam už sa teším.

milhaus
25. apr 2009

rado stiahol malej rozpravky zakial sme sa boli kukat na bežcov

miruss
25. apr 2009

Moji drobci ešte spia. 😎
My budeme grilovať zajtra. 🙂
MM ide 9.5. na jachtu, fire´mná akcia a príde až 24.5. Idú do Chorvátska a odtiaľ sa budú plaviť do Grécka a späť. Dúfam, že to zvládnem, bez pobytu v cvokhause. 😀
Ale budú mi pomáhať svokrovci a na týždeň možno aj naši prídu. Len 16.5. sme mali ísť na Kleopatru, budem musieť predať lístky. 🙄

milhaus
25. apr 2009

mirrus a to kde ides na tu Kleopatru? Keby mna ten môj chcel niekedy niekde zobrat a nie sa len nechat využívať.

andy.a
25. apr 2009

ja by som šla na Draculu 😝 😝 😝 bola som na tom kedysi v Blave a fakt nádhera 😵 😵 😵

a u vás v Chtelnici nefúka ?? 😕 tuná veľmi 😖 ale aspoň prádlo poschne 😝

Mirka,to som rada,že sa to Kubkovi páči 🙂 a Mickey Mouse Clubhouse ešte nepozeral ?? 😕 😅 moji obaja to milujú 😉 🙂 😝 😀

milhaus
25. apr 2009

moja stale pozerava noddyho
už jede nody, se svim autičkem, tu tu tu .....................

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre