♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
31. máj 2009

maródici nech sa rýchlo uzdravia 😉

andy,to je neskutočné,ako sa u vás tie choroby točia 😕 ...Neskúšala si dávať Aďovi hlivu ustricovú?Je super 😵

dadaga
31. máj 2009

inak vsetko naj naj naj k zajtrajsiemu sviatku nasich deticiek.. dobre oslavte...

ozaj a kde sa zajtra oslavuje den deti? dajte tip..

andy.a
31. máj 2009

Dada,vybral asi 4-5 balení-Vitaglukán aj Imunoglukán 😝

Dani,my oslavujeme v posteli 😔 😝 😀

dadaga
31. máj 2009

andy tak nech sa rychlo uzdravia deturence....

dadulka19
31. máj 2009

andy,myslela som toto http://www.mojalekaren.sk/hliva-ustricova-50-cps/ a pod.Ten Imunoglukán sú len vyhodené peniaze,teda u nás boli 😎

andy.a
31. máj 2009

Dada,ale zloženie je takmer identické..okrem toho Imunoglukán obsahuje aj vitamin C..a malý mi zje len sirupy,tabl.a caps.-to by sa zadrhol 😔 😝

no,na lieky u nás idú tisíce..malá má vybrať 3-5 balenia Biogaia kvapiek/jedno balenie 300,-sk teda vyše 10 €/ 🙄 🙄 🙄 + Cebiony berú obaja atď...... 😖

dadulka19
31. máj 2009

to ani Lucka by kapsulu nezjedla,som jej to vždy vysypala do trošky čaju.A c-čko ja dávam radšej v čerstvej strave.Moc tomu nerozumiem,ale čo som čítala tak v tom Imunoglukáne je beta-glukán,ktorý sa získava z prírodných kvasiniek, ovsa, a húb.A čistá hliva je čistá hliva.Ja dávam aj do jedla podrvenú sušenú hlivu.Ale ty si odborník.

andy.a
31. máj 2009

a je tá kapsula taká rozoberateľná ?? lebo sú aj také,čo sú zatavené a tie sa nedajú vysypať,jedine možno nejako rozrezať alebo čo 😕 😕

aj s tým Isoprinosinom je to horšie,sú to dosť veľké tabl,teraz berie 3x denne pol,od stredy ideme na 3x 1 celú,drvím mu to do nejakého sirupu a to mu potom dám striekačkou.. 🙄

Dada,Lucka keď mala tiež tento Isoprinosin,dávali jej robiť každé 2-3 mesiace kontrolné hepatálky,hlavne kyselinu močovú v sére ?? 😕 vraj to treba 😕

dadulka19
31. máj 2009

andy,sú rozoberateľné .Brala najskôr len tie vit.určené len pre deti,ale to nejak nezaberalo,tak sme nabehli na tieto,1 denne a super..klop,klop...

žiadne kontrolné testy nám nerobili 😕 😕 😕 ,ale zase,ja som jej to naposledy ani nedávala,resp.prestala som po krátkom čase.Tiež brala že 3x denne 1/4,potom 2xdenne a tak.A fakt sú hnusne tvrdé a ani sa nedajú rovnomerne rozrezať,ešte mi tam kopec aj ostalo(nakrájaných),keby ste chceli 😎

milhaus
31. máj 2009

mama hovorila že na myjave bude stara lokomtiva ked budu folklorne

stanka26
1. jún 2009

dobre ránko všetkým už zobudeným mamičkám a ich detičkám. 🙂

drobčekom prajem všetko najlepšie k ich sviatku. 🙂

Dnes to zas vyzerá že bude hrozné počasie.My sme dnes vstávali o pol 7.som myslela že budú spať aj dlhšie ked je vonku také upršané ráno,ale žial na moje deti to neplatí. 😀

a ešte sme zabudli poslať gratulácie Lukáškovi,tak mu prajeme len a len všetko dobré,nech ho choroby odchádzajú a nech robí svojim rodičom len a len radosť.

nika2
1. jún 2009

ahojte,
teda to pocasie je otrasne.
marodom skore uzdravenie.

lucinda7
autor
1. jún 2009

ahojte...

to počko je veru des 😠 😠 😠 😠 😠
keby aspon taká kosa nebola 😒

hodila som pár fotos 😵

mimusbe
1. jún 2009

ahojte...

luci...pekne fotecky 😉 😉

u nas trosku vychadza slniecko...a nezdala sa mi taka kosa velka....

aj od nas vsetkym chorym skore uzdravenie.... 😉

lucinda7
autor
1. jún 2009

Mima,dík,tu je aktuálne 14C 😒 na jun kosa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lucinda7
autor
1. jún 2009

http://www.0252.sk/facka/ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
1. jún 2009

caute, caute!

veru, na cely tyzden hlasili taketo pocasie ☹

baby, co mate vacsie deturence - luci, dadul... ako riesite MDD? kupujete nieco, alebo idete niekam?

marodikom zelam aj ja skore uzdravenie 🙂

luc,
zabudla som sa spytat - u vas sa "pohli lady?" vies, na co sa pytam 😉

skriatok uz spi - takze spava v postielka, sice tuto noc bola kazdu chvilu hore, lu mal sluzbu, tak ju nalieval stale cajom 😝 ale vecer bol rev asi len 3 minutky, ani sme tam nemuseli ist a dnes na obed mi najprv dala "pa-pa" a potom sa rozplakala, tak som ju bola zas ulozit a uz zaspala 🙂
inyyy nezvyk to je mat postel len pre nas 😀 - ked ma nikto do brucha nekope... a nelezi mi natiahnuty na chrbte 😀 😀

dadulka19
1. jún 2009

ahojte 😉

vonku je dnes celkom fajn 😉 ,keďže nefúka 🙂 ,aj slniečko vykuklo 😎

dadulka19
1. jún 2009

zuzi,my áno,buď nejaká maličkosť,alebo cukroška 🙂 ...no len tentoraz som zabudlaaa 😖 ,mali sme plnú hlavu ŠvP,takže Lu dostane niečo,až keď sa vráti.A v sobotu majú decká firemnú opekačku k mdd.

dadulka19
1. jún 2009

Luci,krásne fotečky 🙂 ,Maxík je už riadny chlapisko 😉

lucinda7
autor
1. jún 2009

Dada,Lucka išla dnes???
ZUzi,my cukroška ako vždy....a nové pokemonky som mu slubila 😀 😀 😀 😀 😀
Zuzi,IP 😝

zuzidr
1. jún 2009

Ahojte,my sme mali celko mfajn víken až na to že mi zase je od soboty zle a ja už netuším z čoho 😅 😠 😠 😠 😠 v stredu idem na kolonoskopiu tak od dnes nemôžem nič jesť,môžem iba čaje am inerálku,no v podstate som nič nejedla od soboty tak mi je už poriadne zle aj od hladu 😕 😅 no sranda,neviem ako to vydržím do stredy,a pre istotu si zoberiem dovolenku,kedže mi vicej ludí povedalo že po tom vyšetrení sa človek moc dobre necíti 😒

dadulka19
1. jún 2009

Luci áno,už ma trhá,volať tam,ale ešte počkám 😀

dadulka19
1. jún 2009

Bože Zuzka,nech ti už rýchlo zistia"problém",aby si sa mohla liečiť 😅

lucinda7
autor
1. jún 2009

Dadaaaa,vydrrrrrž 😀 😀 😀 😀 😀 a dík za Maximka...veru,letí to 😵 všetky tie detičky tak rýchlo rastú....my sa stretávame s tými detičkami cca 2-3 razy do roka a zakaždým riadne vyrastú 😀 😀 😀 😀

Zuzi,fúúúha snád bude to vyšetrenie na niečo dobré....si neviem predstaviť ako by som to vydržala o hlade...ja ked doobeda zabudnem ranajkovať už ma hlava z toho bolí a je mi blbo.... 😒

zuzanocka
1. jún 2009

zuzi,
drzim place 😔

nieco male vybehnem aj ja kupit, len ked nam v priori dracika zrusili, nechce sa mi trepat na druhy koniec mesta... ale ak nasi povaruju chrusta, vybehnem autom 😉

inak, asi pre 3 mesiacmi som mala aj ja riadne problemy s bruchom... blbe je, ze mam chronicky podrazdeny slepak, takze to valali nan, stale ma len chceli operovat, uz som aj mala nastupit do nemocky, veci zbalene, doma navarene, upratane 😀, ale ja som sa stale nedala a tvrdila som, popravde, ze mna boli zaludok... tak dieta a na poslednu chvilu som este ukecala chirurga, ze este nech pocka ak by sa to zhorsilo, ze pojdem pod noz... chodila som 4x ddenne do nemocky na krv, potom mi nasadil ATB - riadne supy a na druhy den som bola ako vymenena 😀 - zabrali... takze operacii som sa ubranila 😉

a tiez tak, ako pise zuzka, mi bolo zle uz aj od hladu, slaba som boal, hlava sa mi tocila, tak som sa nastvala, najedla a hned mi bolo lepsie 🙂

ale naozaj, zuzi, drzim place, nech to nie je nic vazne, nech len pridu na to, co ti je a nech si rychlo fit 🙂

milhaus
1. jún 2009

zuzidr drž sa

miruss
1. jún 2009

Ahojte.
Ja už mám pobalené, zajtra ideme do Popradu. 🙂
Inak kosa je poriadna. 🙄
Andy dúfam, že sa to u Vás čo najskôr obráti k lepšiemu. 🙂
Zuzi dúfam, že ti na vyšetrení niečo zistia a začnú to konečne liečiť. 😝
Luci pekné fotky. 🙂
Zuzi my sme Kubkovi dali na deň detí haribo cukríky a svokrovci dali drobcom peniaze a Kubkovi vrtuľník a Zuzke bábiku. 🙂

keti
1. jún 2009

ahojte 😉

už sa sem od rána strojím, len keď drobec si požadoval moju pozoprnosť, tak sa nedalo. A pred chvíľkou tu bola kamarátka, tak sme podebatili dali si kavičku 😀 😀

dadaga aj my prajeme Lukovi všetúúúčko najlepšie. A hlavne veľaaaaaa zdravíčka 😉

Aj my sme mali v celku v pohode víkend. V sobotu tu bol švagor s krsniatkami, tak sa detičky trošku pohrali 🙂 🙂
a nedela bola u nás klasická futbalová 😀 😀 😀 Len som myslela, že ani nevydržíme do konca, lebo tam bola strašná zima.
Už teraz sa teším na nedelu, lebo náš tatík hraju v sobotu, tak si môžme zase urobiť niekde pekný výlet. 🙂 🙂Len nech to počasie dovolí 😔

Miruss ťa obdivujem ako stále pendluješ hore dole. A nemáš žiadne stresy. 😉 😉

my ešte tento rok nekupujeme drobcovi nič, aj tak by nevedel prečo to dostal. ale poobede pôjdeme pozrieť na ihrisko, lebo tu má prísť Fico. Nie že by som bola na neho zvedavá, ale aspoň pôjdeme pozrieť čo sa tam bude diať.

zuzidr nech ti to dobre dopadne. 😉 😉

miruss
1. jún 2009

Keti ja som zvyknutá a ja sa do Popradu vždy veľmi teším, takže to neberiem ako stres a decká sú od mala zvyknuté veľa cestovať. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre