♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
19. aug 2009

ja som oddneska zasa na myjave, lord je fuč a lucka je s babkou v spalni a lozi po nej

nika2
20. aug 2009

dobre rano,
vcera som bola na eve. dalo sa . malu som dala len pod sprchu. a bola otvorena az od jednej pre poruchu. takze bazen len napustaju. teda vcera. dnes ideme do poradne a tusim ju aj ockovat budu. to bude zase rev 🙂

milhaus
20. aug 2009

zachvilu pojdeme čakat babku z prace na busko tak sa prejdeme
dneska mi volali z jednej firmy, mohla by som na styri smeny ale co mala
rado je preč svokra neviem či by bola ochotna stražit i v noci a na poobedie

zuzidr
20. aug 2009

Ahojte 😀 mili a malá ti do škôlky nejde?

elise
20. aug 2009

ahojte babulky 😉
mili to je super zmennosť na 4 smeny, ved ked by si robila 12 hodinovky od 6 - 18 dva dni cez den dva dni v noci tak máš potom 4 dni voľno (a to niekedy vychádza práca cez víkend niekedy cez týždeň. a ozaj ved si pomýnala škôlku ide lucka či nie?
lukasko bude ešte do decembra chodiť do jasiel aby som neprišla o plný rodičovský 😀 a od januára ide do škôlky.

zuzidr
20. aug 2009

ja o rodičovský prídem 😠 😠 😠 😠 😠

elise
20. aug 2009

zuzi ano skrátia ti ho na 25%

zuzidr
20. aug 2009

skrátia???zoberú celý,nie? 😅 😕

elise
20. aug 2009

zuzi tebe len skrátia do 3 rokov veku malej na 25% potvrdenie o návšteve škôlky odnesieš do 8 dní od nástupu na sociálku kde si žiadala príspevok 😉 inak ak by ti malú zobralu bez evidencie (nie oficiálne) tak o rodičovský neprídeš ani ho nebudeš mať krátený 😉

zuzidr
20. aug 2009

elise ale budem to riskovať,v dnešnej dobe nevieš aký sú ludia a koho všetkého poznajú,náhodou ma niekto ôbonzneôže malá do škôlky chodí a ja berem RP a budem mať z toho zle..... 😅 😕

ale aj tak v septembri tam bude len doobeda nech si zvykne,tak to mám ževraj nárok ešte.......musím sa ísť bud.týžden popýtať 😕

milhaus
20. aug 2009

mala je zapisana od januara
boli by to osem hodinoe smeny, dva dni tak a dva dni volno po tych smenach, tak volaako to hovorila
sak rado nie je ani doma a svokra nekomunikuje so mnou akosi a rado tiež nie
odkedy je preč sa mi vôbec neozval a ked som chcela nove cislo na svokra akosi mi ho svokra nedala

milhaus
20. aug 2009

sak on sa ozve ked ho prestanem zhanat a bude volačo potrebovat ale potom mozno najde odkazovku alebo mu to nedvihnem
minule som to tak spravila a potom volalal svokra že jej rado volal čo sa deje

dadaga
20. aug 2009

iha dnes nikto?

elise
21. aug 2009

čaute kočenky 😀
mili to je dobrá smennosť ved ti bude niekedy vychádzať smena cez víkend takdáš malú na myjavu a ty pôjdeš do práce a potom dva dni voľno ti výjde niekedy aj cez týždeň. podľa mňa sa to dá zvládnuť. a ked sú to 8 tak škôlky bývajú do pol piatej takže by si stíhala ak nie dá sa zariadiť vodenie z a do škôlky aj ked niektorú mamičku poprosíš tak dva dni by to myslím nemusel byť problém 😉 ved sa popýtaš

zabkatt
21. aug 2009

ahojkz babule dlho som tu nebola, ani nebolo veľmi kedy, stále niekde beháme, boli sme na dovolenke v Chrvátsku, potom u svokrovcov, potom oslava malý mal 1rôčik a teray mi už yačína škola.
a vz ako? Poyeráma že Zuzka tiež dovolenkovala, krásne fotky aj my máme nejaké v albumčeku, skúste pozriet 😀

milhaus
21. aug 2009

kukurica je už v mojom bruchu a lucka vyprava čo vidi v novinách

elise
24. aug 2009

ahojte 😀 ťahám nás z druhej strany na spodku 😀 😠
najako to tu viazne 😒
my sme cez víkend boli u dina, v záhradke taká klasika.
lukasko má teraz mániu že si dáva opačne topánočky 😀 ja mám od štvrtka dovolenku lebo musím ešte požehliť a vybaviť poistku pred odchodom a v piatok trošku poumývať auto 😉 tak niečo popíšte 😅

zuzidr
24. aug 2009

ahojte 🙂 ja som v práci,a vy to tu dobre flákate 😒 nemám ani čo čítať 😅

elise
24. aug 2009

pekný večer 😉 dnes len ja a zuzidr ? nikde nikoho? ved to flákate, lucka si vychutnáva domček a ked tu ona nie je nejako to viazne 😒

elise
24. aug 2009

a zase som nás musela ťahať z konca druhej strany 😠 😅 😀

dadulka19
24. aug 2009

čauteeee 😉

my sme doma z dovči 🙂 ,bolo super,aj počko vyšlo na 100% 😵 ...

dadaga
24. aug 2009

Lindi aj my sme boli cez vikend u dina... tusim v sobotu vecer na kofole na skok... a na malej prechadzke... ale vas sme tam nevideli....

dadulka19
24. aug 2009

tak,trochu som prebehla posledné 2 strany 😀 ...

elis,no super,že stretávka takto dopadla 😉

luci,paráda,tak nech už bývate 😉

nika,na Štrbskom plese sme boli aj my(pred týždňom)..kopec ľudí,ale pohodka 😉

mirka a na teba som myslela,keď boli cestou tabule Poprad,no priamo tam sme už nestíhali 😎

a o tom rodičovskom som nič neregistrovala 😲 ,to fakt zase takto trapošia?... 😠 😠 😠 ...maminám brať aj to málo,čo dostávajú 😠

andy.a
24. aug 2009

ahojte 😎 😎 😎

Dadka,vy ste boli na dovol.v Tatrách ?? 😕 😅 dúfam,že dáš aj fotky 😉

Lucka je už presťahovaná ?? 😕 😵 akosi som nepochopila,kde zatiaľ bývajú,keď domček ešte nemajú úplne hotoví a z bytu sú odsťahovaní 😕 😝 🙂

my nemáme nič nového 😉 všetko po starom 😉 len ma desí,že ide september a škôlka 😒 😖 čo u nás = choroby 😒 😠 ☹ a denne hukot,že tam nechce milostivý pánko ísť 🙄 😝 😕

Elis,ty ako s robotou,stále si na pôvodnom mieste ?? 😕 😉

elise
24. aug 2009

dadaga my sme boli tak na večer. 😉
andy stále na pôvodnom ale už trochu lepšie kapitulovala som takže sa robí lepšie....

dadulka19
24. aug 2009

andy,áno 😉 ...tak pár fotiek idem hodiť na chvíľu 😎

dadulka19
24. aug 2009

andy,fotiek som nahodila len pár,lebo ich musím zmenšovať 😖

zuzidr
25. aug 2009

Ahojte,som rada že sa tu aspoň niekto ukázal 😀 dada super že ste si užili dovču,boli ste v nejakom penzione?

ja som mala prvý krát včera hroooznu migrénu a vracala som,musela som ísť o pol osmej spať 😠 a teraz som užv robote 😕 😅

parajem pekný deň 😉

elise
25. aug 2009

dobré ránko 😀
ja v práci tak len an skok dnes mám toho kopec a dovolenka sa blíži 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre