♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
22. nov 2009

dikes....tak pobeham dake drogerky 😉

nika...ja som kupila malej ako je satelit...vedla novinoveho stanku je taky detsky obchod...v celku pekna...bielo ako keby puncova 😀 super teplucka...a stala 700sk...cakala som vyse tisicky pretoze tam maju dost drahe veci...

na nete som videla aj ja...ale netrufam si to objednat...kedze aj tuto sme dva krat vymienali....mala vtedy spala ked sme boli v obchode..budit som ju nechcela tak sme vzali podla jej veku ale bola mala 😅 😅

milhaus
23. nov 2009

dneska sme kupili malej darček v dračiku na vianoce i narodky
na narodky nodyho autičko a na vianoce vlačik s nodim, dokopy 1000 - ka ale malu mame už z krku
ona tu rozpravku o nodym miluje
a kupili sme dneska i digestor v OK elektro lebo nemali sme odkedy sme kupili byt, oni si ho vzali so sebou aj sporak i ked tu mal podla zmluvy ostat ale to mame dlho novy
zasekuje sa mi pračka tak som kupila v lidli volačo na kamen tak uvidime či to pomôže
ma len 3,5 roka a nemusela by sa este uplne pokazit

dadaga
23. nov 2009

ahojte...Mimus dneska si bola minat v PN? xixi..... inak tam maju pekne veci, ale co pekne je dneska lacne?

mimusbe
24. nov 2009

ahojte

milhaus....vsetko najlepsie k tvojim meninam....

dadaga....nooo...vcera sme boli v pn....ale iba v kauflaci...a potom sme isli k nasim...mama mala narodky ....
no to je pravda...dnes je takmer vsetko strasne drahe a zvlast tie detske vecicky....v podaktorych obchodoch nevedia co by za to uz pytali.... 😠 😠

aj my uz mame pokupene takmer vsetkym na vianoce....este z nasej strany nam chyba....🙂

inak...nasa potvora uz vylezie na gauc a odtial na parapetnu dosku (gauc mame hned pod oknom v obyvacke) a tam si sedi/stoji a hra sa so zaluziami 😅 😅 skoro ma vystrelo ...a tiez sa jej dnes prvy krat podarilo vyliezt na manzelsku postel....🙂 ....ach jo...je to riadne sidlo...🙂

milhaus
24. nov 2009

dakujem

andy.a
24. nov 2009

aj ja želám Milke všetko najlepšie k meninám 😵 😵 😵

Mimuš,no Sabinka je fakt výmyselnica 😕 😕 😅 že hrá sa so žalúziami 😕 😝 😅 😅

Mili a Radovi to už prechádza ?? 😕 malá to nechytila od neho ?? 😕 😒

petka015
24. nov 2009

ahojte

nika myslim ze na modrom konikovy predavala baba nove a dala som 500sk za premerala mi to a bolo to dobre a je aj teplucka.

milka aj od nas vsetko naj k meninam.

mimusbe
25. nov 2009

ahojte

poradte co varit 🙂 vcera som robila vecer brokolicovu kremovu polievku a palacinky...tie sa zjedli...tak co dnes ktomu? 😕 😅 😅 pri tom mojom vymyselnikovi sa moc neake kreacie varit nedaju.... 😅 aspon pokym je hore...🙂

andy....no je to fakt sidlo....niekedy je ako za troch chalanov... 😅 😀 😀

nika2
25. nov 2009

ahojte,
chcem sa Vas spytat,chcu Vase deti mlieko? lebo malej som doteraz davala nutrilon a v pohode ho pila a zrazu ani flasu nechce vidiet. skusim jej tam dat granko no neviem ci to pomoze.

mimusbe
25. nov 2009

ahojte

nika....moja mala zatial chvalabohu mliecko chce...tiez papa Nutrilon (od 1.roka)...skusili sme jej ,,pre zmenu,,kupit vanilkovy....a chuti jej to...
ale tiez mala obdobie kedy nechcela papat ani mliecko...ale to koli tomu ze mala ,,zabku,, v pusine...alebo ked jej isli zubky tak mi ani normalnu stravu nechcela papat....ale chvalabohu vsetko to bolo len chvilkove 😉

vyskusaj....mozno to granko zaberie...😉

nika2
26. nov 2009

ahojky,
mima ani kakao nechcela. no uvidim. budem jej stale skusat davat to mlieko. inak jogurt a syr ten papa. aj mliecnu polievku.
vcera bolo vonku teda ako na jar. a to ,ze za mesiac vianoce 🙂
12.12 ideme svokre na 50-tku. tak budeme mat ako Vianocny vecierok 🙂 a na buduci rok bude mat zase sestra svadbu. tak zas zhanam saty 😀 u nas je to tusim kazdy rok, svadba-krstenie 🙂

milhaus
26. nov 2009

radovi povedal doktor že už je zdravy, v pondelok bol na krvi ešte a potom šiel po vysledky a povedal mu že je zdravy
včera bol na morave ale nedohodli sa, večer ho boleli oči, asi mal nablikane
zajtra ide na vyberove konanie na vymeriavanie okien, aspon volačo, dufam, že mu to víde

milhaus
26. nov 2009

tak dostala som tip že ta firma nie je dôveryhodna tak neviem ako sa rado rozhodne

petka015
26. nov 2009

ahojte

nika nas maly pije klasicke mlieko plnotucne ale nelubi ho zohriate len take oklamane aby nebolo teple ani studene a davam mu tam troska cukru alebo granko nutilon mi nechcel vobec pit ani ten vanilkovy skoda vyhodenych penazi.

milhaus
27. nov 2009

nasa rada piije mlieko normalne s grankom, aj samotne vypije ale granko ma radšej

nika2
27. nov 2009

ahojte,
ale ,ze do 3 rokov by sa kravske mlieko nemalo davat.

milhaus
27. nov 2009

čo by sa všetko nemalo a dava sa
sak už ma čoskoro 3 roky

dadulka19
27. nov 2009

ahojte 🙂

už sa to tu trošku tuším lepšie hýbe 🙂

nika,ja som Lucke dávala kravské od jedného roka.No treba ho zo začiatku prevárať.Veď aj mliečne polievky sa dávajú. 😉

emily,aká to je firma,vieš názov?

nika2
27. nov 2009

dadulka ved ano. a keby mala nan alergiu alebo co tak to uz ma. lebo som rozmyslala co tu v Pt-cku predavaju cerstve mlieko , ze jej ho skusim dat.

dadulka19
27. nov 2009

nika,to PT-čkovské aj my kupujeme...Včera si tam jeden chlap liter načapoval a polku z neho hneď aj vypil 😀 .Inak,v lete sme boli na jednej návšteve a mali tam tiež takto čerstvé mlieko a nebolo ani zahriate,ako sa to odporúča a babám ták chutilo.Som čakala,čo z toho bude a v pohodke 😉

kluara
27. nov 2009

ahojte!

aj môj malý mal jednu dobu averziu voči mlieku - nesilila som ho... jogurty, syry mu chutili, tak som ho zásobovala tým.

ja som si jednu dobu kupovala mlieko priamo tu na družstve, ale odkedy som tehu, nemôžem nič, čo má niečo s mliekom spoločné 😖 ..... a najradšej sme ho mali také studené, mňam 🙂

Dadka, už sa na teba pozriem, už mi býva lepšie, takže ťa možno budem za chvíľu vo veľkom otravovať 😀

včera som bola na kontrole - všetko je v poriadku 😵

kluara
27. nov 2009

.... a možno sa termínovo posunieme na máj - uvidím, čo mi povedia na veľkom sone....

dadulka19
27. nov 2009

maťka,ahoj 🙂
tak fajn,že ti je lepšie 😉 ....A kľudne otravuj 😎 ,ž.už mám prerušenú😀

lucinda7
autor
27. nov 2009

Caauteee!konecne sa to tu rozbehlo:o,my stale ten poondiaty net nemame!uz sme pracne jamu na kabel vykopali ale t-com ma cas.ale mam konecne net aspon v mobile tak to uz nejak vydrzim.dnes nam montuju tie satniky tak je tu hurhaj.inak nas lapla choroba.minuly tyzden doniesol zo skoly alexik a uz ho vystriedal maximko tak mame doma lazaret.andy,matka ma pravdu,ty si asi nepostrehla,ale my sme nakoniec postavili inde,na opacnej strane:o,emily tebe dodatocne vsetko naj k meninam.a noddyho ma rad aj maximko.dnes ho aj pozeral na dvd.matka,s tym autom je to teda blbe.kradnut autosedacku.magori.uz neviem co som este chcela,tak vas aspon takto vsetky zdravim a zelam pekny vikend.snad sa uz coskoro ozvem z compu.ahojteeeeeeee

milhaus
27. nov 2009

je to slovak okno
dali mu teda plat
necelych 300 euro a na to 100 euro odmeny ktore dostat nemusi a chodit vlastnym autom a benzin 6 Sk kilometer a vyhodit by ho mohli za všetko
ide vraj este do vrboveho skusit neaku zvaračsku firmu, neviem kde

dadaga
27. nov 2009

ahojte..taaak Mati to je skevle,ze uz je ti lepsie... uz len ten kopec energie co? xixi... super,ze majovka.....

my uz mame tatika konecne doma tak sa vytesujeme..aj mama aj LUKA.... tak dobru..

dadulka19
27. nov 2009

luciii,vitaj 🙂 ...no snáď budete skoro fit 😉 ...a už si začala vypekať?...v novej kuchyni to musí byť supiš 🙂 🙂 🙂

emily,tak to čo je za plat 😠 a to by určite robil od rána do večera v niektorých prípadoch 😝

milhaus
28. nov 2009

vymeriavaci technik ževraj ale musel by prispôsobit pracovny čas i klientovi

elise
28. nov 2009

ahojte kočenky 😉
lucka tak ste už pekne zabývaní 😀 nech sa vám dobre býva 😉
umna v práci otras najhoršie obdobie života dokonca aj kolegyne na odd. intrigujú a donášajú (ale klamstvá) tomu.....povedal mi že ja som problém ponižuje ma nadáva mi...otras.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ idú aj po manželovi ☹ ☹ ☹ ☹ preč od tial a nikdy sa tam nevrátiť

zuzidr
29. nov 2009

Ahojte,ozývam sa po dlhšom čase....celý týždne som na ATB mám zápal ďasien,zubov,ucha 😠 😠 😠 ale už je dobre,no a samozrejme že od stredy som bola na Ibalgine v robote,lebo toho máme vela 😒 😠

inak okrem toho sa máme fajn,naša Emmka sa naopak tento týžden nepocikala ani raz v škôlke ani cez deň ani cez spánok 😒 piatok majú vianočné vystúpenie,tak sa teším 😀 😀

MM je stále v robote, a ja nestíham venovať škole,čo ma veelmi mrzí,teda skúšky mám dve spravené ale nemám čas na bakalársku prácu ☹

darčeky mám nejaké kúpené ale minimum 😅 už nech sú vianoce,nech si aspom pár dní doma oddýchnem 😕 😅

Luci a s pozemkom v Sokol. ste spravili čo? 😅

mili držím palce nech si Rado nájde robotu,MM je zase v rbote od rána do večera,a ešte aj cez víkendy 😠

Lindi sa ti čudujem že to trpíš,ale asi sme každá iná povaha,lebo ja si nikdy po hlave skákať nedám a hoci to niekedy nedopadne dobre voči môj prospech,tak som drzá zlá...pri najmenšom by som ich tam všetkých poslala di p.če a išla robiť zametača chodníkov 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre