♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

andy.a
4. jan 2010

teda,to sú preklepy 😀 😀 😀

Luci,jasné Vasilkovú mám už dááávno zmáknutú,tú najnovšiu 😉 😝
včera som čítala od Gillerovej Miluj ma navždy,tiež fajn,dá sa prečítať jedným dúškom 😝 😝 😝 ak vám krpci dovolia...ja som čítala v noci 😝 😝 😝

a odporúčam ,čo čítate medicínske trilery-Suterén záhad od Tess Gerritsenovej 😉 🙂 😝 😝 😝

kluara
4. jan 2010

čaute!

Andy, veru už 19 tt, pohlavie ešte nevieme - na sono ideme 20.1., tak hádam sa nám drobátko ukáže v plnej kráse 😵 😵

cena tej škôlky sa zdá aj mne super.

lucinda7
autor
4. jan 2010

Peti,tak super že si zvládla prvý den....a ten výrok,to sú skrátka chlapi.... 😀 😀 😀 😀

andy ja som tiež už dočítala...najradšej mám tieto slov.autorky.....ešte sa chystám na Maxima matkina ked ho všade okolo tak chvália 😝

mati,letí ti to veru 😎

trixi
5. jan 2010

ahojte, andy, ano, ideme k Mrazikovi o tyzden. Trosku sa mu to zlepsilo, uz mu nedavam ani fenistil na noc. Ale aj tak si myslim, ze sa nevyhneme vyberu tej nosnej mandle. ☹ A vobec neviem ako zvladne maly vysetrenie 😲 .

milhaus
5. jan 2010

nuž petka je čas aby si zvykol

nika2
5. jan 2010

ahojte,
vsetko dobre do noveho roku.
peta tak uz zarezavas? a potom maleho bude strazit svokra ci ho davas do skolky?
inak aj moja ma rada deti. teda este sa moc hrat nechce lebo vsetky hracky su len jej, ale sestranicu ma rada. tak krici nanu. a cez leto nam pribudne dalsie babo. moja druha sestra caka.

milhaus
5. jan 2010

nasa baba je strasne lakoma, ked hrat sa tak iba nahanat

zuzanocka
5. jan 2010

aaaaaaaaaaahojte!

vsetkym prajem vsetko dobre do noveho roku, vela zdravicka, stasticka, uspechov, lasky, peniazkov.... 🙂

a je tu niekto?
konecne mam vecer PC pre seba 😉

dadaga
5. jan 2010

peti super si zacala.. xixi sa mi paci ten vyrok tatika... sak mal si to vyskusat ked si doma bola nie ked nie si... no neboj maly si zvykne...xixi chlapi sa na nas spolahnu...co uz.. klasika...
tixi o tej sukromnej v meste mam dobre spravy o tej na zahradnickej nic...
aj moj maly ma rad deti.. ale pockame kym bude jar a na ihriskach si to vynahradime...

dakujem aj za gratulacie....

zuzanocka
5. jan 2010

daniiii, ahoj! dodatocne vsetko NAJ k meninkam! stale chodim okolo vas, reku aj cinknem, ale nechcem vyrusovat a aj tak by to bolo len na par minut, nejak nie je casu na nic 😝

dadaga
5. jan 2010

Zuzi diki... a kedy chodis v akom case? my spime v poslednej dobe cca od 13.00 do 16.15? ako kedy sa divim cely tyzden 3h ...klop klop nech to nezakriknem....

zuzanocka
5. jan 2010

no dani, tak rano prefrcim, ked idem do roboty... potom prefrcim, ked idem z roboty... 😅 ale cez vikendy chodime na prechadzku.... tak ked viem, kedy luky buva, tak sa mozno votreme niekedy 😉 ale to dobre potiahne, chalanisko 🙂 nasa spi max. hodinku a pol.... a to zacala az ked nastupila svokra a ja som zacala robit... mne spavala 35-40 minut 😒

dadulka19
5. jan 2010

ahojte 😉

oslávencom dodatočne všetko NAJ!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

dadulka19
5. jan 2010

peti,tak super 🙂 🙂 🙂 ,aj malý si zvykne 😉

a zuzka s Emmkou??...snáď sú už doma 🙂

zuzidr
6. jan 2010

Ahojte 😀 sme už doma,pustili nás včera na večer,síce sono a krv neboli v oriadku,ale Emmka to tam zle znášala tak sa budeme liečiť doma 😀

len teraz robí cirkus,lebo sa chce ísť sánkovať ☹ ☹ ☹ ☹

od zajtra zarezávam už v robote konečne,mám čo dohánať,a Emmka bude bud. týžden s MM doma na OČR a potom bude ešte dom so svokrou do konca mesiaca,do škôlky pôjde až po kontrolných odberoch 🙂

prajem vám krásne zasnežené dni 😀

dadulka19
6. jan 2010

ahojte 🙂

zuzi,tak sa snáď Emmke už rýchlo polepší,doma jej bude dobre 🙂 🙂 🙂 ...A veru,sniežik láka a asi sa dlho ani neudrží.Naši sa tiež išli niekam spúšťať 🙂 .

lucinda7
autor
6. jan 2010

ahojte....

tak my sme mali užasnú čínu na obedík,chalani došli z vonku mokrí,vymrznutí...napapali sa a hodíme deset dvacet asi všetci 😝

andy.a
6. jan 2010

ahojte 😎 😎 😎

Zuzka,díky za SMS,potešila 😵 😵 😅

Zuzi,super,že ste už doma,tak nech sa Emmka rýchlo dolieči 😉

my sme mali dnes zlú noc,malá od 2.hod.v noci cca každú hod.sa budila s revom,preliezala ku mne do postele,hľadala dudle a pod... 😝 😝 😝 o 5:45 som MM budila do roboty,takže som supeeer vyspaná 🙄 🙄 😀 😀
a potom milostivá potiahla až do 10.hod, 😨 😨 😨 😕 😕 😝
tak neviem,kedy ju dám spať a či vôbec 😝 😝 😝

Dani,dodatočne tiež všetko naj-naj-naj k sviatku 😵 😵 😵

aj Jettinej Sandrike k meninám aj narodeninám 😵 😵 😵

krpatá bola vonku až 5 minút 😨 😨 😨 s MM 😝 došli s revom,chcela ísť domov,tak mi aspoň konečne uveril,ako vonku hysáči 🙄 😝 😝 "lebo jemu je vonku vždycky dobrá" 😕 😕 😀 😀 😝
obliekanie mi trvalo viac ako pobyt vonku a za tú chvíľku sa stihla kompletne zašpiniť,aj nové rukavičky aj popremáčať 😝 😝 😝

ja ešte len idem robiť obed,restované pečienky 😝 😝 😝

dadaga
6. jan 2010

aj my sme sa boli saaaankovat a gulovat... Luko sa vytesoval az az... a aj musel ochutnat sneh...klasika to ako prve urobil....
a tatik vari segedin a maminka netuje...xixi
dikes za gratulacie aj my gratulujeme oslavnecom...

zuzidr
6. jan 2010

čaute,všetko som požehlila a upratala,ešte periem 😀 pečie sa mi perník 🙂 a chcem vybehnúť do tesca,lebo budem teraz celé dni v robote,aby som po večeroch nemusela lietať po obchodoch 😀

milhaus
6. jan 2010

tak zuzidr opatruj malu nech jej to čoskoro prejde
rado lehni na gauči zakryti s perinou a tiež sme boli dneska dlho vonku so sankami
robila som rezne na prirodno a zemiaky a polievka sa dneska dojedla

elise
6. jan 2010

ahojte ja dnes drkotala zubami, mala som zimnicu 38,7 teplotu, bolesti hlavyy, žaludka no otras. zajtra ideme s malým na kontrolu potom zostane u našich a ....ach jaj v piatok do práce☹ držte mi palce nech to v práci dopadne dobre. 😉

dadulka19
7. jan 2010

🙂 ahojte 🙂

ale nám zas sneží 😀 😀 😀 😀 ...my sme už o pol deviatej ráno boli na sánkovačke 😀 😀 😀 ..Na ôsmu mala Lucka sono srdiečka,tak sme rovno v meste ostali.Na tom malom kruháči pred skleným mostom si vykračovala labuť 🙂 ...

elis,no ak máš stále teplotu,aj tebe by bolo treba ležať v posteli 😎 .A niečo som prehliadla?Čo má v práci dopadnúť?

elise
7. jan 2010

ahojte. dadulka v práci psychoteror, šef sa ma snaží na vykonštruovaných nepravdivých veciach vyhodiť ☹ ☹ ☹ dnes som bola u kokyny že vraj môžem mať aj ja kiahne, v deckej karte mi nič o kiahniach nenašla iba osýpky, rubeolu a mumps.že sa mám pozorovať či sa nevyhádžem. inak ma drkoce zima mám 38,7 teplotu a v práci ma dnes poslali domou lebo videli v akom som hroznom stave. v stredu idem na kontrolu tak ak sa nevyhádžem môže to vraj byť prasačia chrípka tak mi spraví testy.

lucinda7
autor
8. jan 2010

ahojte...

ale nám krásne chumeli 😵 celý dvor máme krááásne zasnežený a je to peknučkéééééé 😝/môj MM si to nemyslí lebo musí odhrnať 😀 😀 😀 😀/

Lindi,v práci držím palce.....ale musí to byť fakt des mať takéto vedenie 😠aj ked ono je to asi všade 😝niekde viac niekde menej 🙄

a som zvedavá čo sa vyvrbi z tej tvojej choroby...ale ak si kiahne nemala je to dosť možné.....dospelí ich znášajú omnoho horšie ako deti.... 😖

nika2
8. jan 2010

Ahojte,
ale nasnezilo len uz prsi.
Mima nahodou si uz nebola podavat ziadost o zvysenie rodycovskeho, ze ako si to napisala? Lebo vsade to pisu inak.

nika2
8. jan 2010

dnes bola moja sestra na krv u kubranskeho co sa berie na zaciatku tehotenstva. a musela si doniest skumavky aj ihlu. a este , ze aj dve musela odniest do nemocnice sama. to je ako podla akeho zakona? ci to uz teraz poistovna nepreplaca? neviete niektora ci je to takto vsade? lebo ak ano tak to je uz sila ☹ ☹ ☹

lucinda7
autor
8. jan 2010

od Kubranského si vždy odnášaš sama.... 😝

a nosila som si myslím len ked sa robili glukozové testy 😵

kluara
8. jan 2010

odnášaš nielen od Kubranského .... ja som si tiež kupovala skúmavky na krv + moč, a nevyšlo ma to ani 1 €, tak mi to ani neprišlo divné....

elise
8. jan 2010

ahojte
ja čo chodím do tt tak si prinášam iba tyčinku na "kulturu"či ako sa to volá a hroznový cukor, ostatné zabezpečí sestrička ale krv si odnášam o 2 poschodia vyššie aby boli rýchlejšie výsledky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre