♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
6. feb 2009

dobré bábo máš 😉

milhaus
6. feb 2009

riadne žive ked je hore
ja na obed musim ležat s nou inak nechce spat a vydrži do večera

nika2
6. feb 2009

zuzi aj MM bol dnes u B. ale okolo deviatej. neordinuje on od 8 ?

lucinda7
autor
6. feb 2009

bábo 😀 😀 😀 😀
heeej,aj v HM-ku som to videla tie čelenky.... 😝

elise
6. feb 2009

ahojte z jasličiek nevolali asi je všetko ok. 😉 uvidím dnes by som chcela ísť skôr preňho a ísť šte do dmka 😉

mimusbe
6. feb 2009

fiiha...ani nestiham citat co tak vela pisete 😀 😀

my sme boli s malou vonku...od pol4 doteraz si pobuvala...

luci ale HMko je asi len v BA ze?

milhaus
6. feb 2009

bliži sa panelak, mala je okupana, pračka ešte pere a dala som ju spat
menili sme s radom postelne pradlo nam i jej tak sa pere

petka015
6. feb 2009

ahojtee

luci bathory v plnom prude tak idem kukat a cipka u maleho v rotke dufam ze spat bude do rana. hahahha 😀 😀 😀 😀

dadaga
6. feb 2009

ahojte
hlasime sa aj my.... sice mamina trochu chora... tecie mi z nosa ako z vodovodu, ale inak pohoda.. nesiel mi zase ten hlupy net...tak sa uz ani nerozculujem... na t.come ma uz poznaju podla priezviska...co tam stale vyvolavam a nic s tym nerobia.. hajzlici.. len skonci viazanost ideme od nich prec..

andy.a
6. feb 2009

ahojte 😎 😎 😎

fakt ste dnes ukecané 😕 😕 🙄

Peťa..no musela som niekoľkokrát prečítať tvon príspevok,aby som pochopila..tú poslednú vetu 😝 😝 😝 ,že "cipka u maleho v rotke"..najprv som myslela,že čipka je u malého v Hrotke 😝 😝 😝 😅
ale to má byť asi že "čípok/asi Viburcol ?? 😝 / je u malého v ritke",nie ?? 😕 😅 😀 😀 😀

no ,nám ten Viburcol nezabral 😖 ani Dankinmu Lukáškovi nie 😝 tak by som sa na to moc nespoliehala 😀 😝 😀 😀 😀

no.."Nedobytný Čachtický hrad"..atď..už nám ide tiež na DVD 😝 😝 😝

tak papá,príjemný večer a pekný víkend 🙂 😎 😵

dadaga
6. feb 2009

adag uz konecne viem kde to byvas oproti konecne som nezabudla sa pozriet kde je ta fifinka v okne...

dadulka19
6. feb 2009

ahojte 🙂

dani,hlavne nech to Lukino nechytí 😠 ..Linda nám tiež trošku soplí a Vincentka skončila niekde medzi hračkami a neviem ju nájsť 😀 .Tak som jej dala Nasivin 😉

dnes sme sa stretli so zuzidr na nákupoch 🙂 ..my sme toho ale moc nenakúpili 😖 ,zuzi a vy??

dadaga
6. feb 2009

Dari ja mu davam ten mar do nosteka..tak snad?

petka015
6. feb 2009

rotka=ritka

andy ale zatiel zabrala lebo uz dve hodky spi klop klop klop co u nas nebyva vzdy sa za pol hod zobudi. 😀

andy.a
6. feb 2009

tak držím palce 😀 😝 ,Peťa 🙂 😉

maródom skoré uzdravenie 🙂 😉

my pozeráme,je to pekné 😕 😕 😕 ale fakt je tam Krvavá pani vykreslená ako záchrankyňa ľudstva.. 😕 😅 😝 a tuším prvá žena-patologička v histórii 😀 😀 😝
holt,to je Jakubisko 🙂 😉 😝

dadulka19
6. feb 2009

°°°°andy,predsa nebude Jakubisko niečo kopírovať 😀 °°°°

mimusbe
6. feb 2009

no asi tu uz nikto nie je 🙂

inak...ked ste tu minule spominali kreslenie na stenu pre deti...toto je suprova stranka...origos na taketo veci...aj postupy rady atd...

akurat ze sa tie predlohy kupuju....ale vyzera to fantasticky...aspon podla mna 🙂

www.predlohy.sk

keti
7. feb 2009

Dobré ničím nerušené ránko 😀 😀 😀

No ale ste toho zase popísali 😀 😀 😀 😀 Čo vám došli nápady???
Ja už mám nákup za sebou.A hrniem sa na ten segedín. Ešte si idem zamiesiť na knedlu. Som zvedavá či sa podarí.
A keď sa drobec zobudí tak nech môžeme dovariť a ísť von. Pojdeme pozrieť tatinka ako hrá futbal.
Ozaj Danka nepôjdeš aj ty???Môj hrá o 11-tej, ale určite budú ako vždy meškať. 😀 😀 😀
A poobede ideme na oslavu.Synovček má 2 rôčky, tak komu bude dnes dobre 😀 😀 😀 😀 .

Prajem maródkom skoré uzdravenie.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
7. feb 2009

dobrééé rááánko...

aj ja tu už straším 😝 ma sms zobudila 😖 ale chlapi spinkajú všetci traja 😝

no pridávame sa do "segedínových"....včera sme si len hurky upiekli....hodte štatistiku kto další 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tie predlohy sú pekné....ale ja som objavila tie nálepky na stenu....rôzne ornamenty,havajské kvety,atd.....to sa mi hrozne páči a také chcem 😀 😀 😀 😀

keti
7. feb 2009

Lucinka mne sa strašne páči ornamenty v obývačke na stele tak v rohu je to strašne krásne 😀 😀 😀
Dúfam, že kým dostaváme tak to ešte bude moderné 😀 😀 😀 😀 😀
Dosť toho vidím na modrom koníkovi

keti
7. feb 2009

Oprava nie koníkovi, ale streche 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
7. feb 2009

keti,hej,ja už mám poukladané tiež vzory ktorý kam by sa mi páčil 😝
a vy ideme stavať svojpomocne??a z akého materialu???

keti
7. feb 2009

nóóó svojpomocne. Ytong aj vy??? Tento týždeň nám boli dať skrinku na elektriku tak sme sa vytešovali
Konečne som si vychutnala kávičku.Strojili sme sa so susedou, ale akosi sa to nedalo.
To je strašné keď má človek na niečo chuť. 😀 😀 😀

mimusbe
7. feb 2009

dobre ranko...

tak my sme mali ,,fajn,,noc...isli sme spat cca pred jednou ...a o2 nas zobudila sms MMho...musel ist do prace... 🙄

utekam este do obchodu...snad sa mi chlebik ujde 🙂 my si dnes spravime len taku rychlovku....plnenu papriku so syrom a sunkou ...

no vo fotogalerii boli aj v obyvke, v spalni vselijake vzory...je to pekne...ale neviem ci by som to chcela mat v obyvke 🙂 🙂

luci a vy z akeho materialu staviate?budete mat zumpu alebo COVku?

lucinda7
autor
7. feb 2009

Keti,my nie,my budeme mať nízkoenergetický montovaný....na klúč 😔
tiež ste tolko vela vycálovali za elektrinu??? 😠

Mimus,my normál kanalizáciu.....obec má 😵

keti
7. feb 2009

jéééj ani nehovor tie poplatky a stále niečo.Katastrófa. stále len chodí niečo platiť.
Sa smejem, keď ideme na väčší nákup do tesca, ako MM hovorí zlato takto nepostavíme 😀 😀 😀 .
To vždy keď platí a povie predavačka koľko.Aj sa mu oči hneď pregúlia 😀 😀 😀 .
Ešte šťastie, že tie nákupy nebývajú tak často.Ale čo už z ničoho sa variť nedá.
Veď to poznáte 😀 😀 😀

lucinda7
autor
7. feb 2009

no mne sa zdá napr.20 tis.za skrinku+zapojenie elektriny prehnané 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

keti
7. feb 2009

och ani tie ceny nehovor, lebo mi hneď ostane zle.A to ešte neni všetko voda+plyn.....
Ja som akurát hovorila, ešte nám nič estojí a peniažky lietaju jedná radosť ☹ ☹ ☹ ☹

mimusbe
7. feb 2009

luci...aj MM hovori ze je to hrozne vela...nas to tolko nevyslo...ale zase zalezi na tom ci vam to robili uplne vsetko na komplet...ze vam vykopali jamu, strcili kabel/zalezi este aku dlzku kabla ste potrebovali...skrinka taka obyc.stoji cca 5tis..

no my uz mame chvalabohu potom...ale teda ked si spomeniem dozadu kustik na to ake strasne peniaze sa davali za papierovacky...same kolky a potvrdenia atd atd...jemi ztoho az zle... 🙄

keti
7. feb 2009

Mima šak len za overenie podpisov sa koľko platí. 🙄 🙄 🙄 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre