♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

idora
18. feb 2009

Ja som chodila s detmi Mudr. Korytarovej a svojho casu nam veeelmi pomohla, som jej vdacna. Je velmi dobry odbornik, sice ma svojsky pristup- deti musia byt max. ticho, co je niekedy dost tazke, dlho sme cakavali v cakarni, ale inak supr

keti
18. feb 2009

idora ahoj . no tak to som zvedavá,lebo aj mne to tak isto ide. 😀 😀
včera som si išla prečítať tú temu čo si napísala a tak som sa do nej začítala, že ma M musel doslovne vyhnať a vypať od PC.

povedal, že som závysláčka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

idora
18. feb 2009

Mima, studovala si pocitace? Uz davnejsie som si vsimla, ze si v tejto oblasti zdatna. Ja mam len kurz a kopu rokov: 😀 😀 😀
Ale nie, vyuzivam pocitac kazdy den, ale v podstate len same zakladne veci, take bezne. Ale pomaha mi velmi.

keti
18. feb 2009

Mima dobre skúšala som to a ide to. zas som o niečo múdrejšia 😀 😀 😀 😀

idora
18. feb 2009

Keti co hovoris na Afry?

idora
18. feb 2009

Dobra herecka, ze? No vsak vselikajy sme na tom svete hrbatom...

keti
18. feb 2009

Vieš,a le zo začiatku mi jej bolo v celku ľúto. Až pokiaľ nezačala reágovať podrádzene. Ešte to nemám celé dočítané, lebo M my to odpojil.
sa mu máličko venujem tak to budem musieť napraviť 😉 😉 😉 😉 😀

idora
18. feb 2009

Aj mne jej bolo luto, ale nieco mi od zaciatku na nej nesedelo, cakala som, co z toho bude, a moj tusak sa potvrdil! 🙂 DArmo, som detektiv Oriesok. Afry sa lapila do vlastnych sieti...
Idem aj ja off, sprchovala som kvety, tak si ich idem ulozit na miesto, mam ich asi 30. Chcem este aj linku poumyvat, je nejaka dolepena... Tak sa maj, Kety, pa 🙂

danca.b
18. feb 2009

caute herecky...ja este stale z mobilu,ale uvidim co vecer.dnes tu mame navstevu,svagrovcov z tt s detmi...prisli sa sankovat...varila som sosovicovu polievku mliecnu,dom.rezance s makom a este udene màso to len tak s chlebom a chrenom...zachvilu su tu tak nech sa napapaju a zdravim idoru...si od nas?z Chtelnice ak to nieje tajne?

keti
18. feb 2009

dani a kam sa idete sánkovať, lebo mi sme dnes išli na brehy, ale tak tam strašne fúkalo, že sme sa otočili.

danca.b
18. feb 2009

Katka tiez na brehy,ale my s malou sme ostali doma,isli len vàcsi,ked tak fuci...a hore sa vyviezli autom.

milhaus
18. feb 2009

mama sa hrá s malou
rado šiel na Liptov a rano odtial do Košíc zavarit rúru, to s otcom a so všetkými bratmi
zajtra večer by mal prísť

zuzidr
18. feb 2009

Mili mama je ešte u teba?aspom máš spoločnosť 🙂

aspom Rado volačo zarobí,ale teda točiť KE behom 24hod.nechcela by som 😒

milhaus
18. feb 2009

išiel na Liptov, odtial pojde rano lebo na osmu tam maju byt a večer pride ale neviem presne kedy
budu to zvárať min. pol dna

milhaus
18. feb 2009

sak nebue sam šoférovať, jeho brat ten slobodný a otec majú tiež vodičáky

andy.a
18. feb 2009

čaute 🙂 😎 😎

zuzi,už som doma..kedy si dojdeš pre tie materiály ?? doniesla som jednu učebnicu detskej psychiatrie a tie prednášky..síce je to dosť odborné,ale dalo by sa voľačo povyberať.. 😉 mne sa to zdá super 😝 😝 😝 budem to potom potrebovať čím prv vrátiť,lebo to v praxi dosť potrebujem 🙂 😉

zuzidr
18. feb 2009

andy prídem dnes okolo pol šiestej,môže byť? 😅 😀

milhaus
18. feb 2009

zuzi a to ta psychologia bavi? ja som vždy chcela filozofiu, etnologiu alebo archeologiu ale nejde mi matika

andy.a
18. feb 2009

Oki,Zuzi 😅

mimusbe
18. feb 2009

no my sme uz spat z prechadzky...je tam riadna zima a fuka vietor poriadny....

som ledva dosla domov co mi tak bolo zle 😢 sa mi tocila hlava...oblievala ma horucava a strasne ma bolelo brucho....

tak som si lahla na chvilu a hadam mi to prejde.... 😒 😒

idora.....nie nestudovala som PCs.....ale MM pracuje v pocitacovej oblasti odkedy sa pozname...takze sa zatie roky namna daco nalepilo 🙂

ani mne nejak matika moc extra nejde....ale zato som si dokazala vzdy zapametat text akou farbou a kde bol napisany....🙂

milhaus
18. feb 2009

o tomto čase po ine roky už byvalo teplo ako na jar

zuzidr
18. feb 2009

hej,tiež si pamätám že v polke septembra sme chodili vo vestách,a bolo podstatne teplejšie 😅 😠 😀

milhaus
18. feb 2009

ked ja som rodila ešte vtedy bolo teplo

elise
18. feb 2009

to má milka pravdu ten december som chodila ešte v poltopánkach aj do pôrodnice som išla v poltopánkach a mala som rozopnutý kabát. 😀

mimusbe
18. feb 2009

ja ked som isla minuly rok do porodky ....tak tiez nebolo nejak zima...aj ked sme isli odtial bolo vpohode pocasko...

milhaus
18. feb 2009

ešte stale fuka ten hnusny vietor, to už tušim týžden je tak

milhaus
18. feb 2009

podla metea ma piatok a sobotu snežiť a zajtra i na severnom slovvensku
ta zima by už mohla končiť

zabkatt
18. feb 2009

ahojky no konečne som aspoň čo to prečítala, aj keď sa nedá vôbec, vás nestíham🙂)) Peťula mne malý spí tak od pol 8mej do rána do 7mej, napapa sa a potom už len tak hodku potiahne do 8mej, takže sa nesťažujem, aj keď chodím spávať dosť neskoro až tak po polnoci tak sa moc nevyspím, ale to len teraz jak manžel robí poobede. Ve´d uvidíme ako dlho ešte v Peugeote potiahne, už dostal preradenie na inú linku, to bol ten lepší prípad, ostatných prepustili a ešte majú prepúšťať☹(( A od 1.10.2009 nám asi nepredlžia zmluvu na byt takže paráda☹(((

andy.a
18. feb 2009

baby,nespia vám tie deti až príliš moc ?? 😕 😝 😀 😀 😀

dala som fotky našej malej a Emmky,keď sa tu stavila Zuzi 😉 🙂
malá Emmka bola hrozne zlatá,krásne rozpráva a predstavila sa,že "Doktorka" 😀 😀 😝
MM najprv nechápal 😝 😕 😀 😀

samozrejme mamina Zuzi aj malá Emmka kočice ako vždy 😝 🙂 😅

andy.a
18. feb 2009

nikto okrem Zuzanočky a Maťky nepozerávate českú Novácku Ordinaci ?? 😕 😕 😕
včera to tak smutne skončilo 😒 ☹ 😢 😢 😢

ani na českom MK nie je o tom diksusia 😕 tuná len o Markízáckej 😝 a to je teda opŕoti českej nula bodov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre