♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

keti
11. apr 2009

chvíľku som tu nebola, lebo prišla svokra 😀 😀 😀 tak sme sa zakecali 😀 😀 😀

Milka ja už neviem čo mám na vás povedať 😒 😒 ☹
A Radov tato má tiež auto, nie??? Vy máte dve autá neviem na čo. My nemáme ani jedno. A ani zatiaľ neuvažuje nad auto.
Keďže ideme stavať.
MM tiež chodí do práce na aute, si požičiava od rodičov.

lucinda7
autor
11. apr 2009

Danca,tak riadnu šikulku máš doma 😝

mili,vy dvaja ste fakt číslo....to mu jednoducho nevieš povedať-vieš čo chlapče,nemáme z čoho žiť.....bud sa zamestnaj alebo sa chod pásť 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ale stále si u mna kuzelníčka 😝 že viete žiť z ničoho 😵

keti
11. apr 2009

mima ty si ale informovaná. sa chystáš??? 😀 😀 😀 😀 😀
ja nemám ani prehľad. Som vyšla s cviku 😀 😀 😀 😀 😀

Ale tak ako Danka píše ples máme pod dozorom, keď je 😀 😀 😀 😀

Paulínka je malulinká šikulka 😉 😉 Keď sa na budúce stretneme, tak sa naši drobci už budú naháňať 😀 😀 😀

danca.b
11. apr 2009

Baby co uz vsetky spite?

andy.a
11. apr 2009

ja si asi pôjdem čítať,mám rozčítanú najnovšiu Fieldingovú 😝 😅
aj Vasilková bola dobrá-tá najnovšia 🙂 😉

Milka je podľa mňa tiež kúzelníčka,nevime si predstaviť ísť na nákup,kúpiť čo ja viem pár dkg šunky,párky a roksové lízatko 😕 😕 😕

A Rado.. 🙄 🙄 🙄 doba,je ťažká,viem,že roboty nie je,však ani MM to teraz nemá ľahké ☹ 😒 nie sú zákazky a pod... 😖 ale neviem si predstaviť,že by sedel doma a nič nerobil 😕 😕 😕 stále niečo zháňa,vybavuje a tak 😕 😕 😔
ako môžete žiť z tvojho RD,Mili,tak to naozaj neviem pochopiť ?? 😕 😕 😕

A Radovi sa už toľko robôt a brigád,aj v zahraničí črtalo,čo si tu spomínala.. 😕 😕 😕 nie je možné,že by ho nikde nevzali 🙄 😖 😝

blcha
11. apr 2009

danca ja som tu mas ip 😎

keti
11. apr 2009

blška pozerala som foto. a vidim, že aj malá má oblubu kamienky 😀 😀 😀

a plačlivo ideme von, lebo drobec už keď otvorí očká, tak chce byť vonku. No a keď ideme domov, tak tiež plačlivo, lebo on ešte chce byť vonku ☹

danca.b
11. apr 2009

takze este nespite 🙂 😉
jaaaaj ja by som hned isla na take disko,alebo zabavu.........ja stara páka take veci mozem 😀
mam to v zivej pamäti a urcite aj idora,ked sme po 40 dnovom poste vyrazili na "mňúzik".Cez post sa len zivorilo,ale na bielu sobotu sa uz zacalo ZIT 🙂 😀
ach,jo...stare zlate casy 😀 😀 😀

blcha
11. apr 2009

keti no u nas je to teraz tak ze hned rano ako oci otvori tak leti ku dveram v rukach botasky a krici mama papa mama papa takze sme cely den vonku a kamienky miluje to ma pravidelne na desiatu za hrst kamienkov a potom olovrant z hliny 😎 😎

andy.a
11. apr 2009

staré zlaté časy veru 😀 😀 😀 😀 😝
ja disky tiež môžem..ale MM je skôr na country a podobné veci a to zasa ja nemusím 😖 😕 😅

Blška,máš peknú novú fotku v pase 🙂 😉 😵

blcha
11. apr 2009

danca post nepost my sme discotekovali piatky soboty nonstop 😀 😀 ale teraz pozerat na tie 14 rocne opite pubertacky no dakujem pekne radsej si nohy vylozim pred telku 😉

danca.b
11. apr 2009

blska,ja ked sa chcem bavit, mi neprekazaju, ani opity pubertiaci 🙂
a ved poznas to prislovie:"ze zabudol vôl,ze telatom bol?" 😀 😀 😀
jaaa chcem iiiist ziiiit 😀 😀 😀

keti
11. apr 2009

štrk a piesok? tak to je u nás veľký krik, keď si ho dovolím odtiaľ zobrať.
my ráno môžme ísť aj v pižame von, jeho to vôbec netrápi, že neni ani najedený, ani umytý, ani oblečený.
a už vôbec ho netrápi, že mama nemá dovarené 😀 😀 😀

blcha
11. apr 2009

andy dakujem si vsimava vacsinou si to nikto nevsimne 🙂

keti
11. apr 2009

danka pusti si muziku a trsaj v obyvke 😀 😀 😀 😀

blcha
11. apr 2009

danca to mas pravdu s tym prislovim 😀 😎

keti
11. apr 2009

no babulky opúšťam vás. Idem na kute.
brúúúúú noc 😀 😀

danca.b
11. apr 2009

saaak ja viem,ze mam pravdu 😀
a foto som si vsimla....mas tam plavky,ale v albume take nemas moja 😉

danca.b
11. apr 2009

mylim si,ze ja a Idora sme tu v tejto teme najstarsie 😝 😅 😕 ale co uz.
A ja uz budem chodit na nase dedinske"ekšn"zaroven s mojim synom 😀 teda, ak ma tam bude tolerovat 😀

blcha
11. apr 2009

danca to je podprda 😎 😀
no a byt so synom na disco tak to bude urcite stastny prestastny 😝 to by si mu snad nespravila 😀 😀 to sa budete musiet dohodnut jeden vykend ty druhy on 😉 😉

danca.b
11. apr 2009

moja...pokial to bude detska disko...tak nech si vyberie 🙂
bud s dozorom, alebo nic...cize smola 😉
samozrejme,ked bude mat min. 17 let mu dam pokoj...hadam 😉

blcha
11. apr 2009

som zvedava ako budem taketo veci riesit s Eliskou ked bude velka asi ju nepustim na disco ani v dvadsiatke 😀 😀 😀
idem spat dobru 😔

danca.b
11. apr 2009

a inak blska ja by som mu to kludne spravila,ze byt so synom isla na disco....ved, ked som s nim isla zo skoly,tak si spoluziak myslel,ze som jeho sestra 😎 😀 😀 😀

danca.b
11. apr 2009

ze by som so synom isla na disco=oprava 🙂

milhaus
12. apr 2009

dobre rano
svokor ma auto rozbite, ak si šla okolo neho, ma ho sice vonku ale na boku kde vysia tie rohože je rozbite, od septembra
bolo schovane v garaži ale ta vlhla tak ho dali von a su tam tie rohože aby to nebolo vidiet

milhaus
12. apr 2009

a to auto s tymi lyžinami na streche je petrove a on nechce s nimi robit, ma asi rozum ako jediny ked nechce robit s otcom

mimusbe
12. apr 2009

dobre ranko...

keti....som informovana lebo to hlasili u nas v rozhlase 😀 😀 a je to na jednej stranke co to organizuje....

nie...urcite sa nechystam na disco....Sabinka je mala a ja by som bez nej nevydrzala 😅 😅 a nechcem ju dat teraz nikomu varovat....🙂
ked sme boli na vianocnych nakupoch a mala mesiac...tak som mame stale vyvolavala lebo ju varovala a uz jej to asi liezlo aj na nervy...
ked ja som taka nesvoja ked nie som s nou 🙂🙂

danca...no syncek by mal urcite radost keby si tam snim 😀 😀

blska...nahodou...ja som si tiez vsimla ze mas nove foto v pase 😉 🙂 🙂 🙂 a pekne 😉

mame nove fotky z papkania 🙂 🙂
http://picasaweb.google.sk/milota.beblava/Sabinka#

dneska mame navstevu poobede....a potom by som chcela vybehnut do Tn do toho laugaricia....len MM este o tom nevie 😀 😀
uvidime ci ho prehovorim🙂

anika
12. apr 2009

prajem vam pohodovu Velku noc 🙂

mili, ved uz je novy a pekny den a okrem toho sviatok, tak nechaj to tak a uzivaj si ho z malou 😉 , aj tak nic nevyriesis
baby, vcera som mala celodenku, ja padam to sluzbe ako kabela, este trocha sa hram s Brankom, ale potom nevidim-nepocujem 😠a ze uc sa!
v piatok sme boli v cachticiach, bolo krasne, vyslapali sme to z visnoveho a naspat vlacikom(nemam ziadnu kondicku, lebo mam svalovicu 😝)

milhaus
12. apr 2009

tam som bola naposledy ako pubertáčka s otcom

lucinda7
autor
12. apr 2009

dobré ránko....
Mimus,a je otvorené dnes???lebo dnes je všetko zavreté....aj Tesco....a to je čo povedať 😝

Anika,tak ty už zarezávaš naostro 😎
čachtice plánujeme aj my najbližšie... 😝 chodíme tam minimálne 2 razy do roka 😀 😀 😀 😀 a furt nás to baVí 😵

Blška,veru pekná fotka 😝

Danca,no ten by ti dal ísť s ním a robiť mu tam hanbu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si vieš predstaviť že by naši rodičia chodili dakedy s nami? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hanbaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre