♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

anika
21. jan 2009

mam za chrbtom osobného masera, tak len v skratke 😀
andy, ponukli mi nieco ine, v podstate si mozem vybrat, tak uvidim, ci to tak bude, ale uz sa do roboty aj tesim, len mi nahana strach ako to vsetko dokopy sklbime

elise
21. jan 2009

andy teraz chodí na ten zácvik a uvidíme ako bude dalej ale rada by som ho už nechala aspon do konca mája ked manžel bude chodiť na pohovori a tak ....a ked si zvykne tak nech ho stále neako neprehadzujeme. choroby rátam ale to sa nevyhneme nikdy dávam mu dobrý imunitný systém ešte ho kojím tak dufam že priebehy chorôb budú lahšie 😀 chcela by som aby mi ho v jasličkách pomohli odnaučiť od plenočiek do leta tak dufam že sa to podarí 😉 inak zabudla som dostal lukasko skrinku a máme značku hríbiček 😀

milhaus
21. jan 2009

elise tak ten stan sme v dračiku kupili ale taky akoby plažovy, sak vies asi čo myslim ale malej sa to pači a už som dnu bola i ja a dava si tam babo spat

elise
21. jan 2009

mili super aspon sa lucka potešila 😉 dobre sa stým zabaví aj do budúcna lukasko tam chodí stále 😵

milhaus
21. jan 2009

boli ma hrdlo

milhaus
21. jan 2009

idem malu okupat len m,usim zohriat kanvicu vody lebo ten ohrievač zasa nehreje dobre vodu

danca.b
21. jan 2009

zuzidr,ja som sa sama pred casom napisala,ze vas obcas citam,ale velmi malo som prispievala a nepovazujem to za smirovanie. 😎 Ked sa sem ja dostanem uz je dost po 22 hej a tu uz je mrtvo,tak s kym mam debatovat?Mozem sice reagovat na prispevky,ale niekedy sa neda a to sama vies.A mozno narazas aj na mna,ze som o sebe nic nenapisala,ale nie som taka , aby som tu vybafla o sebe vsetko,ked sa ma nikto nic nepyta.Ved v pase co to je.Ale ak chce niekto o mne vediet viac,nieje problem 🙂 Inak vsetko v pohode,chapem 🙂

lucinda7
autor
21. jan 2009

u nás tečie hnusná blatová voda 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
boli sme v kauflande na nákupe tak vodu sme nakupili.... 😵

apropo,tiež tu nepíšem nič také osobné ako že kedy som si vrzla a kedy nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
na to že ma cudzí ludia spoznávali na ulici som bola zvyknutá ešte z babetka sk 😵

lucinda7
autor
21. jan 2009

Danca,ale už si sa polepšila a prispievaš častejšie 😝

miruss
21. jan 2009

Tak to je blbé s tou vodou Luci. 😖
Aj mňa veľmi bolí hrdlo. 😒

danca.b
21. jan 2009

lucinda,aj kvoli tebe,davas dobre rady,co varit...pstuha som uz zjedla 😀 😀 A minule som robila aj strudlu,vdaka tebe 🙂

lucinda7
autor
21. jan 2009

Danča,mnam,aj náš bol výborný 😝
tak super aspon si tu radíme čo navariť 😀 😀 😀 😀 😀
mne dochádza fantázia niekedy,,,,,fakt.....

ale zajtraq robím mäsko na šampionoch a zemiakové pyré....aby ste vedeli 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
21. jan 2009

luci ty si jak receptar 😀 😀 este som nezaregistrovala zeby ti dosla fantazia...stale nieco vyvaras dobrucke 🙂
ja som dnes robila bravcove na smotane s ryzou...a pre MM som namocila do marinady masko...

petka015
21. jan 2009

caute v stvorke.

maly mi spi od siedmej som zvbedava kedy mame budicek rano inak uz bol raz hore a nechcel zaspat ale nakoniec zaspal boze aj s tym nasim spanim ja neviem kedy sa to upravy. 😠 😝

mima a malinka ti stale dobre spinka?

ozaj miri a hentie nohavicky pre kubka co si kupovala je od kolko rokov? a zuzanke co si kupila to by sme mohli aj mi este teraz pouzivat?

petka015
21. jan 2009

ozaj nika aj ides na stretavku majovciatok?

petka015
21. jan 2009

dadaga krasne fotecky aj mi sme sankovali aj na bezovci sme boli ale nechcel tam byt plakal v sankach.

a malinky je zlatunky

petka015
21. jan 2009

co tu nikto nie je kde sa zasivate? aha je streda

zuzidr
21. jan 2009

ahojte,danca nemyslela som teba ty si sa normálne zapojila do debaty,boli tu aj iné......individuá 😀

my sme vybehli na rýchli nákup do tesca 🙂 potom som dala variť fazulu s údeným a vytiahla na zajtra mäso,budem robiť asi rezne v cestíčku a pyré 😀

a zajtra konečne budem piecť chlebík lebo od soboty som akosi nemala čas a už nám chýba 🙂 a chystám sa robiť aj ten pizzový a v sobotu kysnuté koláče 😀 😀 😀 😀

elise
21. jan 2009

malý už buvinká my sme z práce zabehli do dm drogerie a zase tisícka v čudu boli sme nakúpiť do jasličiek plienky, vlhčené utierky 😉 zajtra budem robiť cestorinky so syrovou omáčkou 😝

elise
21. jan 2009

a zabudla som že máme zlepšené výsledky v krvnom obraze to železo sa upravuje ešte máme jednu flaštičku maltoferu ale zvýšenú udržiavaciu dávku 😉

mimusbe
21. jan 2009

peti...sabinka cez den toho moc nenabuva....resp. ako kedy...niekedy ked prideme z prechadzky este spinka aj dve tri hodiny....alebo aj doma tak zaspi...ale vacsinou spinka tak ale 3...4x po 20 min...to ma take rychlovky 🙂

a vecer zaspi cca o 9 a do 5/6 ...tiez ako kedy 🙂

elise to si brala ty ci maly? ja uz ten maltofer chvalabohu neuzivam...napchali mi cele balenia toho 🙄

zuzi...aby si nezadrela pekarnicku 😀 😀

danca.b
21. jan 2009

inak baby piste mi Danca,bez mäkcena,som totiz Danica...ale nie ze by mi to moc vadilo 😉

elise
21. jan 2009

mimus bral to lukasko 😉

andy.a
21. jan 2009

Danca..ale Danica znie lepšie,nie ?? 😕 😅 🙂

elise
21. jan 2009

mimus ale berie maltofer sirup 😉

andy.a
21. jan 2009

lindi,ja som šla do Kocky do PT kúpiť tresku a do DM si kúpiť očnú linku..a všade som nechala vyše 200 €.. dokopy som nič nekúpila 😖

akurát malým zasa jogurty 😅 😀 😝 a objavila som aj Rajo smotanové,ked už o tom bola reč 😀 😀 😀
a dokonca,že novinka "Čokoládový s rumom" 😀 😀 😀 😝 😝 😝

dadulka19
21. jan 2009

ahojte kočeny 😉

uf,takže sú tu ďalšie choré 🙂 ,tak skoré uzdravenie 😵

alis,no fajn tie jasle,aspoň nemusíš lepiť kde koho 😉

dadulka19
21. jan 2009

peti,čítam,že vitajte v svorke 😀 😀 😀

zuzi,aj my sme boli v Tescu 😉 😉 😉

andy,tie smotanové Rajá máme radi,aj toho rumového som videla 😵

elise
21. jan 2009

dadulka to ano normálne mám s jasličiek dobrý pocit som taká pokojnejšia a to je dobré 😉

danca.b
21. jan 2009

andy,danca je prezyvka este z cias mladi,tak preto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre