♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
9. máj 2010

ahojte,
lucinda dakujem a teda nevidela som ta. zazrela som tam dadulku.

elise
9. máj 2010

ahojte babulky, vy nejako stíhate...inak s lukym sa chystáme budúci víkend do smoleníc, dnes asi pôjdeme k váhu nachvílu dufam že bude pekne.len tie prehánky daždové sú otras behám k sušiaku a naspäť...

mimusbe
10. máj 2010

ahojte

my sme mali rusny vikend...v sobotu od rana v bojniciach.....a v nedelu u segrankach na birmovke....ale bolo super aj tam aj tam 🙂 🙂

nika.....Vikinke zelame vsetko len to NAJ k meninkam....vela zdravicka a stasticka...🙂

granado
10. máj 2010

Ahojte babulky ako sa tu mávate? Lusinda zabudla si povedať že aj so mnou si sa stretla 😠 😠 . Zuzi a vám čo je keď ťa dnes Števon stretol ani som nevedela že máme rovnakú detsku lekárku.

dadaga
10. máj 2010

aj my zelame Viki vsetko naj naj naj..
inak na domose sme boli aj my stretli sme tam Katku a Rastika.. no a Luka nechcel ist zo skakacieho hradu..klasika.. ale nie skakat len tam sedel a natriasal sa...
no a folklor ho dobre zaujal.. tiez,ze ece... a teraz rozprava,ze ujo robil heja hop.. to ked skakali kricali...sranda s snim...

kluara
10. máj 2010

aj my sme boli na domose a stretli sme sa iba s Luckou, na Dadulku sme už nemali čas, lebo mám oboch chlapov chorých, tak sme len na chvíľu vybehli a MM išiel k tomu ešte aj na nočnú, tak si chcel na hodinu pospať, čo sa nám aj všetkým podarilo 😝

lucinda7
autor
10. máj 2010

Deniska,ja som tam stretla veeelmi vela ludí....pomaly polovicu priatelov z Facebooku 😝
veru aj teba a tvoju princeznu ružovúúúú som videla 😵
nemenovala som koho všetkého,Niku preto že ma nevidela 😝

nika2
11. máj 2010

ahojte,
dakujeme za blahozelanie 🙂
inak aj malu zaujal folklor . ani nemukla 😀

milhaus
11. máj 2010

ahojte
neviem o akej akcii to hovorite
akosi sa mi chce spat a to som si dneska schrupla na pol hodku

kluara
11. máj 2010

milhaus, v sobotu bol Majáles, ktorý organizoval Domoss
no mne sa tak strašne chcelo spať, keď som zostala tehotná 😝

lucinda7
autor
11. máj 2010

...že by???? 😝 😝 😝 😝

kala
12. máj 2010

ahojte chcem sa spýtať či je v piešťanoch dáky veľký obchod kde sa dá kúpiť od kočíka po perinku teda kde nakúpim všetko dakujem
😉

nika2
12. máj 2010

ahojte,
kala tak tu toho moc neni. jedine co je sandra a potom take male obchody.

mimusbe
12. máj 2010

ahojte

nika....este ten ,,skvely,,obchod v priori....😉 🙂

kala.....v priori hore na poschodi Bambi, vedla Semexu je Adria a potom pod kolonadou ta Sandra....v tychto by mali mat vsetok kojenecky tovar.... ako pise nika....je tu toho dost malo

nika2
12. máj 2010

mima v tom priori to uz neni.

dadaga
12. máj 2010

hej hej.. Nika pravdu mas...uz tam je decky zruseny v priore..ze sa niekde na bodonu stahovali udajne.. ale netusim kde.. jeden dobry obchod v .... no co uz klasika piestany....

annase
13. máj 2010

Ahojte
Nehnevajte sa že sa vám sem miešam ale chcem sa spýtat či tu nie je nejaká mamička ktorá teraz niekedy rodila v Pieštanskej porodnici. Rodila som tam pred 4 rokmi a chystám sa tam aj teraz či su tam nejaké novinky alebo je tam všetko po starom dakujem velmi pekne za odpovede 🙂 A ešte či je v PN nejaký obchod s tehu oblečením 😉

lucinda7
autor
13. máj 2010

Guli,skoč do temy Piešťanská pôrodnica 😝

katrin21
13. máj 2010

jeej,lucka, ty si tu?

annase
13. máj 2010

dik 😉

lucinda7
autor
13. máj 2010

Katik,čau....Guli,neni zač 😝 už sa ti to kráti 😀 😀 😀 😀

kluara
13. máj 2010

Lucka, a čo mám potom hovoriť ja??? 😀 😀 😀

lucinda7
autor
13. máj 2010

no tebe to už kolpe na dvere 😀 😀 😀 😀 chod otvoriť 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
13. máj 2010

sranda,obe čakáte Maťkov 😝 😝 😝 😝 😝

kluara
13. máj 2010

Maťkov to áno, ale neviem, či budú mať aj rovnaké mená. Annase môže mať ešte Mateja 😉

a vieš o tom, že za tými dverami ešte nikto nestojí? 😠 😀 😀 😀

lucinda7
autor
13. máj 2010

potvora,tak na čo klope???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hej Guli bude mať myslím Mateja 😝 to je jedno Maťko je peknučké meno 😵

kluara
13. máj 2010

Lucka, ja ti neviem 😠 😀 😀 😀 😀 od zajtra mám na konte 38tt, takže teoreticky môžeme ísť, prakticky to tak nebude. ale veď rozmedzie je veľké 😀 😀 😀 😀 asi dám tipovačku 😕 🙂

kala
14. máj 2010

kočenky a ešte chcem sa spýtať keď idete nakupovať tak kde chodíte či v piešťanoch alebo dakde inde my budeme bývať tiež v piešťanoch tak si robím sondovanie kde je najlepšie nakúpiť každá rada dobrá ďakujem. Inak piešťany sú naj naj najkrajšie mesto na SK že

dadulka19
14. máj 2010

čafte 🙂

ups,som si najprv myslela,že som v zlej téme 😀 ....

kala,čo myslíš nakupovať??...tak všeobecne? 🙂 ....Tak sú aj krajšie mestá ako Piešťany,ale fajn,že sa ti páčia 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre