♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

andy.a
5. mar 2009

baby,nepoznáte niektorá logop.Mgr.Turzákovú ?? 😕 😉

kluara
5. mar 2009

andy, ja som pozerala. nič moc, lukáš beneš sa stal námestníkom riaditeľa - riadny debil 😠 😠 😠

elise
6. mar 2009

andy poznám robila u nás 😉
dobrý denň babulky ja zase zo súkromného netu ale občas vás prečítam 😉

mimusbe
6. mar 2009

dobre ranko...

dnes je teda zase riadne otrasne pocasie... 😠 😠 u nas od vcera vecera v kuse prsi...riadny lejak...uz mi to lezie na nervy.... 😠 😠

sami chce ztakehoto pocasia brutalne spat 🙄 🙄

mala v noci toho moc nenaspala...neviem ci nebola rozrusena trosku aj ztoho ockovania...sice je kludna ...vobec neplace ani nic....len vstala pred 3 a zaspala o stvrt na 6 😅 😅 lezkala vnasej posteli a dzavotala...🙂

milhaus
6. mar 2009

dobre rano
ja by som sa ešte vratila do postele ale lucka je hore a rada som vyslala na poštu a kupit vajíčka

milhaus
6. mar 2009

v noci vraj na myjave nepršalo tak sa ta situacia trocha ukludnila ale turu luku vytopilo, ihrisko ale stale plati III. povodnovy stupen

zuzidr
6. mar 2009

ahojte,tak končene piatok 😀
sa teším zajtra si všetko vyupratujem 😀 😀 😀 a chcela som okná umyť,ale ked bude liať 😠 😒 a určite niečo voňavé upečiem,síce som robila predvčerom superske muffiny,ale sobotu musí byť koláčik 😀 😀

mimusbe
6. mar 2009

ja si okna mozem v poho umyt....mne na ne neprsi 🙂
ja tiez rozmyslam ze nieco upeciem ale absolutne ma nic take dobre nenapada.... 😖

miruss
6. mar 2009

Ahojte.
U nás neprší. Už mám uvarený obed, tak o chvíľku pôjdeme von. 🙂
Aj mne by sa zišlo okná umyť. 😝

milhaus
6. mar 2009

ja som včera poobede piekla šišky, prvy raz ale boli dobre len malo, to sa hned zjedlo

kluara
6. mar 2009

zuzi, mirka - veď dážď vám ich umyje 😀 .... hoci aj mne by sa zišli 😖

dadulka19
6. mar 2009

ahojte 😉

emily,bez čiarok tie tvoje príspevky dávajú úplne iný zmysel,ako to chceš 😖 ...boli dobré len málo 😀 😀 😀

okná som začala aj ja umývať,keď ešte nezačali tieto upršané dni 😀

dadulka19
6. mar 2009

toto som robila včera http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11803 ,ešte to chcem skúsiť aj s bielou čokoládou 🙂

milhaus
6. mar 2009

malo kusov som myslela
neviete čislo do teska, kauflandu a tak na pesronalne? nutne volačo potrebujem zohnat a i tak budeme v aprili na ulici a mojej mame hrozi tiež prepustenie
robi v delphi slovakia a v spravach bolo hromadne prepustanie že bude

mimusbe
6. mar 2009

poznate niekto ortopeda Urbana?aky mate na neho nazor?

dadulka19
6. mar 2009

emily,na nete nájdeš 😉

dadulka19
6. mar 2009

mimus,bola som u neho veľa krát 😉 ...Bol veľmi dobrý lekár 🙂 ,vždy mi pomohol.No posledné roky to už nie je ono.Je dosť starý a nahluchlý 😖 a už mu asi ani pamäť tak neslúži.Ale kedysi bol fakt jednotka 🙂

miruss
6. mar 2009

My sme po obede a drobci spia. 🙂
Ale zasa prší. 😖

jett
6. mar 2009

ahojte baby, ďakujem za tipy 😉 v tescu som nevidela a megamarkete som ešte nebola, pôjdem pozrieť, lebo tie linky čo si mi mumus posielala, tak tie sú veľké veľmi 😒

andy, to sa máš, že ti anetka pekne v kočíku vydrží, tíško závidím 😅 .
U nás ide stále práčka, nakoľko tiež rada sandrika ohmatkáva všetky autá, ploty a smetiaky.. ale čo už narobím 😀

ja som dnes robila kyslú fazuľovú polievku a palacinky. malá mi zjedla hneď 2 😕 😀

mimus, no z ortopedom som mala aj ja problém, ale s Lasábom. už som bola z neho dožratá a na nervy, tak som sa vybrala k súkromnému. Neviem ako sa volal, teraz si nespomeniem, robí na starom trhu v budove ako je quelle shop. zaplatila som mu síce 500sk, ale plne sa venoval mojej malej a dokonca nebolo vôbec potrebné nosiť ortopedické nohavičky aj po 6tom mesiaci ako mi mi Lasáb tvrdil 😠 pretože malá mala vyvinuté pekne kĺbiky už v tom 5tom mesiaci ako som tam s ňou bola

keti
6. mar 2009

ahojte

mima vidíš akú máš nebojácnu dcérenku. Niekedy sa mami boja viac, ako naše detičky.Mima a neni u ortopéda piatok pre detičky??? Mne sa zdá, že sme boli v piatok. 😕

Milka nestraš. Veď byt je váš.

Aj ja budem musieť umyť okná k veľkej noci. Máme ich také ocapkané od malého, a samozrejme aj poolizované.
Ako aj zrkadlá 😀 😀 😀 😀

milhaus
6. mar 2009

😔 😔 😔

miruss
6. mar 2009

Keti, tak aj Rastík sa rád obzerá v zrkadle, aj u nás by som mohla leštiť dookola. 🙂

lucinda7
autor
6. mar 2009

čaute....
ten dážd je desnýýýý....som došla mokrá po kolená 😠 😠 😠 😠 😠
dooobeda som bola s mamou na poliklinike.....a v kauflande....

Mili v Kauflande berú na 100% pokladníčky...ak si na takú robotu trúfneš.....ked tam prídeš na informácie a povieš že by si šla do pokladne ti budú ruky bozkávať....

len tam sa robí do 22 večer,,,, 😖

lucinda7
autor
6. mar 2009

my máme zrkadlové dvere na rolldoroch a tiež sú permanentne uťapané a olízané 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
6. mar 2009

pisala som tam na personalne tak uvdíme
viem kde je kaufland
ešte som pokladničku nerobila tak neviem a zasa ked spravim manko tak nič nezarobim, uvidime

lucinda7
autor
6. mar 2009

Mili,ale tam musíš ísť cez peronálnu agenturu....napr.Trenkwalder.....tam to tak funguje.....že teba zastrešuje tá agentura......skús si vygoogliť.....link sem tať nemôžem lebo mi to admin zmaže 😝

lucinda7
autor
6. mar 2009

nie perorálnu ale personálnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

keti
6. mar 2009

Milka nič sa neboj veď dnešné pokladne sú také, že si zadáš koľko platia, a hned ti ukáže koľko máš vydať. nič neboj 😉 😉

miruss
6. mar 2009

Ten dážď je fakt desný. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre