♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

chrustik1
6. apr 2009

Ahojte babulky, tak som si týždeň poležala v posteli s chorobou, konečne som zdravá. Takže teraz môžem makať v práci 🙂

milhaus
6. apr 2009

baby davate ešte detom pančuchy? ja už nie odvčera

martao
6. apr 2009

zuzidr,
maretao?
ty si teda premenovala. Presne ten kočík myslím. Vyzeral úúúúúúžasne. Ale skončíme pri nejakých obyčajných golfáčoch. S 3 deťmi sa horko-ťažko poskladáme do auta.

danca.b
6. apr 2009

ahojte
mala prave zalomila a ja sa chystam vyzdobit dom k sibacke...tento rok akosi meskam 😒
potom chcem posadit kvety co som si pokupila v baumaxe este v piatok 🙂 v sobotu sme boli na cely den u svokry v Panonii-Dvornikoch a v nedelu bol MM v Lip.Hradku a este sme mali aj navstevu tak som sa ku kvetom ani nedostala 😖 tak dnes my to hadam uz vide 🙂
oslavencom zelam vsetko naj a chorym uzdravenie...momentalne nemam prehlad koho sa to tyka 😉
zuzidr ak ako to mas "naplanovane" ty,mali sme aj my ...aj to vyslo,ale keby som vedela ,aka doba pride tak neviem,neviem.Ale jedno je iste co sa deti tyka... nebanujem 🙂 🙂

zuzidr
6. apr 2009

mili ani ja som malej nedala v sobotu pančušky a včera mala suknu takže pančušky mala 😀

marta sorry 😀 😅

danca ved to,že aká doba ešte príde a čo sa všetko ešte zmení 😅 😕

miruss
6. apr 2009

My sme už po obede, drobci spia. 🙂
Nám stačia dve detičky, ale ako sa hovorí človek mieni, pán boh mení. 😀
U nás bolo doobeda nádherne, teraz sa začína mračiť. 😝

zuzidr
6. apr 2009

Inak ja dnes smútim,svokor išiel o 13tej dať zošrotovať moju berušku zelenú 😅 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

siskasdetmi
6. apr 2009

Ahojte mamičky z Pieštan, našla som nahodou tuto diskusiu. Hladam si tu kamaratku s Piestan. Nakolko sme sa pristahovali prednedavnom do Piestan na Floreat a nikoho tu nepoznam. Mam dve male deticky.

Ajka

zuzidr
6. apr 2009

ahoj siska vitaj 😀 v pase máš síce uvedené len jedno dieťa ale to je v poho...máš ešte dievčatko?je nás tu vela báb tak prídi pokecať 🙂

siskasdetmi
6. apr 2009

Ahoj Zuzi, dik uz som to opravila. Máme dvoch chlapčekov Alex 3 roky a Nikolas 1,7 . Chcela som velmi dievcatko ale bohuzial sa nepodarilo. A na tretie si uz netrufam. Napis mi ty nieco o sebe viac, o svojej rodinke, odkial si, proste co chces. Budem rada.

Ajka

zuzidr
6. apr 2009

Ja pochádzam z PN bývala som na trejane a teraz som 2,5 roky vydatá vo Veľkom Orvišti.Mám skoro dvoj ročnú dcérku Emmku,ktorá je doma s babkou a ja chdím do roboty...... 😅 😖 človek si nenavyberá ked sa mu naskytne robota 😒 takže tak....... 😀 😎

ty odkial pochádzaš?

petka015
6. apr 2009

ahojtee

siska vitaj 🙂 🙂 🙂 🙂

maly spinka tak mam troska casu, dneska ideme zase reklamovat MM telefon lebo blbne no to je uz druhy krat. 😠 😠 😠

zuzi este pracujes?

petka015
6. apr 2009

ozaj v sobotu sme boli malemu kupit sibak som ho ucila sibat tak nas teraz vsetkych len sibe. 😀 😀 😀

nika sa tusim pitala ci oproti 35-ky je normalny obchidk s topanockymi ano nika je a maju perfektny vyber. 🙂

petka015
6. apr 2009

obchidk=obchodik 😀 😀 😀 chapeme sa 😀

petka015
6. apr 2009

moj maly bude mat buduci tyzden uz rocik ozaj zuzi dali sme mu urobit taku medovnikovu tortu ako ma emmka doma slonika nevim co mate vy tusim babetko???? 🙂 🙂 🙂 si to uz nepametam

petka015
6. apr 2009

kde ste pisem si tu sama zo sebou?????? 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 haloooooooo

zuzidr
6. apr 2009

peti ja som v robote do 17tej 😝

emmka mala bábätko ku krstu ale som to nedala do celofanu len sme to s lakom zastriekali a zožrali ju mole,teraz sme ju v sobotu vyhadzovali aj so svadobnou ☹

milhaus
6. apr 2009

rado šiel s tatkom a bratom zasa preč, ako som sa dozvedela chystaju sa žurovat na liptove a rano kdesi na vychod čosi zavarit
a vraj nemusel ist ale kde by ten nebol strčený 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

milhaus
6. apr 2009

zabudla som ešte
zajtra nam od 8- 15:00 nepojde elektrika, ani keti a sofi iba asi danče
inak keti tam volačo bager kope a ona si to foti, je tam i s mužom a malým

zuzidr
6. apr 2009

mili díky za info 🙂

ved ked sa rado vráti tak nech stráži malú a chod žúrovať ty!!! 😀 😀

danca.b
6. apr 2009

mili asi nepojde aj nam...ak teda vyhlasovali aj dolnu ulicu 😉

siskasdetmi
6. apr 2009

Zuzi pisla som ti na postu. Peti vitam aj ja teba. Petka kde ste si dali robit tortu? Lebo aj my chceme malemu dat spravit. V monsalvy robia take pekne detske ale sa mi zdaju dost drahe.

Ajka

andy.a
6. apr 2009

čaute 🙂 😎 😎

ja som včera večer objednala cez net malej jedlé tortové oblátky s jej fotkami..čakala som podklady k platbe a oni mi odpísali,že balík je na ceste 😝 😕 😕 😕 super,tá rýchlosť 😕 😕 😕
ale určite sa to bude platiť dobierkou a teda to bude predražené 🙄 🙄 🙄

potom vám dám vedieť,ako to dopadlo 😝 😕 😝

siskasdetmi
6. apr 2009

Andy dobry napad posli link kde sa to objednava.

diky

mimusbe
6. apr 2009

ahojte...

mala mi spi od 2...za chvilu by mala vstavat...ja idem trosku poupratovat...ale taaaak sa mi nechce...🙂

tatik uz prisiel z prace tak bude chvilu varovat....🙂

som sa dnes chvilocku na terase slnila ....🙂 🙂 nech nie som ako bledula 🙂

no do monsalvy by som si ja nikdy nedala robit tortu....ani sa mi nepacia moc a su fakt predrazene...

my si davame do podolia robit...vzdy nam spravi tetuska velikansku tortu a platili sme max 1200sk za dvojposchodovu velku....a chutovo su velmi dobre....

vitaj sisa.... 😉 😉 jaaj na floreat by som isla byvat...neviem teda kde presne byvas...ale do piestan by som isla hned 🙂🙂

andy.a
6. apr 2009

http://www.jedleobrazky.sk/
..siska,kuk..a vitaj v tejto téme 🙂 😉

Siska a ty si Ajka,teda Adriana,alebo Anka,Andrea ?? 😕 😅 a prečo máš nick siska..?? 😕 človek by si myslel,že si Silvia 🙂 😅 😕

milhaus
6. apr 2009

tušim hovorili i dolnu, nova doba, jilemnickeho, družstevna, polna
ale namestie už nie, dneska to hlasili, zrovna sme boli vonku lebo doma to nepočujem

andy.a
6. apr 2009

kočky,čo kupujete tie DVD pre decká v novin.stánkoch ..kupovala ste niektorá Flipper a Lopaka,4.diel-mali to minulý piatok .. 😕 😝
tak včera to MM otvoril a šiel pustiť maródovi a bolo tam CD Team 3 😠 😠 😠 😕 😕

baculka11
6. apr 2009

Mili ale sofi byva na Janosikovej tak teraz neviem lebo zajtra idem k nej 😀.

milhaus
6. apr 2009

tam asi tiež elektrika nepojde, to bude asi jeden okruh od danci po mna, teda po družstvo
rado hovoril že niečo na trafostanici budu robit asi ked tak dhlo to nepojde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre