♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

baculka11
6. apr 2009

ale co ja viem tak dolna a tam kde byva starosta, sturova aj druzstevna je jeden okruh. no uvidime este, ze su mobili 😀

milhaus
6. apr 2009

aj ale keby boli založne generatory i na mrazaky, kolko to asi vydrži v tomto teple?

elise
6. apr 2009

ahojte
andy ip 😉
dnes sme boli na kontrole, ušká sú v poriadku ale dostali sme dalšie antibiotiká lebo má lukasko stiehnuté priedušky 😒 takže sa liečime dalej... 😉 idem vás dočítať

nika2
6. apr 2009

ahojte,
dnes sme boli zase na prechadzke v meste. mala bola dnes nejaka umrncana.
zuzka a svokor necakal dlho na srotovisku? ved co som pocula v radiu , tak ludia sa blaznia. tusim tam aj spavaju pred srotoviskom 🙂

dadulka19
6. apr 2009

ahojte 🙂

tak Lucindovci nám vegetia 😀 .....

siska vitaj 🙂

elis,tak Lukáškovi skoré uzdravenie 😉 ...

andy,upravila si to dávkovanie atb?Je Aďkovi lepšie?...ak stihnem,zajtra by som dobehla,ale to by som ti najprv cinkla 🙂 ..uvidím,dokedy bude babuľa spinkať 😵

andy.a
6. apr 2009

Lindi,stiahnuté priedušky ?? 😕 či ako si to myslela ?? 😒 želám skoré uzdravenie .. 😉

Dada,upravila som to podľa váhy samozrejme..včera bol už lepšie,bez teploty ,dnes ráno bol na kontrole u Dr.,ale nebola tam naša Dr.,len zastupujúca z Vrbového 😝 u nej ani nebol,sestrička ho vybavila,keďže mu bolo lepšie..do bud.utorka som ho odhlásila zo stravy z MŠ 😉
a teraz už leží a zasa má zvýšenú teplotu 😒 nič poriadne zasa nevzal do úst 😖

a celý deň sa okolo neho motala malá,nejde ich izolovať 😖

Dada,zajtra asi až tak po 16.hod,že ?? 😕 to už budem doma -zrejme sama s malými 😕 🙂

elise
6. apr 2009

andy malému predpísala spiropent, vraj stiahnuté priedušky ale nerozumela so tomu celom dobre, vraj v dýchaní ako ho počúvala to bolo dosť zle. 😒

dadulka19
6. apr 2009

andy,no skôr som myslela,tak okolo tretej,lebo potom musím pre Lucku.Mne vypadlo,že pracuješ 😀 ...ale kľudne aj v stredu môžme po 16-tej,ak ti to lepšie vyhovuje 🙂

a to jaká hnusoba sa nechce Aďka pustiť 😠 😠 😠 ,snáď sa aj Anetky nechytí 😖 ...

andy.a
6. apr 2009

Elis,pozerala som ten liek na nete,je to niečo podobné ako Ventolin,malo by to rýchlo zabrať 😉 nie je to ATB..alebo má malý ešte k tomu aj ATB ?? 😕 😒

Dada,neviem,kedy zajtra prídem z práce ani ako 😕 keď chodím dopravou,tak to som až tak okolo 15:20 najsklr doma,aj to len ak sa nestavím niekde na nákup 😝
ak by ma viezol MM,tak to som doma aj prv 😉 ale nikdy nevie dopredu,čo bude 😝

vyzerá to tak,že MM dojde až tak okolo polnoci z roboty 🙄 som síce rada,že konečne majú nejakú robotu..ale neviem,ako malá zaspí bez neho 😝 😕 ona vždy zaspáva jedine s "tatim" 😝 😅
no,pôjdem si ľahnúť s ňou a neuvidím Zámenu manželiek 🙄

dadulka19
6. apr 2009

andy,v pohode 😉 .Do piatku sa nejak zrazíme 😉 ....

a zámenu pozrieš na nete 😉

miruss
6. apr 2009

Ahojte.
Siska vitaj. 🙂
Andy, Elise maródom želám skoré uzdravenie. 😖
Aj Zuzka mala dnes výnimočne umrnčaný deň. Ale už od ôsmej obaja spia. 🙂

petka015
6. apr 2009

siska tortu som davala robit s medovnika u jednej pani v jalsovom to je klasika medovnik ale to nebudeme papkat to bude na pamiatku torticka. 🙂 🙂

marodom skore uzdravenie.. 🙂
nika dneska som ta videla isla si okolo PTcka asi z prechadzky aj so sestrou a s malou len ja som bola v aute. 😝 😝 😝

mimusbe
6. apr 2009

miruss....aj moja malaa mala dnes upistany/urevany den....len co som ju polozila do kocara alebo postielky, tak neskutocny rev... 😕 😕 😖

neviem ci to nie je tym ze ma na chrbatiku nejaky ekzem alebo co...ani neviem co to je...cely ho ma cerveny a suchucky ...asi ju to hrozne svrbi...

som ju okupala...vykremovala...dala som jej na to krem ktory nam dala na ekzem kozna...tak uvidim ci jej to trosku polavi a ak nie tak pojdeme ku koznej...ma to skarede... ☹
ani neviem z coho....ma to hrozne stve.... ☹ chudatko....

andy a elise...detickam zelame skore uzdravenie.... 😉

milhaus
6. apr 2009

lucka spi od osmej a ja idem asi tiež, mam celu postel pre seba
rado mi volal pred pol hodku sam od seba, takže svagrina si zasa vymyslala, neboli na večeri a svokra vraj svokrovi vynadala že furt lietaju ale ked každy chce od nich zavarit kružok a že potom sa uvidí
to maju robit volakde v okolí popradu a svokor pochádza z liptovskej porubky a spia tam u svagrini jeho mami

miruss
6. apr 2009

Mima, dúfam, že to Sabinke čo najskôr zmizne. ☹
Mili tak to sú blízko môjho rodiska. 🙂

milhaus
7. apr 2009

ahojte
ja viem že si z popradu

mimusbe
7. apr 2009

dobre ranko vsetkym.... 🙂

mili ty nemozes spavat? 🙂 🙂

ja som hore od pol6....malej sa nechce spavat...🙂 ale sak za taku hodku zabuva zase ked sa napapa 🙂

ja akurat idem davat prat...pojdem varit...a potom poupratovat....vcera som hovorila ze idem ale sa mi taaak nechcelo... 😅 😅

a boli sme s malou a s tatikom na dvore...potom sa mala kupala takze sa mi uz ani nedalo ....

dneska mi pridu nasi blahozelat...tak sa tesim ze budeme spolu 🙂 🙂

miruss...natrela som jej to stym kremom od koznej...a trosku jej to zmizlo....ale aj tak ma to velmi hneva lebo vobec neviem z coho to moze mat.....☹

dnes vyzera byt zase krasne....🙂

danca.b
7. apr 2009

ahojte
zatial nam elektrika ide 🙂
mam tu na varovke krsniatko 4r. Dominik 🙂 mala sa s nim zabavi 🙂
vcera bol nas Majko znovu v tej sutazi GOOL (raz som to tu spominala)a znova vyhrali a porazili aj Piestany 😀 😀 boli prvi v skupine...prisiel nateseny...dal aj gol 🙂
Milka,ale tvoj svokor sa narodil uz v Chtelnici nie?To jeden s jeho rodicov(neviem kto presne)pochadza z Liptova. 😉
a vitam sisku 🙂

miruss
7. apr 2009

Ahojte.
Mne už prádlo visí a teraz kojím malú potom pôjdem baliť. 🙂
Kubko je von s dedkom. 🙂
Tento kočiar kupujem drobcom, aby sme mohli chodiť na dlhčie vychádzky. 🙂
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
Moji drobci zaspali obaja včera o ôsmej a Kubko vstal o siedmej a Zuzka o štvrť na deväť. 🙂

danca.b
7. apr 2009

este som zabudla...keti,vcera ste kopali zaklady? 🙂

danca.b
7. apr 2009

mirus...spanie tvojich deti ti len tisko zavidim 🙂
a ten kocik je pekny a prakticky 🙂

zuzidr
7. apr 2009

ahojte,pridala som nejaké foto 🙂

mimusbe
7. apr 2009

zuzi...teda Emmka je nadherna 😉 😉 taka sibalka vyzera byt....

a ta Katka na fotke...vyzorom mi pripomina Katarinu Gogolovu....nie je to ona? 😅 😅

ty brdo...Filipko je uz aky veliky chlapisko....ved prednedavnom si este pisala ze sa narodil....aky je krasny baculkaty 😵 😵

miruss....ten kocik vyzera super...veru...Zuzanku aj Kubka tam supnes a hor sa na prechadzky...a budes ich mat pokope 😀 😀

ja nezavidim Zuzankine spanie 😀 😀 😀 😀 mne moja v celku ok spava...ja sa nestazujem...len keby sa chcela sama hrat cez den...stale vyzaduje moju pozornost a vela pri nej nespravim ked je hore....

zuzidr
7. apr 2009

mimud teda emmka je aj za troch dobrých chlapcov 😀

nieje to ktka gogolová(odkial ju poznáš?) ale je to katka tiež z Trajana 🙂 a Filipoko je vylikánsky má vyše 8,5kg 😅 a 5,5mes. 😀

nika2
7. apr 2009

ahojte,
zuzka emmka je paradnica 🙂
mima a nemenila si malej prach na pranie? inak aj moja mala mala na tele take okruhle suche miesta. bola som aj u kozne vtedy a dala nam krem a olej do kupela. ale to jej vobec nepomahalo. tak som ju zacala natierat olivovim olejom co je v lekarne a este sebamedom kazdy ked rano a vecre a to jej zabralo.

mimusbe
7. apr 2009

zuzi....katkiny rodicia a moji rodicia sa poznaju este tusim asi od skoly 😅 😅 🙂 🙂
aj sme sa dakedy daaaavnooo, ked bola ona este malinka navstevovali 😀

fiiiha...teda riadny chlapisko...moja ma tento tyzden 5 mesiacov a 7kg 🙂

nika.....nie nemenila som...stale jej periem v Lovele pre deti a avivaz jej davam detsku sensitiv....praveze vsetko periem tak ako vzdy...vsetky nove veci jej periem....tak vobec neviem z coho to moze mat....ale chvalabohu jej to trosku ustupilo...
tie suche miesta ma aj ona...aj na rukach aj na nohach...take len fliacky mierne cervene a suche...

no budem musiet behnut do lekarne a vyskusat to...ked hovoris ze to Vikinke zabralo...vyskusame aj malej...mozno jej to pomoze...

inak...tusim si nika davala nedavno do albumu fotoze....Vikinka je krasnucka...uz velka slecna 😉 😉

nika2
7. apr 2009

mima ano pridala som tam nieco.
skus ved zato nic nedas. a ak to nepomoze tak uz len ta doktorka.

zuzidr
7. apr 2009

mimus ja som s katkou bola celú základnú naj kamoška ap otom ešte chvílu na strednej a potom sa to kamarátstvo nejako rozplynulo ☹

lucinda7
autor
7. apr 2009

no čaute....

akurát sme sa vrátili z Bešenovej,zachvílu ideme na obed tak mám chvílku čas vás mrknúť 😝 poobede ideme na štrbské pleso tak snád počko vydrží 😵

Zuzi,krásne fotečky....Emmka je už riadna baba 😕

včera som za budla k tomu Laugaríciu...podla mna ceny totálne dobreeeee.....jeden super športový obchod a ceny ešte nižšie ako v kocke.... 😝
a v Ca A kooopec super vecí.....by som povedala že ešte lepšie ako v Avione 😵
každopádne tam budem chodiť rada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a zdravím aj novú tvár 😵

zuzidr
7. apr 2009

luci díky za info sa teším na to laugarício 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi behneme aj mi počas sviatkov 😕 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre