♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

keti
14. apr 2009

Prajem príjemné pošibačkové ránko 😀 😀

Aj u nás bolo veselo.
V nedelu som si odšibala za manžela, lebo bol na futbale. U svokrovcov boli netere, krsniatka, švagrové, švagrovia. Proste nás tam bolo neúrekom. 😀 😀
takže ja a Rastík sme mali plné ruky práce. 😀 😀 😀

No a v nedelu šibal už MM s Rastíkom. prišli domov s veľa zážitkami 😀 😀 😀 . A pred obedom sme ešte vybehli narýchlo babke do Šterús.
No musím povedať, že Rastíkobvi sa šibačka náramne páčila. Lebo, keď šibal tak bol tak vyrehnený 😀 😀 😀 😀 strašne veľa si toho vyšibali.

A poobede nás čakala tá narodeninová oslava. Bolo nás tu véééééľa. Keby sme to naplánovali, tak sa naraz tak ani nepostretáme, ako teraz 😀 😀 😀 No čo som nachystala sa ani nepojedlo. Takže máme čo robiť, aby sa to pojedlo. Samozrejme, že som večer nachystala M do práce. Majú dnes poradu, tak nech papkajú 😀 😀
Musím pochváliť M, že mi strašne pomáhal, aj Rastíkvi sa veľmi venoval. Som bola veľmi spokojná, že nebolo všetko na mne. 😉 😉

Rastík podostával veeeeľa hračiek, tak sa hrajkali, a bláznili. No proste bolo tu veselóóóó.

keti
14. apr 2009

A som zabudla napísať, sa pripájame ku gratulácií MIMA

A Zuzi dávaj pozor, a neponáhlaj.Veď nám nič neutečie.Všetko na nás počká 😉

milhaus
14. apr 2009

aj mne sa to stalo ale nestalo sa nam nič, tri schody som prešla na riti a lucka tiež a bolo to u svokry pred rokom

zuzidr
14. apr 2009

Dobré ráno mili 😠 😀

mili ale mi máme asi 30schodov strašne strmých leteli sme od polovičky až dole pod schody 😕

mimusbe
14. apr 2009

dobre rano..

keti dakujem 😵 😵

luci ... vpohode 😀

zuzi....davaj pozor ...este sa nam dokalicis ....chvalabohu ze ste v poriadku.... 😉

my sme si s malou poriadne potiahli...vstala o 6...napapala sa a o 7 sme zabuvali...ja som teraz vstala a mala buva 😀 😀

milhaus
14. apr 2009

rado je zasa nervozny, sused rapči s babetu

zuzidr
14. apr 2009

mili kedy rado neni nervozny.... 😖

milhaus
14. apr 2009

vtedy ked je v bare s kamošmi alebo sam so mnou a tatko ho neotravuje
peče si jaternice, je hladny asi ale čo s nim ked je fajnovy

zuzidr
14. apr 2009

mili asi si mu teda nenavarila,ked si sám peče jaternice... 🙄

to je krásne že neni nervozny ked je v bare s kamošmi alebo s tebou sám.....a Lucka?????????? 😕

zuzidr
14. apr 2009

my sme najšťastnejší ked sme všetci traja spolu 😀 😀 😀

dadulka19
14. apr 2009

emily 😀 ,neprestávaš ma prekvapovať 😖 ...

zuzka,to čo ty robíš 😕 ??..,no schody sú sviňaaa 😠

inak,krásny deň prajem 🙂

mimusbe
14. apr 2009

veru...uz asi maloktoru z nas dokaze mili niecim prekvapit...

perli jedna radost.... 😒

ja osobne neverim ze jej muz je az taky hrozny ako ho tu denne opisuje....kazdy ma aj dobre aj zle vlastnosti...ale su ludia ktori dobre nevidia a zle veeeelmi radi vyhadzuju na oci.... 😖

aj my sme najstastnejsi ked sme vsetci spolu... 🙂

dnes som nejaka dokrcena 😅 😅 sa mi vobec nic nechce....

lucinda7
autor
14. apr 2009

..mna už asi z tej strany nič neprekvapí 😒 😒 😒 😒

Mimus,asi preto že si si ráno predlžila spánok 😝 😝 😝 😝 aj ja som "čerstvejšia"ked hned ráno vstanem...ked sa snažím lahnuť si späť,potom som celý den nejaká mechom praštená 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
14. apr 2009

a vy by ste mužom dovolilio aby sa nechali využivat od vlastnych rodičov a chodili tam denne 3 x a ked tam idete s nimi tak od radosti nevedia kedy maju ist domov?

milhaus
14. apr 2009

a boli by ste spokojne keby ste vedeli že nemaju odvody v poriadku, maju dlhy za slobodna a každym dnom môžte čakat exekutora zasa?
a to nie je z tejto doby ked nemame peniaze

mimusbe
14. apr 2009

a co je na tom mili ked tam ide?sak su to jeho rodicia....keby byvate v blizkosti tvojich rodicov...chces povedat ze by si tam nechodila? 😖

ja keby byvam v blizkosti svojich rodicov..urcite by som tam chodila a urcite by som chcela aby oni chodili knam...
s rodicmi mam velmi dobry vztah...ktory sa este viacej utuzil po tom co sme zacali byvat sami....takze mi velmi chybaju a ked som snimi je to super a velmi sa tesim... 🙂 🙂 🙂 a MM je tiez rad ked pridu alebo ideme tam...nevadi mu to a zase naopak...mne nevadi ked ideme tam...

ved aj tak ste stale len doma ...tak aspon niekam ,,vypadnete,,....aj ked to je len svokrovcom...a ked tam ist nechces...tak tam nechod...sak pokym tam je TM, nech napr. povaruje Lucku a ty chod s kamoskami aspon na chvilocku von...alebo si doma nieco porob alebo ja neviem co...

sak nemusis byt pri nom stale... 😒 😒

nie...urcite by sme neboli ani jedna z nas radi keby to je tak ako pises....ale vedela si hadam koho si beries a mala by si vediet o nom vsetko....takze asi si vedela do co ho ides....

a ako si kto spravi....tak ma...ste manzelia a mate problemy riesit spolu....

mozno je to preniekoho vsetko blbo napisane a blby nazor...ale co uz...je moj 😀

domi9
14. apr 2009

Ja len nerozumiem naco si si ho teda zobrala? 😕 Ved urcite sa nezmenil az po svadbe.Kazdy ma nejake chyby,ani moj muz nie je dokonaly a ani ja ale nebudem to rozoberat na stranke o detoch,si si to pomylila s psychologickou poradnou?Ved navstivte manzelsku poradnu alebo sa rovno rozved ked je to az take priserne ako to tu stale opisujes.Ja sem vela nechodim ale ked uz tak okrem staznosti o tvojom prisernom manzelovi sa nic ine nedizviem.Ale chcela by som vidiet jeho reakciu keby si to o sebe precital a co by povedal on o tebe. 😒 😒 😕

baculka11
14. apr 2009

mimusbe

Ja celkom mili chápem, mala som to doma. Tebe by sa ako páčilo keby TM bol častejšie u rodičov ako s tebou a malou a stále ho kontrolovala ako malého chlapca?

Tie ktoré to nezažili nepochopia. Možno som ta nepochopila ale viem čo to je byt ta druha.

Konečne sa to zmenilo ale to som musela doisť od manžela. A teraz chodím rada ja k svokrovcom.
Proste ako sa oženil tak sa zmenil 🙂 .

elise
14. apr 2009

ahojte babulky 😉 dnes sme boli s lukaskom na kontrole už je všetko ok ale musí byť ešte do piatku doma. od pondelka už ide dojasličiek.

zuzi chválabohu že sa emke nič nestalo a dufam že si v poriadku po tom páde a dufam že sa ti nepohoršilo.

mimus všetko naj k narodkám 😵 😵

mili k radovi už no coment môj názor poznáš, takže tak. ale chápem ťa milka len bohužial rado nesdopel na funkciu manžel a otec.

my sme boli včera šibať u našich v tt konečne môj žalúdok niečo v sebe udržal.lebo celé sviatky som vracala a bolo mi strašne zle. dohodím aj pár fotečiek.

my sa veľmi tešíme že môžeme byť všetci traja spolu pre nás je lukasko priorita.a robíme všetko pre neho.občas dobre padne ked sa varuje u našich že máme konečne čas s manželom na seba , ale veľmi sme radi ked je snami aj budapešti ked sme boli tak sme si predstavovali že čo by malý robil keby bol snami 😀

ja by som tiež bola často u našich v tt keby som tam bývala ale moja svokra je diabol v ludskom tele takže ona prah nášho domu nepreročí ale keby manžel za nou chcel ísť tak nech ide ja k nej nepotrebujem chodiť. tých napadnutí čo spravila a ublýžení na zdraví .............ani manžel ju nechce vidieť aj ked mu nebránim aby tam šiel dokonca mu občas aj poviem chod ju pozrieť ak chceš......ale to je téma do svokier 😀 😀 😀 😀

kluara
14. apr 2009

elise a vieš na isto, že si mala virózu? 😕 nemôžeš byť tehu? 😉 (viem, ako veľmi chcete druhé, tak by preto sa pýtam)

mimusbe
14. apr 2009

cau domi....moja rec 😉 😉

baculka...veru...nepochopila si ma ani trochu...

aj my mame problemy...a nie jeden....ale vydiskutujeme si ich medzi sebou alebo stou dotycnou osobou ktorej sa to tyka.....

jej vadi ked je doma...vkuse naneho len nadava a stazuje sa, dobreho slova som tu este nenasla na jej manzela.. ....a ked neni doma, tiez jej to vadi....lebo zase nesedi doma pri nej ale je u svokrovcov.....sama nevie co chce...asi necitas vsetky jej prispevky.....nie je dobre ani tak ani tak....

....ja som tiez nemala idealne vztahy so svokrovcami...tiez som si kolke roky uzila svoje a nejeden raz som si poraidne koli tomu poplakala....

ale su ludia ktori maju zaujem a si to vysvetlia vsetko ....a nezneprijemnuju si zivot......nehladaju vo vsetkom a vo vsetkych ludoch len chyby....

a urcite svoje problemy nepojdem rozoberat sem....ano aj ja sa potrebujem niekedy postazovat..ale riesim to inde a inak...

a neviem ako mili....ale ja som chodila dlhsie s manzelom ...takze viem koho som si zobrala ...pretoze za ten dlhy cas co sme spolu ...sme prezili rozne situacie...prezili sme spolu vela dobreho ale aj zleho, smutneho....takze mozem povedat ze asi uz vieme co mame jeden od druheho ocakavat...

a co je hlavne...odkedy mame malu...snazime sa OBAJA chovat lepsie zodpovednejsie rozumnejsie....zijeme len pre nu a chceme aby sa mala co najlepsie....

elise
14. apr 2009

kluara nie som si 100% istá ale momentálne ešte musíme počkať kým bude mať manžel prácu lebo by sme to mali nesmierne ťažké.ale tá myšlienka ma napadla 😉

mimusbe
14. apr 2009

ahoj elise....

konecne si sa ukazala...akosik sem uz nechodis 😕 😕 🙂

dakujem pekne za gratulaaaciu 😀 😉

no veru...nie je to nieco ine ako viroza? 😀 😀 😀

aj mne byva skoro kazdy den zle...hlavne vecer....cez den sa mi toci hlava a vecer mi byva neskutocne zle...ale to len tak chvilkovo a potom to znicoho nic prejde 😕 😕 😕 😅

super ze uz je lukinovi lepsie 😉 a veru...hodila by sa mu sestricka 😀

elise
14. apr 2009

mimus ja nejako nestíham v práci mám toho vela a večer sa jašíme s malým a konečne už môže chodiť aj von tak sme spolu v záhrade. 😉

baculka11
14. apr 2009

mimus

Máš pravdu nečítam všetky jej príspevky lebo ma už nebavia. Asi by sa mala nad sebou zamyslieť. Možno nie je chyba v Radovi ale v nej.

Aj ja som si poplakala a som rada, že sme si to vyjasnili zo svokrovcami.
Teraz ich budem potrebovať nakoľko MM asi pôjde do Anglicka na 9 mesiacov.

A ešte všetko naj k narodeninám.

nika2
14. apr 2009

ahojte,
mima dodatocne vsetko naj,naj,naj k narodkam 🙂
ahoj dominika ako sa mate?
dnes som bola po nakupoch. v dm a malej som bola kupit este nejake veci na narodeniny.
a nic v zlom, ale nepreberajte tolko tu mili. ved oinom sa tu ani nepise ☹

elise
14. apr 2009

http://www.cmlanguages.sk/index.php?page=quizni... tuná sú ešte nejaké fotky zo zbierania vajíčok na kupeľnom ostrove. 😉

mimusbe
14. apr 2009

dakujem baby...ste zlate 😉 😉

veru...uz je toho dost....nikto jej nechce zle....ale uz by mala so svojim zivotom naozaj nieco robit....zivot je tazky a kazdy snim bojujeme ako vieme...ale len sediet a stazovat...to nikomu nepomoze....

baculka ...no super ze ste si to vyjasnili...hned je lepsie nie? 😉

uz sa ti to krati.... 🙂

jaaaj boze....take maluskave babino.... 😵 😵 😵 ja uz si poriadne ani nepametam ake to bolo ked bola Sabinka take mrne 🙂 🙂

nika....vikinka ma za chvilocku rocik 😉 uz je z nej velka slecna ... 😵

dadulka19
14. apr 2009

čafte 😉

jáááj,dnes som táák nachodená 😀 ,ale dník bol fajn 🙂

emily,buď rada,že chodí len k rodičom 😎 ,keby chodil niekde inde(domysli si čo chceš),to by si už asi nerozdýchala 😖 ....ale mne je ľúto hlavne Lucky 😢 ,čo komu to drobátko spravilo 😕 ??...chlapov je milión,ale dieťa máš len jedno 😨

mimusbe
14. apr 2009

elise....jeeej ...pekne fotecky... 😉 aj v spravach o tom bolo....

tych organizatorov MM pozna ....chodi k nim opravovat PC 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre