♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

tatiana7777
18. jan 2012

@ejuska79 ďakujem 🙂

jana17
20. jan 2012

http://www.detskeplavanie.sk/
pre tie babulky, ktore chcu chodit plavat s detickami

daniela1974
27. jan 2012

@abbey1 Ahoj, chodis von s deťmi aj v tejto zime? ja chodim von denne ale so svokrou, co je sice zlata zena ale zasa dennodenne chodenie viac ako dve tri hodiny je uz na jej sily.
Nechces sa somnou stretnut? Ja som neni rada v auparku ale po pesej a na kolonadu a na kupelny sa rada prejdem, len to ze ja mam este kociar kdezto Vy bezkate po vlastnych.
Napisem Ti do IP moje cislo telefonne a ak by si chcela tak sa mozeme ist prejst.

nika2
28. jan 2012

ahojte,nepoznate niektora gynekologicku Kolkovu? teraz bude mat ambulanciu v Piestanoch. doteraz bola tusim v Radosine.

bluebarablue
28. jan 2012

Ahojte mamičky Piešťanky 🙂 nechodite niektora kočikovať v okoli Zimneho štadiona? Hladam kamaratku na spoločne kočikovanie.

abbey1
28. jan 2012

@bluebarablue Kočíkovať tam nechodím, ale blízučko bývam, tak ti aspoň zakývam 😉

abbey1
28. jan 2012

@daniela1974 Von chodíme každý deň. Problém je, že nie kočíkovať,lebo malá nerada sedí. Tak chodíme cielene vždy niekam, kŕmiť kačičky, pre staršiu do školy a tak.
Ale rada by som sa s tebou stretla, tak kľudne hoď číslo do Ip a niečo spáchame. Občas mi malá ide spať skôr, ako ideme po strašiu do školy a tak pochodujem po meste.

bluebarablue
29. jan 2012

@abbey1 ok, uz sa tesim 🙂

klaudis
30. jan 2012

caute nepoznate prosim kadernictvo dagmar za kruhovkou? ako strihaju? ake su ceny? hladam aj telefonne cislo no na nete su stare kontakty.dakujem 🙂

daniela1974
30. jan 2012

@bluebarablue kde je zimny stadion??? 🙂

bluebarablue
1. feb 2012

@daniela1974 Ahoj, je smerom ako sa ide na polikliniku, resp. na Lodenicu - teraz nedavno tam spravili novy chodnik pozdlz toho zimneho stadionu, je tam pekne prostredie 🙂

nikkol
6. feb 2012

ahoj nečaka niekto babo teraz koncom februara bo hladam niekoho ským by som mohla chodiť kocíkovať...dakujem 😉

eviikuu
6. feb 2012

Ahojte, viete mi niektora poradit, ci je nejake cvicenie pre tehotne v PN? Pocula som o niecom, ze by malo byt na Valovej len neviem, ci to este funguje ak viete prosim poradte. Dakujem 😉

nikkol
6. feb 2012

@eviikuu ahoj...ano na valovej je joga pre tehotne alebo take nieco...aj som mala vizitku bo som tam chcela chodiť ale potom som si to rozmyslela,doktor mi nariadil klud a tak viac neviem... 🙂
a ak sa smiem spýtať kedy mas termin?

daniela1974
6. feb 2012

@nikkol vsak mozes kocikovat aj mamkou co ma starsie dieta 😉 😉 😉 .

daniela1974
6. feb 2012

@abbey1 ja tiez byvam celkom blizko Stadiona.

nikkol
6. feb 2012

@daniela1974 no to je pravda...tak to sa musím snejakou spoznať 🙂 sak všetky moje kamošky žiju v zahraničí a ja som zostala samučičká sama 🙂 🙂 🙂

eviikuu
6. feb 2012

@nikkol a nemas nahodou aj kontakt na nich? Ja mam termin 17. aprila

nikkol
6. feb 2012

@eviikuu no mala som ale neviem kam som ho dala...ale ak by si chcela v stredu idem na poradnu a tam ho ma sestricka na stole tak ti to možem zistiť 🙂

eviikuu
7. feb 2012

@nikkol Ak by si bola taka dobra, bola by som Ti velmi vdacna, lebo rada by som sa tam sla pozriet. Dakujem 😉

nikkol
7. feb 2012

@eviikuu jasne neni problem zajtra ti to zistim a napísem ti 🙂

hannah82
8. feb 2012

ahojte, neviete prosim niektora cislo na sestricku dr. Vargu?

nini78
8. feb 2012

@hannah82 MUDr. Varga - tel. č.: 0905 973 038, Nitrianska 5, ak sa nezmenilo

hannah82
8. feb 2012

@nini78 dik moc 🙂

bambulka333
13. feb 2012

mamicky, poradte prosim....chcem dat maleho na par hodin do skolky od septembra, bude mat vtedy 2 roky aj 2 mesiace a pochybujem ze mi ho nejaka skolka vezme...viem o 2 skolkach sukromnych v pn, ta na Hostakoch a Sunny day...mate niektora skusenosti...prosim poradte...vydala som sa do PN a nemam tu ziadnu kamosku, ktorej by som sa spytala...vdaka...

abbey1
13. feb 2012

@bambulka333 Od 2 rokov berú v Sunny Day a počula som chvály.A je aj lacnejšia.

abbey1
13. feb 2012

@daniela1974 No vidíš, sme skoro susedy a npoznáme sa osobne. Ale už sa zlepší počasie a pôjdeme na ihrisko. 😉

bambulka333
14. feb 2012

@abbey1 no to je perfektne, este ho odnaucit od plienok, nejak nechce spolupracovat 😅
predpokladam ze tam s plienkami neberu ked to je skolka....ja potrebujem len na par hodin denne, aj to mozno nie kazdy den...takze by sa to hodilo celkom...

elise
14. feb 2012

sunny day je super malý mi tam chodil pár mesiacov a bola som spokojná, veľa tamtvorili, veľa sa naučil. bolo tam jedno dievčatko s plienočkami a nebol problem, tiež trenovali odnaučovanie🙂

bambulka333
14. feb 2012

@elise ahoj, prosim ta a beru tam teda fakt od 2 rokov? a nie je problem s tym, ze by som ho tam chcela dat len napr. 4x tyzdenne na 4 hodinky? mne viac praca nezoberie casu a svokra sa mu tiez denne venuje minimalne 3 hodiny...da sa nahlasit kedykolvek pocas roku? predpokladam ze jul a august je zavrete....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre