♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
7. feb 2009

ani nie ale máme aj kachle a dokonca dá na nich zohriať voda 😉

keti
7. feb 2009

Chcem sa ešte opýtať, aké máte autosedačky. My ešte používame vajíčko, ale už sa tam moc nezmestí.Teda na dlžku.Keď niekam ideme tak sa tam jeduje, lebo má pokrčené nožičky.
Máte niekto aj tie polohovateľné??? 😀 😀 😀

keti
7. feb 2009

dnes je strašne pekne vonku.Slniečko svieti. A ked sme boli vonku tak som dokonca videla už aj snežienky.
jéééééj koľko detskej radosti stačííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
7. feb 2009

zuzidr a elise maju tie polohovatelne
ja mam od Zotti tu od 9 - 36 kg
Rado je doma ale od zajtra do konca mesiaca nebude

keti
7. feb 2009

tak si aspoň od neho odpočinieš. Len sa teš .Nech len ide aspoň zarobí peniažky.A ty si aspoň od neho odpočinieš.
Počkaj ako si budete vzácny. 😉 😉 😉

lucinda7
autor
7. feb 2009

Lindi,my už so ZSE máme zmluvu ako velkoodberatelia....za dobrú tarifu 😀 😀 😀 😀
aj my budeme mať ten segedín aj na zajtra 😝

Emily,Rado ide pracovať konečne von??? 😝

elise
7. feb 2009

mili to je super ked bude mať rado konečne prácu. ved aspon si trošku polepšíte a neboj podporíme ťa tu ked ti bude smutno že babulky? 😕 aj v chtelničanky od tialto s tebou určite pokecajú a povzbudia ťa ked sa stretnete vonku s drobcami 😉

keti
7. feb 2009

elis to vieš, že ju podporíme aj s Dančou. Aj kľudne môže ísť von sem pred bytovky.Už sa konečne otepľuje. Ditičky budu behať po vonku.Neboj rýchlo ti to ubehne ani sa nenazdáš.
😀 😀
Len aby Rado aj išiel 😉 😉 😉 😉 😉

elise
7. feb 2009

babulky niekto tu spomínal kapustový šalát s kukuričkou pls recept cez ip 😉 😝

milhaus
7. feb 2009

rano ide
ja idem v nedelu na myjavu, dojde prveho alebo až za mesiac a pol

lucinda7
autor
7. feb 2009

a kde nakoniec ide Mili...????

milhaus
7. feb 2009

do Polska, raz som to tu pisala
do Gdansku, je to na severe pri mori

mimusbe
7. feb 2009

ahojte...

tak my mame prechadzku za sebou...stretli sme sa aj s Dadagou...Lukasko driemkal...strasne bol zlatunky...

pred chvilou nam odisla navsteva...takze sme mali celkom pohodovy den...

zajtra ideme MMho babke gratulovat k narodkam...a potom asi behneme k nasim do PN...

mili...no konecne sa TM rozhybal...dufajme ze tam vydrzi...budete mat aspon trosku viac koruniek/euracov 😀 a ako tu bolo spominane...budete si vzacnejsi...

koncom marca pojdeme na svadbu...tak sa vytesujem...malej pojdem pokupit nejake capacky a cipkove ponozticky atd 🙂 🙂 este keby zozeniem tu celenku..by bolo super..

len co ja...ked som este jak madzgora 😀

milhaus
7. feb 2009

svokra rada dodžubala za tu hadku cez obed, zastala sa ma

milhaus
7. feb 2009

tak zajtra idem na MY a nebudem mat net tak často tak ma zasa nespominajte
ja sa ozvem ked sa bude dat
rado ide rano pred siestou a ja 9.20 tušim ide ten bus, to sa lucka akurat vyspinka a naranajkuje, mama ma bude na MY na busku čakat

danca.b
7. feb 2009

cafte...
my sme boli vonku asi 2,5 h.mala uz bola nervna z toho domaceho prostredia.Ale kedze rodicia su obaja chori,ale tata momentalne viac,mama sa obetovala a isla na "pragulku".
ale bolo

danca.b
7. feb 2009

montuje sa mi do toho synator a odoslal l m i to skor ,ako som dopisala 😒
takze som chcela napisat,ze bolo fajne stretli sme kamosku,tak sme kocikovali spolu 🙂 🙂

elise...ja som spominala kapustovo-kukuricovy salat(mali sme ho na plese a mne super chutil)
recept origoš neviem,ale myslim si,ze klasika sladko-kysky nalev a pridat sterilizovanu kukuricku a samozrejme koreniny...rascu...hadam sa trafime,ale bol super

no idem dat díte do hajan...zatial sa majte a ukazte sa tu niekto

lucinda7
autor
7. feb 2009

EMily a kolko plánuješ ostať u vašich???
ved si to tam užite 😝
a neboj,bude dobre ak budete takto od seba asi,ked sa vráti si budete vzácni 😵 a ubehne to,neboj....

už je to rok čo bol MM v KE pol roka na tom školení....pamätáš????a tak rýchlo to vtedy ubehlo 😵

dadulka19
7. feb 2009

ahojte 😉

emily,tak super správa 😉 ,nech tam pekne zarobí a nezdupká 🙂
...a ty budeš na Myjave celý ten čas???

dnes bolo vonku celkom fajn,len ten vetrisko to kazil 😠 😠 😠 ...boli sme do Domunu zaniesť nejaké veci,potom mrk koníkov na Bodone,v parku a nakoniec sme skončili v cukroške 😀 .
...a teraz večer som ešte piekla Lucke piškóty 😉 ,sú super,sa teším,aspoň už nemusím kupovať bezlepkové za 55 sk malý balíček 😵

dadulka19
7. feb 2009

luci,ale tebe aspoň chodil domov a nebol tam v kuse 😖 ..ono je to ťažké,takto ostať sama(veď to poznám),ale má to aj svoje výhody 😉

lucinda7
autor
7. feb 2009

no u EMily bude myslím viac výhod ako nevýhod 😝

keti
7. feb 2009

Ach a zase nikde nikoho????My sme už doma.Bolo fajn, len drobec cez obed spal 2 hodinky tak už bol potom mrzutý.
Dala som ho M povoziť, ale sa čertil tak som musela ísť aj ja. 😝 😝

mimusbe
7. feb 2009

ja som tu...akurat ze ked daco napisem tak sa uz potom nikto neozve 😕 😅

keti ...aj si budete robit fotodokumentaciu stavania domceku? ja akurat pozeram fotoze ...od sameho zaciatku az po zariadeny dom....vyse tristo fotiek mame 😀 😀 ale je to super si to tak dozadu pozriet ze co a ako...
a ozik...kde to idete stavat ak sa smiem spytat?

keti
7. feb 2009

No som rada, že si sa aspoň ty ukázala 😀 😀 😀
Jasné budeme robiť dokumentáciu.Už pár foto máme z pozemku 😀 😀 😀
Stavať ideme za pizzerku.To je kusom do roboty 😀 😀 😀 teda na skok.obchod oproti, ale aj tak tam väčšinou nemajú to čo potrebujem.Tak v rámci prechádzky idem dolu 😀 😀 😀 na nákup.

danca.b
7. feb 2009

inak baby ...blska sa tu dlho neukazala 😀 😀

keti
7. feb 2009

inak aj mňa to napadlo.si mi to zobrala od huby 😀 😀 😀 😀

keti
7. feb 2009

Ináč dani segedín mňaaaaaaaam. A aj knedla sa mi podarila jup jup. Normalne som na seba hrdá 😀 😀 😀 😀
Mužík sa zalizoval 😝 😝 😝

keti
7. feb 2009

danka dnes som v bazare tu našla červený kočík určite by sa ti páčil. a ani nebol drahý.ale bolo k tomu aj vajíčko aj vanička.a už ho tu nemôžem nájsť.asi je už fuč.

danca.b
7. feb 2009

Katka a ja lemra 😀 knedlu kupujem.hanbim sa normalne 😔

blcha
7. feb 2009

caute kocenky co vam chybam ? 😕 to som rada ze na mna myslite ja vas citam len nestiham neako pisat 😉
keti tusim si sa pytala na autosedacku hodim ti sem link aku mame my je super a kupovali sme v TT je tam super obchodik 😉
no ja som segedin este nevarila co byvame sami a knedlu doma co sa blaznite? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre