♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

danca.b
4. mar 2009

babenky padla tu nejaka otazka ohladom poctu deti....lebo som nezaregistrovala 🙂

martao
4. mar 2009

my sme síce vždy chceli 3 deti, ale nie tak skoro po sebe. ja som už mala vybavené, že mi malého zoberú skor do školky, aj robotu som mala vybavenú. dokonca zaplatenú dovolenku. teraz tiež odkladáme prestavbu domu a čakáme, čo bude ďalej, vďaka kríze. Ak by sme mali chlapca a dievča asi skončíme len pri 2 deťoch.

mimusbe
4. mar 2009

my sme babo planovali tak aby islo do noveho domu...vzdy sme to tak chceli....najskor strecha nad hlavou a potom babo...a mne by v pohode stacila aj mala 🙂 🙂 ale tak aby nebola sama ...a mala sa skym v buducnosti hrat tak by sme este chceli jedno babino....ale az neskor 🙂 🙂

a ci uz bude chlapcek alebo dievcatko...nezalezi....

lucinda7
autor
4. mar 2009

čaute
každý ma tolko detičiek,na kolko sa cíti....a my sa cítime na dve.... 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
4. mar 2009

ja momentalne na žiadne dalšie

keti
4. mar 2009

ako vidím sa preberajú detičky. Tak my sme si povedali, že aj 3detičky. No, ale to sa ešte časom uvidí, že či sa to nezmení len na dve.
Lebo už teraz si niekedy pripadám, že mám dve deti. A to druhé myslím MM. Teda občas. 😀 😀

Snáď už zajtra bude lepšie počasie. lebo dnes brutál 😒 😒

lucinda7
autor
4. mar 2009

Keti,má pršať až do víkendu😖

dadulka19
4. mar 2009

čafte 😉

veru,pršať má ešte zopár dní 😒 ....

a detí??..no koľko bude,toľko bude 😀 😀 😀

dadaga
4. mar 2009

mima no je...xixi, ale oni zase na to maju nie?

danca b nie... len sme riesili kolko moze mat zena sekcii..... aby to prezila...xixi
keti nooo to mas pravdu..MM ako dieta na to sme zabudli to je fakt...xixi
ale nie ten moj je ok..... 😀 😀 😀

Dari nestras,ze piatok uz ma byt pekne, tedda ako tak?????????

Keti a mas pravdu dve tri sa to je v podstate skoro jedno, len nech su zdrave....

my by sme chceli dve, ale ked sa podari tretie tak sa nenahnevame.... ved uvidime?

dadaga
4. mar 2009

a zdravime aj posahanych smirakov z istych dedin... nech sa vam dobre ohovara...... 😒 🙄 😅

mimusbe
4. mar 2009

maju? co ja viem 🙂 🙂 🙂

petka015
4. mar 2009

dadulka nie u nej sa neobjednava caka sa vzdy ked ma urcity mesiac vetedy ides a mala minuly tyzden dovcu tak preto tolko ludi.

nika karicku ma domca asi len do auta jak my golface hodime do auta a tam su stale. 😀 😀

keti
4. mar 2009

A už je po paneláku 😀 😀 😀 je to tam zaujímavé. Jakub má, ale predstavy. 😀 😀

my sme dnes mali ešte od včera brav.mäsko na prírodno a ryžu, polievka zeleninová. A na zajtra plánujem uvariť kelový prívarok a ktomu alkapárku. MM sa už tešíííí 😀 😀 😀 😀

Snád tu nebudem dnes posledná 😉 😉

danca.b
4. mar 2009

keti nie som uz naklusala 🙂

mimusbe
4. mar 2009

no veru...v tom panelaku sa to zaujimavo vyvija 🙂

keti...nie ty nebudes posledna...to ja napisem prispevok a uz nikto nepride 😀

keti
4. mar 2009

tak to som zvedavá ktorá to dnes ukončí 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som cez obed spala s Rastíkom. takže budem teraz fit. 😀 😀 😀 😀

danca.b
4. mar 2009

napr. ja som od detstva tuzila mat 3 deti,ale kedze som mala dva cisaraky, tak som tomu moc sancu nedavala,ale dr.Karaba mi to "odobril" tak som sa na to dala. 🙂 najprv som vsak musela prehovorit MM,kedze on chcel deti dve.Ale velke prehovaranie to nebolo.Ja som z 5 deti ,M z 8 deti,takze vieme co je to velka rodina,kopa srandy a zazitkov.Ale je pravda,ze sme vyrastali v trocha inej dobe.A vychovavat deti v akej takej skromnosti nezaskodi ani teraz.Lebo ked im dame vsetko, casto si to nevedia vazit.Vidim to aj v nasej rodine u znamych a pod.

keti
4. mar 2009

babule táto kríza má v niečom aj výhody. Zajtra ideme kúpiť sklenú vatu, lebo sú 50%zľavy.
dadaga ked majú čo čítať nech si prečítajú.

danca.b
4. mar 2009

aj ja som si dnes asi 20 min. schrupla 😔 😀

keti
4. mar 2009

Dani tak to máš pravdu. Čím sa bude dávať viac tak sa to potom zneužíva. A nerobí to dobrotu.
Mne kamarátka tiež hovorila, že už syna nemôžu brať ani do obchodu, lebo ím tam robí scény, ked nedostane to čo chce.

Ja keď som bola ešte tehu tak som hovorila, že MM bude ten ráznejší, a ja tá čo povolí. No chvaľa bohu to neni tak. Keď niečo poviem tak to musí poslúchnuť. aj ked je ešte maličký, ale už veľmi dobre nám rozumie. Čo od neho chceme.

mimusbe
4. mar 2009

ja som z dvoch deti...MM zo 4...ale bohate mi bude stacit ked budeme mat dve... 🙂 🙂

keti...a aku sklenu vatu idete kupovat? v balikoch?

mimusbe
4. mar 2009

ja si myslim ze to zalezi od vychovy...ako si dieta vychovas...tak ho mas...

blcha
4. mar 2009

caute dievcence tak som tu zasa len na skok ako sa na blchu patri 😀 😀
ja uz dalsie dieta neplanujem zatial som rozhodnuta ze jedno nam uplne staci aj ked mozno neskor zmenim nazor ako Danca pri tretom sme to vsetko vtedy spolu konzultovali 🙂

elise
4. mar 2009

ahojte ja sa teraz budem hlásiť iba z domáceho netu. z práce je to komplikované idem vás prečítať

keti
4. mar 2009

mima ano v balíkoch

Blaška no ako oslávenkyňa?? už sa vám to blíži. si aj nachystaná. bude veľká párty???

keti
4. mar 2009

baby aj vám to tak rýchlo ide? tá MD. Mne to pripadá, že som ešte len včera prišla z pôrodnice, a Rastík bude mať už rôčik.

mimusbe
4. mar 2009

a aku znacku?

blcha
4. mar 2009

keti party bude velka zasa plny byt ludi ale uz sa tesim torticku mam objednanu doma robit nebudem neako nestiham pri tom mojom tornade 😉 no a potom este cez tyzden spravim taku baby party zavolam kamosky s detickami tak bude veselo

danca.b
4. mar 2009

ano mima fakt zalezi od vychovy....
blska a preco uz dalsie neplanujes?ved aj ty si z viac deti....
napis,mozes aj ip...nech ta sprdnem 😀 😀 😀

keti
4. mar 2009

Danka som nevedela, že tvoj manžel má toľko surodencov.Ináč dosť ľudí si myslí, že sú 4bratia a všetci sú v Chtelnici.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre