♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
30. mar 2009

to v tej protetike maju nejaku blbu otvaraciu dobu. lebo MM pride domov z prace az okolo piatej. a v sobotu maju zavrete.

petka015
30. mar 2009

ahojteee

baby s posty katka ma Adamka narodeny 12:07hod 49cm a 3420g 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
30. mar 2009

to sa nejaky maly chlapci rodia 🙂 🙂 to moja bola omnoho vacsia... 😀 😀 😀

lucinda7
autor
30. mar 2009

ahooojte.....

jeeeej,Peti,Katke blahoželáme.....zrovna včera som na nu myslela .... 😝 mojej kamoške sa včera narodila Chiarka 😵 riadna baba,4.20 kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Mili,jak pekne bodkuješ dnes 😝

a my sme teraz večer ostrihali nášho brčatého anjelika......také už mal krásne lokničky 😀 😀 😀 😀 😀 ale bol statočný ani nemrkol....na to že sa strihal prvý krát v živote 😵 😀 😀

zuzidr
31. mar 2009

bré ránko 😅 😀

nika2
31. mar 2009

dobre ranko 🙂

lucinda7
autor
31. mar 2009

bré 😀 😀 😀

nika2
31. mar 2009

kde ste?

dadulka19
31. mar 2009

ahojte 😉

mimus,nebola si dnes okolo desiatej v PT čku?

peti,Katka mi tiež písala 🙂 ,som rada 🙂 ,dlho veru čakala na bábenko 😵

miruss
31. mar 2009

Ahojte.
Katka aj mne písala, Adamkovi sa nejako nechcelo na svet. 🙂
Andy nemáš za čo. MM robí v Piešťanoch, tak to dal ekretárke, aby to poslala. 🙂
Nemáte niektoré na predaj Dvd Bol raz jeden život, to je séria 6 DVD. Ďakujem. 🙂
Mima ja v lete tiež budem malú dávať do bugíny. My máme polohovateľnú a dá sa dať úplne do ľahu. 😝
Mili oni vozia deti bez autosedačiek. ja by som umrela od strachu. Tu hádam nejde o pokutu, ale o zdravie detí. 😕

zuzidr
31. mar 2009

mili sa dnes neukázala? 😅

lucinda7
autor
31. mar 2009

asi trucuje zas...alebo hrá Ikariam 😒
hodila som foto nášho ostrihaného fešáka 😝

danca.b
31. mar 2009

caute baby...
dnes ste toho vela nepopisali 😉
my sme dnes boli v PN trosku na nakupoch....
andy ja mam tiez plnu krabicu oznameni,ale ja si to nechavam na pamiatku 😵 ...nieco je tam aj 2x tak to kuknem a potom poslem.Mam tam,ale oznamka stare aj 25 r.moze byt?

kluara
31. mar 2009

ahojte!
Lucka, Maximko je zlatučký 😵 😵 😵 😵 😵 , podľa mňa mu viacej pristanú takto vlásky, ako keď ich mal dlhé 😉

lucinda7
autor
31. mar 2009

Maťka,dík 😝 teraz je úúúplne iný,ale fešák 😀 😀 😀 😀 😀

miruss
31. mar 2009

Lucka, Maximko je fešák a tiež si myslím, že krátky strih mu viac pristane. 🙂

lucinda7
autor
31. mar 2009

Maťka,dík,pre nás je pekný vždy 😵 😀 😝

lucinda7
autor
31. mar 2009

dokelu dalo mi to dvakrát 😀 😀 😀 😀
som myslela že mi to prvé neodoslalo 😖

mimusbe
31. mar 2009

ahojte...

my sme pred chvilockou prisli z PN....boli sme dnes na kontrole u doktorky...malej teplota klesla chvalabohu...aj grckanie sa upravilo...uz skoro vobec negrcka...ale ma bolave hrdielko tak sme dostali kalciovy sirup a v ostatnom mame este pokracovat....

dadul....ano bola som cca okolo 10 v PTcku....ty si tam bola?lebo ja nehladim naokolo...chodim jak slepa 😀 😀

sme dnes boli s mamou v meste...malej som kupila taku tensiu bundicku a bodycka...aj ja som si kupila take obycajne sportove...🙂 aspon volaco 🙂 🙂

aj sme isli tete na navstevu...na prechadzke sme boli s malou a pekny den za nami 🙂 🙂

luci...maximko je zlatunky 😉 😉

mimusbe
31. mar 2009

tam malo byt ze som si kupila tricko 😀 vyzera to ako keby som si kupila bodycko 😀 😀 😀

ale sak sa chapeme 😉

dadulka19
31. mar 2009

mimus áááno,bola si pri pošte a išla si smerom von.Ja som z pošty vychádzala a išla som do "zákuskárne",sme sa kočíkmi obchádzali.Po chvíli ma napadlo,že si to bola asi ty(teda podľa foto),aj farba kočíka súhlasila.Potom reku ak pôjdeš mojim smerom,dobehnem ťa,ale bohužel,išla si na opačnú stranu 😖 ..tak pŕíšte 😎 ....

luci,Maximko je cool 😀 😀 😀 😉 😉 😉

mimusbe
31. mar 2009

dadul....no ja som absolutne neregistrovala 🙂 🙂

ale ...nemas ani foto ...takze ani v podstate neviem ako vyzeras 😀 a v pase toho moc nie je vidiet.... 😅

sak hadam na buduce...potom ma kopni do clenku 😀 😀

lucinda7
autor
31. mar 2009

Dada,dnes som bola s Denisou čo má Barborku 😝 Maximko jej "venčil"psa na vodítku 😀 😀 😀 😀

a dík za COOLového Maximka 😀 😀 😀 😀 aj Mime 😝

dadulka19
31. mar 2009

mimu jasan 😉

luci,áno,aj Linda ho rada venčí 😀 ....a dnes som tááák hrešila na tých psiskov 😠 Linda len vbehla do trávy a rovno stúpila do ho...neznášam to 😠 😠 😠 a chvíľu pred tým preletela cez obrubník,má zodratú bradu a krv jej tiekla aj z pusky 😖 ...krásny deň je za nami 😀

lucinda7
autor
31. mar 2009

mi hovor....my sme cestou do Priora pristáli asi 3 krát na puse a asi 5 krát stúpili do.... 😠 😠 😠 😠 😠 i

dadaga
31. mar 2009

aj kamoske sa narodil Simonko v sobotu... 48 cm a 2740g... trosku skorej ale su ok... tiez maly chlap...

andy.a
31. mar 2009

čaute 😎 😎 😎

Luci,aj mne sa páči Maxík takýto krátkovlasý viac 🙂 😵 a kde ste tie sponky zobrali ?? 😕 😅 tvoje ?? 😕 😅 takého dlhovlasého som ho ani nevidela 😕 😅 😝 😀

Mimuš,veď sú aj body pre dospelých 😝 😝 😀 teda pre dospelé,chlapa si v tom neviem predstaviť,jedine baleťáka 😀 😀 😀 😝

Danca,môžu byť aj staré..aj ja mám od mamy,cca 30 rokov staré oznamká 😝 😅 😕

Mirka,my tie DVD máme,môžem ich dať bratovi napáliť,ak teda by ti nevadili napálené 😝

lucinda7
autor
31. mar 2009

andy ja som od jednej kamošky dostala riadnu sady gumičiek a sponiek.....krááásnych....však ked sme babu čakali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a nevidela si,lebo mal čiapku 😝

petka015
31. mar 2009

ahojteee

dadaga Lukaskovi vsetko naj k 10 mesiacikom. 🙂 🙂 🙂

dneska sme mali s malym premieru na bicykli jaky bol nadseny ani nemukol veeelmi sa mu to pacilo. 😀 😀 😀

petka015
31. mar 2009

luci maxik je zlatulinyk velmi mu to sekne na kratko.

zajtra ma vzacnu navstevu ,baby s posty, pride martinka murarikova nas pozriet uz nie je zamestnanec posty dali ju na invalidny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre