♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

keti
28. máj 2009

dobré ránko 😉

zas som včera zaspala pri telke 😀 😀 . To ako náhle si ľahnem, tak už som dopozerala.

včera sme sa nasmiali. Náš drobec svojou hatlaninkou dával kázanie psovi. tak bol zlatý 😀 😀 😀 😀

dovarím polievočku, a umyjeme sa , ašup šup von. Včera sme sa stretli aj so Stankou už je to. tak hneď bude veselšie pred bytovkou.

nika2
28. máj 2009

ahojte,
keti aj ja ked vecer lahnem pred telku tak po prvej reklame spim 🙂

milhaus
28. máj 2009

mne sa to stalo iba raz, u manžela toto platí vždy

zuzanocka
28. máj 2009

caute, caute!

doobeda sme stihli s maminou zubara a v taku nejake prasule obuchat, ale mam nove letne saty a biele 3/4 nohavice, tak sa vytesujem 🙂
este musim vymysliet, co si obliect na ocinovu 50-ku, chlapi to maju jednoduche - daju oblek a koselu a idu...ale baby 😒
pre chrusta mam satocky, musim jej ale nejake paradne sandalky kupit a pre hviezdicu este musim daco pozhanat... 😉

na dnes hlasili zimu a dazd, mladu som do skoly naobliekala - rifle a tricko s dlhym rukavom, zas pride nastvana, ze jej bolo teplo 😀

zuzidr
28. máj 2009

baby neviete mi poradiť ktorá lekáreň je v PN najlacnejšia?lebo berem dosť drahú HAK a počula som že sú na nej hrooozne rozdielne ceny 😕

zuzidr
28. máj 2009

inak ahojte,som myslela že som tu už dnes bola....a nebola 😅

zuzanocka
28. máj 2009

zuzi,
je rozdiel, ked si kupis napr. na 1 mesiac a vyberu ti jeden plastik z balenia na 3 mesiace, ked je to original balenie na 1 mesiac s krabicou, je aj o 2-3eura drahsie... dufam, ze si ma pochopila...madara 😉
aku beries? ja mercilon, ten je tiez veru dost drahy 😒

zuzidr
28. máj 2009

no ja začínam YAZ a stojí 15,80 na mesiac a na tri mesiace 46,5 čo je teda dosť 😅 😕

zuzanocka
28. máj 2009

skus sa rovno opytat v lekarni park (pri evanjelickom kostole), ci ti ho vedia zohant za dobru cenu. nepovedz, za kolko, ale sa opytaj, za kolko by ti ho oni mohli, lebo ze inde stoji moc 😉

miruss
28. máj 2009

Ahojte.
Zuzka sa hrá a Kubko búva od 11:20. 😕
Moji drobci jedia pekne. Už aj Zuzku som začala prikrmovať a papá apekne, ako keby niekde tajne trénovala. 🙂
Stanka aj ja som malej poslala hlas. 🙂
Luci pekná úprava, tvoj štýl. 🙂

zuzidr
28. máj 2009

zuzi už saom rozmýšlala že tam,lebo tam mám známu...., 😅

nika2
28. máj 2009

ahojte,
ja mam teraz ten kruzok HAK. a tiez ho beriem na 3mesiace a stoji okolo 50eur. vzdy ho zoberiem u cupku. lebo som zistila, ze aj inde stoji priblizne rovnako.cent hore dole.

zuzidr
28. máj 2009

nika fááákt,ten NuvaRing?si s ním spokojná,lebo nad tým rozmýšlam ale kolegyna mi povedala,že ona mala stále pocit,že jej to vypadáva.... 😅

dadaga
28. máj 2009

cao...hodila som new foto ak chcete tak mrk....

nika2
28. máj 2009

zuzi ano ten. no ja som si myslela, ze ci to nebudem stale citit. ale vobec nie. len na zaciatku ked si to dam , ale potom ani neviem, ze ho mam. ved to je ako tampon. ten ked si das tak nevypadne 🙂 cupka povedal, ze ma menej hormonov a pod. lebo som mala pred tehotenstvom cilest a uz som nechcela moc hormonove.

nika2
28. máj 2009

dadaga nebola si dnes v hanke?

stanka26
28. máj 2009

čaute mamulienky.

môžem vás poprosiť.pošlete nám nejaké hlasy.ak by bolo možné tak plný počet hviezdičiek.Dakujeme

www.tvujdum.cz/galerie/2203.aspx

miruss
28. máj 2009

Ahojte.
Sofi blahoželám k dievčatku, tak Vám vyšiel párik ako nám. 🙂
Luci nemala byť úprava, ale súprava. 🙂
Zuzka spí od tretej na dvore a Kubko sa hrá, doteraz bol von. 🙂

milhaus
28. máj 2009

dost drahe zuzidr a nika
ja mam novinette, od doktora pytam recept na 3 mesiace a lekarnička mi to predáva po jednom
jedno stoji skoro 8 euro, oproti vašim to nie je teda tak moc drahe a to su i lacnejšie

dadulka19
28. máj 2009

ahojte 😉

dani,máš prenáááádherného synčeka 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

miruss
28. máj 2009

Dada super fotky, Luky je zlatučký. 🙂
Mám novinku. Zuzanka má dole prvý zub a prerezáva sa jej druhý. Na ňu to prerezávanie pôsobí upavajúco. Doobeda spala 2,5 hod a poobede 3 hod a od 20:40 spí. 🙂

milhaus
29. máj 2009

dobre ranko
dneska akosi dlho chrní ale ja som už hore

zuzanocka
29. máj 2009

dobre ranko!

brrrr ale je zima vonku!

cakam svokru a musim skocit do roboty na chvilu 😒
navarene mame sosovicovu polievku a druhe dnes nebudem robit, chrustik ma od vcera hami poharik nacaty, tak to dopapa, strasne jej to chuti 😝
teraz sedi pri mne v karicke a nechce ist z nej von, studuje letak z kauflandu 😉

veru, dani, lukinko je slniecko vysmiate 😵 😵

zuzanocka
29. máj 2009

a miri,
gratulujeme zuzanke k zubku, ty mas zazracne dobre deticky, ale to asi preto, ze ty si taka spokojna a pokojna mamina, ze? 😉

dadulka19
29. máj 2009

krásny uzzimený dník 😀 ...ten vetrisko je ale hnusný 😠 ,boli sme bicyklom v meste,no ani sa mi tam motať nechcelo.Vybavili sme,čo sme mali a hajde domov 😎

Mirka a čo na Zuzku nepôsobí uspávajúco 😀 😉 ..a gratulácia k zúbku 🙂 ...
...a veru,Mirka je pohoďák a deťúrence sú v tomto po nej 😉

milhaus
29. máj 2009

je zima i vnutri nie to ešte vonku

miruss
29. máj 2009

Ahojte. No podľa mňa je MM ešte väčší pohoďák, tak to majú asi po nás. 🙂
Zuzka spí na dvore a Kubko sa hrá v piesku. 🙂
Ja mám od včera špenátovú polievku a už som urobila zapekaný karfiol , zemiaky a hlávkový šalát. 🙂
A zima je teda riadna. 😠

milhaus
29. máj 2009

tu občas aj poprchá

zuzanocka
29. máj 2009

svokrusa mi vyvesala von pradlo... tak ho asi idem dat dovnutra 😀
ozaj riadna kossssa 😕 😕 😕 a bude este zimsie vraj... len v nedelu nech neprsi...chceme grilovaaaaat 😉

dadulka19
29. máj 2009

zuzi,tak si si to prádlo snáď zvesila 😉 ....lebo u nás prší,neviem,ako u vás na druhom konci 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre