♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
29. máj 2009

ahojte....

my sme sa pred chvilou vratili z prechadzky....je tam teda riadna kosa 😠 😠

domi...nebola si nahodou vcera u maminy? sa mi zdalo ze som ta videla na balkone s malou....

petka015
29. máj 2009

mima domi je na trajane u mamy tak zrejme to bola ona 🙂 😀

milhaus
29. máj 2009

rado ma mierne 🙄

dadaga
29. máj 2009

Nika kde je to hanka? ci ako?

dakujeme za chvali Lucika.....

a blahozelame Zuzinke k 1 zubku....

inak klasika ked je otvorenei sezony prsi asi po x ty rok ako vzdy ci to daju o tyzden dopredu ci dozadu...zima ako v.......

a my sme chceli v nedelu oslavovat vonku no asi nam bude dobre aj dnu......

dadaga
29. máj 2009

inak prave hovorim muzovi,ze takto pred rokom uz som doma nebola...sila ako to uletelo..

miruss
29. máj 2009

To počsie je fakt otras. 😝
MM ide v utorok služobne na východ tak nás zavezie do Popradu. Aj tak by me tam išli lebo 6.6. ideme do Popradu na svadbu. 🙂
V utirok ideme aj na sono nožičiek so Zuzkou a ja na RTG zuba. 😝

dadaga
29. máj 2009

miruss no tam bude asi dost velka zima v poprade

miruss
29. máj 2009

Dúfam, že nezamrzneme. 😀
A Dada máš pravdu veru to letí, veď aj Zuzka má už 6 mes. ani sa mi veriť nechce. 😕

keti
29. máj 2009

ahojte babule 😀

no cez deň som moc nestíhala nakuknúť. Do obeda klasika vonku.potom sme sa schovali Stanke pod bránu, lebo začalo pršať. A Rastík, keď sa poobede zobudil tak sa potešil, lebo tu bola u nás Stanka aj jej detičky 🙂 🙂
A ešte prišla aj svokra, tak sme debatili 🙂

Aj nám ide asi nejaký zúbok, lebo predvčerom a dnes drobca, len čo prebalím už aj má v plienke 😔
Gratulujeme k zúbku aj my 🙂

Som pridala foto drobca.

dadaga dnes som stretla tvoju sestru, a hovorila, že ide ešte piecť tortu, len musí dávať pozor, lebo M jej zje plnku 😀 😀
Aj ja som tak spomínala. A pozerala na hodiny, že kedy sa drobec narodil. Tak ako vidieť každá mamina to tak isto prežíva ako aj ja.

U nás mal byť dnes DD, ale asi to počasie zmarilo starostove plány. 😝 😝

zuzanocka
30. máj 2009

aaaahojte!

kde ste vsetky? 😕
my sme sa doobeda len tak motkali, poobede ma prist svokra po baby, no mam dilemu, ci ich vyslat na to otvorenie, ci nie... neviem, co spravi ten pocas 😉

no a dnes rano som na dvore nasla puknute vajicko, s mladatkom (asi vrabec), ja-zachranar som to male hriala, kym sa nezacalo hybat, v dlani sa mi vyliahlo vtacatko, teraz tu pri ne spi v krabicke pod lampou, na obed zjedlo 1 a 3/4 cerva (lu naklusal do rybarskeho obchodu na cervy 😀), tak som zvedava, ci sa nam podari vypiplat 😕

miruss
30. máj 2009

Ahojte.
Keti pekné fotky, malý je krásny blonďáčik. 🙂
Zuzi držím palce, aby sa ti vtáčika podarilo zachrániť.
Ja som doobeda prezliekla periny, poupratovala a povysávala celý dom. Potriekala nejaké kvetiny a zasadila muškáty, by zdobili okná. 🙂
MM urobil gulášovú polievku a uvaril pre Zuzku. 😝
Poobede, keď nebude liať pôjdeme na prechádzku. 🙂

nika2
30. máj 2009

ahojte,
tak boli sme po obede v meste. ked svietilo slnko bolo aj celkom teplo. ale program nic moc.
zuzanocka tusim som aj zahliadla tvoju svokru pri dome umenia. ona je z trajana? lebo bola mne nejaka znama.

zuzanocka
30. máj 2009

nika,
ano, je 😉

my sme s MM neboli, bola len svokra s babami, ja som trosku oddychovala a lu sa motal po dvore... na letisku je nejaka action, tak sme pozerali cez plot tanky, ako strielali... 😉

no a dnes sme mali prvy den podla slavnej knizky "kazde dieta sa vie naucit spat" - takze 3, 5, 7, 9 minut straaaaasneho revu, potom stichla, boli sme ju kuknut a chrustik uz spal na perine... takze pol hodinka a uz sa spinka 😅 cakala som horsie... ale poriadne sme sa s luom museli drzat za ruky... tak sme sa stiiiiiiskali, aby sme nesli za nou ☹ no hadam to bude na nieco dobre.... lebo tie noci uz boli des 😝

bershka
30. máj 2009

ahojte kocky. uz som sa raz pytala. nechodi sem nejaka tatiana, ktora ma filipka a matejka?

nika2
30. máj 2009

ta nasa mala zase zaspala teraz okamzite. okupala som ju a isla som jej spravit mlieko. zatial ju MM zobral na ruky . oprel si ju o pleco a ked som prisla tak uz spala. uz toho mala za dnesok dost 🙂

zuzanocka
30. máj 2009

bershka,
veru o takej neviem 😝

nika,
no nam chrustik tiez rychlo zaspaval, lenze sme museli lezat pri nej na manz. posteli, aj v noci spavala s nami, lenze ked uz byvala v noci aj 10x hore, povedali sme si dost a skusili sme knizku... tak uvidime, aky bude vysledok 😲

zuzanocka
30. máj 2009

a vtacik zatial zije, papa cervicky, zas odfukuje, no dalsie dieta 😀 - kazde dve hodinky ho krmim 😅

milhaus
30. máj 2009

mi sme boli u luckinej prababky od doobeda
pršalo iba rano, potom už nie ale ujo bol pre nas autom
teraz sme prišli tak som sem rychlo kuk a musim lucke umyt ruky a dat ju spat

andy.a
30. máj 2009

čaute 🙂 😎 😵

mám dnes takúto náladu 🙄 🙄 🙄 z toho počasia 😖 ,z toho,že zas ma hnusne hlava bolí 😠 😠 😠 a najhoršie je,že mladý po 4 dňoch v šk.je zasa chorý..včera mal tepl to 38..dnes mal pred chvíľou 39,6 ☹ 😒
a to berie ten silný Isoprinosine na imunitu 😖 😕 🙄

Zuzka,tak držím palce,aby vám to s tou slávvnou knižkou vyšlo 😉 🙂 nám nepomohla,lebo malá tak revala,aždo hysákov a dovracala sa pritom 🙄 nemyslím si,že je to vhodné pre každé dieťa 😒 ani pediatri to veľmi nedoporučujú 😝
a gratulka k ďašiemu dieťatku 😀 😝 nech sa vtáčatku darí 😅 😵 😕

Bershka,Tatiana sem určite žiadna nechodí 😕 😕 😕

Milka,si teraz bez R. ?? 😕 lebo si včera písala,že ťa nas@al 😕 😝 😅

Mirka by tuším potrebovala opak tej "slávnej"knižky 😕 😕 😀 😀 😝 😲 😎

zuzanocka
30. máj 2009

andy,
cakala som reakciu od teba 😅 (na margo knizky)
aj mna dnes riadne hlava bolela... aj panadol som si dala, moc teda nezabral 😝
chudak Adko...tie choroby ho musia asi aj riadne vycerpavat...zacarovany kruh u vas.... andy, nebude to mat on naozaj psychosomatickeho povodu, ako som sa pytala? nerozmyslala si nad tym? 😒

na vtacatko cakam, kym sa mlady pan zobudi, nech dostane papat 😀

andy.a
30. máj 2009

a ešte som mrkla Ketine fotky-veru malý je fešáčisko blonďatý 😵 😕 😅 a ten pradedko,Keti,to je z čej strany ?? 😕 😉 máte tuhý korienok potom v rodine 😕 😉 🙂

my máme bud.týždeň tiež rozlietaný,ale kvôli malého chorobe asi budem musieť niektoré veci zasa porušiť,hlavne neviem,či v stredu bude môcť ísť na kontrolu na ORL,keď bude ešte chorý/predpodkladám,že dostane asi ATB ☹ 😖 /

dadulka19
30. máj 2009

čaute čaute 🙂

zuzka,ty záchranár 🙂 🙂 🙂 ...

andy,ten Isoprinosine brala Lucka každý rok a nikdy jej to nezabralo.Vždy bývala chorá 😠 ...a túto zimu to prvý krát nebrala a chorá nebola,teda nie na atb,len mierne prechladnutie 1x 🙂 ...A tá "kniha"u nás tiež nebodovala.Bolo to ešte horšie,než bez nej 😖

aj sme dnes zmokli,boli sme na Lodenici,boli tam preteky 🙂

dadulka19
30. máj 2009

ozik,a hlava bolí aj mňa... 😀 😀 😀

zuzanocka
30. máj 2009

no ved uvidime... dnes to bolo 24 minut... cakala som horsie... no ale ked sa zobudi v noci, uvidime, co bude ☹

dadulka19
30. máj 2009

zuzi,tak bojujte...mojej segre to s malou zas pomohlo 😉

zuzanocka
30. máj 2009

uz ma stary vyhana, musim ho pustit 😀
tak pekny veceeeeeeer!

anika
30. máj 2009

cavte, dnes sme sa boli prevetrat u vas v piestanoch 😉 ja som sa trocha odreagovala od kniziek, kedze mam ucenia az az ☹
Branko sa vytesoval na kolotociku, strasne sa mu pacili trampoliny 🙂
zajtra mam sluzbu, takze by som mala aspon pred jedenastou vliezt do postele, dufam, ze sa mi to podari 😒

dadulka19
30. máj 2009

nedaj saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎

anika
30. máj 2009

zuzi, aj mi sa bijeme o pocitac 😀

andy.a
30. máj 2009

Zuzka,psychosomatické 😕 😕 😕 do istej miery môže byť ,ale vo výsledkoch má výrazne zníženú cellulárnu/bunkovú/ imunitu a vysoko pozitívne alerg.na plesne,roztoče a prach 😔 🙄

Aňa,ten homeopat,čo si písala ..tak jedna pac.k nemu chodila rok..bez efektu,len zbytočne vyhodené peniaze..napokon aj tak zakotvili u mňa 😕 😅 😝 😀

Dada,díky 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre