♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

gerdusha
28. okt 2009

ahojte baby, chcem sa spytat, ci ma niektora z vas skusenost s centrom Dr. Alexander. Nasla som ich www stranku, tak by som privitala nejake skusenosti s nimi.

Vdaka vopred

dadaga
28. okt 2009

hej fotolab je v priori...ale ten sa mi zda moc drahy ja cez happy foto si davam a zatim som spokojna.....

milhaus
29. okt 2009

čaute
ja neviem čo budem kupovat ale rozmyšlala som že švagrovym detom neaku spoločensku hru
maju 5 a 7 rokov

milhaus
30. okt 2009

akosi sem nik nechodí a ked aj tak nepíšu

elise
30. okt 2009

ahojte ja dnes posledný den dovolenky a doužívavam tretie antibiotiká. ešte musíme niečo kúpiť na hroby ale nemáme veľa penazí tak to bude skromné...

zuzanocka
30. okt 2009

caute koceny!

taaaaaakze:

lucke gratulujem k novemu byvanicku

elise zelam skore uzdravenie a zlepsenie celej situacie

milotka, klobuk dolu, ako ste to taku dlhu dobu zvladli bez tatika...nam ked isiel na tyzden na skolenie, smuuuutili sme odusu 😝

dani, veru mame na seba stastie len z auta, vzdy len prefrcim okolo, casu nie je ani zastavit sa 😒

maťka, kedy sa dohodneme? ci do jari casu dost? 😉 ako sa citis? robis?

co sa tyka nasej mili...ja som vzdy vravela, ze kto chce robit, robotu si najde...lucka uz mohla byt v skolke, medzi detmi by jej bolo lepsie...inak uz poriadne narastla a zda sa mi, ze je cely rado 😉 - len aby povahovo nebola po nom 😔

ja t eda uz zarezavam, v robote pohoda, troska frmol, ale da sa... po praci letim po mladu do druziny, potom domov, svokra zas leti do svojej prace, rychlo skontrolovat hviezdici ulohy, navarit na druhy den aby bolo (este, ze existuje mmb, mam odkial cerpat napady 😉 ), nakrmit pereput, spratat kuchynu, po dome, umyt jednu babu, druhu, ulozit jednu, druhu... a je vecer... ozehlit, vyvesit pradlo a podobne aktivity, ale zatial zvladam...
vcera vecer som este o pol 10 dorabala huspeninu 😝

som ale spokojna, ze si babatko tak zvyklo so svokrou, bala som sa hlavne toho obednajsieho spanku, ale div sa - svete - mrne namiesto 30-40 minut, ktore spavalo, ked som bola ja doma, spava aj hodinku a pol.... takze asi ma svokra na nu dobry vlpyv 😀

akurat, ze s jedlom je boj (andy, myslievam na teba a tvojich "jedakov" 😉 ), cez den by mi ani nevadilo, ze sa poriadne nenaje (pozuje a vypluje), ale ked sa nenapapa vecer, to je horsie... len teraz dva dni posebe vecerala madam len zeleninku (mrkvovy salat a predvcerom zel. salat) a akoby lepsie spala... asi vie, ako sa zdravo stravovat... ved nevyzera, ze by bola nejak podvyzivena, alebo co 😅

no este nakuknem, idem vykazat nejaku cinnost 😉 tak zatial pa, majte sa dobre a piiiiste aspon trochu 😉

milhaus
30. okt 2009

to sa i ja bojim aby povahovo nebola po nom, vypada že je lajdáčka ako on ale to sa možno ešte zmení
potreujem vediet ako vystupit z s. r. o a čo pre to spravit a ako to vybavit, poradte, ja neviem ako a nebudem to už dlhšie znasat a trpet čo sa kedy stane aj tak z toho nič nemam
ja viem že ste na mna nastvane ale ja nie som moc priebojna
rado pojde od stredy asi do prace do Ba ale nei som z toho nadsena že zasa s otcom, ktory vyprava že mu neda vyplatu na ktoru si poctivo zarobil

miruss
30. okt 2009

Ahojte.
Mili s s.r.o. ti neporadím, neviem, ale na Okresnom úrdae v Piešťanoch je určite bezplatný právnik, tak sa ho skús opýtať. 😝
Zuzanocka tak to máš perné, ale hlavne, že si malá na svokru zvykla. 🙂
My sme už doma s Popradu, do nedele je tu moja sestra s neterou, tak som rada. 🙂

gerdusha
31. okt 2009

dievcata, otazky inych mate v ignore? 🙂

elise
31. okt 2009

ahojte dnes sme boli na cintoríne aj s malým zapálili sme sviečku dedkovi malému sa vysvietený cintorín páčil boli sme večer o pol siedmej. hned ako sme tam vošli tak luky povedal musíme byť tíško lebo dedko spinká a anjeliček ho stráži. 🙂

gerduha neignorujeme ale ked skúsenosť nemáme tak nepíšeme 😉 a ty si z piešťan? máš detičky?

mimusbe
31. okt 2009

ahojte

aj my sme dnes boli po cintorinoch...dnes z mojej strany a zajtra z MMho strany....

ozik...neviete mi niekto poradit kde by som zohnala pravý mandľový marcipán nezafarbený+zafarbený na zeleno? dakujem 😉

dadulka19
31. okt 2009

ahojte 🙂

dnes bolo vonku fakt krásne 🙂 🙂 🙂 ....

mimus,mávajú v Tescu a v PT-čku som videla aj nefarebný 🙂

gerdusha ee 😎 ,myslím,že žiadna z nás tam nemusela,teda,ak si dobre pamätám,o čo tam ide 😅

dadaga
1. nov 2009

nooo zuzui len z auta...co uz hlavne,ze sa ti dari...
sak Nelinku s babkou stretavame obcas vonku a zlata je.....

aj my sme boli na cinotrine a LUko by bol zapaloval len ziza a nechcel ist stade...zlaty bol..

keti
2. nov 2009

AAAAAAAAAAAAAAhojte mamule, babule 😉 😉

no idem sa trošku po dlheééééééj dobe pridať.
Na začiatok prajem všetko len to naj narodeninovým, meninovým. No a ak sú nejaké choré detičky,
alebo rodičia tak prajem skoré uzdravenie 😉 😉

Rastík chodí na varovku k svokrovcom, lebo ja som nastúpila od októbra do práce. Je to na 6 hodín.
No ale keď chceme bývať, tak nám nič iné neostávalo. Trošku som sa bála ako to bude zvládať, ale je to v pohode. Len keď odchádzam tak nesmie vidieť, že idem preč, lebo to by bolo plaču.

Aj na záchod sa nám začína dariť, len namiesto cikať hovorí, že kaka. A keď ide kakať, tak povie mama puha.
ale to neva hlavne, že sme sa dorozumeli. 😀 😀
Už sa aj púštame opakovať slovíčka, tak sa tešíme. Už povie toho dosť, ale najnovšie si vie povedať svoje meno. Len si nepovie Rastík, ale Asťo. Klasa na R si ešte počkáme.

No a naša stavba, tak už konečne tento týždeň nám majú prísť robiť strechu.
Tak som strašne zvedavá, lebo že má toho moc nabraného a nejako nestíha. 😒 😔 Tak snáď do prvého snehu stavba bude zakrytá.

Hlavu mám v smútku, lebo MM má na budúci týždeň 30-tku a vôôôôôôbec neviem čo mu kúpiť.Ale nejde ani tak kúpiť ako sa dobre trafiť, aby som mu urobila radosť.
A keď máte nejaké dobré nápady,tak ich hodte po mne.

V decembri majú naši narodeniny, a samozrejme k tomu Vianoce. Už teraz rozmýšľam čo komu kúpiť. No samozrejme, že nebudeme stíhať, tak darčeky pôjdeme kúpiť dva dni pred Vianocami.

no a to by asi tak bolo všetko, tak sa zas niekedy ozvem. Zatiaľ sa tu majte veľmi pekne. 🙂 🙂 😉

mimusbe
2. nov 2009

ahojte

dadul....dakujem...skusim tam pozriet...nasla som na MMB recept na ,,mozartove,,gulicky ...to milujem strasne...tak by som to chcela vyskusat 😉

jeeeej Katus....konecne si sa tu ukazala...uz si mi tu chybala 😉 😉

no tak aby som nezabudla...hned na zaciatok...vsetko NAJ manzelovi k narodkam...vela zdravia stastia lasky 😉

no teeeda...Rastik je riadna sikulka 🙂

tak drzime palce aby ste mali domec uz pod strechou 😉 dakedy sa mozno stavime v pizzerke ...potom pokecame 😉

zuzanocka.....na zaciatku som sa toho dost bala ze co a ako bude...ale potom to bolo uplne v pohode...pri malej tak rychlo ide cas...ani sme sa nenazdali a uz bol tatik doma 😉

dadaga
2. nov 2009

Kati vitaaaj makas v praci? iha..ale sak ked ma kto varovat....to je dobre... hlavne,ze bude domec pod strechou.... sak ked pojdeme okolo omrknem uz som tam davno nebola....

Mimus uz pecies? ci ako? v nedelu sme tam ako na koni...len neviem ako to postihame...nasi a aj babke mame rozkaz ist..a LUko pooobede spi v posteli tak neviem neviem?xixi
ale sak pojdeme od rana tak snad?

zuzanocka
3. nov 2009

ahojte!

mimus,
my sme mali tiez take obdobia, kedy cas straaaasne rychlo utekal - s malou, niekedy bolo obdobie, kedy sa neskutocne vsetko vlieklo... 😝

dani, vy ako? lukasko uz iste beha ako sarkan... kolko krat denne este spite? 😉

mimusbe
4. nov 2009

dobre rano vsetkym....

tusim sem ozaj nikto nechodi 🙂

zuzanocka....no jasne...sak to tak je asi u kazdeho....😉

dada....este nepeciem....ale teraz ku koncu tyzdna daco upeciem...ale len trochu....vacsinu kupim...lebo su aj hody....mala ma narodky...rodina k nam pride na obed a tak....kym vsetko upracem atd...takze mam toho dost...🙂 a ani sa mi nechce vypekat ,,,tristo,,druhov zakuskov 😉

no sak my v sobotu aj v nedelu oslavujeme....takze my sa na taku dlhsiu prechadzku ani nedostaneme 🙂 len tak co sa mala uspi....doobeda spinkava vonku a poobede tiez doma v postielke...v posteli nasej ju nenechavam uz davno lebo sa bojim ze zleti dolu....
uz mi vylezie sama na gauc...🙂

tatik nam ide v nedelu do prace...☹ ale na obed by uz mal byt doma...tak mozme oslavovat....a za par dni ide zase na sluzobku do nemecka 🙂 takze zase budem slamenna vdova 😀 ale je to len na par dni...takze je to v pohode...🙂

dadaga
4. nov 2009

Zuzi klasika iba raz..uz davno...ved nie je kedy treba vsetko skumat nie? xixi
Mimus no maaate toho teda ozaj pozehnane... koky.... a zase slamena? ale ved uz si si zvykla nie?
ja budem tiez slamena 2 tyzdne... tato ide do tatier na rehabku z prace.....

zuzanocka
5. nov 2009

cafte!

dani, ved nech vas vezme tatik so sebou! neda sa?

my sme tiez same, ale len vcera, dnes... mame nove skrinky v kupelni, tak som sa vcera vytesovala, ukladala, triedila, milion starych nacatych kremov, samponov vyhodila 😝

a robili sa u nas vchodove dvere, tak mame stavenisko doma 😉 ale neva, uz budeme mat pekne a hlavne teplucko... to je neuveritelne, ako pomoze zateplenie domu... vlani sme potiadne usetrili na kureni... a teraz ked ani cez dvere nebude fucat, tak bude este lepsie 😉

nejak to tu viazne ☹ andy v robote, zuzka v robote, ja tiez... maťka nechodí, dadul obcas... lucindovci su zjavne este bez netu 😢

a granado, ty by si sa tiez mohla zapojit obcas, nech vieme, ako rastiete 😵 !!!

dadulka19
5. nov 2009

ahojte 🙂

zuzi,tak super,že už máte tie dvere 😉 ...Nelka tú noc zvládla?

inak,s Maťkou som bola,no keď príde z práce,býva unavená,takže koňo je asi to posledné,načo myslí 😎

mimus,kúpila si?Som si včera v PT na teba spomenula,keď som zbadala marcipán 😀...

zuzanocka
5. nov 2009

dadulik,
hej, uz su nahodene, aj zabetonovane 😉
ano, noc zvladli celkom ok, sice ze sa budila kazdu hodinu, ale sv. povedala, ze nevadi, ze ved ona to cez vikend dospi 😉 vecer v pohode do minuty zaspala, len rano ze bola od pol 6 uz hore, lebo buchal vytah, je to tam strasne pocut, nad svokrou maju psa, ten havkal, behal, tak sa babatko balo 😕 😕 predsa len - nepozna to tam tak, ako doma, alebo u nasich 😉

kluara
5. nov 2009

ahojte! 🙂 🙂 🙂

tuším ste sa tu rozpísali ako za starých čias - normálne témy na čítanie 😀

my sa máme fajn, ešte mi býva ešte zle, poobede bývam unavená, tak som rada, že som a na net vôbec nechodím.... ani nejaký extra absťák nepociťujem.... zatiaľ

zuzka, zatiaľ to necháme tak, vy ho aj tak ešte potrebujete a my máme do začiatku júna času dosť 😉

zuzanocka
5. nov 2009

ok, mati 😉 ja len ze ci si ho nechces okuknut a tak 😉
tak ti prajem, nech ti moc zle nebyva 😉 vraj pri dievcatkach byva zle... babske reci hovoria, tak ze by?
no nechcem si nic nahovarat, ale ako som sa tu zjavila jaaaa aj sa nieco pise .... 😎 😎 😀
zas...niekedy si odpovedame aj s 2-dnovym oneskorenim... 😝

kluara
5. nov 2009

dám sa trošku do poriadku, a potom by sme ho prišli omrknúť 😉

a inak, už bolo načase, aby si sa tu začala zjavovať aj ty 😀 😀 😵

zuzanocka
5. nov 2009

no ty mas tiez dost Áčok 😉

ked nestiham... 😝 dve deturence, lu je dalsie dieta, steniatko je tiez ako dieta... a maju len mna jedinu 🙂

inak, baby, co sa mi dnes stalo... cez obednu pauzu som bola mamine zaviezt obed. podavala som jej kelimky cez okno, dvere na aute ovorene, nezaregistrovala som hafana, ktory si vyskocil do auta, pobehal po
vsetkych sedackach (musim teraz tepovat) a usalasil sa na zadnom sedadle... vyhodit som ho predsa nemohla... videla som ho uz skor potulovat sa na nasej ulici...pes velky, chudy, skaredy, chudacisko...zaviezla som mileho peska do utulku. spisali, co bolo treba, havika si nechali, ja som mu vysvetlila, ze bude byvat v koterci so psikom
"Fliačkom" a ze nech poslucha, personal utulku dostal este instrukciu:"nasla som ho na Janosikovej ulici, tak ho volajte "Ďurko" a frcala som do roboty (prisla som o 10 minut neskor, ale psssssst!!!!)

a este som videla zuzidr aj s maznelikom potulovat sa po meste 😉

kluara
5. nov 2009

no veru mám 😅 ale hádam mi to bude odpustené 😀

super zážitok, ja som si myslela, že to najskôr tvoj hafan a to cudzí ..... ale to tepovanie nezávidím 😖

zuzanocka
5. nov 2009

cudzi veru... aj som rozmyslala, ze ho supnem k nasemu do koterca. lu by si to mozno nevsimol 😎 ... ale...ja by som brala vsetkych tulavych zverov... 😔

skusim tie sedacky najprv nechat len tak vyschnut (mal blatove, mokre labky 😠 ) a potom to len vykefovat, povysavat... aj tak treba auto zvnutra vycistit, mame tam ako v chlieviku... a objavuju sa tam ZAHADNE odpadky 😕 - NIKTO ich tam nenechal 😝 to mozno susedia 😉

zuzidr
5. nov 2009

Ahoj,zuzi to si nás videla asi ked sme išli z obedu 😀

a Emmku mám zase chorú,ale ved to sa dalo čakať ked bude chodiť do škôlky 😒 má sople,vracala a kašle velmi 😀

ja vás tiež vôbec nestíham,v robote na net nemôžem a večer nestíham,ale rada by som pokecala s vami ako za strých čias ked sme za večer aj 10strán zmákli 😀

dadaga
5. nov 2009

Zuzi neda sa...uz mse boli v lete ale to bolo ine....teraz sa to neda.....
Zuzi si ma pobavila s tym psom...este stihas aj cudzieho psika...xixi ... no ja som si myslela,ze ho supnes u vas doma do koterca...xixi....ale to uz by bolo vela aj na kona....

Zuzidr Emuske skore uzdravenie zelame...

Mimus a Sabinke vsetko naj naj naj k 1. rociku dobre oslavte......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre