♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadaga
3. dec 2009

ahojte... Luci vitame ta po dlhsej dobe.....
ja som tiez nestihacka odkedy Lucik lieta...takze zial net bokom...

no a tiez chodim kubranskemu a nestazujem si rodila som u dr.Glesa a nestazujem si... takze tak...

milhaus
4. dec 2009

chcela by som ist do prace ale nemôžem na tri smeny i ked manžel si mysli že môžem

milhaus
4. dec 2009

co ste zamrzli?

zuzidr
4. dec 2009

Ahojtr,konečne piatok,ale taký rozlietaný víkend pred nami 😅 prajem vám pekný víkend 😀

klaudis
5. dec 2009

Caute maminy neviem ci ste boli na vcerajsej Mikulasskej akcii v centre mesta na nam. Slobody kde su stanky. Mne sa zdala byt dost slaba. Neviem ako vam? Este jedna Mikulasska bude v pondelok 7.12. o 15h pri Charvatovi.

petka015
5. dec 2009

ahojteee

zuzidr martinovi a monike prajem vsetko naj pozdravuj ich. emmka je sikovnica a ty tiez v robotke to zvladnes.

klaudis inak to vystupenie som nevidela ale myslim ze anjela robila moja neterka.

a lucka ahoj tak rada ta citam super ze uz si tu.

inak ja od januara nastupujem do praca sem k nam vcera mi to potvrdili, Mar. ma bude zaucat asi tri dni tak som zvedava aj sa trosku tesim ale bude mi smutno za malym ale zvladla zuzidr zvladnem aj ja vsak zuzi?????

tak majte sa a pekne oslavte mikulasa papa.

lucinda7
autor
5. dec 2009

ahojte 😝

Peti tak super že ti tá robotka vyšla.....ved ked má kto povarovať a dá sa,korunky/euráče/ sa zídu 😝 a ked to máš v dedine a nemusíš dochádzať to máš super 😝

my sme včera Mikuláša v meste nestihli,ale boli sme na nákupoch vianočných vecí v Charvátovi a tiež nás pozvali na pondelok 😝

mna dnes čakajú medovníky...chalani mi už od rána pília uši,kedy pôjdeme vykrajovať 😀 😀 😀 😀 😀

sofia222
5. dec 2009

Ahojte babeny,
ja si vas tu chodim skor citat, ako pisat, bo ked som vecer na nete som uz taka unavena a cez den sa venujem detom . teraz lenicka spinka, nikolas sa hojda v kresielku a tak mam chvilku cas.
ak sa mozem pripojit do debaty ohladne kravskeho mlieka, je velka pravda, ze by sa nemalo davat pit detom do troch rokov. nielen kvoli alergiam, na to kaslat, ale hlavne kvoli tomu, ze to velmi zatazuje traviaci trakt dietata, to mlieko nie je este prisposobene na pitie pre male deti. ja napriklad do roka som davala lenke nutrilon, aj maly pije teraz nutrilon, kedze nekojim, po roku mi lekarka poradila sojove mlieko a teraz kupujem malej aj pohankove mlieko, je ovela chutnejsie ako sojove, tak jej to striedam. mam moznost kupit pohankove mlieko lacnejsie ako v obchode vo velkom mnozstve. je take nasladle, ale je bez cukru, ta pohanka je nasladla, lenicka si vzdy pyta, ze chce to sladucke mliecko...ale kazda ma iny nazor, ja mam v rodine lekarku, sestricku aj znamu lekarnicku, tak mam info od kazdej a som rada, ze davam detom to najlepsie, co je....
inak pekny dnik vsetkym. papa

dadulka19
6. dec 2009

krásny mikulášsky dník 🙂 🙂 🙂

emily,Lucke všetko naj naj naj k narodeninkám 🙂 🙂 🙂

Luci,medovníky napečené 🙂 ?...My sme včera stihli linecké aj orechové rohlíčky 😉 .Linecké sme ešte chystali aj do školy,nakreslila som na ne čertíkov,tak budú snáď deti rady 😎

elise
6. dec 2009

ahojte 😉
milkynej lucke prajeme všetko najlepšie k 3 rôčkom 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzidr emmka bola zlatučká včera na vystúpení. 😵 lukasko sa trošku bál čerta ale balíček bol super.

ja som ešte nič nepiekla iba si zatial počkám na výplatu a uvidím potom čo budeme piecť. v stredu má lukasko v jasličkách vystúpenie a v utorok mikuláša u mna v práci. chystáme pomaly narodeninky aj ked poskromno ale predsa niečo bude, luky sa už teší 😵 😵 😵

lucinda7
autor
6. dec 2009

ahojte....

aj od nás LUCKE všetko naj k 3.rôčkom 😵

Dada,hej,včera som piekla medovníčky,dnes budem pri Superstar linecké 😀 😀 😀

kluara
6. dec 2009

čaute!

vidím, že vypekáte vo veľkom 😀 😀 😀 aj my sme dnes robili medovníčky a piekli sme si oblátky, mamina sa večer ešte chystá na slané 😝

petka015
7. dec 2009

ahojte

luci mas IP.

no my prave pozerame traktory na You tube a ked nie traktory tak vlk a zajac uz to poznam naspamat.
luci diky za povzbudenie som to potrebovala lebo maly mi bude doobeda chybat ale hadam si zvykneme ved raz pojde aj do skolky.

lucinda7
autor
7. dec 2009

Peti,IP 😝

a neboj,zvyknete,a ked máš dobrú pracovnú dobu,že nie si v robote od nevidím do nevidím 😵 tak si budete vzácnejší 😀 😀 😀 😀

milhaus
7. dec 2009

dakujeme za gratulacie
i ja by som rada šla už do prace ale nemam kam a nič sa nerisuje a na tri smeny nemôžem

milhaus
8. dec 2009

dobre rano
dneska som bola na preventivnej u zubarky a žiadny kaz tak super
u gynekologa tiež vysledky super tak je dobre

nika2
8. dec 2009

ahojte,
no ja som veru este u zubarky nebola. lebo vzdy zabudnem jej zavolat. inak je otras den. to pocasie je deprimujuce ☹

milhaus
8. dec 2009

ja som tiež dneska akasi na nervy

milhaus
10. dec 2009

zajtra idem do prace, na taku akoby brigadu na dohodu na 2 smeny do TT
rado je doma tak nech sa stara
mala som to pohovor v BA tak sme boli i ikey
bola som tam prvy krat a mam vela inspiracii pre nabitok
malej sme kupili taku kvetinku, je to lampa na stenu a ten sietkovy zavesny kos na hračky alebo čo to je a papier na zabalenie darčekov
idem na poziciu pomocny pracovnik vo vyrobe do firmy Alro, mam dohodu podpisanu do konca januara tak si aspon volačo zarobim a dovtedy si snad najdem niečo na pokračovanie ale chcela by som na jednu smenu
mala vôbec rada nepočuva, nejde ani cikat ked ju pošle, akoby jej ani nič nehovoril

dadulka19
10. dec 2009

ahojte 🙂

emily,super,dúfam,že budeš spokojná s robotou 🙂 ...a tá kvetinka-lampa na stenu sa aj mne véééľmi páči 🙂

lucinda7
autor
10. dec 2009

ahojte....

no Mili tak gartulejšn k novej robote....nech sa ti tam darí 😝

nás čaká Ikea a Avion v sobotu 😵

a kvetinka sa aj mne páči 😝 len je myslím ružová,nie??? 😀 😀 😀 😀 aspon ja som ju videla v ružovej 😵

milhaus
10. dec 2009

je ružova ale ked svieti je červená

milhaus
10. dec 2009

a zelena privodna šnurka s vypinačom, je to pekne, malej sme to namontovali k posteli
zajtra začinam poobednou a spekuluju ma stale nechat asi len na poobednej, to je nefer ked sa mi to nebude striedat
ostatny si môžu vyberat a ja nie?

dadulka19
11. dec 2009

ahojte 🙂

emily,to čo...si nenechaj 😠 ,by som tam bordel narobila.Toto mi spravili v mojej prvej robote,tiež že týždeň ráno,týždeň poobede.Hneď prvé 2 týždne som robila poobede a keď mi povedali že aj ďalší idem poobede,tak som im vynadala a dala výpoveď 😀 ...,ale mohla som si to dovoliť,lebo ma čakala ešte škola 🙂 ,čo ty si vyberať nemôžeš ☹ ,takže snáď to bude o.k. a nebudeš len poobedné robiť,len si musíš povedať svoje 😉

milhaus
12. dec 2009

budem mat rannu od pondelka do piatku, normalne sa to tu strieda aspon to tak vypada
trocha ma bolia ruky od zvierania tej vrtačky, je taka mala ako zubarska ale ma dost sili a zo začiatku som to nemohla udržat

dadulka19
12. dec 2009

ahojte 🙂

emily,tak super,prvý deň za tebou 🙂 🙂 🙂 a čo presne robíš?

milhaus
12. dec 2009

obrusujem a lestim časti auta
rado už porušil mierne medzi nami stanovene dohody čo sa tyka starostlivosti o malu ale to sa dalo čakat
v utorok by mal nastupit do prace i on a potom bude varovat svokra, od januara ide i tak Lucka do školky a neako to vydržim, sak potom budem zasa doma
dovtedy ju bude svokra stražit
radovi tu pracu i tak stale odsuvaju, už mal tyžden robit

kluara
13. dec 2009

ahojte!

Milhaus, super, že máš robotu.... každý cent sa vám určite zíde 😉

Dada, Lucke všetko naj k meninám 😵 😵 😵 😵

a samozrejme aj veľkej Lucke všetko naj naj 😵 😵

kluara
13. dec 2009

Milhaus, aj tvojej Lucke všetko naj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre