♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
14. feb 2010

ahojte,
my sme boli vcera na plese africkom 🙂 malu strazili svokrovci. tak ma bolia nohy. pekneho Valentina 🙂

andy.a
14. feb 2010

čauko 😎 😎 😎 😎 😎
aj od nás krásneho Valentína a užije si príjemný Valentínsky večer 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😉 😉 😉

dadaga
14. feb 2010

aj my prajeme vsetkym krasneho Valentina...

mimus zlaty boli ty nasi malicky...

zuzanocka
15. feb 2010

caute mrkvy!

kde ste kto?

ja mam roboty vyse hlavy, vikend sme mali totalne nabity, v sobotu sme mali navstevu (5 ludi+my, no stupali sme si po prstoch 😝 ), v nedelu sa bolo lyzovat na ahoji, pekne pocasie bolo 😵

zajtra sa ideme s mladatkom ukazat do skolky, ale asi z toho nic nebude, kedze madam sa na wecko pytat nebude 😠 september to isti 😉
zajtra ma aj hviezdica karneval, odusu zhanam nos jezibabsky, ale asi pojde len s nosom vlastnym 😉 lebo neviem zohnat...

ach jo, idem makat.. .aj to treba 🙄 🙄

zuzanocka
15. feb 2010

mimus,
ja uz som album nestihla ☹

zuzi,
perfisna bola emka!!! len sa nejak mracila, ci to ten make-up? 🙂 kto jej robil kostym?

zuzanocka
15. feb 2010

😕

andy.a
15. feb 2010

Hello 😎 😎 😎

Zuzka,do kedy bývy v Hviezdicinej škole říďa alebo zástupkyňa?? 😕 😕 😝 😝
a na zápis do MŠ dieťa netreba brať,my sme dávali malého prvý raz,tam kde ty,druhý raz inde a všade stačil rodič,jeho OP a tuším rodný list dieťaťa 😝 😝 😝

to len do školy musíš mať dieťa so sebou 😀 😀 😀

Zuzi,krásna maska a ani by som Emmku nespoznala 😵 😵 😵

aj ja som dávala pár fotiek,mrken sie,lebo mažem 😝 😝 😝

milhaus
15. feb 2010

ahojte
pekny valentin
ja som bola od nedele doobeda do dneska na obed u našich, mala bola rada že vidi babku mylavsku ako ona hovori a dedka

zuzidr
15. feb 2010

ahojte,dakujeme za pochvalu,masku šila babina a Emmka chcela byť LEN pingu,tak sme jej to museli splniť...a mám pocit,že bude mať zase sople....a to je týžden v škôlke,mna porazí 😠 ☹ ☹ ☹

lucinda7
autor
15. feb 2010

Zuzi,ako že fakt úúúžasná maska bola Emmka... 😝

lucinda7
autor
15. feb 2010

Andy,aj tvoje fotos kráásne...nechápem aké krásne vlasiskááá má Anetka už 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 aj pirát nemá chybu 😎

elise
15. feb 2010

ahojte kočky, ja na skok krásne fotečky andy aj zuzidr.
zuzi ak má emka biele priesvitné a nažltlé soplíky je to ok to deti mávajú tým si zvykajú na baktérie inak sa treba báť zeleného sopla vtedy by do škôlky nemali ísť. moja mama učí v škôlke tak s tým má skúsenosti 😉 aj v jasličkách mi to potvrdili 😉

zuzanocka
15. feb 2010

andy,
no...poobede neviem, ci ich zastihnes. max tak do druhej tipujem 😒 skus tam zavolat, na stranke maju kontakt tusim priamo na riaditela...
a mas ip 😉

zuzidr
15. feb 2010

no neviem,ja po tom pobyte v nemocke sa budem báť aj bielych soplov,a neni som toho názoru,že pokial dieťa nemá sople zelené,tak do škôlky môže ísť...je to raz sopel a hotovo 😀 😀 😀

andy.a
15. feb 2010

Zuzka,
díky za IP,odpísané 😵 🙂 😉

ad tie vlasy..v mojej rodine máme všetci husté vlasy a mne tiež nechávali od malička dlhé vlasy,takže aspoň v tomto smere je po mne 😉 🙂
v 5 rokoch som mala také dlhé,že som si ich prisadla 😕 😅 😀 😀 😝
no a z MM strany tiež fajn kvalita,po ňom mal zasa malý brčkavé,kým bol menší...teraz má rovné,ale husté 😉 🙂

Mili a ty si ako strávila Valentína ?? Lord bol doma= u svokry,či s vami na MY ?? 😕 😅 😝 🙂

milhaus
16. feb 2010

lord nebol s nami na MY

kluara
16. feb 2010

no se.em aj takéhoto koňa, keď mi sem ani príspevok nepridá 😠 😠

andy, super fotky 😉 😉

ja som tiež názoru, že sopľavé dieťa do škôlky nepatrí a to so žiadnym sopľom.... potom to aj tak v tých škôlkach vyzerá 😠 😠 😠 😠

u nás valentín nijako - ja tento komerčný sviatok nejako extra nemusím 😅

zuzidr
16. feb 2010

ahojte,my sme dnes pre istotu behli k dr,lrbo v noci bol kašel hrozný...dostala emmka Erdomed a zarábané kvapky....ale vymýšla jak keby jej nič nebolo,mala som pol dna volna,zajtra môžem dohánať 😠

milhaus
16. feb 2010

zuzidr tak ju opatruj
ked su sople že dost teču tak by to dieta malo byt doma lebo nakazi ostatnych ale zasa ked ho nema kto varovat tak niektore su schopne poslat i chore dieta do skolky

nika2
16. feb 2010

ahojte,
presne ako pises mili. potom to je tak, ze jedno take pride a ostatne sa nakazia.

zuzanocka
17. feb 2010

caute!

no zazila som aj take pripady, ze mater odovzdavala decko do skolky s flaskou antibiotik a este nakazovala ucitelke, kedy mu maju davat tie lieky 😠 😠

ja som raz narobila riadny bordel v skolke... normalne sa mi podarilo donutit riaditelku, aby presvedcila rodicov, ze musi kazde dieta doniest papier, ze nema chlamydie... to ste mali vidiet, ako tie deturence pekne zostavali doma jedno po druhom a liecili sa 😉 to bolo, ked boli v strednej skupinke, potom uz ziadne marodky az do konca velkej skupiny neboli.. max. obcas nejaka chripka, alebo tak... ale ziadne sople, kasle... 😝

milhaus
17. feb 2010

ti si to teda dobre vymyslela zuzanočka

zuzanocka
17. feb 2010

táááááák a je to tu!

volam sa Nelka H. a narodila som sa dnes o 8:45. Moje miery 51cm 3980g a na vsetkych sa tesim.

DENKE GRATULUJEMEEEEEEEE!!!! Nelinke zelame vela mliecka a zdravicka!!!!!!!!!!!

dadulka19
17. feb 2010

krásne ránko 🙂

tak drobátko je už na svete 🙂 🙂 🙂 🙂 ...gratulácia aj od nás....NELKE S MAMINKOU prajeme veľa veľa zdravíčka a mliečka 🙂 🙂 🙂 🙂 ...inak,riadna baba,skoro 4 kilá 😉

zuzanocka
17. feb 2010

dadul,
ty mas este ranko? 😕 😝

veru, riadna babizna je to 😵 😵

dadulka19
17. feb 2010

😀 😀 😀 😀 ále kdeže...to som sa sekla 😀 😀 😀 😀 vstávali sme o ôsmej 😎 😎 😎 😎

kluara
17. feb 2010

GRATULUJEM

zuzanocka
17. feb 2010

dadulkal,

uz som sa zlakla 😝
ako je lucke? uz to prechadza?

lucinda7
autor
17. feb 2010

ahojte....
my sme boli v PN na nákupoch 😎

aj my vítame Nelku na svete 😎 hlavne nech je zdravučkáááá 😝 veru riadna baba 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre